Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Opinie o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Leokaia

Brawo panie Janie.Postaram sie tez odwiedzic ten sklep.Chodz mieszkam dalej od pana.

Jan

Przez przypadek trafiłem na tę stronę, to co przeczytałem w ostatnich komentarzach to jakiś żart... Od kilku lat jestem klientem sklepu przy ul. Daliowej w Legionowie i twierdze , że lepszych ekspedientek niż właśnie te oczerniane Panie nie ma. Dzięki życzliwości , uśmiechu, pogody ducha i wspaniałej pracy tych Pań ( a w szczególności właśnie Pani Teresce) przyjeżdżam tu na zakupy z drugiego końca Warszawy. To właśnie ostatnie zmiany wywołały oburzenie wśród klientów . Dziś byłem świadkiem jak jedna " z tych Pań " bezczelnie uniosła się na jednego z kupujących. Po za tym proszę zwrócić uwagę na to kto pisał te powyższe komentarze: mają takie same błędy, są pisane w podobnym stylu, a mało tego wysyłane co 3-5 min. Czyżby zazdrosna koleżanka? Postaram się , aby " prawdziwi" klienci tego sklepu dowiedzieli się , że istnieje ta strona i również wypowiedzieli się na temat tego konkretnego sklepu. Z wyrazami szacunki i nadziei na powrót w pełni starej kadry. Jan

Kaska

Wszystkiego najjjj z okazji swiat wielkanocnych...

Renata Legionowo

Ma Pan racje p.Andrzeju....wiecej takich milych ekspedientek.....

Pani S
@Renata Legionowo

gdyby było wiecej takich pan jak Pani Małgosia to całego Lenarcika trzeba by było zamknac . Pan Lenarcik powinien sie pozbyc takiego pracownika ,mam namysli Pania Małgorzate , która jest nie kompetentna pozatym jest nieprzyjemna dla klientów i wogóle psuje wizerunek sklepu. Jestem stała klientka i ze wzgledu na to że ona jest w sklepie zmuszona jestem robic zakupy w niedogodnych godzinach dla mnie ale staram sie unikac tej osoby w sklepie, zakupy moje nie sa małe i chyba pan Lenarcik nie chce stracic stałych klientów bo takich jak ja jest wiecej z ta opinia. bardzo prosze o przemysleniu swojej decyzji o zatrudnianiu takich osób jak pani Małgorzata.!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
P.Andrzej

Zgadzam sie z poprzedniczkami...A wiecej takich jak P. Malgosia,,

Agnieszka,,

Zgadzam sie a p. Teresa to przechodzi sama siebie,,,niech firma cos zrobi...bo ja juz mam dosc tej pani...a chyba nie chce pan stracic klijentow....

Stala klijentka...

Witam Pana Lenarcika,,,Prosze pana niech pan cos zrobi z paniami z Daliowej...mowie o tych starszych paniach,,,,widze ze niezle tam oszukuja....Pozdrawiam,,,

P.EWA

Prosze zwrocic uwage pania z Daliowej w Legionowie,,,jak tak dalej beda sprzedawaly i oszikawy ludzi szczegulnie te starsze panie to beda mialy sanepid....bo bardzo mila jest P.Malgosia....

Maria B

W sklepie Bielsku "Lenarcik" Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik pracuje sympatyczny personel.Panie sprzedawczynie są bardzo miłe i potrafią doradzić oraz na żądanie klienta pokroić wędlinę tak jak sobie życzy.Bardzo dziękuję Paniom a szczególnie Pani Kierownik sklepu za przemiłą obsługę, pełne zaangażowanie i wzorową obsługę. Panie obsługując klientów okazują wiele taktu i cierpliwości - co zasługuje na pochwałę i uznanie.

Maria B

zasmucona klientka

Dowiedziałam się kilka dni temu ,że sklep mięsny Lenarcik przy ulicy Padlewskiego ma zostać zamkniety.. jestem zasmucona tym faktem poniewaz mieszkam w poblizu i robie tam bardzo często zakupy.. bardzo żal mi tego miejsca oraz personelu poniewaz tak mila obsługa w sklepie zdarza się bardzo rzadko.

zasmucona klientka

nowy

Uważam że te wszystkie komentarze są mocno przesadzone, pracuje u Lenarcika już kawałek czasu, nie jestem czopkiem po prostu pilnuje swojej pracy. I nigdy nie zostalem nieslusznie ukarany bądź pozbawiny premi. Co kogo obchodzi praca innych ludzi zajmijcie się własną,ja tak robię nie podpi#erdalam nikogo tylko staram się sumiennie robić swoje. Zakład jak zakład lezec się nie da, pracować trzeba. Bawicie się w hejty na pracowników a brak wam odwagi by powiedzieć coś komuś w twarz. Pani wagowa pan z punto moze ktoś mu powie co do niego ma. Liczę że ten pan tej osobie wysprzęgli. Pisać każdy może ale tacy z was cwaniacy że w twarz się boicie. Nikt nigdzie za robienie lipy nagrod nie daje je#ane lamusy. Weście się za własną robote i robcie to porzadnie to może inni pracownicy za was nie dostana po głowie. Jak wam tak źle to znajdźcie lepszą robotę. No jak w piaskownicy pora dorosnać.

