Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik

Goranin

Opinie o Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik

Basia 2012-07-13 16:31:14
Ja niestety nie polecam wam tej pracy. Atmosfera jest dobra, sympatyczni współpracownicy, ale niestety płace bardzo niskie, praca nie jest tak ciekawa jak ktos wczesniej napisal.
Janka 2012-07-14 14:39:10
Ja też nie polecam tej pracy. Przyznaje że atmosfera jest ok ale praca jest ciężka. Pracuje się od 8 do nawet 10 godzin dziennie czasami nawet i w soboty. Zarobki są niskie. Płacą za to ile się uszyje i płacą bardzo mało. Zarobienie 1000 zł za miesiąc ciężkiej pracy nawet dla wprawionej szwaczki jest bardzo trudne do osiągnięcia.
gosc 2012-07-31 13:22:20
również nie polecam pracy w tym zakładzie, praca ciężka a zarobki bardzo niskie
abc 2012-08-24 17:23:52
nie polecam nikomu śmieszne zarobki praca na akord i co chwile zmiana modelu
gosc12 2013-05-22 14:39:33
to wszystko niestety prawda. praca powinna byc na godziny co chwile zmienianie operacji itp nie polecam [usunięte przez moderatora]
były pracownik 2013-06-25 22:00:45
Zgadzam sie z poprzedniczką jest duzo pracy każą pracowac po godzinach i w kazdą sobotę a z tymi zmianami to tez prawda ciagle nowe operacje i zmiana asortymentu
tamara 2016-04-21 11:41:18
firma poszukuje pracowników, takie informacje są na ich stronie i zastanawiałam się nad zatrudnieniem tam @były pracownik czy w umowie o prace jest zapis o pracy w soboty?
biotek 2016-12-05 15:51:52
nie polecam praca za grosze bez umowy ,po godzinach soboty prawie wszystkie pracujace ,praca ciezka zero satysfakcji
Zostaw swoją opinię o Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik - Goranin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik