headwaylogistic gmbh

Opinie o headwaylogistic gmbh

norbert

to sa (usunięte przez administratora) firma robia was wszystkich w (usunięte przez administratora) a szczegolnie ludzi ktorzy szybko jarza czyli sa kumaci tych co im (usunięte przez administratora) liza daja pare euro wiecej ale pieniadze to nie wszystko na samych mieszkaniach jakie zarobki maja wiec niech nikt gupot nie pisze na dana chwile to najgorszy syf oni chca na pracownikach zarabiac i nie dadza zarobku niemcy wchod berlin to zarobki maksymalnie 800. 900 to social zasilek tyle dostaje niemiec oni sie smieja z durnuch polakow

kwadrateka

nie warto bedziesz robil za grosze w tej firmie nie ma zarobku to jest kolchoz w ktorym tylko z ciebie wypompuja co sie da i w (usunięte przez administratora) cie maja pozniej nastepny na poczatku fajnie pieknie pozniej widac juz sa zainteresowani nowym czlowiekim a jak malo skladasz czy mowiac krotke nie jestes nadto wystarczalny dla firmy bo dadtku na ciebie nie dostana to najchetnie by cie zwolnili

bujak

moi drodzy nie bede komentowal tych niektorych komentarzy bo wiekszosc jest jak najbardziej prawdziwa o tym trzeba gadac i to glosno zeby nastepne osoby nie padly ofiarami przekretow firmy zanim wogole pojedziecie przez firme sprawdzie komentarze i opinie nie jedzcie w ciemno to nie warto wiekszosc prakrtycznie kazda firma robi ludzi w wala pisze to po to by osoba czytajaca zanim pojedzie sie 5 razy zastanowila czy to warto wogole w tamtym tygniu sie zwolnile sam bo juz mialem dosc wszystkiego pojechalem do biura glowne biuro landschut porzadne nowe komputery auta sluzbowe odremontowane duzo ludzi w biurach z czego to to wszystko te pensje busy biale ford transit a z czego firma tankute z jakich pieniedzy szef z prywatnych placi i szef mi powiedzial ze najwiecej we wczesniejszych latach to z polakow sie podorabiali, nowe komputery, paliwo do aut sluzbowych to wszystko z pensji okrojonych jakie ta firma placi dlatego obco krajowcow lubieja pracowalem na zmianie i niemiec pracowal ale krotko pozniej przeszedl pod netto to on nie mial na koncie tys czterysta tylko znacznie wiecej nie bede pisal ile bo i tak nikt nie uwierzy wiec przestrzegam nie jechac oprzez to dziadostwo

wujek

ook znajdz se prace ale nie przez ta firme jest to dziadoska firma bedziesz robil i pozniej szukal swoich poeniedzy ochlapy na konto beda ci przelewali reszta trafia spowrotem do firmy

gość

szukaj głównie na my polacy de.pracowałem tam jakiś czas to jak masz jeszcze jakieś pytania to mogę ci napisać co i jak:)pozdro

koles
@gość

masz namiary na ta robote ?

janusz
@koles

na dana chwile to w polsce wyjdzie na to samo co byc robil w headwayu 7 euro na reke daja to taki szal sie wszystko rowna licza na brudasow ale oni beda chcieli zasilki od panstwa robisz,robisz tylko tego nie odczuwasz ze wogole robisz w niemieckim kraju pokonczylo sie zarabiac by na tobie chcieli

dziadek

to samo jest co bys robil w polsce w miare jakiejs firmie po doliczeniu mieszkania utrzymania sie to (usunięte przez administratora) zostaje

Rozmowa jak rozmowa. Pani z rekrutacji odpowiedziała na moje pytania. Praktycznie wszystko się zgadzało z tym co mi mówiono. Szczerze to nie wiem na co ludzie liczą jeżeli piszą ze nawet analfabeta dostanie pracę.. analfabetą jest każdy kto nie zna języka niemieckiego i jedzie do pracy.

