Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Opinie o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl

Dziękujemy za opinie które Państwo piszą na temat naszej firmy.
Nie możemy pozostać obojętni na bezpodstawne zarzuty uderzające w dobre imię firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać , że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek , czy naruszania czyjejś godności. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, mogą być archiwizowane przez jego Administratora.

Przypominamy również, ze osoby publikujące treści pomawiające i  znieważające innych, wedle prawa są za nie odpowiedzialne. W związku z publikowanymi w tym miejscu nieprawdziwymi informacjami, dbając o interes firmy, stanęliśmy przed koniecznością zgłoszenia sprawy na Policję.

Zależy nam, na przedstawieniu rzetelnego obrazu firmy wraz z warunkami zatrudnienia, jakie proponujemy, bo wiemy jak ważne jest to dla przyszłych kandydatów.
W kwestiach wymagających wyjaśnienia, prosimy  kontaktować się z nami bezpośrednio pod adres sekretariat@zmlenarcik.pl wówczas będziemy mogli dokładnie przyjrzeć się sprawie i do niej się odnieść.
Markus Aurelius

Mam jak dotąd bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z Panią Marzeną K., pani kierowniczka jest osobą pozytywną, energiczną i sympatyczną, dysponuje ogromnym doświadczeniem w różnych dziedzinach, a do tego jest konkretna i potrafi negocjować. Miałem okazję rozmawiać i współpracować, z pewnością nie jest osobą, która nie szanuje pracowników czy ich pracę. Gdy byłem w zakładzie pracownicy wyglądali na zadowolonych z pracy, a sam zakład stwarza wrażenie dobrze wyposażonego i zarządzanego, pracownicy mają jednakową odzież roboczą, w zakładzie przestrzega się reguł i standardów. Pracownicy, których spotkałem mieli pogodne usposobienie, byli ciekawi naszej pracy i chętnie rozmawiali. Nie wyglądali na smutnych czy złych na swój los w tym zakładzie. Wyniosłem bardzo pozytywne wrażenia z ponad 7-mio godzinnej wizyty na produkcji ZM Lenarcik. Kosztowałem też pysznych kabanosów z dziczyzny i z pewnością zakupię więcej produktów tej firmy, o ile trafię na nie w sklepach wielkopowierzchniowych, bo tylko tam kupuję. Pozdrawiam firmę i pracowników :).

Kkk
@Markus Aurelius

Pozory bardzo często mylą.

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz zatowarowania sklepu Lenarcik, piszę dokładnie o sklepie na ul. Królewieckiej. Jestem Waszym klientem od kilku lat. Panie zawsze są miłe, potrafią doradzić, z resztą wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i nie zawsze musimy być w świetnym nastroju. Obecnie ekspedientki sprawnie i szybko obsługują klientów, mimo ciężkiej sytuacji związanej z koronawirusem. Ludzie, trochę więcej wyrozumiałości i dystansu. Pewne rzeczy robione są dla wspólnego dobra.

Zadowolona klientka z Płocka

Witam. Byłam stała klientką sklepu Lenarcik na ul. Królewieckiej w Płocku. Mogę powiedzieć, że w obecnej chwili sklep odwiedzam z największą przyjemnością. Zmiana pań sprzedawczyń napewno wyszła na dobre. Panie są uśmiechnięte i bardzo miłe dla klienta Chętnie doradzą i pomogą w każdej sytuacji nawet w tej krytycznej jaka obecnie jest w kraju. Jestem zdziwiona negatywnymi komentarzami jakie tu spotkałam. Nie mogę pozwolić na takie nieuzasadnione opinie. Dziękuję i pozdrawiam.

Wdzięczna klientka

Witam chciałabym wyrazić swoją opinie nt sklepu mięsnego Lenarcik w Konopkach. Gdy jakiś czas temu przeprowadziłam do Konopek to pomyślałam ze to głęboka wieś i ze nawet kawałka mięsa nie mogę nigdzie kupić. I pojawiliście się Wy otworzyliście sklep mięsny za co każdego dnia jestem Wam za to wdzieczna.Poza tym ze zawsze można kupić świeże miąsko i wędlinki, a ostatnio jeszcze wyroby z dziczyzny (które uwielbiam) to macie jeszcze przy tym bardzo sympatyczna obsługę. Takich pracownic to ze świecą szukać. Zawsze uczynne i serdeczne, wiecznie się uśmiechają jak by problemy dnia codziennego zostawiały za drzwiami sklepu. Nigdy się nie spotkałam z tak miła obsługa. Na dodatek jeszcze wiem ze donoszą zakupy Pani która jest bardzo schorowana i nie może wychodzić z domu. Na swojej drodze jak żyje to nie spotkałam się z tak mega absolutnie profesjonalnym personelem (a kiedyś sama zarządzałam grupą ludzi). Są to najsympatyczniejsze Panie jakie znam i zawsze chętnie korzystam z Państwa usług choćby chwile z nimi porozmawiać. Bardzo dziękuje ze taki obiekt powstał na tej wsi z tak sympatyczna obsługa (co tu jest rzadkie):)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kandydat Nowy wpis

Czy są przyjęcia do pracy? I czy firma zatrudnia tych samych pracowników co tu kiedyś pracowali?

@Kandydat

To jest dobre pytanie. A czemu odszedłeś z zakładu wtedy, a teraz chcesz wracać? Na rozbiorze czy na wędlinach robiłeś i jak było za Twoich czasów, że się pytasz?

Kandydat Nowy wpis

Na wędlinach, odeszłem bo ktoś mi inną pracę dał ale dojazdy to tamto i lipa zostawała. Ogólnie nie było źle jak ktoś chce to będzie pracował.

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy dla pracownika do działu utrzymania higieny z aktualną książeczką sanitarno – epidemiologiczną. Napisali że jest motywujące wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa. Jak to się rozkłada? Ile procentowo jest premii i czy zawsze się należy?

Natalia

Jestem bardzo zadowolona z obsługi w sklepie w Nowym Dworze Mazowieckim.Bardzo sympatyczne ekspedientki. Towar też dobrej jakości. Polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Witam, pracowałem w tym zakładzie pół roku i tak cud że tyle wytrzymałem, strasznie dziwny zakład ludzie są zastraszani, dosłownie biegają i jedna osoba robi za dwóch albo I trzech, kierownictwo również widać że zatraszone przez dyrekcję żeby wyrabiać normy, a ciężko tak skoro ludzi brakuje na danych stanowiskach, a tak pozatym zero szacunku dla pracowników z wieloletnim stażem, widać że ludzie pracują tyle lat bo się boją zmiany, że gdzie oni pójdą. Jednym słowem zakład straszny, i dla tych co rozważają tam się przyjąć, uwaga na początku obiecują inna stawkę za godzinę a później okazuje się inna.

Werka

Niby w jaki sposób pracownicy są zastraszani? Dlaczego pracownicy się tak obawiają? Co się może stać jak np. jednego dnia norma nie zostanie wyrobiona?

Martysia

A powiedz mi, czy o danym stanowisku, na którym miałeś pracować, była tylko mowa, czy to wszystko było już spisane na umowie? Bo to jest różnica...

Kuku ryku byku
@Martysia

Było wszystko do gadane że w dniu rozpoczęcia pracy miało być wszystko na umowie. Ale co się okazało jak przyszłem to Pani detektor powiedziała że super że pan przyszedł ale umowa uległa zmianie i poszedłem do domu he he tak (usunięte przez administratora) ludzi normalnie żal. Nie polecam tej firmy.

@Kuku ryku byku

Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzana jest w obecności dwóch osób. Każdy pracownik podczas spotkania, informowany jest o swoim zakresie obowiązków. Prosimy nie kierować się opinią pracowników, którzy nie przestrzegali podstawowych obowiązków wynikających z regulaminu pracy. Osoby chętne do podjęcia współpracy serdecznie zapraszamy, aby każdy mógł się przekonać iż opinia, która została wystawiona, jest nierzetelna i niewiarygodna. Przypominamy również, ze osoby publikujące treści pomawiające i znieważające innych, wedle prawa są za nie odpowiedzialne. W związku z publikowanymi w tym miejscu nieprawdziwymi informacjami, dbając o interes firmy, stanęliśmy przed koniecznością zgłoszenia sprawy na Policję.

@Kuku ryku byku

Co to znaczy ze umowa uległa zmianie? Chodzi o warunki które różniły się od tych co dogadałeś czy w ogóle z ciebie zrezygnowali?

Krzyś

Witam. Jak z płatnością i wagą za towar dostarczany.? Pozdrawiam

A o jakie bajki chodzi, możesz napisać coś więcej? Kierowałeś się opiniami kolegi i tylko dlatego się nie przyjąłeś? Daj znać o co takiego chodziło, bo nie napisałeś nic konkretnego ... Chodzi może o normy albo o atmosferę, bo na ten temat widzę najwięcej komentarzy czy o coś innego?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kucyk

Możesz liczyć ale na (usunięte przez administratora) ha ha życzę powodzenia tu pracować najgorsza firma w okolicy wpu

@Kucyk

Czemu najgorsza? Ucięła się część twojej wypowiedzi więc nie wiem na co można liczyć. A przydałby mi się obiektywna opinia bo chciałem aplikować. Tobie co nie pasowało?

Teresa

Poszedłeś na elektryka a dali cię na produkcję? Jak to tłumaczyli? Ciekawa jestem, nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

Uprzejmie informujemy, że Zakład Mięsny Lenarcik, ani w listopadzie, ani w grudniu nie zatrudnił żadnej osoby na stanowisko elektryk.

Obcy
@Teresa

He he he aż kom usunięto za prawdę xd Szkoda ludzi tylko że w dniu przyjścia do pracy jest zdziwienie bo zmienia się stanowisko na jakieś (usunięte przez administratora) z braku ludzi na jakoś pakowanie czy jak to tam się zwie. Pa pa

@Obcy

To rozmowa rekrutacyjna jest na inne stanowisko niż potem faktyczna praca? Czy po prostu nie było dostatecznej ilości osób na pakowaniu i dlatego brali z innych stanowisk? To były jednorazowe sytuacje czy się powtarzały?

Były Pracownik
@Piotr

Witam to prawda, ja również przyjąłem się na inne stanowisko a od pierwszego dnia pracy wylądowałem na wydawce, a przyjąłem się na stanowisko konserwator, totalna masakra ten zakład zero szacunku dla człowieka.

Tarara
@Były Pracownik

Hej też przyjmowałem się na konserwację a dali mnie na wydawkie w dniu przyjęcia do pracy ha ha kpina kpina jeszcze raz kpina. Tak samo Cię (usunięte przez administratora) jak mnie nie dajcie się w uja robić omijać ten chlew z daleka pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) Xd

Lidia

Na stronie firmy niestety widnieje informacja o braku aktualnych ofert pracy :( Wiecie może jak często prowadzone są rekrutacje? :) Chodzi mi o stanowisko sprzedawcy/doradcy klienta. Co sądzicie o warunkach? Firma dba o pracowników podczas inflacji?

Aleksandrowna z

Co jakiś czas kupuję szynkę z tzw. nogi, cena wysoka ale jakość bardzo się popsuła, bez smaku jak trawa, należy coś poprawić, kupuję w Legionowie w sklepiku.Wesolych Świat

Czy rozmowa rekrutacyjna w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik odbywa się również w języku angielskim?

Nie, ponieważ nie wymagamy od kandydatów znajomości języka angielskiego.

Zuzanna

Czy ma ktoś jakąś aktualną opinię ze stanowiska pracownika utrzymania ruchu? Pytam, bo na stronie jest informacja, że szukają, podana forma umowy oraz stawka i na tym koniec. Jak praca w praktyce wygląda i jakie relacje w zespole obecnie panują? Jaka atmosfera?

Kinga K

Od ponad roku robię zakupy w sklepie mięsnym Lenarcik w kielpinie. Na stałe pracownice są chyba dwie. Jedna schludna i zawsze na gładko spięte włosy, druga z krótkimi włosami w okularach chodzący haos. Czemu jest to niedopilnowane i u jednej na zmianie może być porządek a u drugiej nie. Jak jest ta blondynka no to zawsze jest bałagan. Ona wiecznie nie zadowolona a plastry jakby mogła to po 2cm by kroiła. Naprawdę klienci to widzą że pani wiecznie skwaszona.

@Kinga K

Chyba się Pani pomyliła co do oceny pracownika , robię zakupy od ponad roku i zawsze jestem z uśmiechem obsługiwana przez każda z Tych Pań, nigdy nie widziałam żeby był bałagan i niemiła obsługa a co do Pani z krótkimi włosami zawsze potrafi doradzić i wie po co tam tak naprawdę jest oby więcej takich pracowników , wiec bardzo mnie dziwi pani zły komentarz może nie chodzi o sklep i ekspedientkę na kiełpinie

Kamil

Od dłuższego czasu robię zakupy w większych ilościach, świniak lub połówka i ani razu się nie zawiodłem. Odbiór zamówienia w ekspresowym tempie, mięso jest świeże i bardzo pyszne :) Obsługa w sklepie to czysta profeska, zawsze z uśmiechem do klienta i pomocne. Opinia odnośnie sklepu w Nowym Dwórze Maz. na ul. Partyzantów 30

Heks

Kiedyś skarżyłam się na obsługę ( mam na myśli Lenarcik Kiełpin Warszawska 420) obecnie od wielu miesięcy jestem zachwycona obiema paniami. Obie są przemiłe, zawsze uśmiechnięte, profesjonalne. Nigdy nie słyszałam konfliktu miedzy klientami a obsługą, zawsze dobre rady, żarty, uśmiechy. Gratuluje wyboru personelu. A towar tak jak był dobry tak i jest i w dobrych cenach. Fischer

Klient

W dniu 04.03.2022 w sklepie Lenarcik w Kiełpinie zakupiliśmy kiełbasę ( wieprzowa), z zakupionych ośmiu kawałków cztery były świeże, dwa starsze, kolejne dwa stare z powstającym nalotem koloru białego. W dniu 05.03.2022 zwracając zakupioną kiełbasę z zakupionych ośmiu kawałków otrzymałem siedem. Kolejny raz zostając (usunięte przez administratora) Od Pani ekspedientki nie usłyszałem nawet słowa przepraszam. Jestem rozczarowany taką sytuacją.

Mag.....,

W dniu dzisiejszym robiłam zakupy w sklepie Lenarcik Nowy dworze mazowieckim Na ul. Partyzantów . Jestem stałą klientka od lat ....., Panie Ekspedientki do pracy chyba przychodzą za karę , Nie chcą kroić wędliny na maszynie , Nie które wędliny wykładają masakrycznie (Stare zleżałe ) , Nie chcą otwierać nowych kawałków wędlin, Za wszelka cenę musza sprzedać stary kawałek wędliny. Bardzo proszę o kontrole w sklepie bardzo lubię państwa sklep .

Majer

Odwiedziłem dziś sklep firmowy w Czosnowie i jestem zachwycony obsługą w tym sklepie! Panie są przemiłe i w każdej kwesti doradzą. W tych czasach bardzo ciężko o taka obsługę i po za tym wyroby wyborne. Będę wracał tam częściej

Lubię smacznie
@Majer

Odwiedzam regularnie 3 sklepy ZM Lenarcik i faktycznie, Panie są bardzo miłe i cierpliwe. Polecam i smacznego. (Podobno zakład ma ponad 280 znaków towarowych.)

SERWIS-G0W0RK

Twojej firmy nikt nie poleca. Zacznij dbać o opinie. Skontaktuj się z Nami.

Zostaw merytoryczną opinię o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik - Gzy

• Jak się pracuje w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Zobacz opinie na temat firmy Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik