Opinie o ViaCon Polska w Rydzyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ViaCon Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ViaCon Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ViaCon Polska w Rydzyna

Czy ViaCon Polska ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, zgodnie z kodeksem pracy

Prackwnik

Biuro 8-16 Zaladunki 6-22

Radek

czy w związku z sytuacją w kraju będą jakieś zmiany w systemie pracy, wiecie coś?

Jaka umowa obowiązuje w ViaCon Polska podczas okresu próbnego?

Tak jak wynegocjujesz ja miałem okres 3 miesięcy potem czas nieokreślony

Witam, nie mam najlepszej opinii o firmie Viacon chociaż mam bardzo pozytywne zdanie o pracownikach jednego z oddziałów w Polsce. Niejasno określone cele, brak obiektywnych ocen pracy. Słabe zarobki na poziomie 3500 pln ( to już dobra pensja w Viacon ) premia roczna na podobnym poziomie. Firma pozwalniala ludzi a pozostałych pracowników nagrodziła podwyżkami na poziomie 300 pln. Po wielu latach pracy w Viacon trzeba dorabiać w innej firmie w weekendy. Smutne realia pracy w Viacon

Byly pracownik

Całkowicie się zgadzam z tym ze moje zarobki były na poziomie około 4500 pln netto.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ViaCon Polska. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. księgowych?
Ula

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Kacper

A ile taki kierownik zarabia?

biuro

Bez rewelacji. To jednak jest niewielka firma i kto nie jest blisko zarządu ten nie awansuje i nie zarabia. Z odpowiednim nazwiskiem można nawet zostać bardzo szybko kierownikiem :-) Narzekać jednak do końca nie można - warunki są ok, płaca akceptowalna, wszystko na czas i ludzie w miarę zgrani.

@biuro

Z odpowiednim nazwiskiem, tzn. jakim ??? Może rozwiniesz bardziej swoją myśl, zawsze sądziłam, że w pracy docenia się umiejętności, lojalność, pracowitość, zaangażowanie ... przy najmniej do tej pory takie obserwacje mogłam zauważyć w różnych firmach, a jak ktoś wychodzi z założenia "czy się stoi, czy się leży 1000 zł się należy" to mu nawet nazwisko nie pomoże ;-)

Karierowicz
@Agawa

Ago, Agnieszko. Nie chcesz chyba powiedzieć, ze nepotyzm ViaConowi jest obcy?:)

Bartosz

Od jakiegoś czasu nic tu nie piszecie, jaka jest tego przyczyna? Poprzednie opinie były raczej negatywne, może od tego czasu coś zmieniło się na plus i przestaliście się odzywać? Jestem ciekaw jaka panuje obecnie sytuacja w ViaCon Polska, możecie mi coś powiedzieć na temat warunków zatrudnienia, atmosfery w pracy, dodatków pozapłacowych? Jeśli ktoś z Was ma takie informacje, to dajcie znać, mam nadzieję że ktoś jest w stanie mi coś powiedzieć na ten temat.

@Bartosz

Nie pracuję w tym miejscu już od 7 miesięcy. Przepracowałem 2 lata. W obszarach biurowych jako inżynier możesz liczyć na nadgodziny, które nie będą płatne duże i nierównomierne obłożenie pracą, brak określonego zakresu obowiązków, po zmianie widzę, że to zły pracodawca. Atmosfera gdyby nie burak byłaby całkiem normalna, ale dzięki niemu ludzie donoszą na siebie nawzajem, płacę są złe kręcą się w okolicy trochę lepiej niż najniższa krajowa. Jeżeli szukasz pracy jako pracownik fizyczny/operator nie jest źle jeżeli szukasz pracy jako pracownik biurowy/inżynier odradzam/ nie polecam.

OBSERWATOR

Reklamacja goni reklamację. ISO jest fikcją. Firma ciągnie na układach i łapówkach. Materiał nie odpowiada normom a do tego fałszują atesty!

@OBSERWATOR

Jeśli wiesz o jakiś przekrętach i masz niezbite dowody to zgłoś przestępstwo do prokuratury, a jeśli sobie tylko gdybasz to siedź cicho i pracuj, bo pomówienia też są karalne ;-)

Byłam tam

Prezes jest penerem. Na wystąpieniu "młodzi przedsiębiorcy" powiedział, że pierwszy milion trzeba ukraść...

Ilona
@Byłam tam

Być może miało to mieć żartobliwy wydźwięk, nie sądzisz? Jeżeli poczułeś się urażony tego typu stwierdzeniem, czy zgłosiłeś swoje uwagi do osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację? Jak rozumiem, pracujesz obecnie w firmie? Może w takim razie opowiesz nam coś na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu - można liczyć na stabilny grafik, czy raczej preferowane są elastyczne godziny pracy? Pamiętaj proszę jednak, by używać w swoich komentarzach sformułowań, które będą zrozumiałe dla wszystkich użytkowników forum.

