Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean

Opinie o Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean

Kik

Kupiłam autko dla smyka, jest bardzo szczęśliwy.

Mcm

Dostarczyli ładunek na czas, polecam.

Ggg388

Polecam

Ggg38

Polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
BTL

Polecam, kupiłem pojazd i wszystko ok.

Tomasz
@BTL

Gratulację, to chyba nie przypadek, bo i pracownicy bardzo zachwalają. Nie wiadomo, czy szukają może osób do pracy? Z takimi ludźmi i w takim otoczeniu na pewno dobrze się pracuje.

Bardzo polecam prace w firmie Leantoys miła atmosfera wypłata zawsze na czas. Dla kogoś kto chce pracować i podchodzi rzetelnie do pracy będzie doceniany i będzie pracował.

Grzegorz
@Piotr

Fajnie że jesteś zadowolony z pracy w Lean. Powiesz mi jakie jest tu podejście szefostwa do pracowników? Czy w przypadku jakichś niespodziewanych problemów można się spokojnie dogadać?

@Grzegorz

Jeżeli chodzi o podejście do pracowników zawsze można się dogadać czy to o jakieś wolne czy inne kwestie. Zawsze można liczyć na Pawła i wspólnie rozwiązywane są problemu. W tej pracy trzeba rozmawiać i tyle

Kamila
@Piotr

A jaka ta wypłata, chociaż sensowna kasa? Bo ze w terminie przesla na konto to łaski nie robią

@Grzegorz

Tak, zawsze można się dogadać. Szef nigdy nie robi problemów z wolnym dniem lub wcześniejszym wyjściem.

@Kamila

Zależy na jakim stanowisku pracujesz od 3000 do 5000, zawsze terminowo

Błagam litosci
@Mori

Chcialam zauwazyc ze lean wykupil sobie profil na tej platformie. Sami pociagneli watek tego ze mila atmosfera i dobre zarobki - gdyby tak bylo to ludzie nie uciekaliby w pospiechu szukajac innego miejsca pracy. Darujcie sobie te wpisy.

Hanna
@Błagam litosci

A skąd masz takie info, że wykupili sobie dostęp? ;) Rozumiem, że tam pracowałeś - to co złego się tam dzieje? Możesz powiedzieć coś więcej?

Ccv

Polecam firme

Wojas

Cześć. Byłem w lean na rozmowie na stanowisko kierowcy w wyjazdach miedzynarodowych w 2019 i Pawel L. zaproponował mi minimalna krajowa. Prosze Pana jak Pan bedzie proponowal takie warunki to Pan w życiu nie znajdzie pracownika. Potem slyszalem, że w Zawierciu źle się mówi o tej firmie. Oczywiscie nie zgodzilem sie na te warunki. Znalazlem prace w innej firmie w Zawierciu i nie za minimalna krajowa.

@Wojas

Pisząc taki komentarz albo nie był Pan u nas na rozmowie albo poprostu nie został Pan wybrany podczas rekrutacji i musiał Pan gdzieś uwolnić swoje emocje. Nasi kierowcy na busach do 3,5t mają jedną z wyższych stawek oferowanych w Polsce oraz weekend w domu.

Marunek
@Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean

Byl, byl to sa prawdziwe historie i histerie szefa, taka prawda panie piszta co chcecie ale ludzie wiedza swoje i widza jak jest

Daro

Niepolecam firmy Lean (usunięte przez administratora)powinien przejsc szkolenie w kat prowadzenie firmy to co robi karygodne social dla pracowników jest ale oczy zamykać nie ma wogole pojęcia o logistyce a kiero pracują 7 dni po 24h śmiech

Grzegorz
@Daro

Ciężko uwierzyć, że pracuje się w tej firmie 7 dni w tygodniu i po 24 godziny. Fizycznie jak sam wiesz jest to niemożliwe, więc może sprecyzujesz swój wpis i napiszesz ile dokładnie godzin dziennie pracują pracownicy zatrudnieni w firmie Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean?

Młyn
@Grzegorz

Nie mozliwe? to sprawdz sobie monitoring i to kiedy auta podjerzdzaja pod firme to zobaszysz ze nawet w nd jak kon do roboty przychodze.

Janusz

Firma Lean szuka obecnie magazyniera. Wśród obowiązków jest układanie towaru. Czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe żeby odpowiednio rozmieszczać produkty w magazynie? Firma proponuje zrobienie takiego szkolenia dla mniej doświadczonych osób?

@Janusz

Pracownicy sezonowi będą potrzebni w listopadzie i grudniu. Nie trzeb mieć uprawnień na wózek.

Deltab00

Szybka wysyłka, dobre ceny. Polecam!

MTD Trans

Polecam - Szybka obsługa na magazynie.

Damian

@Nigdy więcej ale to na umowie też jest co innego niż faktycznie robisz?

Nigdy więcej

(usunięte przez administratora) Jeden drugiego warty. Przychodzisz na dane stanowisko, okazuje się, że jesteś na zupełnie innym. Na umowie najniższa krajowa, (usunięte przez administratora)a wysokość zależy od humorkow (usunięte przez administratora). Nigdy nie wiesz ile i dlaczego tyle. Nie wolno ci zjeść w spokoju, jesz z zegarkiem w ręku, nie wolno nic sobie zamówić na dowóz, BO NIE I JUŻ. Kpina. Nie mogłam wychodzić zapalić papierosa, bo nie ! Musisz przychodzić do pracy 20 minut wcześniej a wyjdziesz grubo po zamknięciu. Oczywiście tych pieniędzy nie zobaczysz. Obiecują, że będzie Dzień wolny raz w tygodniu, jak pracowałam kilka lat to był CUD gdy się zdarzył dzień wolnego. Do tego z łaską ! Wszyscy którzy dłużej pracowali tylko patrzyli jak (usunięte przez administratora) nie zostało nas wielu, właściwie została 1 osoba.a to o czymś świadczy. Ogólnie jeśli lubicie stres i mocne wywieranie presji to polecam tą pracę.

Jano

Jak dla mnie wszystko ok.

Zenek

Nie polecam tej firmy porażka

Kierowca

Polecam pracę w tej firmie. Wypłata zawsze na czas.

Gruby
@Kierowca

A co to za argument ?

Tymoteusz

Dodzwonić się nie da, a jak już to każą czekać na odpowiedź bo wszyscy za bardzo zajęci żeby klientowi 5 minut poświęcić. Auto niesprawne i niekompletne. Reklamowałam ale każą czekać no to leci drugi tydzień a dziecko pyta dlaczego nie ma auta. Certyfikat? Szajs i tylko problemy z tą chinszczyzna. Już nikt nie produkuje w Polsce. Nie polecam.

@Tymoteusz

Panie Tymoteuszu ma Pan rację, że mamy mało czasu. Zawsze prosimy aby klienci zglaszał problem na e-mail reklamacje@leantoys.pl Odpowiemy w ciągu 1 dnia i pomożemy. Jeśli nie mamy danej części zamiennej, jest ona zamawiana w fabryce. Czas dostawy lotniczej ok. 2 tyg. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty do sprzedaży w UE. Większość zabawek jest produkowanych w Chinach. Zapewne pojazd, o którym Pan piszę kosztowałby 3x tyle jeśli zostałby wyprodukowany w Polsce ze względu na mniejszą skalę produkcji i koszty.

Ksiegowa

Zostałam zatrudniona jako pomoc ksiegowej a stałam przy kasie jako sprzedawca. Zła atmosfera w pracy i dziwne zachowanie szefa furiata. Tak szybko jak zaczelam, odeszłam. Nie warto.

@Ksiegowa

Nie została Pani zatrudniona jako pomoc księgowej ponieważ nie posiadała Pani doświadczenia w księgowość i zaproponowaliśmy Pani pracę na innym stanowisku o czym była Pani poinformowana.

Kat

NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean - Zawiercie

• Jak się pracuje w Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrzej Leśniewski Firma Handlowa Lean