Salon Agata

Opinie o Salon Agata

moo

Bądź spokojny kolego, dwa weekendy będziesz miał wolne. Zarobki ok, i umowa o pracę a to jest najważniejsze w tych czasach. Praca jak każda inna, to handel ale za pracę w weekendy będziesz miał wolne w tygodniu.

MYTH

Witam Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazyniera. Przeszedłem pomyślnie i teraz pozostaje załatwienie formalności. Moje pytanie skierowane do osób z działu przyjęcia towaru/magazynu, czy faktycznie jest tak, że macie dwa weekendy wolne w całości w miesiącu, a jedynie dwa pracujące. Powiedziano mi, że praca na dwie zmiany od 7-15 lub 12-20, to wydaje się w porządku. O zarobkach nie wspominam, choć również moim zdaniem na dobrym poziomie. Potwierdzacie to? Dzięki za odpowiedź.

MYTH

Witam Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazyniera. Przeszedłem pomyślnie i teraz pozostaje załatwienie formalności. Moje pytanie skierowane do osób z działu przyjęcia towaru/magazynu, czy faktycznie jest tak, że macie dwa weekendy wolne w całości w miesiącu, a jedynie dwa pracujące. Powiedziano mi, że praca na dwie zmiany od 7-17 lub 12-20, to wydaje się w porządku. O zarobkach nie wspominam, choć również moim zdaniem na dobrym poziomie. Potwierdzacie to? Dzięki za odpowiedź.

nikos

Zgadzam się praca jest ciężka, ale dobrze płatna i na umowę to sobie ją cenię, ale klienci nie raz są tak zgryźliwi, ze wracam do domu bardziej zmęczony niż po dźwiganiu mebli

warza

A jaka atmosfera jest w tym salonie?

Klientka

Tam pracują ludzie, nie roboty. Meble to ciężki towar, nie tak jak bułki w piekarni. Magazyn duży, sezon urlopowy - wszystko ma na to wpływ! Trochę zrozumienia dla pracowników! Praca na pewno nie jest łatwa! Proponuję stanąć po drugiej stronie, obsłużyć kilku klientów - od razu zmieni Pan/Pani myślenie!

Wszystko ok ale Magazyn to jeden wielki pfff.. kolejki czekanie ludzie sie kłócą czy to normalne ? 21wiek.. nieeeee

T

Magazyn w Szczecinie na słonecznym to jakaś tragedia. Stoję w kolejce po towar 40 min.

czekam i czekam
@T

Magazyn tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia

Klientka
@T

ZADOWOLONA KLIENTKA Z DOMARU

A widzisz ja kupiłam wypoczynek w DOMAR na ul Twardowskiego 5 i jestem zadowolona , fakt czekałam 6 tygodni bo producent był przez tydzień na urlopie ale z racji tego opóźnienia otrzymałam 10 % rabatu. Nie rozumiem dlaczego ludziska walą do tej Agaty a tam takie dziadostwo. Wiadomo że jak się reklamują to jednak u nich nie jest tak dobrze brak im klientów,

joł

tu nie chodzi to to co masz na umowie a o to ile Ci wypłacą więc jeśli dostajesz więcej niż najniższa krajowa to wszystko jest ok i nikt nie musi dawać podwyżek a domyślam się że zawsze jest więcej w salonie w którym ja pracuje zawsze dostajemy więcej bo premia i prowizja.Pozdrawiam

xxx

a kiedy podniosa minimalna na (usunięte przez administratora) na umowach? Poszło (usunięte przez administratora) a jest luty 2016!

TRANSPORT 608-282-962

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ni transport sprawdź 608-282-962

Hania

Bardzo miła i kompetentna obsługa na dziale dodatków i kas. Ogólnie salon Agata na wysokim poziomie.

ciekawy

Jakie sa zarobki na stanowisku srzedawca? Godziny pracy i atmosfera? Zastanawiam sie czy aplikowac Cv ;)

E-rzecznik Agata Meble

Szanowny Panie, Bardzo prosimy o ponowienie kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na naszej stronie www.agatameble.pl/firma/kontakt w formularzu prosimy o podanie numeru reklamacji, sprawdzimy jak wygląda Pana sprawa i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby proces reklamacyjny zakończył się jak najszybszciej. Pozdrawiam E-rzecznik Agata Meble

BUŁA

w dniu 18.09.2014 kupiłem dwie komody za gotówkę. miałem czekać miesiąc. Meble przyjechały. Pojechałem, odebrałem na własny koszt. Waga towaru 68 kg. Do sklepu mam 15 km. Po przyjeżdzie do domu okazało się, że towar jest niezgodny z zamówieniem. Dzisiaj mamy 15.11.2014 , oni obracają moją gotówką a ja nie mam nadal mebli. Codzienne okłamywanie przez dział reklamacji, że kurier będzie jutro, pojutrze, za tydzień itd. Co to za traktowanie klienta??? To wszystko dzieje się w Agata Meble Szczecin. Z tego co się orientuje to termin realizacji reklamacji wynosi 14 dni kalendarzowych. Ja wiem, że jestem tylko szarym żuczkiem, a Agata Meble to potężna firma ale zrobię wszystko żeby za to zapłacili. Za moje nerwy, czas, połączenia telefoniczne, dojazdy do sklepu i inne. APEL DO WSZYSTKICH OSZUKANYCH PRZEZ AGATA MEBLE : ZRÓBMY COŚ Z TYM. TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE. ZAŻENOWANY I OSZUKANY KLIENT

ptak

Hej. Czy warto tam pracowac? Dobrze płacą?

nieLUBIEcieGRUBASIE

pozdrowienia [usunięte przez moderatora] :D on nie chce nic mowic... to silniejsze od niego ... gdyby tylko zdawalby sobie sprawe...

xxx

Witam Podpowie może ktoś jak ma na imię i nazwisko [usunięte przez moderatora] z dyrekcji który przeprowadza rozmowę w sprawie pracy??

beny

a ten [usunięte przez moderatora] dalej rządzi w szczecinie?hehe już nie długo

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Szczecin

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salon Agata?

Kandydaci do pracy w Salon Agata napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salon Agata