@Byłam tam

Czy znasz znaczenie słowa "pener" ? Sądzę że nie, bo gdybyś znała to nie szastałabyś nim na prawo i lewo, dlatego że jest to karalne ;-)

Zetelny

Praca tam to nieporozumienie wymagają bardzo dużo praca na niektórych stanowiskach bez uprawnień , zarobki porażka młodych bez doswiadczenia zachęcają podwyżkami a innych traktują już niefer bo są zdania że gdzie on pujdzie.PS Są w okolicach lepsze firmy

(usunięte przez administratora) i poniżanie pracownika, to standard

Ilona

Gdy odwiedzisz zakładkę Opinie o Pracodawcach, na stronie głównej serwisu, powinieneś zobaczyć tam infografikę opisującą nową funkcje na forum. Funkcja ta powstała, by pracownicy mogli rzetelnie wypowiedzieć się o nieprzyjemnych sytuacjach w firmie, związanych z nieodpowiednim traktowaniem. Pracodawca także będzie mógł ustosunkować się do tej opinii, co również zostanie odpowiednio zweryfikowane. Jeśli zatem masz świadków, którzy potwierdzą Twoją wersje zdarzeń - skorzystaj z nowej funkcji.

Bogdan

Czy ktoś ostatnio aplikował do firmy? Na fanpage'u firmy na Facebooku można znaleźć aktualne oferty pracy. Dla zainteresowanych wysyłam pośredni link do oficjalnej strony firmy: https://viacon.pl/pl/aktualnosci#praca-w-viacon-2 @sambora, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda obecnie ten aspekt w ViaCon Polska?

m.k

teraz nikogo nie szukają bo nikt normalny tam nie przyjdzie.starzy pracownicy co mają w miarę dobrą stawkę robią swoje a każdy świeży co przychodzi i widzi za ile ma robić w tym syfie nieporównywalnym do niczego po dwóch dniach się zwija.pozatem firma wyszła z założenia że lepiej zatrudnić trzech Ukraińców niż jednego polaka.

@m.k

sambora
@m. K

teraz też są. mają po 19zł/h

Bogdan

@m. K Czy jesteś pracownikiem firmy ViaCon Polska? Może chciałbyś się podzielić swoją opinią o tej firmie, jak ją oceniasz, Twoje rady i opinie mogą być pomocne dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do ViaCon Polska. Czy do tej pory byłeś zadowolony z pracy dla tej firmy? @biuro Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała? Napiszcie coś więcej, kilka osób na pewno zagląda tu od czasu do czasu.

MGR.

Zwolnić CAŁĄ ekipę BURAKA i ta firma odżyje. W wolne wakaty zajmą ludzie z cienia (kompetentni), którzy robią całą robotę!

m. K
@MGR.

A burak to z którego działu?

Obecny pracownik

Jak się komuś nie udało utrzymać w firmie to musi odreagować.

Mamaburdel

"W ViaCon pensje zawsze wypłacane są na czas, funkcjonują dodatkowe świadczenia na święta i inne atrakcje takie jak np.: regularne imprezy firmowe. Wszystkich narzekających informuję, że nie jest to normą u innych pracodawców" -obsrałam się ze szczęścia!

?
@Mamaburdel

Ty tu pierdoły piszesz a cała wioska jest ciekawa kto jest ojcem?

Pracownik ViaCon

Pracowałem wcześniej w różnych miejscach i nigdzie kierownictwo nie odnosiło się do pracowników z takim szacunkiem jak w ViaCon. Osoby ambitne, uczciwe i chętne do pracy dostają swoje szanse awansu i lepszych zarobków. Pracownik produkcyjny, który przechodzi do biura i po jakimś czasie zajmuje bardzo odpowiedzialne stanowisko to nic nadzwyczajnego. Ci którzy narzekają na ViaCon z dużym prawdopodobieństwem będą narzekać na każdego pracodawcę bez wyjątku. W ViaCon pensje zawsze wypłacane są na czas, funkcjonują dodatkowe świadczenia na święta i inne atrakcje takie jak np.: regularne imprezy firmowe. Wszystkich narzekających informuję, że nie jest to normą u innych pracodawców.

Mamaburdel
@Pracownik ViaCon

Życzę Ci dalszych sukcesów!

wykonywałem tylko rozkazy

Dobry materiał dla młodego, ambitnego prokuratora...

Zostaw merytoryczną opinię o ViaCon Polska - Rydzyna

• Jak się pracuje w ViaCon Polska?

Zobacz opinie na temat firmy ViaCon Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ViaCon Polska?

ViaCon Polska