ona

W miejscowości, w której mieszkam został niedawno otworzony sklep firmowy LENARCIK i z ciekawości zajrzałam na forum. Nie byłam i nie jestem pracownikiem tego zakładu, a wiec nie ma znaczenia, jak się nazywam. Moja wypowiedź jest całkowicie obiektywnym spojrzeniem na wszystko co zostało tu napisane. Ale czego się spodziewać po ludziach tego pokroju. Jedyne co potraficie to mądrzyć się na forum, bo czujecie się tu bezkarni... ciekawe, czy któreś z Was - "mądrale" miało odwagę powiedzieć to wszystko przełożonym patrząc im prosto w oczy? Te wszystkie wypowiedzi świetnie podsumowuje porzekadło: "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje". Skoro dostajecie mało to znaczy, że Wasza produktywność musi być adekwatna do wynagrodzenia.

ona

Ludzie nie rozumiem Was... skoro tak Wam tam źle to czemu nie szukacie innej pracy.. to nie prawda że na rynku nie ma inne pracy bo jest i to bardzo wiele. Ci którzy na prawdę chcą pracować to zawsze znajdą pracę..no ale z tego co czytam, to wypowiadają się tu same ofermy życiowe... w tych wszystkich komentarzach, to tylko zazdrość i zawiść... każdy pracuje na takim stanowisku, na jakie się kwalifikuje.. Pewnie, każdy chciałby być kierownikiem/dyrektorem, bo w mniemaniu pracownika fizycznego, osoby te nic nie robią. Fizycznie może i nie, ale za to praca umysłowa znacznie bardzie wyczerpuje i wymaga większej odpowiedzialności od człowieka (wiem coś o tym). Najbardziej rozbawił mnie tekst "grzechu zapytaj tych osób które przez tą panią PŁAKAŁY !!!" - a co to przedszkole?? Ludzie zrozumcie to, że za swoje błędy trzeba ponosić konsekwencje. Każda firma jest nastawiona na zysk i nie może sobie pozwolić na wybryki pracowników, bo inaczej nie utrzymałaby się na rynku to raz, a dwa jeśli każdy robiłby to, co do niego należy z taką pieczołowitością i zaangażowaniem, jak obsmarowuje tyłki na tym forum, to z pewnością nikt nikomu by żadnych premii nie odbierał. Premia to nagroda dla pracownika za rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych, a skoro ktoś nie wywiązuje się z powierzonych mu zadań, to czemu ma być nagradzany?? Z pracownikami, jak z dziećmi, jeśli nagradzałoby się je za złe postępki, to do czego by to doprowadziło? Zanim znów coś nasmarujecie na tym forum zastanówcie się czy sami nie jesteście bez winy...

grzechu zapytaj tych osób które przez tą panią PŁAKAŁY !!! i pisze się /kobieta/,/innych/

ktoś tam...

grzechu w (usunięte przez administratora) byłe (usunięte przez administratora) widziałeś. może znasz prywatnie a nie zakładowo...

ktos
@ktoś tam...

normalna HA HA HA

grzechugrzechu4@gmail.com

ZNAM PANIĄ DYREKTOR M K I NIE POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ LUDZI KTÓRZY W BEZCZELNY SPOSÓB JĄ OCZERNIAJĄ. UWAŻAM ZE JEŚLI KOMUŚ SIĘ COŚ NIE PODOBA TO NIE MUSI TAM PRACOWAĆ .WSZYSTKIE TE OSOBY POWINNY SPOJRZEĆ NA SIEBIE A NIE WYPOWIADAĆ SIĘ O INYCH.UWAZAM ŻE PANI DYREKTOR TO NORMALNA I UCZCIWA KOBJETA.A WSZYSCY KTÓRZY JĄ OCZERNIAJA TO NAJGORSZE CHAMY I SZUJE

wolny

W zakładzie mięsnym lenarcik nie szanuje się pracownika,pani dyrektor K.myśli jak i kogo pozbawić premii.Ostatnio padło na kierowców/oprócz czopków/,tylko ja na jej miejscu bym się zastanowił.Bo za chwilę może być tak że pani dyrektor K.sama/z czopkami/ będzie wozić towar. A może ktoś podeśle ITD, a może Inspekcje Pracy, itp. Powodzenia Panowie, jak możecie to uciekajcie z tego bagna.

znany

W Zakładzie Mięsnym Lenarcik miałem okazję być raz pierwszy i ostatni. Gdy przyszedłem o pracę to zarówno pani dyrektor jak i sam właściciel nie wykazali się kulturą osobistą lecz wręcz przeciwnie traktując jak smiecia, wykazując szacunku lecz wręcz przeciwnie

Zostaw merytoryczną opinię o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik - Gzy

• Jak się pracuje w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Zobacz opinie na temat firmy Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik