Kariera Niezapominajka

Opinie o Kariera Niezapominajka

Green

W aptece Niezapominajka przy ul.Wlotowej w Krakowie personel jest albo niedouczony albo nastawiony na zbijanie kasy. Zamiast enzymu laktazy pani sprzedala mi Multilac,czyli suplement diety pomocny przy antybiotykoterapii. Całe szczęście,że specyfik nie był szkodliwy,a tylko nie pomógł...

FarmaceutkaDM

Ja rownież miałam okazje ostatnio uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej w tej sieci, muszę sie zgodzić co do warunków zatrudnienia, niestety zarobki bardzo słabe, zdecydowanie lepiej płaca w innych sieciach. Na całe szczęście wybrałam inna oferte z duża różnica w zarobku. Mam koleżankę, która już dłuższy czas pracuje w tej sieci i sama przyznaje sie ze jest co raz gorzej , wszystko było dobrze kiedyś, kiedy Pan Prezes MM rozmawiał ze swoimi pracownikami, a nie teraz kiedy w ogóle nie ma zainteresowania tym co Jego pracownicy " czuja" i co sie dzieje w placówkach.

Magister

Po pierwsze żałosna rozmowa z PANEM o ocenach z matematyki w LO (by the way PANI pytała koleżankę, też mgr czy ma maturę:() Po drugie nienormowane godziny pracy, raz 12h a raz 4h- co jest bardzo męczące na dłuższą metę. Po trzecie typowa sieciówka, z wpychaniem pakiecików za wszelką cenę i rankingami na koniec tygodnia, kąśliwymi uwagai itp. Po czwarte kiepska kasa... jak na sieciówkę płacą żenująco. W ogóle brak szacunku do pracy mgr NIE POLECAM- szukajcie innej apteki.

PRL56 mylisz pojęcia, to nie rzetelna opinia, tylko osobista wycieczka pod adresem jednej z Pań tam pracujących. Co inteligentniejsza osoba to dostrzeże. Od lat tam chodzę, właściciele się zmieniają a personel jak zawsze dobrze doradzi i nie raz poprawi mi humor. Pozdrawiam Anna

mila

popieram wypowiedz wyżej, dodam jeszcze ze w tej firmie (usunięte przez administratora) mają profity

aggi

Ten niedouczony personel to chyba norma, mimo (podobno) niezwykle trudnej rozmowy kwalifikacyjnej.W Krakowie to chyba w każdej niezapominajce jakiś tuman się znajdzie. Polecam powtórkę z farmakologii, moje Panie przy uczuleniu na aspirynę jako zamiennik ibuprofen to trochę kiepski pomysł. Święte przekonanie o sterydach w nizoralu już trochę mniej szkodliwe, ale niesmak pozostaje...

Bardzo nie miłe panie pracują w KĘTACH nie można zapytać o cene leku bo pani bezpośrednio pyta czy klient przychodzi na wywiad Jest tyle aptek w Kętach że nikt mi łaski nie robi pani z aparatem na zębach też ; to naturalne że pytam co ile kosztuje bo nie mam zamiaru przepłacać jak sie nie podoba nie musimy tam kupować obsługa trwa baaaardzo długo jednego klienta a reszta personelu na zapleczu klient czeeeeka.....

PRL 56

Długo się zastanawiałam czy marnować swój czas na rzetelne opinie o Aptece w Kętach, ale chyba po to ten serwis jest by inni wiedzieli gdzie jest miła obsługa a gdzie tragiczna, tragedią jest Apteka na rynku "NIEZAPOMINAJKA" a dokładniej jedna z Pań obsługujących.. O kogo chodzi? o aparacik na zębach (małą wredną) niemiłą kobietę która do klienta podchodzi jak za czasów PRL gdzie kupowało się na kartki i jeśli się było niezadowolonym lub zapytało o coś to do widzenia i nie zawracaj głowy..Ta kobieta obsługuje tak samo, w dodatku moim zdaniem niedopuszczalne by z zaplecza dochodziły kłótnie sprzeczki i wulgaryzmy które słyszałam na własne uszy.. Nienawidzę takich Aptek tu miła i uśmiechnięta a na zapleczu obgaduje klienta i to na tyle głośno ze jestem wstanie to usłyszeć. Apteki nie polecam a co do personelu to radze wymianę.

detralex20
@PRL 56

mam pytanie marne pieniadze o jakie ? chodzi mi o pensje technika z kilkunastoletnim stazem

roxy
@detralex20

1600 na start (nie ma znaczenia ile jesteś po stażu) z szansą dostania 1800 po 2-3 latach pracy w firmie. Do tego premia w wysokości 50-300 zł zależna od efektów Twojej pracy.

Farmaceuta

jak chcesz się narobić i mało zarobić idź tylko tam

anna

Witam. Chciałabym podzielić się swoją opinią. Otóż niedawno byłam tu na rozmowie w sprawie pracy. Pani rekrutująca przywróciła mi wiarę w ludzi (fakt, że akurat mnie nie wybrała nie ma tu żadnego znaczenia, ponieważ akurat rozmowy odbywały się dla techników a nie stażystów, a ja trafiłam tam cudem), pani o wysokiej kulturze, bez jakiegokolwiek traktowania z góry,pytania bardzo rzeczowe i konkretne, bardzo dobra i pozytywna atmosfera w całej firmie (i po raz pierwszy nie czułam się jak dinozaur który po latach zmienia zawód i się ośmiesza). Pozdrawiam Panią i dziękuję.

Jaspis

Na Wlotowej mają chamski i niedouczony personel.Farmaceucie nawet się nie chce zadzwonić do hurtowni,żeby zamówić lek.W innej aptece na Kozłówku zamówiono dla mnie lek bez żadnego problemu.Odradzam tą aptekę swoim znajomym.

Grey

Jesli masz zle wystawioną receptę przez lekarza, (a zapewne tak było) to miej pretensje do lekarza a nie do apteki. Recepty sa sprawdzane i kwestionowane przez NFZ, za kazdy blad formalny apteka zwraca refundacje. Nie nazywaj innych niedouczonymi, najpierw spojrz w lusterko.

Nikita
@Grey

Zgadzam się, jak chcesz się narobić, a nie zarobić to tylko tu. Pensje słabe, konkurencja ma lepsze. Jeżeli chcesz tu pracować to lepiej zrób dokładny wywiad środowiskowy wśród personelu który odszedł, bo nie jest to tylko kwestia marnych zarobków, a ciężkiej pracy, a i tak dostaniesz opie...od koordynatorów, że za mało wypchnąłeś wspaniałych produktów. Szkoda mi osób, które nie mają odwagi odejść, wolą tyrać... za marne pensje.

kameleon

jezeli ktos zamierza tam pracowac to nie polecam. szef traktuje ludzi jak smieci na rozmowie kwalifikacyjnej szydzac z każdej wypowiedzi która mu nie spasuje. Zero kultury.

Apteka Niezapominajka- nigdy jej nie zapomnę. Na ul, Wlotowej żądają zapłaty pełnopłatnej recepty mimo zniżki . Zenujące. Kierowniczka broni swojego niedouczonego personelu. Wczoraj wyrzuciłam już z tej Apteki kartę stałego Klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Kariera Niezapominajka - Kraków

• Jak się pracuje w Kariera Niezapominajka?

Zobacz opinie na temat firmy Kariera Niezapominajka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kariera Niezapominajka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kariera Niezapominajka?

Kandydaci do pracy w Kariera Niezapominajka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kariera Niezapominajka