PwC Polska

Opinie o PwC Polska

Maniek

Inni też powinni pracować i robić wyniki a w bonusie jeszcze donoszą :) za takie pieniądze to szkoda zdrowia w pwc

Maniek

Wiemy, panuje atmosfera pogardy przez managerów i donosicielstwa przez kolegów :)

Ere

Jak ładnie donosisz na kolegów to dorzuca 50zl :)

No pewnie że fajnie, że jest szansa na podwyżkę u nich całe 200zl. Wystarczy jedynie donosić :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PwC Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

tomek

Na pewno jest szansa na 2800, bo ja tyle dostaje. Obiecali mi podwyzke do 3000zl bo doniosłem na kolezanke ze vharguje godziny na inny projekt... ale co takie zycie jest korpo szczura z pwc :)

im8eCy1u

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Jak na warunki polskie to swietne wynagrodzenie? HAHAAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!! :D Ale sie teraz czlowieku zblazniles

moral

ej stary, nie pisz po pijaku, bo jutro przeczytasz i bedziesz sie wstydzil....

2800zl netto za caly etat

nitka

raczej kazdy sie wstydzi powiedziec bo zenujaco malo za taki kolchoz korpo

nitka

Po pierwsze to jestes w dziale Pwc WROCLAW. Po drugie czuje sie wykorzystany, poniewaz: - caly czas jest presja przelozonych - za malo czasu na wrzucone mi obowiazki i slysze w kolko "kiedy to bedzie? Jeszcze tego nie masz?!" - poczucie zagrozenia zwolnieniem - OLBRZYMI stres - atmosfera donosicielstwa

nitka

Nie jest za ciekawie w pwc, strasznie czlowieka wykorzystuja

polek

No tak! Wszak zarobki dla specjalistów na poziomie 3 tysięcy to faktycznie fortuna!

Pop

Na prawde? Wow pwc widać że jest liderem bo nie pracuje się u nich za darmo!

maxik

A ja widzialem tez oferty i tez podejrzewam ze placa 1 milion zlotych miesiecznie!

maxik

Moim zdaniem na Wroclaw w IT to jest rewelacyjna stawka :-) jak sie przyloze to moze za 10 lat bede mial 3000 to juz w ogole fantastycznie :-)

doswiadczonawewro

2800 za prace biurowa we Wroclawiu to spoko? Sa tu sami studenci bez doswiadczenia czy ludzie z mniejszych mijescowosci nie znajacy realiow. SPoko to jest 5tys netto, a i to szybko przestaje wystarczac.

niani2312ffsdf3
@doswiadczonawewro

przeciez takie bzdury ze 2800 to spoko, to pisze HR pwc :) NIe ma takich glupich ludzi z wyjatkiem przekreconych korpoludkow z pwc :)

nika
@niani2312ffsdf3

Narzekacie, przeciez donoszeniem na kolegow i praca po 14h dziennie, mozecie dostac podwyzke!

u7877y
@nika

Bardzo nie polecam... Patologia

Pwco
@u7877y

Mobbing na porządku dziennym. Nadgodziny przymusowe. Zmuszanie do pracy ponad siły. Powtarzalność pracy - przepisywanie danych z jednej tabeli do innej. Bardzo niskie wynagrodzenie. Managerowie kompletnie nie szanują pracowników

Pwc sp.z. o.o
@Pwco

Rozumiem państwa rozgoryczenie, ale jednak pwc sp.z. o.o zatrudnia najlepszych i najbardziej oddanych firmie ludzi, dlatego właśnie mamy dużo ofert pracy i dwuskładnikowe wynagrodzenie

very
@Pwc sp.z. o.o

O, widze HRy pracuja nawet w swieta :D Typowe dla pwc :D

Piotrek
@very

Pracowałem tam i potwierdzam siedziałem tam całe święta Bożego narodzenia i miałem sajgon gorszy niż normalnie, wszystkie projekty musiałem podomykac. W zamian za to usłyszałem tylko, że kiedyś sobie odbiorę te wszystkie godziny i ... Nie odebrałem, bo rzekomo nie było kiedy

NieJestemRobotem
@doswiadczonawewro

5 tys ? 10 tys to jest spoko, a i to szybko przestaje wystarczać 10 tys ? 100 tys to jest spoko, a i to szybko przestaje wystarczać 100 tys ? 1mln to jest spoko, a i to szybko przestaje wystarczać 1 mln ? 10 mln to jest spoko, a i to szybko przestaje wystarczać 10 mln ? 100 mln to jest spoko, a i to szybko przestaje wystarczać ...

ptys
@NieJestemRobotem

Wlasnie stalem sie szczesliwym czlowiekiem - zlozylem wypowiedzienie w pwc, jeszcze troche ponad miesiac i moj koszmar sie skonczy :-)

maxik

Sa genialne zarobki - 2800zl !!

mata

Jak ma sie doswiadczenie 5 lat? Z tego co slyszalem to oni placa dobrze kolo 4000 jak ma sie doswiadczenie 5 lat, z nadgodzinami mozna dobic nawet do 4200zl

jabo

@on a ja widzialem ze 48 ogloszen, wiec chyba jest zle. Raczej nastawienie na nadgodziny za darmo i donosicielstwo

jabo

Rotacja taka ze glowa sie kreci... Ludzie uciekaja jak tylko moga

zla

no i co z tego? nalezy kochac zawód który się wykonuje, a nie brand. Są branże gdzie pwc nie ma znaczenia tak dużego jak uważa że ma

ehehja

to amerykanska korporacja. Nadgodziny to tam niemalże norma z wyjątkami. Będą chcieli wycisnąć was jak cytryne. Ludzie z kilkoma latami doświadczenia nie idą do takich firm a nawet ta firma ich nie przyjmie bo wie że nie są tak ulegli jak absolwenci, którzy będą pracować siedem dni w tygodni bo będą uwazac że to dla ich dobra. Z reguly wiekszość po jakims czasie od 3 miesiecy do 3 lat rezygnuje z pracy

Zostaw merytoryczną opinię o PwC Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w PwC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PwC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PwC Polska