Dr. Grehen Sp. z o.o.

Opinie o Dr. Grehen Sp. z o.o.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Dr. Grehen Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Czy firma Dr. Grehen Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Marek Nowy wpis

Wszystkie szkolenia dla pracowników finansowane są w 100% przez firmę. Pracownicy mają możliwość udziału w szkoleniach stacjonarnych i wyjazdowych 1-3 dniowych. Zakres szkoleń to głównie kompetencje miękkie. Dodatkowo pracownicy mogą podejmować np.: studia podyplomowe lub doktoranckie, które w całości finansuje firma.

Czy nowo zatrudnione osoby w Dr. Grehen Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Marek Nowy wpis

Firma zatrudnia tylko i wyłącznie na UOP! Wszystkie wynagrodzenia łącznie z prowizjami wchodzą do UOP. Czy od pierwszego dnia? Tak od pierwszego dnia, od pierwszej godziny, od pierwszej minuty, od pierwszej sekundy, milisekundy itd. ..... co to jest za pytanie?

Dorota

czyli z rok temu szukali PH dziś widzę ogłoszenie na specjalistkę ds sprzedaży b2b. To nie jest podobne do PH po prostu? ktoś pracował i da znać jak w praktyce to wygląda? Zarobki też by mnie interesowały

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dr. Grehen Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jak długo czekaliście na odzew z Dr. Grehen Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wojtek

Nie ma problemu, kontakt jest na bieżąco. Z tego co wiem firma obecnie szuka dwóch ph. warto bo paradoksalnie, mimo zamkniętego rynku jest co robić.

Dawid

@kasia a ty znasz prawdę o tej firmie?

kasia

Fajna ściema!! jeśli zwrócicie uwagę iż wszystkie pozytywne opinie są pisane nawet w tej samej godzinie i tego samego dnia to wszystko jasne!! KRÓTKO OMIJAJCIE WIELKIM ŁUKIEM TE FIRMĘ !!! jedziesz na szkolenie i dostajesz wypowiedzenie, nie znasz dnia ani godziny

@kasia

Gadasz bzdury. Szkoda słów. Jak się czyta to co piszesz to ręce opadają. Pracuje ponad 4 lata. Praca jest trudna bo to sprzedaż ale dla chcącego nic trudnego. Fakt trzeba robić cyfry ale w zamian jest luz i dobre wynagrodzenie. Teraz firma wprowadza raportowanie ale jak ktoś robi swoje to nie ma strachu. Osobiście znam szefa firmy i szczerze lepszego nie miałam. Ponieważ wyniki sprzedaży są dobre przesiadamy się na t corolla osobowe. To o czymś świadczy. A i jeszcze jedno podstawy są na poziomie firm farmaceutycznych.

Kasia??
@kasia

Byłam przez 5 lat jedyną Kasia w tej firmie, więc zastanawia mnie cóż to za kasia ? Rozstałam się z tą firma, ale z własnego wyboru i jak wszędzie są plusy i minusy pracy w Dr.Grehen.

Olek

Witam, chcę aplikować na ph woj. lubuskie, czytam różne opinie o tej firmie. Widać że ci którzy już nie pracują są mocno negatywni, pytanie czy dla tego że im się nie udało czy faktycznie firma nie jest ok. Firmę poleca mi jeden z jej handlowców, który jak twierdzi pracuje w niej od ponad 9 lat. Czy ktoś może coś podpowiedzieć?

Jaki jest wkład kierownictwa Dr. Grehen Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Obiektywny

Witam, Firma robi co może, żeby utrzymać zatrudnienie PH, pomimo ograniczeń i obostrzeń. Na dziś udał się utrzymać zatrudnienie i PH działają w terenie. Pomimo, że rynek jest mocno zamknięty i jest ogólna psychoza. Sytuacja w farmacji i kosmetyce jest ciężka, ale cały czas kierownictwo firmy realizuje założony w zeszłym roku plan działania. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra zważywszy na to co się dzieje na rynku. Obecnie PH przesiadają się sukcesywnie na nowe samochody Toyota Corolla i cała firma nie zwalnia tempa. od 20.09.2020 rozpoczął się nowy sezon szkoleniowy. w ostatni weekend odbyła się rekordowa liczba szkoleń na terenie Polski.

Justyna

Trochę mało tutaj opinii o pracy w Dr. Grehen. Szukam pracy i zależy mi na dobrej atmosferze. Pracownicy dogadują się ze sobą?

Zygi
@Justyna

Jak szukasz atmosfery to źle wybierasz, zadzwoń do handlowców i zapytaj jaki to raj na ziemi. Jak nie będziesz sprzedawać jak oni innej lewizny to nie wyżyjesz. Ale podróż z Dyzina warto sprawdzić za wczasu....

Zygi
@Justyna

Jak szukasz atmosfery to źle wybierasz, zadzwoń do handlowców i zapytaj jaki to raj na ziemi. Jak nie będziesz sprzedawać jak oni innej lewizny to nie wyżyjesz. Ale podróż do domu z Dyzina warto sprawdzić za wczasu.... To już uchodzi za pewna tradycję.

tomek
@Justyna

Firma szuka handlowców, zatrudnia na umowy o pracę. Ustalone warunki przy podpisaniu umowy są realizowane w praktyce. Starze naszych handlowców wskazują że praca jest stabilna i dobrze wynagradzana. Na dziś przeciętny staż pracy PH to ponad 6 lat. Osoby, które przychodzą i szybko odchodzą to zmora. Jeżeli poważnie podchodzisz do pracy i zatrudnienia jesteś poważnie traktowany! Jeżeli szukasz pracy jako PH i rozumiesz (lub chcesz zrozumieć) na czym ta praca polega to zapraszamy!

Z
@tomek

6 lat hahaha trochę Cię poniosło. Chyba 2-3 miesiące

@Z

Wystarczy sprawdzić na dziś średnia to 6 lat. 6 miesięcy pracują osoby którym się wydaje że są handlowcami.

@Z

Teraz byliśmy na wigilii firmowej ekipa średnio pracuje ponad 5-6 lat. Jest kilka osób z doświadczenie PH ponad 8-9 lat w firmie. A.

@Asia

Handlowcy pracują średnio po 5-6 lat tylko dlaczego co chwilę są ogłoszenia, że szukają przedstawicieli...??? Dziwne.. Może i jest kilku którzy pracują kilka lat ale są województwa w których nagminnie szukani są handlowcy i kosmetyczki witają Cię ironicznym uśmiechem ooo Nowy handlowca.. Ciekawe ile popracuje.. Sposób w jaki są zwalniani handlowcy jest standardowy.. Zapraszamy na szkolenie i wracasz pociągiem.. Przestańcie ludziom wciskać kit..

@Pracowałem

Zgadza się, są województwa na których firma nieustanie szuka PH i ciężko jest kogoś sensownego znaleźć. Czasami po kilku próbach trafia się ktoś kto zaczyna odnosić sukcesy. Jest to trudna praca i nie każdy daje radę. Rozstania są zawsze przykre dla obu stron i nigdy nie ma dobrego rozwiązania. Myślę, że firma i jej klienci przy każdej takiej zmianie też dostają ostro w kość i z nową osobą praca zaczyna się od początku. Tak to prawda, klienci ironicznie mówią o kolejnej osobie ... o następny/następna ... ciekawe na jak długi. Jednaka historia pokazuje, że pomimo trudności są osoby którym się udaje i pracują latami. A.

@Asia

Jeśli na danym regionie w ciągu roku przewinie się 5 handlowców to oznacza, że każdy z nich był beznadziejny... Chyba nie..Pracodawca kładzie największy nacisk na to żeby budować relacje z klientem a później ma przyjść czas na sprzedaż..Tylko jak handlowiec ma odbudować relacje z klientem który stracił zaufanie do firmy.. A i ma na to 2-3 miesiące (to chyba zbyt krótki okres coo..) no i po tym okresie zaproszenie na szkolenie... I wypowiedzenie umowy

@Pracowałem

Zgadza się 2-3 miesiące to okres próbny po którym trzeba podjąć decyzję co dalej. Po takim czasie widać czy ktoś ma szansę na sukces z czy nie. Nikt nie mówi że ktoś jest beznadziejny, po prostu to nie jego bajka.

