Centrum Obrusów Artur Danielewicz

Opinie o Centrum Obrusów Artur Danielewicz

fan

Witam, Kiedy kolejne targi w super firmie?

@fan

Dzień dobry, Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na fb, gdzie będziemy informować o najbliższych targach.

uczestnik

Muszę z przykrością przyznać ,iż z roku na rok targi w firmie wyglądają coraz gorzej. Bardzo mało nowości, ewentualnie wchodzi tylko więcej gamy kolorów. Szkoda!

Dariusz
@uczestnik

Ciekawe, co może być powodem, że firma nie wprowadza tak mało nowości. Może pracodawca skupia się na polepszeniu jakości wprowadzonych już produktów? Wyraź, proszę swoje zdanie w tej sprawie.

@Dariusz

Drogi kolego ,uczestnik jasno i wyraźnie wyraził swoją opinię na temat targów,to są jasno i konkretnie sprecyzowane opinie..czego nie rozumiesz ? Targi organizowane przez Jedekę nie spełniają oczekiwań klientów..Prosty przekaz!!!!! Poddajesz dyskusji temat polepszania asortymentu na rzecz wprowadzenia nowości ?! Odpowiedz mi proszę jak można polepszyć stoki magazynowe , które zalegają na msgazynie,walajac się po kontach ,bo to jest jednym z głównych asortymentów na targach

uczestnik
@Dariusz

Z takimi pytaniami to do właściciela A swoje zdanie już wyraziłem, warto czytać ze zrozumieniem, A tak ogólnie to już jesteśmy pogubieni jeżeli chodzi o przedstawicieli handlowych co kwartał jakiś inny.

Dariusz
@Joanna

Starałem się znaleźć przyczynę tego, że uczestnik biorący udział w targach odniósł takie wrażenie. Przepraszam, jeżeli zdenerwowałem Was swoim pytaniem. Skoro jednak targi organizowane przez tę firmę nie spełniają oczekiwań klientów to nie myślisz, że powinno zostać coś zmienione? W gruncie rzeczy to klient jest najważniejszy.

klient

Jedeka, to się obudzi jak nie będzie komu jeżdzić po tych sklepach i sprzedawać ten bazarkowy towar, A konkurencja zaciera ręce i się cieszy że rotacja PH w Jedece tak duża i częsta.

Szanowni Państwo, dziękujemy za pozostawione komentarze. Mamy świadomość, że nasz profil odwiedza wiele osób, dlatego publikujemy informacje dotyczące działań firmy. Chcemy ukazać rzetelny i prawdziwy wizerunek firmy. Wpływają na niego nie tylko opinie o pracy, jej warunkach, a także wszelkie działania, ciekawostki, benefity, które oferuje przedsiębiorstwo. Wykorzystujemy do tego platformę serwisu GoWork.pl ponieważ pragniemy wyposażać użytkowników w najważniejsze wiadomości. Pozdrawiamy, Centrum Obrusów

@Centrum Obrusów Artur Danielewicz

Platforma gowork nie służy do prowania Firma ,ma być i jest z założenia stroną dającą jasny i wolny od spekulacji firmy obraz sytuacji panującej w firmie czyli opinii pracowników o komforcie pracy jako daje firma ,o zarobkach,płacy itd .Więc firmo odsyłamy do waszej strony i tam promujcie siebie ...nie tutaj!!! Nie chcemy czytać bzdur na temat targów,jeśli ktoś będzie nimi zainteresowany na pewno odwiedzi waszą stronę.Nie szukajcie tanim sposobem autopromocji .

@Joanna

@Joanna Dziękujemy, że podzieliłaś się swoją opinią. Zapewniamy, że zasady publikacji treści w serwisie GoWork.pl (zarówno przez Opiniodawców, jak i przez Pracodawcę) są nam znane. Nie ograniczmy prawa naszych obecnych i byłych pracowników do pozostawienia własnej opinii na temat nas, jako pracodawcy. To przede wszystkim dla nas możliwość wyciągnięcia wniosków z konstruktywnej krytyki i usprawnienia kwestii, które mogą tego wymagać. Zastrzegamy sobie jednak także prawo i obowiązek do dbania o dobre imię naszej firmy, czyli reagowania na opinie, które są krzywdzące, czy też przekazywania informacji z naszego stanowiska użytkownikom czytającym forum. Nie widzimy nic złego w tym, aby poinformować w tym miejscu, o tym w jakich wydarzeniach (w tym wspomnianych targach) będziemy uczestniczyć. To okazja, by osobiście poznać nasze produkty, które często są oceniane przez użytkowników na tym forum. Zaproszenie na targi, nie ma w tym przypadku charakteru autopromocji. Pozdrawiamy.

prawda
@Centrum Obrusów Artur Danielewicz

Jedeko, Dlaczego (usunięte przez administratora)siebie i innych,nie lepiej napisać prawdę,że tak wykorzystujemy ten portal do reklamy i autopromocji. No chyba ,że Wy nie znacie takiego słowa jak "prawda"

Tekstyliowa
@Joanna

Hmm typowe w internecie czyli czepiam się byle czepiać? Jak nie mam w co szpili włożyć to uderzę w cokolwiek? Więcej dystansu! Ja np trafiłam na forum szukając opini o produktach, a trafiam na nic nie wnoszącą dyskusje kilku frustratów „krzyczących” do domniemam swojego byłego pracodawcy „zamilknij” czyli Ty masz prawo głosu, a ten którego obsmarowujesz już nie? To otwarte forum... Nie mam zwyczaju komentować ale niekiedy ciężko przejść obojętnie. Cuż czyli żeby dowiedzieć się czegoś na temat produktów musze się wybrać na targi xD @centrum obrusów dziękuje za informacje!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Centrum Obrusów Artur Danielewicz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
ciekawy

Szanowna Firmo, Bardzo mnie zaciekawiło jedno zdanie ,które zostało przez Was umieszczone we wpisie, mianowicie, "Wpływają na niego nie tylko opinie o pracy, jej warunkach, a także wszelkie działania, ciekawostki, benefity, które oferuje przedsiębiorstwo" Więc moje pytanie. Jakie benefity oferuje przedsiębiorstwo Jedeka.

Bolo
@ciekawy

Zapewne jednym ze sposobów gratifikacji ,dodatkowym benefitem jest możliwość wcześniejszego przejścia na rentę że względu na stan zdrowia (czytaj)zszarpane nerwy,i lekkie zaburzenia depresyjne ,których nabawisz się pracując w Jedece oraz obcując z Kierownikiem Handlowym .Tyle w temacie ,ogólnie praca nie dla normalnych ,ogarniętych ludzi .!!!!!

@Bolo

to aż tak żle w tej firmie się dzieje że leczyć się trzeba?

ciekawy
@Bolo

No to dość ciekawa praca jak ją opisujesz, Kierownik ważniejszy od właściciela, Ale na targi pojadę z ciekawości i zobaczę czy to takie (usunięte przez administratora) jak tu piszą

@Bolo

Bolo pracuje tutaj i jestem normalny więc nie obrażaj.... Twoja opinia jest niewiarygodna pewnie jakieś załamanie przechodzisz na brak pracy i wymyślasz..Pozdrawiam

Bolp

Drogi Kolego ,który tytułujesz i szczycisz się etatem pracownika Firmy Jedeka . Spieszę odpowiedzieć Ci ,że nie cierpię na żadne syndromy spowodowane brakiem pracy , choć Twoja obronna opinia Firmy jest godna pochwały ,to proszę poczekaj chwilę ,popracuj może przejzysz na oczy ,tak jak my byli pracownicy Jedeki ...Żaden z nas nie tęskni za tym etapem swojego życia ,poszliśmy do przodu ,mamy dobre etaty na ludzkich warunkach ,jak i swoje firmy .Mamy nadzieję ,że te Twoje obronne wywody nie są na polecenie Firmy ,bo wtedy było by to słabe .Pozdrawiam .Ps przekonaj się , że życie po za Jedeką istnieje i nie trzeba nikomu się podlizywać.!!!!!!!

bieda

Czy jest tak żle w firmie i jest tak firma zdesperowana, że musi się reklamować już nawet na Goworku. Przecież istnieją inne media społecznościowe na których można się zareklamować, No chyba że idziemy po najniższej linii oporu i nie chcemy wydać ani złotówki.

Kamilo

Ta strona z założenia jest serwisem ,który ma pomagać ludziom chcącym aplikować na stanowiska pracy u wybranych pracodawców ,ale widzę ,że stała się stroną kompletnie nie obiektywną, proszę odpowiedzieć dlaczego Firma reklamuję tu swoje targi to jest wbrew regulaminowi oraz zasadności istnienia tej strony. Serwis stał się w takim wypadku stroną komercyjną dzięki ,której firmy mogą oferować swoje produkty.Przyszli pracownicy firm chcą dzięki temu serwisowi dowiedzieć się czy warto oplikować do danego pracodawcy ,czy jest to rzetelna firma a nie czytać samochalcze dyrdymały firmy z wioski z pod Opola .

Aktualność

Już 19 września, w Folwarku Zalesie (k/Wieliczki) odbędzie się XXII Edycja Targów Zakupowych JEDEKA.

Aby odwiedzić tegoroczną edycję "Boże Narodzenie 2019" wystarczy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny.

Naprawdę warto nas odwiedzić !!

Bezpłatny wstęp - należy jedynie potwierdzić swoją obecność.

Można spokojnie i w miłej atmosferze poznać całą ofertę topowych firm z całej polski. W żaden sposób nie jest się zobowiązanym do złożenia zamówienia.

Po więcej szczegółów zapraszamy na http://www.targijedeka.pl , gdzie znajduje się również formularz rejestracyjny.

zdziwiony

Witam, Drodzy Państwo, ale jak klienci wydaja negatywna opinię o firmie to już nie jest dobrze. A nie oszukujmy się w tej branży ludzie często spotykają się na różnych eventach i wymieniają ze sobą plusami i minusami współpracy. Chyba coś jest na rzeczy.

Byli

Droga firmo Jedeko ! Piszecie w samych superlatywach o sobie,jak to w ostatnim czasie pracujecie nad wszystkimi aspektami w waszej firmie .Napiszcie proszę o komforcie pracy jaką stwarza wasz nazwijmy go umownie kierownik handlowy,choć w tym przypadku jest to nadużycie tego słowa określające funkcję jaką wykonuje ten człowiek.Jest to osoba dalece niekompetentna,nie mająca w żadnym stopniu obycia czy doświadczenia handlowego ,człowiek o usposobieniu tyrana ,gbura,o cechach które mogą powodować w podwładnych lęk, frustrację,poczucie niższości czyli cechy charakteryzujące (usunięte przez administratora) . Proszę napiszcie dlaczego pozwalacie temu człowiekowi tkwić nadal na tym stanowisku ?

Przedstawiciel

Witam pracuję w firmie nie cały rok..wcześniej też jako przedstawiciel handlowy ostatnie 10 lat i nie żałuję zmiany..Polecam!

Joanna

Oczywiście każdy towar ma wszytą metkę , którą zamawiacie wraz z produktem Chińskiej Republice Ludowej,przy większych partiach nie stanowi to żadnego problemu,szanujmy się i bądźmy szczerzy wasze produkty nie pochodzą z krajów ,które słyną z produkcji wysokogatunkowych wyrobów jak np . Portugalia .Przepakowujecie produkty w opakowania z napisem produkt Polski a tak naprawdę to tylko tekturowe pudełko jest wyprodukowane w Polsce .Wasz biznes polega na tanim kupowaniu i sprzedawaniu na kolosalnej marży ,wasze produkty niczym nie różnią się od tych dostępnych na Wólce Kosowskiej,po prostu Chińczyk produkuję jeden wzór ,który czasami różni się małym detalem,ale na pewno nie jakością.(usunięte przez administratora)

@Joanna

Pani Joanno, stawia Pani bardzo śmiałe i stanowcze tezy, jednak nie oparte na żadnym wiarygodnym i prawdziwym argumencie. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do rozpowszechniania opinii opartych na pomówieniach, godzących w dobre imię Firmy, a tym samym naruszających jej interes. Nie ukrywamy kraju pochodzenia naszych produktów, a produkty zamawiane w Chinach mają wyraźną informację o kraju swojego pochodzenia zarówno na wszytej metce jak i na opakowaniu. Dzięki współpracy z polskimi producentami, do naszej oferty wprowadzamy coraz więcej produktów produkowanych w Polsce i te artykuły są dodatkowo opisane „Produkt Polski”. W razie dalszych wątpliwości zapraszamy do kontaktu bezpośredniego: biuro@centrumobrusow.pl Pozdrawiamy.

Aktualność
Witajcie na Profilu pracodawcy: Centrum Obrusów!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz liczne opinie pozostawione w tym miejscu.

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w branży tekstyliów domowych od 2002 roku. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę produktów, wychodząc na przeciw potrzebom klientów, jak i dbamy o rozwój strategii działania firmy, tak by móc zapewniać coraz lepsze warunki pracownikom.

Wierzymy, że dzięki szczerej i otwartej komunikacji możemy wspólnie stworzyć satysfakcjonującą w firmie atmosferę oraz podnosić standardy naszych usług. Jesteśmy otwarci na dyskusję na forum, prosimy natomiast o merytoryczne komentarze i powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informację, bo tylko do takich wpisów będziemy mogli się odnieść.

W przypadku szczegółowych pytań lub spraw wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośrednio pod adres: biuro@centrumobrusow.pl

Pozdrawiamy, Centrum Obrusów.
Doświadczony Pracownik

Jestem w tej firmie handlowcem z bardzo długim stażem. Z ciekawości wszedłem na ten portal zobaczyć co się pisze i włos mi się zjeżył... postanowiłem zabrać głos bo widzę, że pojawiają się tu tylko opinie byłych pracowników (zastanówcie się dlaczego byłych, bo w większości ludzie okazywali się złodziejami, pijakami, oszustami, miernotami, oczywiście za paroma wyjątkami, którzy nie nadawali się na handlowców). Nie szukamy przeciętnych przedstawicieli, którzy chcą tylko "odbić kartę". Jeżeli Ci zależy i chcesz zarabiać duże pieniądze to firma Centrum Obrusów to dobre miejsce. System wynagrodzeń jest tak skonstruowany aby motywować do dużej sprzedaży. Podstawa może nie jest oszałamiająca, ale w porównaniu do innych firm jest bardzo duża prowizja od sprzedaży. Jak każda firma ma swoje problemy, ale na bieżąco są diagnozowane i korygowane przez szefa. Zakończę cytatem z podręcznika handlowca: "Praca Handlowca to najlżejsza najsłabiej płatna praca i jednocześnie najcięższa najlepiej płatna praca".

Czech Republic
@Doświadczony Pracownik

Drogi kolego Marcinie... Duże pieniądze powiadasz i to przez cały rok? Jesteś aby pewien? Sytuacja wygląda następująco (jestem obecnym pracownikiem od niespełna roku): BARDZO ale to BARDZO sezonowa praca, minimalną krajową dla przedstawiciela zarobisz w 3-4 miesiące w roku (tj. ok, 4tys netto), reszta miesięcy oczekiwanie na sezon i zarobki na poziomie 2 do 3tys :) podstawa 1000zł brutto (tj. 770 netto), odliczane są pieniądze za brak terminowej spłaty faktur przez klientów ( -5% za każda złotówkę), odejmowane od sprzedaży miesięcznej są zwroty (słyszałem, że kiedyś zdarzały się sytuacje, iż ktoś miał sprzedaż na minusie), brak diet za wyjazdy. Prowizja na poziomie 5%(oczywiście jeżeli zrobisz 80 faktur w miesiącu, jeżeli jest ich mniej prowizja spada) od sprzedaży netto, oczywiście prowizja doliczana do wypłaty jest brutto, czyli de facto na rękę pozostaje ok. 3,7%. I to jest ta duża prowizja na tle innych firm? Gdyby postawa była nawet na poziomie najniższej krajowej to nagle okazuje się iż prowizja jest symboliczna. Do tego dochodzi bardzo duża rotacja na różnych regionach i to powinno dać do myślenia. Atmosfera w miarę do zniesienia, zdarzają się negatywne wyskoki kierownictwa i pań z biura. Firmę polecam osobom chcącym zdobyć doświadczenie.

Miernoci
@Doświadczony Pracownik

Drogi kolego Marcinie, widzę, że wziąłeś sobie do serca i za zadanie rolę klakiera(przyklaskiwacza). Przykre to, że nazywasz ludzi miernotami ,alkoholikami,złodziejami,wąż proszę cię słowa. Ludzie o ,których piszesz dawno mają już za sobą dyskusyjną ,, karierę w Jedece i raczej nie tęsknią za tą firmą, dziś pracują w różnych firmach świetnie sobie radzą, niektórzy założyli swoje własne działalności i poszli do przodu..Ty kolego od kliku lat trzymasz się jednej firmy,twoje sukcesy jak doskonale wiemy też nie są spektakularne...robisz obroty na stałych klientach bez żadnego progresu,nie rozwijasz się kolego....stoisz w miejscu.Cytujesz gościa ,który w życiu nie sprzedał ani jednej rzeczy, oprócz tobie tych bzdur z podręcznika dla akwizytora.Wybierz ambitniejszą literaturę.Życzymy Ci powodzenia,rozsądku i większego poszanowania kolegów . Otwórz się na nowe,nie można całe życie być lizusem.

Marcin nie znasz innej pracy , stąd twoje opinie . Pwodzenia

@Tomek

Brawo Ty . Marcin cytuję Przezemka Znam dużo ludzi tak jak piszesz którzy poradzili sobie bez Jedeki znajdując pracę gdzie indziej lub zakładając własne działalności. Szkoda czasu i nerwów na Łubniany i Jełową . Pozdrawiam kolegów , powodzenia.

Kamilo

Klienci nie są najważniejsi!. Pracownicy są najważniejsi!!!!! Jeśli zadbasz o swoich pracowników oni zadbają o twoich klientów.Weź sobie to wreszcie do serca panie Danielewicz .!!!!!!!

Mizmosoll

Także nie polecam nikomu pracy w tej firmie. To jest kpina i wyzysk... I nie, nie zgadzam się, że jaka ktoś chce pracować to nie ma przeszkód. Ludzie mają też swoją godność. Poza kiepskimi warunkami i traktowaniem pracowników obrywa się także klientów . Cóż. A konkurencja kwitnie

Ponad Prawem

Nie polecam nikomu tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nowy może

Proszę Państwa napiszcie proszę jak w tej firmie krzak wygląda wynagrodzenie i czy są konkurencyjni wzorowo i cenowo czy prl i stara bida

Kris
@nowy może

Firma o aspiracjach do potentata ,monopolisty na runku tekstyliów domowych...ale tylko w ich poczuciu,tak naprawdę towar słabej jakości,częste braki towarowe (brak ciągłości dostaw),(usunięte przez administratora)atmosfera pracy bardzo nerwowa ,(usunięte przez administratora) ,klienci hurtowi,jak i detalisci o dobrym potencjale są obslugiwani przez pupili,zabierani są nowym handlowcom ,ktorzy są zmuszeni robić obroty na nowych klientach ,ktorzy niestety nie powstaja jak grzyby po deszczu, konkurencja jest coraz silniejsza o duzym potencjale,ciekawym wzornictwie i czestych dostawach nowości wiec z tym dziadostwem ciężko sie przebić.Reasumując mamy obecnie rynek pracownika ,trzeba sie cenić .....więc jesli chcesz być wykorzystywany i nabijać komuś kiese za marne grosze ...aplikuj !

@Kris

Kolega Kris pracował tu, aż kilka miesięcy. (usunięte przez administratora) Na szczęście tacy ludzie już w tej firmie nie pracują! Jest naprawdę spoko. Jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę i ludzkie relacje to zapraszam . Można zarobić

Kris

Co nazywasz miłą atmosferą i ludzkimi relacjami? Kolega Kris pracował u nas kilka miesięcy ,ale zdążył zobaczyć na czym polegają te twoje ludzkie warunki ...zabieranie pieniędzy za opòznienia w płatnościach klientòw,brak wypłacania diet za delegacje,obrażanie pracownika przez kierownika handlowego ,ktòry w żaden sposòb nie jest przygotowany do wykonywania takiej funkcji .

Piter

Nie tędy droga ...do miłej atmosfery i zadowolenia z pracy panie D.Trzeba dbać o ludzi,nie ponizać,wyplacać sumiennie w całości ciężko wypracowane pieniądze i dopiero wtedy może pan pisać o miłej atmosferze

@Kris

System wynagrodzeń jest transparentny i wiadomy przy podpisywaniu umowy. Ja pracuje w firmie bardzo długo i jakoś nie narzekam.

Centrum importu obrusów z Chińskiej Republiki Ludowej to rozwinięcie pełnej nazwy firmy .

@Adam

Dziękujemy Ci za przekazanie nam tych informacji. Ale w większym stopniu przyczyniłbyś się do pomocy innym, przedstawiając tego pracodawcę w własnego punktu widzenia. Bo - jak rozumiemy - jesteś pracownikiem Centrum Obrusów. Mam rację?

@Adam

Tu widzę merytoryczne rozwinięcie nazwy firmy, przez kolejnego frustrata... ludzie mniej żalu i weźcie się do roboty

Chętny

Widze ze firma szuka PH na Podkarpacie i nie tylko. Jestem ciekaw opinii rzetelnych czy warto wgl aplikować do nich jak wyglądają warunki itp??? Bo jak widzę że jest duża rotacja to daje do myślenia że jednak nie jest dobrze aczkolwiek mogę się mylić. Pozdrawiam.

Kamilooooo
@Chętny

Szukaj dalej pracy kolego....daj sobie spokój z tą firmą !!!!! Przeczytaj sobie wczesniejsze opinie na ich temat. Szukają pracownika na teren podkarpacki ponieważ człowiek,ktory obslugiwał ten teren zachorował ,dostał od lekarza L4 a że był na okresie próbnym dostał kopa w tyłek. Reasumując firma nie godna polecenia!!!!!! Tak w kilku słowach o tej firmie ,,uduś'' 1.Dziwny nie jesny system wypłacania wynagrodzenia,podstawa tj.1000 zł brutto do odliczenia podatek . (usunięte przez administratora)

@Kamilooooo

ostatni handlowiec geniusz z podkarpacia, którego pamiętam, który miał dość dobre wyniki wyleciał bo uwaga uwaga kradł paliwo, ale to było jakoś na przełomie 2017/2018 roku. Tu widzę wpis z sierpnia, czyli następca geniusza, ale bez kitu nie pamiętam człowieka, coś nie zdążył się wykazać...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obrusów Artur Danielewicz - Łubniany

• Jak się pracuje w Centrum Obrusów Artur Danielewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Obrusów Artur Danielewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Obrusów Artur Danielewicz?

Centrum Obrusów Artur Danielewicz