Opinie o ViaCon Polska w Rydzyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ViaCon Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ViaCon Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ViaCon Polska w Rydzyna

Dawid

Witam, od dwóch lat pracuję w firmie Viacon wcześniej 10 lat w innych koncernach, i naprawdę zarówno zarobki, atmosfera pracy jest bardzo fajna. Zarząd jest bardzo przyjazny. Firma daje poczucie bezpieczeństwa i stabilną pracę.

saker

"Specjalista" od kontroli jakości ma ksywkę SAKER -frajer (ang.)

m.k

ta firma zmieniła się w przewód pokarmowy.chętnie cię przyjmie przeżuje i wysra przy pierwszej okazji-uwaga!!!!

Mój kolega miał zastrzeżenia do warunków BHP i usłyszał: "masz kredyt? To siedź cicho!" Skandal

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ViaCon Polska. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. księgowych?
Anonimus

Patrzę, obserwuję i coraz gorzej to wszystko wygląda - od środka niestety.

No name

Witam, swego czasu - początki mojej pracy w firmie - moje spostrzeżenia odnośnie pracodawcy jakim jest ViaCon były bardzo pozytywne Opinia moja obecnie z pozytywnej przechodzi na negatywną. Składa się na to wiele czynników - zainteresowani, byli lub obecni pracownicy zapewne wiedzą jakie są tego przyczyny.

_

Bez dwóch zdań poziom kultury pracy i osobistej kierownictwa pozostawia wiele do życzenia :-(

darek

WITAM JA W VIACONIE PRACUJE JUZ DOBRE KILKA LAT I JEST OK W PORÓWNANIU DO INNYCH FIRM W KTÓRYCH PRACOWAŁEM A KILKA ICH BYŁO JEDYNIE CO TO TO ZE NIEDOSTAŁEM ZADNEJ PODWYZKI OD 2 LAT NO I PREMIE SWIATECZNE TO TEZ LIPA NAWET W PORÓWNANIU DO EUROLAJNU

maks

Nie ma co się oszukiwać dobre czasy w tej firmie chyba się już skończyły. Przykre to jak traktowany jest pracownik.

Olo

Kolega ma rację, ale sytuacja w biurze nie lepsza :-(

gandalf

Rita. Na tej zasadzie, że rozwiązuja umowę i proponuja nowa na gorszych warunkach, albo na samozatrudnieniu :) Nie chcesz, to sobie możesz szukac nowej pracy. Od 2 lat kazdy nowy pracownik zatrudniany jest poprzez posrednika, czyli agencje pracy tymczasowej. 2 000 brutto pensji a robisz to samo co inni, często po 12 godzin. Za nadgodziny nie płacą, tylko godziny musisz wybrać zazwyczaj w terminie, który pasuje kierownikowi a nie Tobie. Mówię tu o oczywiście o pracownikach produkcji, bo w biurze żadnych cięć i oszczędności nie widać :)

zero poszanowania do pracownika opcinaja wypłaty jak moga (usunięte przez administratora)

fu.bu

Nie polecam!

Nie ma klauzuli tajności, ale rozpiętość zarobków jest kolosalna od 2tyś, do kilkudziesięciu tyś

ja ja

WITAM. pracuje viacon kielce!!!i jest poraszka zle placa robimy soboty niedziele za darmo,zabieraja nam te dni...kierowniki ładnie tylko gadaja brygadzisty sa obsrani gfonia nas do pracy np taki marina przepiórka łysa małpa i na dodatek świnia ..(usunięte przez administratora)okrada firme jest gruby i wmawia ludziom ze jest chudy on jest po prostu porażką firmy I stoi nad toba i mowi róbta (usunięte przez administratora) na mnie !!zabic takiego!!...3 prezesów i kazy chce rządzić jest wiecej do rzadzenia niż do pracy tak ze panowie odradzam tej pracy poprostu PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!

@ja ja

Jeśli pracujesz w firmie viacon kielce, tzn że nie pracujesz w Viacon Polska czego temat dotyczy. Jeśli pracujesz w Kielcach w soboty i masz kierowników domniemam że pracujesz w firmie córce Viacon Sp. z o. o. (lub jeśli temat jest stary w firmie córce Viacon Polska Sp. z o. o. - tak czy owak w innej firmie). Twoje szczęście polega na tym, że ZAWSZE masz możliwość zmiany pracodawcy.

Toja

Witam! Jest fajnie, ale jedna osoba z Waszej firmy jest wredna. Jest to (usunięte przez administratora)

m.k

Obecnie jest kicha.drugi rok ma nie być podwyżek jak i premii.podobno kryzys ,więc w zeszłym roku zwolniono ok 40 osób z produkcji i ani jednej z biura.w tej chwili jest stosunek przynajmniej 2 do1 na korzyść biurowych i im premi nikt nie odmówił.denerwujące to.

seba

Jak z zarobkami w Viacon i jakich godzinach praca .

ANDREW

jestem pracownikiem w jednym z oddziałów ,pracowałem w wielu firmach ,jednak VIACON jest najlepszą pod względem warunków zatrudnienia,podejściem do pracownika i wysokością wynagrodzeń. Wydaję mi się że bardzo dobrze trafiłem.

paweł

Witam, mało płacą ? jeżeli mozesz napisz jakie to są przedziały płacowe ?? Pozdrawiam Tomasz Mierzwinski

Zostaw merytoryczną opinię o ViaCon Polska - Rydzyna

• Jak się pracuje w ViaCon Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ViaCon Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ViaCon Polska?

ViaCon Polska