Bartontech

Sośno

Opinie o Bartontech

Klient 2014-12-10 11:01
Ostrzegam przed tą firmą. Jakość usług gorzej jak źle...Panu Rafałowi B. radzę patrzeć na ręce i wszelkie umowy słowne spisywać u notariusza.
klient 2015-03-05 09:05
Potwierdzam opinię poprzednika, uważajcie na Rafała Bartona.
pklukasz 2015-10-12 21:40
a mnie Pan Barton oszukal i nie zaplacil za maszyne ktora dla niego zbudowalem, zlecilem windykacje a on sobie polecial do Grecji i jawnie sie w oczy smieje. Z dala od niego
grisza 2016-04-16 23:59
A ja w przeciwieństwie do przedmówców jestem z firmy Pana Rafała bardzo zadowolony. Polecam. Super sprzęt model 800.Panie Rafale gitara,
miko 2016-09-19 11:16
odniósłbym się do uwag sprzed lat:
" radzę patrzeć na ręce i wszelkie umowy słowne spisywać u notariusza. "
Hmm, zawsze zawieram pisemne umowy i to chyba pretensje do siebie, że ktoś przy inwestowaniu X tysięcy złotych nie spisuje umowy.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony:
- kontakt ok
- sprzęt ok
- serwis również bez zastrzeżeń.

POLECAM!
waldi 2016-12-14 22:32
ok polecam tą firmę jest to młodziutka firma , ale posiadają wiedzę w tej branży .
sasza 2016-12-18 14:51
firma jak firma posiadają różnego rodzaju belownice kompaktory ogólnie jestem zadowolony z zakupu .
klient 2016-12-31 16:53
a ja na koniec tego roku zrobiłem dobry interes w firmie bartontech wszyscy ostrzegacie przed tą firmą ale ich belownice 600 plus czy inny sprzęt są naprawdę ok polecam
Zostaw swoją opinię o Bartontech - Sośno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartontech