Mollon Cosmetics Sp. z o.o.

Józefosław

Opinie o Mollon Cosmetics Sp. z o.o.

admin 2015-08-18 09:23
Mieliście styczność z firmą Mollon Cosmetics Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
eee 2016-09-10 09:55
Czy ktoś może przesłać swoje opinie?
Mollon 2017-01-24 14:38
Pańska opinia utwierdziła nas w przekonaniu o właściwej podjętej decyzji, aby Pana nie zatrudniać. Pana wpis jest również potwierdzeniem wystawionych Panu ocen od poprzednich pracodawców, którymi kierowaliśmy się w trakcie dokonywania wyboru pracownika. Słusznie Pan zauważył, że możne Pan narazić się na odpowiedzialność cywilną, a także karną, ponieważ Pana krytyka przekroczyła dopuszczalne granice, w tym naruszyła dobra osobiste przedstawicieli firmy Mollon Cosmetics Sp. z o. o. O dalszym postępowaniu w tej sprawie, będziemy informować Pana osobiście.
ktos 2017-05-17 19:38
Dzien dobry,mam rozmowe jako przedstawiciel handlowy na wojewodztwo lubelskie,prosze o informacje na temat tej firmy,zarobki,warunki zatrudnienia,znajomosc firmy na rynku itd
Zostaw swoją opinię o Mollon Cosmetics Sp. z o.o. - Józefosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mollon Cosmetics Sp. z o.o.