Opinie o Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. w Jaroszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. w Jaroszów

Administrator Nowy wpis

Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Magazynier. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Nie warto Nowy wpis

Poszłam na rozmowę, moje umiejętności czy doświadczenie nie były istotne, Panią interesowało jedynie jaką stawkę oczekuję. Moją odpowiedź (która była ledwo powyżej najniższej krajowej) Pani skomentowała, że inni kandydaci podawali niższe stawiki i rozmowa się skończyła, kurtyna. Widać, że pewnie dobry Januszex, tu bogate wystroje a na pracownikach jak najwięcej oszczędzić.

Wiecie może, czy w Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Recenzent Nowy wpis

Nie rób tego..... chyba,że masz już siwe włosy i zszargane nerwy, wtedy nie będziesz mieć nic do stracenia.....

obecny pracownik

Jestem pracownikiem M+Q od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie. Atmosfera i płace są na dobrym poziomie i na każdym stanowisku można się rozwijać i iść do przodu.

@obecny pracownik

Czyżby laurka pisana na zamówienie?

Kamil
@na_szczęście_były_pracownik

Czemu od razu laurka. Jak ktoś jest zadowolony z pracy to chyba może o tym napisać? A ty jakie masz zdanie? Płacą na poziomie jak pisze kolega czy nie?

Paulina
@na_szczęście_były_pracownik

A to już nikt nie ma prawa napisać jakiejś pozytywnej opinii bo zaraz zlecą się osoby, które zarzucają kłamstwo? Ludzie, co z Wami się dzieje?

orion
@Kamil

Jakby płacili na poziomie to bym tam pracował hę.

@Kamil

Każdy pracuje za stawkę jaką wynegocjuje więc nie mi oceniać. U mnie nie było powodów do narzekania jeśli chodzi o wynagrodzenie.

@Paulina

Znamy trochę politykę tej firmy więc nie dziw się, że opinia ta jest podpadająca a już na pewno wymagająca zastanowienia.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
STAŁY KLIENT

Materiał kupowałam w Jaroszowie - obsługa miła i profesjonalna.

Recenzent
@STAŁY KLIENT

Ludzie, żaden kamieniarz nie będzie się fatygować żeby pisać opinie na gowork, że jest mila obsługa, to raczej pracownicy mają przykaz podwyższyć ranking bardzo słabych opinii.

Polecam. Przejrzyste warunki współpracy i dobre stawki.

Olek
@Anna

Po zwolnieniu MN dyrektora warunki zaczęły być normalne?

Kamieniarz ze Strzegomia

Kupowałem dzis material w oddziale w Jaroszowie i jestem zadowolony z obslugi, ceny i jakości materiału. Obsluga ma doświadczenia i widać że zna sie na rzeczy. Wszytsko włącznie z załadunkiem kilku płyt przebiegło sprawnie, a magazynierzy pomogli odpowiednio zabezpieczyć material. Polecam w 100%.

Czy w Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Olek

Od czasu jak zwolnili dyrektora pewnie jest normalniej.

Oli
@Olek

Zwolnili Dyrektora, to znaczy?

Byly
@Oli

MICHALA M, PONOĆ MU PODZIĘKOWALI ZA JEGO "DOKONANIA"

Mati

Tyle lat na rynku, a sprzedaż malutka. Przypadek.... Nie sądzę :). TYLE co osób się przewinęło w tej firmie, a robią karierę z powodzeniem w innych firmach, to jest tylko oznaką słabości łysego. Pozdrawiam

PJ
@Mati

Mysle, ze on jest tylko głową. Trzeba pamiętać że głową kreci szyja????

Zatroskany
@Mati

Nosił wilka razy kilka , ponieśli i wilka. Liczmy ze teraz się wiele zmieni.

PJ
@Zatroskany

Komu tym razem pidziekowali? ????

Zateoskany
@PJ

Ponoć dyrektorowi generalnemu, on dziękował wszystkim w sposób jaki dziękował.... może choć w stosunku do niego ktoś miał więcej serca i nie używał niecenzuralnych słów podczas zwalniania.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Mati

He he, a czy to takie ważne dla Ciebie jeżeli chodzi o pracodawcę?

Joanna
@Mati

Wydaje mi się, że jeśli nie byłoby to ważne to autor/autorka wpisu by właśnie takiego pytania nie zadał/a. Nie uważasz? Być może jest to dla niego/niej dość ważna kwestia i warto by było udzielić odpowiedzi jeśli się coś wie na ten temat. Więc jak to wygląda w firmie?

Gosia

Naprawdę jest aż tak zle jak piszą poniżej?

Beata

Jak łatwo dostać się na wyższe stanowisko w tej firmie ?

Maniek

Chciolbym pochwalić magazyniera z Rudy Śląskiej Mateusza. Młody chłopok zno się na rzeczy. Do się z nim dogodac i ogarnio somemu magazyn i papiery a suwnicą jak profesor obsługuje. Kilka razy w miesiącu tam jestem i za każdym razem zostaja super obsłużony z kulturka. Zawsze pięknie dobrany materiał i super ceny. Polecom.

Zniesmaczona.

Dlaczego posty są usuwane ?

Ryszard
@Zniesmaczona.

