DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Olga

@Alicja, dziękuję za Twój wpis odnośnie opinii na temat pracy w firmie Grehen. Czy mogłabyś napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez tego pracodawcę? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tym miejscu pracy? Zachęcam do wyrażenia szczegółowej opinii na ten temat. @Asia, czy możesz napisać coś na temat Twoich pierwszych dni pracy w firmie Grehen? Jak ocenisz kadrę pracowniczą z którą współpracujesz? Czy pracownicy byli dla Ciebie mili i pomocni od pierwszych dni pracy? Napisz proszę coś na ten temat.

Asia

Witam, jestem nową osobą w laboratorium. Moim zdaniem jest ekstra. U nie ma pojęcia chaosu, raczej spokój i bardzo czysto. Jestem w szoku ja tu jest czysto. to jest mój drugi tydzień i ja się nigdzie stąd nie wybieram. Szef jest naprawdę ok. bardzo mocna osobowość, trudno się z nim rozmawia bo wydaje się mało dostępny, ale po kilku rozmowach jest zupełnie na odwrót. Na tą chwilę, jestem bardzo zadowolona. Fakt jest bardzo dużo rzeczy do nauki, ale to chyba dobrze.

Julia
@Asia

Asia możesz powiedzieć coś więcej? Widzę że zaraz minie 2 miesiące odkąd pracujesz w Grehen. Nadal jest ok? Czym konkretnie się zajmujesz? Ile osób jest w laboratorium? Pozdrawiam

MM_28

Jestem odmiennego zdania, nie ma żadnego chaosu, zwłaszcza na produkcji. Praca jednozmianowa, spokojna i rozwijająca. Jestem nową osobą, pracuję od kilku miesięcy i jest ciekawie. Teraz realizujemy projekt europejski i jest masa pracy, ale warto. Teraz szukamy kogoś do labo - laboranta / laborantkę - jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszamy!

Staż
@MM_28

Firma bierze udział w programie stażowym oferowana bedzie praca w laboratorium , zastanawiam sie czy aplikować Wlasnie tutaj ,czy jestes w stanie przybliżyć prace w tamtym miejscu ? Pracują tam jedynie laboranci ? Z jakim wykształceniem jest personel ? Czy praca polega na badaniu kosmetyków , tworzeniu receptur , badania czystości ? Pozdrawiam.

Maja

@Alicja na jakim sprzęcie się pracuje? Szukają kogoś teraz?

Mikolaj

Praca w labo.... przez ostatni rok z labo odeszło 3 osoby, w tym gośc który pracował tam kilkanaście lat. Chaos to dobre określenie tego miejsca. Szukają handlowców na okrągło, w 2017 roku przewinęło się tam ponad 15 osób. Ogloszenia daja już bez info o firmie, bo zainteresowanie nikłe.Szkoda zawracać sobie głowę. Wzywanie handlowców na szkolenie w środku tygodnia lub rozliczenie to już tradycja, że to wycieczka w jedną strone????

Michał_w
@Mikolaj

ciekawe skąd masz takie dane? owszem były zmiany handlowców, bo sobie nie radzili ale to o czym piszesz jest nieprawdą. Wycieczki w jedną stronę robią ci którzy są słabi i sami siebie oszukują, wydaje im się że mogą być handlowcami ale tak nie jest. Poza tym która firma zwalnia dobrych - w jedną stronę jadą tylko słabi i nieradzący sobie. Poza tym zawsze jest to robione z klasą. Całkowicie nie zgadzam się z twoją opinią.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Olga

@lala wybrałaś się na rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć nam coś więcej - w jakiej atmosferze przebiegała rozmowa oraz co oferuje pracodawca Grehen Sp. z o.o.?

Michał_w

Myślę, że byłaś/eś w inne firmie. Ta firma szuka handlowców a nie łosi. Poza tym mijasz się z prawdą, nie biegasz po salonach z towarem. Praca jest na zasadach pre-selingu. Marka jest ze średniej wyższej półki i cenowo jest bardzo atrakcyjna. 29 lat na rynku do czegoś zobowiązuje. Pracuję od kilku lat jako ph i jestem mega zadowolony. Życzę powodzenia na innych rozmowach.

lala

witam. za kilka dni mam rozmowe o pracę na stanowisko przedstawiciela handlowego. Mam ponad 400km, wiec nie wiem czy warto jechać. Wiem tylko,że oferują troche ponad 2 tys podstawy i auto z kratką. Czy ktoś tam pracuje,pracował?

artur78

Byłem, na rozmowie, pracuję od 2 miesięcy, wszystko ok. fajna praca i ludzie, pieniądze też ok. na początku jest sporo szkoleń także ciężko się ogarnąć. ale jest spoko.

pracaaa

Cześć ide na rozmowę o prace do tej firmy. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie są zarobki ? jak atmosfera ? bo nie wiem czy warto się wybierac...tym bardziej ze to 45 minut od Wa-wy. Pozdrawiam

kali

cześć Wam. Widziałem ostatnio w Grehen Sp. z o.o. oferty pracy dla koordyantorów sprzedaży. Jak z kasą tutaj?

Grzesiek

Żona pracuje w tej firmie. Wiecie jakie prezenty przygotowała firama mojej żonie i jeszcze jednej z handlowców? Zwolnienie z pracy. Nie polecam tej firmy. A podejście dyrektora, który przyszedł z dużej korporacji woła o pomstę do nieba. Chciałbym spotkać tego Pana (usunięte przez administratora) i z nim POROZMAWIAĆ...

tomek wr
@Grzesiek

To co Pan pisze to jakaś totalna bzdura, pracuję w Grehen ponad 4 lata, nie ma takich sytuacji. Sprawy finansowe są czytelne i firma rozlicza się niespotykanie rzetelnie. Znałem Pana żonę, była po prostu słabym handlowcem i nie przykładała się do pracy. Pana żona nie przyjechała na szkolenie bo się rozchorowała i ciągnęła zwolnienie ile się dało. Firma poszukuje przedstawicieli, bo trafiają się takie osoby jak Pana żona i nic z tego nie wychodzi. Genaralnie bardzo trudno pozyskać dobre osoby do pracy, jako stary przedstawiciel robię duże obroty i bardzo fajnie zarabiam.

grzesiek

Właśnie ogłoszenia... Brak słów... Ostatnie dwa miesiące pracy mojej żony to wieczny stres, niepewność aż tu nagle "szkolenie" w trakcie, którego mieli zwolnić część handlowców. Sam miałem nieprzyjemność pracować w podobnej firmie, jeszcze raz brak słów... Nie polecam.

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, warunki w ogłoszeniach są inne,na rozmowie inne a rzeczywistość jest inna.Nie szanuje się tam pracownika.Jest bardzo duża rotacja.

admin

Znasz dobrze firmę Grehen Sp. z o.o. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Celestynów

• Jak się pracuje w DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

DR.GREHEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