Opinie o PASSAT-STAL S.A. w Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PASSAT-STAL S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PASSAT-STAL S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PASSAT-STAL S.A. w Biała

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka w PASSAT-STAL S.A.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Łucja

Powiedzcie mi, odnośnie tych premii, o których piszecie, że nie są przydzielane sprawiedliwie... To nie ma żadnych wytycznych, które należy spełnić, aby otrzymać konkretną kwotę w ramach premii? Wtedy może byłby jakiś porządek. Czy po prostu są przyznawane wedle uznania i dlatego tak to wygląda?

Woźniki
@Łucja

Wedle ton podzialu % stanowiska trzymania palca w (usunięte przez administratora) i strzelania z ucha. Za no już trochę dawnych czasow pana Zbigniewa wyglądało to o wiele bardziej sprawiedliwie.

Edyta
@Woźniki

No dobra, a mój stary nie jest typem przyjemniaczka i co? Jak premii nie dostanie, to ile będzie gołej pensji miał? Było to chwalone tutaj, ale w zeszłym roku, kiedy jeszcze chleb 6 zł nie kosztował.

Woźniki Nowy wpis
@Edyta

Nie wiem kim jest Pani "stary" i co jego typ osobowości ma tu do rzeczy w dyskusji. Gołej pensji ile można zarobić to prosty rachunek godziny wyrobione razy stawka godzinowa do reki. Co do premii to kierownictwo wg własnego widzi mi się dzieli. Co do godzin to są orły co od x lat wyciągaja lekko po ponad 300 h/miesiąc co dla normalnego człowieka jest (usunięte przez administratora) i niezrozumiałe ile można czasu siedzieć w pracy no ale co kto lubi. Co do pani chwalenia zarobków to były i czasy naprawdę dobre jak na Płock ( np. przed konfliktem na Ukrainie, bądź regularnie dla niektórych "swietych krów" ucholi) jak i bardzo złe ( np. przy covidzie i absurdalnym cięciom godzin i nie tylko na tzw. gębę ,gdzie roboli załatwiono perfekcyjnie czy po wybuchu wojny. ) gdyby ogólnie cała załoga miała jaja i była w miarę zgrana by się postawić to by swoje wywalczyła szybko ale każdy patrzy tylko na siebie za dużo jest tępaków którzy maja za dużo do powiedzenia. Ogólnie ktoś kto ma jakieś ambicje zawodowe/przyszłościowe to po czasie ucieka stąd zostają Ci co muszą siedzieć do emerytury bądź są zbyt prości by sobie poradzić gdzie indziej. Żeby nie było że jest tylko źle, to pracują tu też naprawdę normalne osoby zarówno prywatnie jak i zawodowo. Ogólnie duże i nagle zmiany nastały w firmie na przestrzeni ostatniego czasu, oby tylko na plus bo potencjał by było stabilnie jakiś tam jest ale wszystko czas pokaże.

Kalina Nowy wpis
@Woźniki

No toś Pan pomógł, naprawdę. Widać, że kobieta pyta, bo jej mąż szuka pracy (myślałam, że w Polsce każdy wie, co znaczy stary), a w zamian dostała wywód na temat stosunków w firmie. Może i dobrze, że tak, to się też przyda, ale jeśli na konkretne zapytanie o stawkę ktoś odpowiada "to proste, wiem ale nie powiem" to na taką "pomoc" już jest odpowiednia nazwa, której nie użyję, bo admin mi wytnie.

były pracownik Nowy wpis
@Łucja

jedni 300-500 zł inni ponad 1000 lub wiecej, wedle uznania

siara

Zarobki nawet niezłe jak na Płock i okolice i to jedyny plus, branża stalowa trzyma się cały czas dobrze i raczej tak pozostanie w najbliższym czasie. Co do premii są niesprawiedliwie dzielone, (usunięte przez administratora) i wazeliniarze kierowników dostają najwięcej mimo róznych wpadek z alkoholem czy dziwnymi nieobecnościami itd. ale pod dywan się to zamiata bo nie będzie miał kto robić, a Ci co faktycznie harują dostają dużo gorsze premie, kiedyś inaczej podział wyglądałj. Ogólnie zarobić idzie kasa zawsze na czas ale wyzysk fizyczny i ogólna (usunięte przez administratora) na róznych płaszczyznach począwszy od kultury, atmosfery po czystość widoczne gołym okiem, część starszych pracowników z czasem wysiada fizycznie i pojawiają się rózne dolegliwości no ale przecież tony najważniejsze.

cichy

nie polecam. piją kierownik nic z tym nie robi. nie obchodzi kierownika kto zrobi ale ma byc zrobione i siedza "brygadzisci" i graja na telefonie a taki co przyjdzie za nich robi.kolesiostwo itp a pieniadze marne 13zl na start

Joanna
@cichy

a powiesz na jakas umowe byles zatrudniony? zlecenie, etat czy na czarno te 13 zl? czy jajakolwiek szansa na premie czy niezbyt? czy byly problemy z wyplacaniem tej kasy czy tutaj bez problemowo i nna czas? czy ktos poza znajomymi ma szanse nna prace tam skoro piszesz o kolesiostwie?

Śmiejżelki
@Joanna

Dają normalne umowy o pracę. Na umówie wynagrodzenie widnieje jako najniższa krajowa, ale na konto wplywa pełna kwota wynagrodzenia do 10 dnia każdego miesiąca. Pracuję tam już jakiś czas i nigdy nie było spóźnienia więc pod tym względem nie można im nic zarzucić. Premie owszem są, ale nie są przyznawane sprawiedliwie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PASSAT-STAL S.A. kandydat na stanowisko Referent ds. obsługi sprzedaży ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Paulina

Niestety nastały ciężkie czasy dla wielu przedsiębiorstw - tych małych i tych dużych. Weszłam tutaj na forum, gdyż jestem ciekawa jak obecnie, w czasie epidemii, pracuje się w tej firmie, ale widzę, że nikt tutaj nie chce się wypowiedzieć o tym miejscu pracy. Czy znajdzie się ktoś chętny i napisze coś więcej o aktualnych zarobkach, benefitach i atmosferze w firmie PASSAT-STAL S.A.?

Xxx

Nie polecam, pracownicy ciągle piją, kierownictwo tylko "upomina" ale tak na prawdę nic z tym nie robią. Każdy głupi się dostanie do tej pracy.

Jakub
@Xxx

Jakie są konkretnie zadania stojące przed pracownikiem w PASSAT-STAL? Czym się tu zajmowałeś i jak długo tu pracowałeś? Mam nadzieję że powiesz coś więcej.

Robal

Witam chciał bym w skrócie opisać rektutację przez Kierownika zmiany dzwoni umawia spotkanie wszystko ładnie pięknie badania człowiek robi a on dzwoni że nie podpiszemy z Panem umowy bo w CV zobaczył że ostatnie moje Prace trwały Rok ale to nie z mojej winy było . Miałem kilka umówionych spotkano pracę ale odpuściłem jak już mi badania zrobili itp. Nie polecam

Amor
@Robal

Ile Ci zaproponowali ?

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie PASSAT-STAL S.A.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o PASSAT-STAL S.A. - Biała

• Jak się pracuje w PASSAT-STAL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PASSAT-STAL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PASSAT-STAL S.A.?

PASSAT-STAL S.A.