Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.

Jaroszów

Opinie o Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.

profesjonalista 2012-01-23 12:35:24
Nigdy w życiu!!! Omijać szerokim łukiem!!!!!
Konrad P. 2013-07-25 14:49:23
Panie "profesjonalista", nie podzielam Pańskiego zdania, żeby akurat ich omijać szerokim łukiem. Miałem przyjemność pracować dla nich przez dłuższy okres i nie powiem złego słowa. Owszem, jak wszędzie zdażają się gorsze lub lepsze dni, ale jeżeli ktoś wymaga od Ciebie czegoś za co płaci, to nie ma sensu narzekać. Wszystko, z wyjątkiem kota łażącego po placu, jest tak jak być powinno. Pzdr.
nick 2013-09-14 21:46:35
nie istnieje gorszy pracodawca..
nick 2014-07-01 13:22:23
Napiszę swoją opinię, bo szkoda mi tych wszystkich osób, które z wielkim zapałem idą do tej pracy, a po kilku miesiącach są tak znerwicowani, że nie dają rady i są bardzo zaskoczeni. Rotacja ogromna w Warszawie. Nie polecam nikomu, kto szanuje siebie.
Ale 2015-02-17 22:00:10
Jeżeli chcesz się wykończyć psychicznie, to śmiało polecam firmę.
Jest tam jedna osoba, która zarządza firmą i wszystkich terroryzuje.
On jest najmądrzejszy i najlepszy brak szacunku do pracownika, chyba, że lizańko jest do jego osoby, to Cię na parę miesięcy zostawi!!!
Kati 2015-10-21 19:30:12
He he he he, od 2004 nie mogą osiągnąć żadnego sukcesu, cały czas słychać, ze firma na siebie nie zarabia.
Kati 2015-10-31 10:00:55
Kabs - ja mówię, to co zawsze słyszałam w firmie od M.N. Tylko narzekanie....
Piter 2016-08-01 14:51:16
Miałem kiedyś okazję pracować w tej firmie i do tej pory odbija mi się czkawką. Kadra zarządzająca woła o pomstę do nieba. Brak kultury i profesjonalizmu.
ksis 2016-08-01 15:00:18
Ale czy jest szansa na to, żeby znaleźć teraz zatrudnienie? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo przecież wypłata jest na pewno terminowa, a to znak, że się dobrze u nich dzieje. Wiedzą pewnie jak zadbać o zadowolenie swoich pracowników. Dzięki
Zostaw swoją opinię o Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o. - Jaroszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marble & Quartzite Polska Sp. z o.o.