Opinie o Zdrowie To My s.c. w Józefosław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zdrowie To My s.c.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zdrowie To My s.c. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdrowie To My s.c. w Józefosław

Nikita

kompletnie nie polecam pracy w tej przychodni i. Brak jakiegokolwiek składu i ładu. Na rozmowie obiecują cuda, premie, podwyżki. Okazuje się, że człowiek nie ma dnia wolnego, bo zapychają ludźmi z przychodni , brak personelu, w domu seniora. Są dużo lepsze miejsca do pracy , niż tam. Żenada, (usunięte przez administratora), i 5 metrów mułu. Pensje na raty, lub z opóźnieniem. Brak personelu i brak zarządzania. Oszczędności na wszystkim

Karolina Nowy wpis
@Nikita

Bo tam pracowalam

Karolina Nowy wpis

Odradzam pracę pielęgniarkom w tej przychodni. Ja po dwóch tygodniach złożyłam wypowiedzenie bo takiego traktowania pracowników przez kadrę kierownicza oraz takiego chorego oszczędzania na materiałach opatrunkowych to nigdy nie spotkałam.

Pacjentka Nowy wpis

Odradzam tą przychodnie. (usunięte przez administratora)pacjentów, nie zapisują, nie oddzwaniają, każda osoba z rejestracji mówi co jej pasuje. Odwołują wizyty. Radzę omijać szerokim łukiem i składać na nich skargi.

Dominika Nowy wpis

Hej, nie udało mi się znaleźć aktualnych ogłoszeń o pracę Zdrowie To My. Podpowiedzcie - Czy często odbywają się tutaj jakieś rekrutacje? Może wiecie coś odnośnie przyjęć do firmy? Są jakieś wolne stanowiska pracy?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zdrowie To My s.c.? Czy kandydat na stanowisko POŁOŻNA ŚRODOWISKOWO - RODZINNA powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Praca w sklepie osiedlowym na Mokotowie
"Fresh Trade" Spółka z o.o. Spółka komandytowa
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Józefosław
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
Urlopik

Każdemu się przyda chwila odpoczynku :)

Rana

Dziwna praca. Ukraina odradzam

Kamyki

Mają więcej kontroli z PiPu niż pacjentów. Rozczarowany

Nikita

kompletnie nie polecam pracy w tej przychodni i. Brak jakiegokolwiek składu i ładu. Na rozmowie obiecują cuda, premie, podwyżki. Okazuje się, że człowiek nie ma dnia wolnego, bo zapychają ludźmi z przychodni , brak personelu, w domu seniora. Są dużo lepsze miejsca do pracy , niż tam. Żenada, dno, i 5 metrów mułu. Pensje na raty, lub z opóźnieniem. Brak personelu i brak zarządzania. Oszczędności na wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o Zdrowie To My s.c. - Józefosław

• Jak się pracuje w Zdrowie To My s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Zdrowie To My s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zdrowie To My s.c.?

Zdrowie To My s.c.