Opinie o Eko Dolina Sp. z o.o. w Łężyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eko Dolina Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eko Dolina Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Dolina Sp. z o.o. w Łężyce

AS

To jakaś paranoja, były pracownik (zwolniony, sam uciekł, dobry czy zły?), jako OBSERWATOR napisał same negatywne, do tego kompletnie nielogiczne frazesy. Takie wpisy powinny być wywalane, bo psują opinię. Pewnie, że nie ma miejsc pracy idealnych, szczególnie dla prostych stanowisk i pracy bez kwalifikacji. Każdy fach wymaga szacunku i zrozumienia, a fizyczne prace są bardzo ciężkie, gdzie by się nie zatrudniać. Pisze Ona/On (raczej ona), że nowa, jakaś Prezes, jest od lipca a nie przyznała świadczeń z okazji Świąt Wielkanocnych (to kiedy są te Święta- w sierpniu?). Że mają tam pracownicy ciężko, (pewnie to prawda, ale trzeba zważyć, gdzie w pracy tego typu jest lekko, gdzie duże kwalifikacje nie są wymagane, robota prosta i bez odpowiedzialności (czy praca w lesie, w rolnictwie, na budowie- jest łatwa? Tu przynajmniej są minimalne możliwości „skrycia się” przed złą pogodą…)( Jak rozumiem nowy Zarząd jest od niedawna, a zaczął swoją robotę od covida, gdzie wszyscy mają przegrane. Wszystkim pracownikom się obcina, zwalnia, redukuje, żeby po prostu przeżyć. Trzeba dać szansę do czasu po pandemii i powrotu do normalności.. Postawa pani obserwator typowo roszczeniowa- tylko socjalne, premie i inne, a czasy są za tych popaprańców- inne. Nauczyli się wszyscy wyciągać ręce i brać za nic… 500++ i różne dodatki. Jestem tylko klientem indywidualnym śmieciowym, ale wydaje mi się, że sam zakład to dość wyjątkowe rozwiązanie, w tym miejscu. Sam szukałbym tam pracy po szkole średniej, z maturą, ale teraz jest bardzo ciężko wszędzie i prawie nikt nie myśli o ekologii i czystości a o nachapaniu się ( Pomimo wszystko trzeba życzyć firmie, jej pracownikom, zarządowi i klientom dobrego roku, chociaż wydaje się to niemożliwe….

Klient
@AS

Co ma piernik do wiatraka, człowiekiem się jest albo nie. Szacunek należy się każdemu. Prezes, Dyrektor czy inna nazwa stanowiska to tylko nazwa. Wierze że tak jest i lepiej nie będzie

Obserwator

Niestety ale wielkie rozczarowanie! Od lipca jest nowa Pani prezes . Pracownicy firmy mieli nadzieje że coś się wkoncu zmieni i zacznie się dbać o pracownika bo przecież Te biedne kobiety i mężczyźni pracuja ciężko w ciężkich w warunkach na całą firmę to oni odwołają najgorsza pracę sortuja tony śmieci w warunkach niebezpiecznych, odpady niebezpieczne szpitalne,kurz,brud,grzyby i cała tablica mendelejewa! Tam jest wszystko, padliny zwierząt. Gdy ktoś się ukuje nie dojrze ze całe życie ma przed oczami i od razu czarny scenariusz pracownik musi sam jechać do Gdańska na badania tyle aut w zakładzie a trzeba na własną rękę się tam udać. Nie płacą tam szkodliwego czyli jak zacznie się coś dziać to ....pani prezes mówiła jak to pracownik jest ważny i jak wielkie zmiany wprowadzi że jest za polityka prorodzinną. Minęło pół roku wnioski - próba zlikwidowania premii rocznej, dla niej ludzie ludzie jeszcze tam są. Premię również. W tym roku nie było ani wigili,a nie imprezy integracyjne dla pracowników jak co roku były 2 które Pani prezes zorganizowała w hotelu winiawa niby szkolenie dla biur kadr wyższej elity z noclegiem. Ani dni otwartych czyli festynu także dla pracowników ich rodzin . Nie wspomnę o tym że pracownikom dają wodę za 40 groszy w hurcie zima 0.5 litra latem 1,5 litra herbaty już nie dają na Wielkanoc nic a jest fundusz socjalny i są na to środki nagrody roczne były ale tak obcieli ludzie za święta wyprawiają lub prezent kupują dla rodziny albo kupują coś na Co na codzień ich nie stać np opal ludzie (usunięte przez administratora).. . Dla firmy cały rok firma zbiera laury sobie to nie wspomnę jakie nagrody dają a sortownia ochlapy!! Pani prezes to więcej nie było niż była w firmie prze z te pół roku oczywiście żadnych życzeń nie dostaliśmy oprócz kierownika brygadzisty poprzedni prezes znalazł dla nas czas i zawsze przyszedł złożyć życzenia, podziękować, zrobić zebranie a tu nic cisza .Starych pracowników którzy pracują 10 lat15 albo od samego początku wcale się nie docenia. Brawo Pani prezes brawo! Jeszce 5 lat zobaczymy.pierwsza Pani prezes zarządu szanoeala nasza pracę nie żałowała na nagrody wigilię były naprawdę rodzinne i imprezy integracyjne potrafiła przebrać się w fartuch i pracować na kabinie ta kobieta wiedziała jaka to ciężka praca miła serdeczna . A Pani nawet nie wie jak kabina wygląda i ze w firmie pracują też wartosciowi ludzie. Pozdrawiam