Komentarze mogą być usuwane jedynie wtedy, gdy są one niezgodne z regulaminem portalu. Być może zawierały one treści obraźliwe dla konkretnych osób. Używanie pseudonimów i nazwisk może spowodować taką sytuację. Czy mógłbym prosić o doprecyzowanie (bez obrażania nikogo), co wzbudziło Twój niepokój jeśli chodzi o pracę w Marble & Quartzite?

Sabina

Ostatnio byłam na Rudzie Śląskiej i powiem szczerze. Nie wiem kto wybiera osoby na wyższe stanowisko. Z doświadczenia wiem, żeby zostać takim kierownikiem to trzeba się znać na rzeczy... A gdy rozmawiałam z kierownikiem oddziału chciałam go zapytać czy pracuje od wczoraj... Jest to przykre no ale tak tam jest... Na szczęście jest tam dwóch magazynierów co na prawdę bardzo dobrze znają się na kamieniu i są pomocni. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby został sam na firmie. Powinien im dziękować bo gdyby nie oni to na pewno firma straciłaby klientów. Ale wydaje mi się, że on to wie i m+q. Ogólnie jestem zadowolona z obsługi, podziwiam chłopaków i pozdrawiam.

@Sabina

Witam, Którego dnia odwiedziła Pani oddział w Rudzie Śląskiej?

Maniek
@Sabina

Zgadzam się. Ale na dodatek byłem tam w tym tygodniu po materiał, to był tylko jeden chłopak na magazynie co biegał od biura do magazynu i wszystko załatwiał drugi kolega tylko chodził i nie wiedział za co się zabrać ale to chyba był ten kierownik. Co się stało z drugim magazynierem ?

@Zainteresowany

Moja odp została usunięta. Transakcja była dokonana na początku lipca. Kupowany był marmur.

Były

M+Q to rotacja blisko 50 osób na przestrzeni ostatnich kilku lat, to nie przez wałki jest ta rotacja tylko przez brak kompetencji w zarządzaniu i słaby materiał.

Stary... Włoch to pewnie rozlicza tylko z cyferek. Jest tam taka ambitna Pani która kieruje każdym a jak coś nie tak to leci na skargę do dyrektora a ten wykonuje egzekucje . Jak chcesz pracować w normalnej firmie to na pewno nie jest to MQ. To chaos a nie firma, to ze cię zwolnią jest tylko kwestia czasu.

Luksusowy kamień z Chin

Którego handlowca/magazyniera wywalili dyscyplinarnie za przewalki? Bo chyba lapiac kogoś za rękę na okradaniu firmy to tylko dyscyplinarka...

Hahar

Raczej prawda, skoro nikt ze starej kadry już w M+Q nie pracuje????

Ja również pracuję w Warszawie i jest bardzo fajna praca. Niestety czasami trafiają się w firmie osoby które tu nie powinny tu pracować ponieważ taka praca nie jest dla nich. Firma jest spoko!!

Alibaba
@Monika

Wpisz swoją odpowiedź Pożyjemy zobaczymy :)

Były kontrahent tej firmy
@Monika

Oj, żeby to była prawda.... Rotacja pracowników jak w barze szybkiej obsługi a niektórzy byli naprawdę dobrzy i się starali. Ale podejście zarządzających woła o pomstę do nieba. Na szczęście są inne firmy z którymi można prowadzić biznesy.

Były
@Monika

Oj coś mi się wydaje ze już nie pracujesz od dawna ...

Miron

To co było dawno nijak się ma do dzisiejszego czasu. To bardzo dobra firma.

Zatroskany
@Miron

Miron a gdzie teraz jesteś? Czy nadal pracujesz? Bo dochodzą słuchy , że jeden taki Miron już nie pracuje ....

Możecie opisać aktualną sytuację Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Hahar

Po co cokolwiek tu opisywać, skoro i tak potem kasujecie opinie byłych pracowników M+Q. Dla przykładu moja opinia z początku lipca 2019. Co się z nią stało? Dlaczego została wymazana z tego portalu? Lub opinia innego byłego pracownika, Daniela? Też zniknęła. Szkoda czasu na ten wasz portal.

Patrycja

@sisi, rozumiem, że pracujesz w Marble & Quartzite Polska już od jakiegoś czasu. Czy podoba Ci się praca w tej firmie? Jestem ciekawa, czy jest ona rozwojowa i czy poleciłabyś ją osobom młodym, zbierającym dopiero swoje pierwsze zawodowe doświadczenie.

Patrycja

Dziękuję, że zechciałaś wypowiedzieć się na temat pracy w Marble & Quartzite Polska na forum. Co, Twoim zdaniem, mogłoby ulec zmianie w tej firmie, aby pracodawca był bardziej atrakcyjny zarówno dla swoich obecnych, jak i przyszłych pracowników? Czy podejmowane były w ogóle jakieś próby zmian/porozumienia?

Patti
@Patrycja

Cześć! Wie ktoś coś o oddziale firmy w Łazach k / Warszawy? czy sytuacja się zmieniła? czy nadal brak szacunku do ludzi? prowadzą tam rekrutację a po waszych opiniach aż strach, może ktoś kto tam pracował więcej się wypowie, jak z wynagrodzeniem? premiami? Pozdrawiam

Anonymus
@Patti

Nie zmieniło się nic. Odkąd (usunięte przez administratora)odeszła a z nią wszyscy handlowcy jest tylko źle. Co raz trafia się AS z castoramy bez wiedzy o kamieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. - Jaroszów

• Jak się pracuje w Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.?

Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.