Remmers Polska Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne

Opinie o Remmers Polska Sp. z o.o.

szkoda czasu 2013-06-12 11:12
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko ph, zapraszają ludzi do siedziby firmy , pytają się czy znam branże lakierów do drewna, gdyby ktoś przeczytał moje CV bo mógłby wywnioskować ,ze nie znam. Rozmowa na słabym poziomie, kasa jaka proponowali 2000netto
Miro 2013-06-18 15:58
Człowieku to super 2000 na rękę i jeszcze fura, telefon, komp. Nie rozumiem cię jak by mnie wzieli to od razu w d..pe bym calował i chodził od domu do domu z farbami. Śmigam na budowie na czarno i mam 4,5 na godzinę i deszcz, slonce. Dojazd na budowe to 4 złote dziennie potrąca szef i jeszcze czesto kase nie placi na czas.
Miro z pruszkowa
Wal 2014-05-26 22:22
Miro ( usunięte przez administratora ) Ludzie potrafią liczyc!
człowiek z branży 2014-06-01 13:29
Jeżeli to prawda że Remmers na stanowisku przedstawiciela handlowego proponuje 2000 netto to dużo poniżej tego co oferuje się pracownikom w tej branży na tym stanowisku. Jestem zaskoczony tak niskim poziomem wynagrodzeń w firmie z niemieckimi korzeniami.
lol 2016-06-07 09:23
niepolecam :( niestety
szukam 2016-06-26 01:09
Lol- a mozesz rozwinac dlaczego nie polecasz? Widze teraz ogloszenie do pracy jako pracownik ds. Obslugi sprzedazy. Czy ktos moze cos dot. tej firmy i tego stanowiska cos wiecej napisac?
Alex 2016-07-03 16:31
Nie polecam gdyz firma jest slabo zarzadzana jest tam wiele problemow organizacyjnych a kierownik magazynu to czlowiek z zaburzeniami psychicznymi
anto s 2016-07-09 23:07
@szukam jak zdobędziesz takie zatrudnienie na tym stanowisku to możliwość przystąpienia do programu MultiSport otrzymasz i umowę o prace obiecują nawet
Maradona 2017-04-20 15:49
Witam, mam takie pytanko jak w tej firmie wyglada praca na magazynie jako operator wózka I wogole jako magazynier. Jakie sa warunki płacowe itd ???
Zuzanna 2017-06-06 11:15
@Alex wspominasz o słabym zarządzaniu i problemach organizacyjnych w firmie. Czy w ostatnim czasie coś się pod tym względem poprawiło? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki pracy w Remmers Polska?
@anto s a Ty jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Co doradziłbyś osobom, które myślą nad przesłaniem swojej aplikacji do Remmers?
Wert 2017-06-14 21:46
W ostatnim czasie firma przechodzi kompletną zmianę w strukturach administracyjnych i już widać pozytywne tego efekty, zmierza ku lepszemu.
Zuzanna 2017-07-17 13:32
@Wert
to dobra informacja dla osób zainteresowanych pracą w Remmers Polska. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych zmianach? Co uległo poprawie?
Życzę tak samo odpowiedzialnych kontrachentów!!! 2017-10-13 20:12
Brak odpowiedzialności i całkowita ignorancja klientów. Towar zamówiony miałem otrzymać 13 10 2017 r.
Zostałem potwierdzenie e-mailowe. Niestety na tym się skończyło.Czekałem w biurze przez cały dzień na dostawę.Wydzwaniałem do centrali w Tarnowie Podgórnym.Oczywiście nikt nie odbierał telefonów. Po 3 godzinach bezskutecznego wydzwaniania odebrał Pan o godz. 15.10 i obiecał sprawdzić u kierowcy i zaraz oddzwonić.Oczywiście nie oddzwonił i nie odbierał telefonów. Numer tego głuchego telefonu
61 898 86 23! Proszę tam nie dzwonić.Nie lubią pacjentów!!! Po wielu naleganiach od przedstawicieli z Warszawy otrzymałem wiadomość,żebym się kontaktował z numerem!!!! 61 898 86 23. To jest bardzo poważna firma REMMERS ??!! POZDRAWIAM GORĄCO FIRMĘ REMMERS I DZIĘKUJĘ ZA OWOCNĄ WSPÓLPRACĘ. Oczywiście tynku nie otrzymałem i żadnej informacji . Robert Topor.
Nie ma nigdzie wiadomości gdzie można wysłać reklamację!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Remmers Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remmers Polska Sp. z o.o.