Opinie o Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik w Goranin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik w Goranin

Kandydat Nowy wpis

Witam, może ktoś mi powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Wcześniejsze opinie są negatywne ale może coś się zmieniło przez te lata

Ab Nowy wpis
@Kandydat

Również szukałam opinii na forum ale są podzielone, byłam ciekawa i sprawdziłam warunki. Praca bez umowy jakiejkolwiek oraz wymagająca. Nie polecam

Justyna Nowy wpis

Bardzo fajnie wzpominan współpracę z tą firmą Pracować trzeba wszędzie. jak dla mnie bardzo zorganizowany profesjonalny zespół ludzi zawsze można było dogadać się w sprawie nadgodzin czy soboty (nie wszyskie były pracujące) Firma rzetelna i SZCZERZE Polecam

biotek Nowy wpis

nie polecam praca za grosze bez umowy ,po godzinach soboty prawie wszystkie pracujace ,praca ciezka zero satysfakcji

tamara

firma poszukuje pracowników, takie informacje są na ich stronie i zastanawiałam się nad zatrudnieniem tam @były pracownik czy w umowie o prace jest zapis o pracy w soboty?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Zgadzam sie z poprzedniczką jest duzo pracy każą pracowac po godzinach i w kazdą sobotę a z tymi zmianami to tez prawda ciagle nowe operacje i zmiana asortymentu

gosc12

to wszystko niestety prawda. praca powinna byc na godziny co chwile zmienianie operacji itp nie polecam [usunięte przez moderatora]

abc

nie polecam nikomu śmieszne zarobki praca na akord i co chwile zmiana modelu

gosc

również nie polecam pracy w tym zakładzie, praca ciężka a zarobki bardzo niskie

Janka

Ja też nie polecam tej pracy. Przyznaje że atmosfera jest ok ale praca jest ciężka. Pracuje się od 8 do nawet 10 godzin dziennie czasami nawet i w soboty. Zarobki są niskie. Płacą za to ile się uszyje i płacą bardzo mało. Zarobienie 1000 zł za miesiąc ciężkiej pracy nawet dla wprawionej szwaczki jest bardzo trudne do osiągnięcia.

Basia

Ja niestety nie polecam wam tej pracy. Atmosfera jest dobra, sympatyczni współpracownicy, ale niestety płace bardzo niskie, praca nie jest tak ciekawa jak ktos wczesniej napisal.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik - Goranin

• Jak się pracuje w Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik