Remmers Polska Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne

Opinie o Remmers Polska Sp. z o.o.

szkoda czasu 2013-06-12 11:12:07
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko ph, zapraszają ludzi do siedziby firmy , pytają się czy znam branże lakierów do drewna, gdyby ktoś przeczytał moje CV bo mógłby wywnioskować ,ze nie znam. Rozmowa na słabym poziomie, kasa jaka proponowali 2000netto
Miro 2013-06-18 15:58:56
Człowieku to super 2000 na rękę i jeszcze fura, telefon, komp. Nie rozumiem cię jak by mnie wzieli to od razu w d..pe bym calował i chodził od domu do domu z farbami. Śmigam na budowie na czarno i mam 4,5 na godzinę i deszcz, slonce. Dojazd na budowe to 4 złote dziennie potrąca szef i jeszcze czesto kase nie placi na czas.
Miro z pruszkowa
Wal 2014-05-26 22:22:36
Miro ( usunięte przez administratora ) Ludzie potrafią liczyc!
człowiek z branży 2014-06-01 13:29:03
Jeżeli to prawda że Remmers na stanowisku przedstawiciela handlowego proponuje 2000 netto to dużo poniżej tego co oferuje się pracownikom w tej branży na tym stanowisku. Jestem zaskoczony tak niskim poziomem wynagrodzeń w firmie z niemieckimi korzeniami.
lol 2016-06-07 09:23:16
niepolecam :( niestety
szukam 2016-06-26 01:09:28
Lol- a mozesz rozwinac dlaczego nie polecasz? Widze teraz ogloszenie do pracy jako pracownik ds. Obslugi sprzedazy. Czy ktos moze cos dot. tej firmy i tego stanowiska cos wiecej napisac?
Alex 2016-07-03 16:31:12
Nie polecam gdyz firma jest slabo zarzadzana jest tam wiele problemow organizacyjnych a kierownik magazynu to czlowiek z zaburzeniami psychicznymi
anto s 2016-07-09 23:07:46
@szukam jak zdobędziesz takie zatrudnienie na tym stanowisku to możliwość przystąpienia do programu MultiSport otrzymasz i umowę o prace obiecują nawet
Zostaw swoją opinię o Remmers Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remmers Polska Sp. z o.o.