Klaudia

A jak duża ta premia?

Na jakie benefity można liczyć w Eko Dolina Sp. z o.o.?

....

Wczasy pod gruszą dodatek wigilijny premia na koniec roku za pracę

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko Dolina Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Eko Dolina Sp. z o.o.?

Eko

Od 7 do15

Robert

W jakich godzinach pracujecie ?

@Robert

ZAKŁAD EKO DOLINA SP. Z O.O. PRZYJMUJE ODPADY (WAGA) W NASTĘPUJĄCE DNI TYGODNIA: Poniedziałek – Piątek 6:00-18:00 Sobota 8:00-15:00 MAGAZYN CZASOWEGO GROMADZENIA ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH: Poniedziałek – Piątek 7:30-15:00

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Eko Dolina Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia nie jest dniem wolnym od pracy. W tym dniu zakład jest czynny do 15.00

firma

Niestety opinia bardzo negatywna. Gdy jako firma działająca w gminie Żukowo Zadzwoniłam, aby umówić się na odpłatne oddanie odpadów bio (na stronie jeszcze tego dnia była informacja, że działają w całym regionie Północnym, obsługując klientów również z powiatu kartuskiego)Dowiedziałam się, że Pan konsultował się z jakąś jaśniepannią z biura i nie mogę oddać tu bio, ponieważ przyjmują tylko z Gdyni, Rumii, Wejherowa. Co mogę , ano łaskawie napisać pismo z prośba do prezesa i cierpliwie czekać na jego łaskę. Gdy odesłałam pracownika, który ze mną rozmawiał na ich WŁASNĄ STRONĘ, aby sprawdził kogo obsługują, Pan odpowiedział mi, że faktycznie, obsługują mój powiat, mam prawo oddać tu odpady, że to wyjaśni i oddzwoni i wówczas umówi mnie na termin na Wagę. Nie wyjaśnił, nie oddzwonił, co zrobił, ze strony po prostu usunięto zapis, że obsługują mój powiat. Tak w ECO DOLINIE rozwiązuje się problemy. Klient nasz PAN. KOMUNA I CIEMNOGRÓD.

Zgadzam się z Mysza niestety ....teraz wiadomo przynajmniej za co te premie. Pozdro dla miłościwie tam panującej "królowej brużdżenia i kawałów"

admin

Dobrze pracuje Ci się w firmie Eko Dolina Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

@admin

tak obciąć plotkarzom premie

Mysza

Normalny zdrowy człowiek długo tu nie wytrzyma Jeden na drugiego donosi za plecami..coraz więcej kamer na zakładzie oczywiście dla bezpieczeństwa..fakt umowa o pracę i kasa zawsze na czas ale co stego jak atmosfera masakra a dyrektorzy jeszcze ja podnoszą :/

jaj najbardziej warto się tutaj zatrudnić, a na przekór hejterom oni są bardzo transparentni i świadczy o tym fakt, że npo. teraz na swojej stronie internetowej mają wirtualny spacer po zakładzie, i to przeważyło ostatecznie szalę - chcę się u nich zatrudnić

wszystko jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Dolina Sp. z o.o. - Łężyce

• Jak się pracuje w Eko Dolina Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Dolina Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Dolina Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eko Dolina Sp. z o.o.