Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.

Jaroszów

Opinie o Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.

profesjonalista 2012-01-23 12:35
Nigdy w życiu!!! Omijać szerokim łukiem!!!!!
Konrad P. 2013-07-25 14:49
Panie "profesjonalista", nie podzielam Pańskiego zdania, żeby akurat ich omijać szerokim łukiem. Miałem przyjemność pracować dla nich przez dłuższy okres i nie powiem złego słowa. Owszem, jak wszędzie zdażają się gorsze lub lepsze dni, ale jeżeli ktoś wymaga od Ciebie czegoś za co płaci, to nie ma sensu narzekać. Wszystko, z wyjątkiem kota łażącego po placu, jest tak jak być powinno. Pzdr.
nick 2013-09-14 21:46
nie istnieje gorszy pracodawca..
nick 2014-07-01 13:22
Napiszę swoją opinię, bo szkoda mi tych wszystkich osób, które z wielkim zapałem idą do tej pracy, a po kilku miesiącach są tak znerwicowani, że nie dają rady i są bardzo zaskoczeni. Rotacja ogromna w Warszawie. Nie polecam nikomu, kto szanuje siebie.
Ale 2015-02-17 22:00
Jeżeli chcesz się wykończyć psychicznie, to śmiało polecam firmę.
Jest tam jedna osoba, która zarządza firmą i wszystkich terroryzuje.
On jest najmądrzejszy i najlepszy brak szacunku do pracownika, chyba, że lizańko jest do jego osoby, to Cię na parę miesięcy zostawi!!!
Kati 2015-10-21 19:30
He he he he, od 2004 nie mogą osiągnąć żadnego sukcesu, cały czas słychać, ze firma na siebie nie zarabia.
Kati 2015-10-31 10:00
Kabs - ja mówię, to co zawsze słyszałam w firmie od M.N. Tylko narzekanie....
Piter 2016-08-01 14:51
Miałem kiedyś okazję pracować w tej firmie i do tej pory odbija mi się czkawką. Kadra zarządzająca woła o pomstę do nieba. Brak kultury i profesjonalizmu.
ksis 2016-08-01 15:00
Ale czy jest szansa na to, żeby znaleźć teraz zatrudnienie? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo przecież wypłata jest na pewno terminowa, a to znak, że się dobrze u nich dzieje. Wiedzą pewnie jak zadbać o zadowolenie swoich pracowników. Dzięki
Alibaba 2017-01-09 13:31
Tragedia w Warszawie !!!
Maj 2017-06-09 12:00
Pracowałam w Warszawie i odradzam pracę tutaj. Szef ma osobowość narcystyczną, dodatkowo lubi się śmiać z pracowników, próbuje ich kompromitować na tle pozostałych, odradzam, nie dajcie zwieść się dobremu wrażeniu
Patrycja 2017-07-25 12:28
@Alibaba czemu tragedia? Kto pracuje obecnie? Niestety nie ma nowych ofert pracy. Trzeba sprawdzać czy coś się pojawi. Natomiast każdy na tym forum może pozostawić swoją opinię na temat pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. - Jaroszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.