@Asia

Prawda jest taka, że przez2-3 miesiące nie odniesiesz sukcesu ponieważ żadna kosmetyczka nie będzie traktowała Cię poważnie, nauczona doświadczeniem z tą firmą wie że za moment tej osoby nie będzie.. Jestem handlowcem z długoletnim stażem i żadna szanujący się firma nie ocenia handlowca po 2-3 miesiącach tylko daje nowej osobie minimum pół roku aby mogła pokazać co potrafi.. Tylko pewne osoby w firmie nie potrafią tego zrozumieć i dopóki tak będzie nic się nie zmieni..

@Pracowałem

Byś może masz rację nie chce tego podważać czy oceniać. Po każdej zmianie wszyscy dostają w kość a klienci mają dość. Nawet się rymuje. Może decyzja czasem jest za szybka ale jednak cały czas przybywa PH którzy się utrzymują i odnajdują w branży. Trzymaj się.

biba
@Asia

pracowałam w tej firmie i jak mozna zbudować relacje skora klienci zadają pytanie ,,Ciekawe jak długo popracujesz?" Wielu klientów nie traktuje tej firmy poważnie z powodu bardzo dużej rotacji PH a nie których poprzedników wspominają bardzo miło., jednak zbudowali fajne relacje I co byli do du.....py" ph? Nie popieram takich zachowań i nigdy nie bedę wspierać produktów tej firmy ani polecać pozdrawiam

Wz
@biba

W pełni się z Tobą zgadadzam.

@Justyna

Jestem innego zdania, Ci którzy przychodzą i szybko odchodzą nie mają nic wspólnego z PH. W tym roku pomimo epidemii firma z jej powodu nikogo nie zwolniła z pracy, PH pracują nadal i są w bardzo dobrej formie. Szkoda, że Ci którzy piszą negatywne komentarze nie pokażą swoich CV i tego ile razy w ostatnich latach zmieniali pracę ... zawsze najłatwiej powiedzieć, że ten czy tamten jest winien. Sugeruję przeczytajcie swoje własne CV, być może da wam to do myślenia ...

HK

Dla tych, którzy się wahają czy wysyłać CV czy nie...dla tych, którzy myślą, że może ktoś "po złości" tylko tak tak pisze złe opinie... (usunięte przez administratora).

@HK

HK - powtarzasz się do znudzenia, Omijaj szerokim łukiem piszesz pod różnymi nickami. Może Ciebie trzeba omijać szerokim łukiem. Szkoda czasu - to chyba też twoje ulubione słowa. Proponuję zmienić repertuar. Jestem wieloletnim pracownikiem firmy, uczciwych, chętnych do pracy jako PH firma zaprasza. A osobom typu HK faktycznie firma szybko dziękuje za współpracę.

Angelika

Mhh...opienie, które czytam, zniechęcają do złożenia CV i zaufania. Ciężko znaleźć rzetelnego pracodawcę.

@Angelika

Proszę nie składać CV, firma unika zatrudniania osób, które podejmują decyzję o wysłaniu CV na podstawie informacji zamieszczanych na takich portalach. Szkoda wzajemnego czasu.

@Angelika

Idź na rozmowę i sama się przekonaj.

HK
@Angelika

Dobrze dedykujesz....szkoda czasu na tą firmę...

@Angelika

Jestem nowo zatrudniony, dla mnie ok. rozmawiałem z PH, faktycznie mają bardzo duże staże pracy 6-8 lat, a niektórzy jeszcze więcej. teraz firma zatrudniła 4 nowe osoby. Jak dla mnie jest ok.

Wiecie może czy w Dr. Grehen Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Obecnie firma prowadzi rekrutacje PH w kilku województwach. Chętnych zapraszamy. Warunek firma szuka PH a nie dostawców. Jeżeli ktoś zna różnicę i szuka pracy PH to zapraszamy.

Czy Dr. Grehen Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Xd

Raczej luźne szkolenia i droga powrotna pociągiem ????nie ma nawet opcji dnia biurowego, jeśli robisz szkolenia w weekendy też nie możesz sobie odebrać za to dnia wolnego...

Przemysław
@Xd

Czy pracodawca finansuje szkolenia, o których piszesz? Widziałem, że szukają obecnie koordynatora działu szkoleń-kosmetologia i oczekują doświadczenia w branży i sektorze produktów kosmetycznych. Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej i może podać szczegóły jak przebiega?

Dwa razy w miesiącu są dni home Office. W piątki pracujemy normalnie. Tak to prawda jeżeli ktoś nie robi wyników jest wzywany na szkolenie. Jeżeli okazuje się że po kilku miesiącach pracy nie zna oferty i nie ma chęci do jej poznania wraca do domu pociągiem.

Byłem na rozmowie i rozmawiałem z Panem prezesem. Ciekawa rozmowa. Myślę że warto próbować. Jeżeli przejdę rekrutacje to podejmę wyzwanie. Warunki finansowe jak dla mnie ok.

Jakie są mocne strony pracodawcy Dr. Grehen Sp. z o.o.?

maria

jedyna gwarancja to to że długo nie popracujesz

tomek

Jestem odmiennego zdania. kto chce może śmiało pracować i się rozwijać. Osoby, która piszą te brednie, bo inaczej nie da się tego nazwać, potrafią tylko krytykować, niech się wysilą i napiszą o jednym pozytywie - nie bo to nie wypada, trzeba pisać tylko negatywy - żenada ...

maria

Solidna firma z dużymi wymaganiami!

Szerlok

Ciekawe, prezes Marek sam zadaje pytanie i sam sobie na nie odpowiada. Czysta manipulacja, to jest dopiero żenada...

@Szerlok

Użytkownik Szerlok oraz Magda logują się z jednego adresu PI do naszego portalu. Obsługa portalu zwraca uwagę że jest to sprzeczne z zaakceptowanym przez tych użytkowników regulaminem strony. Jeżeli taka sytuacja będzie się powtarzała będziemy zmuszeni zablokować ten adres PI.

Szerlok

Dziekuje za informacje i wiecej spokoju panie prezesie:) Odwagi

Słabe strony już znamy! A czy ktoś może napisać jakie są mocne strony pracodawcy Dr. Grehen Sp. z o.o.?

Helmut

Żeby dobrze zarobić trzeba się napracować i taka jest wszędzie zasada!!

Karl
@Helmut

Tak dokładnie innego systemu nikt nie wymyślił

ola

byłam PH na woj. świętokrzyskie. praca ok. szef też. dużo pracy, logistycznie to nie dla mnie. Jest to praca dla osób które są mocno elastyczne czasowo. Klienci są wymagający. Motorem napędowym są szkolenia, to daje kopa, ale znów trzeb się mocno zaangażować czasowo. Koledzy z innych województw robią wyniki i pracują wiele lat. piszę bo przed podjęciem pracy czytałam poniższe opinie i mocno się wahałam. Teraz piszę bo większość to bzdury. firma stawia sprawy jasno i czytelnie. Nie ma nic za plecami, jest ciężko ale ten kto się przebije ma sukces. A ten kto się nie przebije odpada i ma pretensje do całego świata. Piszę z własnej nieprzymuszonej woli. Trenerzy są ok. i uważam że warto dla osób które mają czas i mocny charakter do takiej pracy. Ola.

Hanna

@..... "Pseudo szkolenia"? Co przez to dokładniej rozumiesz? Druga rzecz. Darujmy sobie, proszę, ocenianie tego, przez kogo wystawione są opinie. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Dr. Grehen w merytoryczny sposób, jeżeli nie łamie ona regulaminu.

O9
@Hanna

Chyba nie potraficie przyjąć krytyki... Winą za brak wyników oceniacie tylko przedstawicieli... Jeśli ktoś chce podjąć pracę w tej firmie niech najlepiej uda się do gabinetu kosmetycznego i porazmawia z kosmetyczką o firmie Dr Grehen...Zwolnienia przedstawiciele na terenach w których od dawna nie ma wyników to już chleb powszedni... Hanna to chyba kolejna osoby z firmy która chce ratować wizerunek firmy Dr Grehen;-):-)

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Grehen Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Dr. Grehen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Grehen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dr. Grehen Sp. z o.o.