Czy znam język niemiecki lub angielski Czy mam auto Czy szukam pracy z kimś czy sam Czy już pracowałem w magazynach jako komisjoner

jest tam zajebi..... pozdro dla ludzi z biura sa spoko :)

wrobel
@ja

taaa spoko wypompowac chca z ciebie co sie da zebys tylko napierdalal a jak sie im znudzisz to cie wyjebia na pankow wrobleski tak robi albo jak ktos jezyk umie to sie go pozbywa wyzysyk aby tylko byl a jak zachorujesz lub ci kregoslup strzeli to odrazu cie zwolnia gnoje (usunięte przez administratora) bo na zwolnieniu nie chca placic to o to chodzi bo jakby dostawala firmy cos za to ze jestes chory to by chcieli na wszystkim by chcieli zarabiac tylko taka to firma trzeba to przezyc

marcin grosberen
@wrobel

witam super opinie p[iekne sa piekna firma dno totatle najgorsze na dzien dzisiejszy w niemczech szmaty (usunięte przez administratora) okradaje cie na kazdym kroku nie robcie przez ten syf lepiej se lepszej roboty poszukuc niz jechac i zarabiac grosze to w polsce na ksie lepiej w sklepie robic ciezko na magazynach szczegolnie warzywa owoce (usunięte przez administratora) mowiac ladnie nie polecam

Headway

Zarobek brutto- 1200E -na reke ok~917,30 € minus oplata za mieszkanie~130 E..

grzesiek
@Headway

nimecy berlin okolice branden burgia zarobki 1400, 1500 za mieszkania biora po 180euro albo i wiecej dostajesz maksymalnie 800,900, niby ci mowia ze premia przysluguje ale to trzeba duzo wypierdalac wtedy moze dostaniesz 150euro wogole to premia powinna sie nalezec tzw diete dzienne do stawki godzinowej i zwrot kosztow dojazdu uwaga jezeli dojazd przekracza w jedna strone 10 kilometrow nastepny dodatek fundusze na podroz do domu w polsce lub jak jest jakis wegier albo inny po wyze 8 godzin tez dodatek jest to trzeba kodeks pracy w niemczech przestudiowac bo to nie ze ja se to wymyslam tylko to jest ustawa kodeks Pracy wiec niech nikt nie pisze ze bzdury gadam bo to mnie (usunięte przez administratora) takie prostackie gadanie

mario
@Headway

no wlasnie dobrze tu piszesz premie powinna sie nalezec ja mialem na odcinku rzoliczeniowym 80 euro premi to tak wlasnie kreca premie powinna byc wieksza mniejsza troche sie nalezy niektore magazyny jak np kauflandy daja bony daja dodatki na pracownikow to firmy se biora cicho siedza a jak ktos sie odezwie to go zwalniaj takie to szmaciarze sa to skurwysynstwo, ludzie otworzcie oczy te firmy ciagle chca zarabiac a placic nie chca ludzie powinna byc 15 wyplata moze wczesniej dzien dwa a w niektorych magazynach pozniej ludzie dostaja 30

marcin kawa
@grzesiek

witajcie o dziadoskich firmach trzeba mowic znajomym kolegą glosno zeby wszyscy slyszeli a najlepiej to do telewizji chcecie bys oszukiwabni i kantowani zapraszam do firmy headway zeby robic za granica i wrozcic po 3 miesiacach dobrze ze jeszcze bylo za co grosze zostaly znam takich co nie mieli za co w hedwayu robili, lepiej na cepenie jako nalewajacy pracowac jak jechac przez ta firme, warunki mieszkalne to rozne zazwyczaj bydlo na mieszkaniach jak cygany po 9 zeby firma ze mogla nabic konto bo o to chodzi firma ci sciaga za mieszkanie po 180 za maly pokoik bo twierdzi ze jest pojedynczy he hehehehehebuhaaaa i tak to dziala lubieja polakow bardzo bo mozna sie na nich bogacic tylko z polaka mozna miec maksymalny wyzysk a pozniej jak sie znudzi to go zwolnic tak to dziala albo jak se zrobisz jakis wypadek przy pracy to odrazu zwalniaja bylem swiadkiem zdarzenia takiego

sadoski
@mario

pracowalem okolice berlina jedna klika sie robi jesli chodzi okadre kaza zeby polakow kantowac i oszukiwac a opinie jak ktos tu doda ze jest super itp to klamstwo i bzdura zreszta kto byl juz dal sie namowic to wie jak to wyglada bajkie jakie biura pracy przez agencje obiecuja to kurwa spod budki pijakom z piwem mozna opowiadac albo patologi co pod blokiem przy trzepaku stoi biura tez naklamia ludzi szczegolnie polskie chmowaty kraj nic masz sie nie intyeresowac tylko robic i robic i robic a gdzie niegdzie to nie mozna na papierosa wychodzi lub do toalety nie lubieja ludzi co jezyk znaja bo ni mozna toba rzadzic

zaba
@sadoski

jesli chodzi o miszkania to se jakies przepisy wymysli ze jak jeden pokoj to 180 euro jakos roie w innej firmie sie juz dawno z dziadoskiego hedwaya zwolnile robi i biora mi za mieszkanie 130 euro i tez praca na magazynie ostrzegam przed tymi dziadami i przekretami kazdy kto bedzie dlaich robil to sie przekona jaka to firma zreszta widac opinie ktos kto pisze opinie dobra ze pracowal 20 lat za granica i robi dla nich to samo sie nasuwa pracownik fest jest z ciebie

gosc
@marcin kawa

tak jest wszystko racja tylko jak jesteś tłukiem bez języka to nigdzie się nie ogarniesz ......

mirek

jakie klamstwo czlowieku ja znam ta firme od podszewki ludzie p[o 5 ,6 miesiecy jada na klasie podatkowej bo jezyka nie znaja ty wiesz wogole po jakis tygodniach klasa podatkowe wiesz co to pierwszy miesiac kazdy robi na 6 dopiero drugi 3 powinien miec 1,2 to ty jakies bzdury wypisujesz

kadrowy

klasa podatkowa polega na tym ze meldunku nie masz i dostajesz roznie 500, 700 euro pozniej maja ci to wrocic, ale nie dlugo trzeba odrazu po miesiac masz 6 jak sie zameldujesz pozniej juz 1 lub 2 tam chodzi kawaler,zonaty i finanzamt niemiecki urzad skarbowy przyznaje w drugim miesiac juz poprawna 1 druga a firma dale na rozliczeniach jest 6 dalej dostajesz smiesz mijaja pare miesiecy pozniej ci to zwracaja ale i tak wszystkiego nie zwroca i tak sie zaczyna kretactwo dostajesz pensje na konto i zwrot pozniej mowia ze zwrocili taka kolomyja gdzies ci nie przeleja 15, np premi pozniej mowia ze to wroca nastepnego 15 nastepny miesiac to juz gotowka za caly miesiac i to tak

normalny

ale takie bzdury tu ludzi wypisuja przeciez ta firma jak kazde te posredniki oszukuja i zarobki 800,900max normalnie powinienies miec tys dwiescie reszte nal;icza kadrowa idzie dla firmy albo ktos pisze ze klasa podatkowa 6 miesiecy kurwaaaaa czlowieku to firma cie whyja zrobila niemiecki finanzamt przyznaje ci klase po pierwszym miesiecu to firma cie oszukujeeeeee obudzcie sie ludzie zenada te opinie najgorsza firma jak narzie na terenie niemiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

młody
@normalny

to nie sa żadne bzdury jeśli dużo rzucasz koli to i zarobisz więcej niż te twoje 800,900 e . Moze faktycznie powinno być przeciętne 1200 e ale jak zapierniczasz to i 100 wyciągniesz spokojnie.Klase podatkowa zalatwiaja w ciągu tygodnia pracy a nie jak ktoś tu łga i pisze ze po 6 miesiącach to jest totalne kłamstwo.Fakt czasem trzeba walczyc o swoje bo robia w hu... ale wszystko jest tam do załatwienia

jano

jest (usunięte przez administratora) super ludzie i dobra robota

ania

hej pisałam do was pare dni temu proszę napiszcie jakies konkrety co do tej firmy bo mam isc tam niby od 1 września ale obawiam się trochę tym bardziej ze niby za robote się placi .Zaplace siano i ma być lipa .

mac
@ania

witam pracowałem w firmie hadawey logistic jezeli chodzi o wypłaty to na reke miałem od 1050 do 1150 euro zalezy od godzin brutto wychodziło 1600 do 1700 czyli 500 zabierali podatku i za mieszkanie niewiem jakie sa stawki teraz .UWAGA NIEMIECKI PRACOWNIK ZATRUDNIONY DOSTAWAŁ NA REKE 2000EURO a robił tyle co ja moze był zatrudniony przez bezposrednia firme NETTO co do mieszkan na kwaterze było około 9 osób 2 osoby na pokój zdarzało sie ze 3osoby,bylem pełen nadzieji ze uda sie zostac na stałe zarobic po jakims czasie z 2000euro a tu ZONK tylko robota norma 225coli dobrazeby jeszcze auftragi były w miarepojemne to i moze dało by sie zrobic no niepowiem zdarzały sie fajne auftragize robiłem po dniówce z 1700 ale norma 2250 niestety po 3 miesiacach pracy wrucilem do kraju z podkulona kita niekturzy po miesiacu wracali góra 2miesiace bo sie nie starali za fest teraz wiem ze trzeba miec szczescie do pracodawcy zeby cie szanowali ale wiadomo POLACZEK to trzeba wycisnac co trzeba i wio dziekuje za uwage WESOŁYCH SWIAT

alex
@mac

wycisneli z ciebie i (usunięte przez administratora) zarobilas taka to firma z to ze na mieszkania bylo po 9 osob to gboje zarabiali za cztery osoby zaplacili czynsz i reszta dla firmy to trzeba troche sie zainteresowac taka firma a nie tak godzic sie to co oni powiedza wrocilas jak wieklszosc osob dlatego te komentarze sa ostrzezeniem zeby nastepni nie wdepneli w to (usunięte przez administratora) headway

ania

hej tak czytam te wszystkie opinie o tej robocie i widze ze nie sa zbyt ciekawe kumpel mój robi na Pankow i mowi ze jest spoko ponoc potrzebują ludzi i chce zebym tam pojechała ale nie wiem czy dam rade bo już mam 35 lat wiec nie wiem .jak to jest z tymi zarobkami naprawdę .On niby ma 1500e ? proszę o pilna odpowiedz

szefo
@ania

Jesli pracuje 6 dni w tyg. co oznacza ponad 24 dni w miesiacu i dobrze ''rzuca'' mozliwe 1500E...ale obstawiam ze chodzi raczej o 1500 BRUTTO.

szalik

zarobki 900euro można i więcej wyciągnąć ale to ciężko bardzo dużo ludzi przechodzi i czesto po 3 tygodniach rezygnują bo praca ciężka i mało płatna 900euro na czysto a do tego trzeba jeść to idzie w polsce tyle zarobić auftragi to ściepy żeby nie przekroczyc normy

franek

jestem ciekawy od kiedy w tej firmie robi się 7 dni w tygodniu ?jeśli pracujesz 6 to jeszcze dostajesz dodatkowy jeden dzień w tygodniu .widocznie taki pracownik byles skoro już tam nierobisz .ta firma wcale nie jest przez jakies polskie biuro .pozdrawiam

gubiniak
@franek

sluchajcie nie bede komentowal tych komentarzy bo to bez sensu pisze to do ludzi co sa zdaleka i jada to tego cholerskiego syfu zapozyczaja sie kredyty a przyjezdzaja i dostaja tyle ze wpolsce idzie zarobic ludzieeeeeeeeeee trzeba sie obudzic to sa szmaciarze ktorzy lubia idiotow i ciagle chcieli by zarabiac w mieszkaniach ludzie po 7, 8 mieszkaja gdzie za mieszkanie placa max 400 euro reszta dla firmy to slepy by sie pokapowal nie dajdzie sie namowic duzo kilometrow przejedziecie i na darmo pozniej trzeba wraca wiekszosc tak sie konczy ludzi z daleka ja jest z pod granicy wiec niek nikt mi nie (usunięte przez administratora)i kopmentuje ja pisze p[rawde szkoda mi ludzi z daleka jak przyjezdzaja i sie okazuje ze na darmo dlatego to pisze

maniek

ta firma to najgorsze dziadostwo przekonalem sie na wlasnej skorze okradaja z kazdej strony jebiesz 7 dni w tygodniu i na zarobku tego nie widac nie daj sie zrobic nie ma dobrej pracy przez polskie biura to!!!!!!!!!!!!!!!kit jest nie ma zagranicy dobrej przez polska strone polskie biura zlozysz cv to 3 2 dni i sie odzywaja to znaczy ze kicha taka praca dobra firma to cv slkadasz i po roku sie odezwie to znaczy ze dobra firma jest

wine znajdujesz ze wszystkich innych a nie w samym sobie .jeżeli ty jesteś wpozadku to i oni sa wpzadku .czemu gadasz takie głupoty ze nieda się zarobić jeśli nie wrzucasz koli to nie zarobisz wyciagniecie normy nie jest tragedia a jeśli jeszcze masz ponad norme to doplacaja ci do tego i zarobisz wiadomo nie sa to kokosy ale nie jest tak zle wiec nienazekaj .A co do roberta to nie jest az taki zly no fakt ciężko z nim co kolwiek zalatwic bo trzeba 100 razy przypominać a to jest meczace ale skoro mowi ze załatwi to tak jest .a klase podatkowa on załatwia w ciągu miesiąca wiec nielgaj i nieklam .dla mnie firma spoko :)

wojtas

co ty chcesz człowieku od tego wroblewskiego spoko koles jest ,fakt czasem niedotrzymuje słowa ale trzeba mu się przypomnieć i jest ok .skoro mowi ze cos załatwi to tak jest .Wieszacie na nim Psy a sami wobec niego niejestescie wporzadku to on się odwdziecza .Ale niema jak to Marcinek potrafi tylko zapier... wozek i jest zadowolony on to dopiero nic nierobi i tylko chodzi na na magazynie i śmierdzi .Pozdrawiam Pankow Jest zaj..... :)

olaf

najgorszaaaaaa!!!!! firma jak jechac do niemiec to nie do headway to do innej nie do tego syfu jagorsza firma w niemczech na dzien dzisiejszy najslabsze zarobki

bogdan

chcesz w headway robic kontakt ze mna bogdan mieszkam olszyna przy granicy (usunięte przez administratora)

bodziu

na dzien dzisiejszy to najgorsza firma w niemczech z posrednikow najgorszy(usunięte przez administratora)

dorsik01

witam was wszystkich nie pracujcie dla alexsa ja go znam jestem czlowiekiem mieszkajacym olszyna przejscie znam glownego deetemajera ta firma to zlodzieje ludzi oszukaja wydarlem pienieadze przez niemiecka policje klasy podatkowe to firma daje te 6 finansamnt niemiecki daje jedynki oni juz na tym zarabiaja a jak jest jakis polak brygadzista to najgorsza szmata kradnie ci pesnje jak ktos chce moge pomoc odzykac pieniadze za darmo dojebie im przez niemiecki sad pracy normalnie pansji powinno byc minimum tys ero a oni ludziom daja 800, 900 max moj numer tel 514254039

misiek
@dorsik01

witam,jesteś jeszcze w stanie pomóc odzyskać kasę z firmy Headway

Zostaw merytoryczną opinię o headwaylogistic gmbh - Recklinghausen

• Jak się pracuje w headwaylogistic gmbh?

Zobacz opinie na temat firmy headwaylogistic gmbh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w headwaylogistic gmbh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy headwaylogistic gmbh?

Kandydaci do pracy w headwaylogistic gmbh napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

headwaylogistic gmbh