Bartontech

Sośno

Opinie o Bartontech

grisza 2016-04-16 23:59
A ja w przeciwieństwie do przedmówców jestem z firmy Pana Rafała bardzo zadowolony. Polecam. Super sprzęt model 800.Panie Rafale gitara,
miko 2016-09-19 11:16
odniósłbym się do uwag sprzed lat:
" radzę patrzeć na ręce i wszelkie umowy słowne spisywać u notariusza. "
Hmm, zawsze zawieram pisemne umowy i to chyba pretensje do siebie, że ktoś przy inwestowaniu X tysięcy złotych nie spisuje umowy.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony:
- kontakt ok
- sprzęt ok
- serwis również bez zastrzeżeń.

POLECAM!
waldi 2016-12-14 22:32
ok polecam tą firmę jest to młodziutka firma , ale posiadają wiedzę w tej branży .
sasza 2016-12-18 14:51
firma jak firma posiadają różnego rodzaju belownice kompaktory ogólnie jestem zadowolony z zakupu .
klient 2016-12-31 16:53
a ja na koniec tego roku zrobiłem dobry interes w firmie bartontech wszyscy ostrzegacie przed tą firmą ale ich belownice 600 plus czy inny sprzęt są naprawdę ok polecam
RafałSarzyk 2017-06-14 08:28
Ja jestem zadowolony z kontaktu z firmą BartonTech. Mają bardzo dobre maszyny belownice i prasy. Do tego porządna obsługa która potrafi doradzić. Serwisują również u mnie belownicę i kompaktory do styropianu i na razie nie ma żadnych problemów.
TadekEston 2017-06-20 11:03
Co do ich pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobra ekipa, porządny sprzęt z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Nie mam sie do czego przyczepić.
KazimierzLewandowski 2017-07-13 11:42
Bardzo dobrze wspominam współpracę z Bartontech i pomimo, że może strasznie długo na rynku nie są to jednak wiedzą doskonale co robią i mają w ekipie doświadczonych fachowców z zakresu serwisu i też pomocy w obsłudze klientów. Pozdrawiam
DarekWaliński 2017-07-18 21:18
Na prawde dobrze, ze to właśnie na nich udało Nam się trafić. Konkretni fachowcy, którzy sa w stanie poświęcić sporo czasu dla klienta. Doceniam pomoc w wyborze i terminowość dostawy jak i przy serwisie belownicy. Inaczej robota stała by pewnie kilka dni jak nie dłużej. Dzięki i oby tak dalej :)
WojtekB34 2017-08-15 14:31
Bartontech to bardzo dobre miejsce do pracy. Możliwość rozwoju i uzyskania podwyżki. Mam ściśle określony zakres obowiązków i odpowiadam tylko za to co zrobię. Miłe szefostwo oraz fajna i zgrana ekipa pracowników.
KubaT 2017-08-18 11:28
Pracuje w Bartontech od 2 lat i naprawdę jestem zadowolony. MIła atmosfera, szefostwo ma dobre podejście do każdego pracownika i nigdy nie było problemów z terminem wypłat.
Zostaw swoją opinię o Bartontech - Sośno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartontech