Opinie o Kerakoll Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kerakoll Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kerakoll Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja klei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerakoll Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Witam. Jestem zaproszony na drugi etap rozmów w Piotrkowie. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o rekrutacji i ogólnie o pracy w tej firmie?

Skarb Natury

Firma ostatnio poszukuje osob bez doświadczenia może to być : hydraulik, kowal, elektryk, ochrona, , monitoringi. . Osoby chętne moga zgłosic się do placowego celem pobrania narzędzi : betoniarka, monitor LCD z klawiaturą, telefon stacionarny, auto seicento + hak na letnich oponach. Przyczepka we włsnym zakresie. Kartki na paliwo można pobrać po okazaniu okrągłego dowodu lub paszport polsatu (trzeba być w partii) zarobki 500 + plus fundusz reprezentacyjny plus karta paybeck .

Toms
@Skarb Natury

ty tak na serio?!

szpec

nie rób tego tego naprawdę to będzie twój błqd

szukający

koledzy, jest ogłoszenie na Śląsk. szukają doradcy/ph. ktoś coś wie jaki tu rynek na tą markę jest, jakie realia, jacy ludzie i kierownik na tym terenie? czy warto startować czy dać sobie luz...

pop
@szukający

Nie warto, firma nic nie oferuje, po prostu przedstawiciel Mapeia wciągnie cię nosem na tutejszym rynku.

Recepcjonistka

Rozmowa kwalifikacyjna w języku polskim i angielskim przebiegała w przyjaznej atmosferze. Rozmowa składa się z 2 etapów.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Witam Jakie są warunki finansowe na stanowisku doradca techniczny? mowa tylko o umowie o pracę Jaki samochód? Czy można go używać prywatnie?

Zielony
@123

ok 5-6 tys netto na start. To jest stałka na kilka miesiecy - 3/6 mc czasem podobno dłużej, zależy jak wynegocjujesz. po tym okresie podstawa ok 3 netto plus prowizja uzależniona od kilku czynników. Głowny nacisk na fugę cementową. jesli jej nie zrobisz zapomnij o premi. Auta marne z wypożyczalni. Fabia/Leon/Clio niekóryz podobno Meganka. Można uzywac prywatnie.

Phgreen

Pozdrawiam wszystkie piekne kobiety z Kerakoll Rzgow

X

Kolego Tom - ,,polsku" to część mowy -tak zwany przymiotnik, a przymiotniki w języku polskim piszemy z małej litery :)

Tom

@Wojciech ty choć potrafisz złożyć zdanie po Polsku, bez błędów ortograficznych i składniowych?

akr

polecam

Wojciech
@akr

Czy to prawda że ta firma przyjmuje słabych-bezwynikowych,wyrzucanych ludzi z konkurencji? bo tak mi się o uszy obiło? Jeśli tak - a tak słyszałem w śród klientów że takie słabizny teraz już nawet przyjmują, to chyba raczej słabo tam musi być?

Andree
@Wojciech

Masz rację Wojciech.Chodzi zapewne o kierowników. Bez doświadczenia.

skład

rotacja handlowców jak na karuzeli!

gfvhghj

czyli generalnie podsumowując w kilku slowach - nie polecisz tej firmy innym jako miesca pracy...??

Zadowolony klient

Zgadzam się z Blacky - "Dyrektorów celebrytów podpierdzielaczy". Zwłaszcza jednego, lansującego się na wszechwiedzącego, a tak szczerze mówiąc " no comments". Szkolenia, laski, czyli dużo dymu mało ognia :) Jak można chwalić się czymś takim klientom? Dla mnie żenada i patologia. Widocznie takich ludzi trzeba lansować. Włoscy mucho rules :)))))

NICK

SUPER FIRMA. POLECAM PIOTR

Green
@NICK

Piotrze S poznałeś już plany na nowy rok ? Jeśli tak to pochwal się czy nadal masz takie samo zdanie o firmie ?

long therm ago

Słyszałem o zmianach, ale te zmiany to mało, bo dotyczą kierowniczków i niestety przedstawicieli. Teraz powinni dobrać się do kuprów towarzystwa ze Rzgowa. Może by tak przewietrzyć dz. techniczny. Powyżej, już dawno, ktoś pisał o patologiach tam panujących. I tak nie wróżę im sukcesu, między innymi dlatego, że atmosfera wśród chłopaków jest fatalna. Porażka ...

Green

To może teraz ja cos powiem. Pracowałem u różnych producentów chemii budowlanej na przełomie 13 lat na rynku i powiem tak firma Kerakoll daje zarobić dba o pracowników a co najwazniejsze produkty Kerakoll to wysoka półka :) Oczywiście jedno jest najważniejsze trzeba wstać rano jechać do pracy sumiennie popracować w terenie :) To jest przepis na sukces.A kierownikami dyrektorami biurem handlowym nie ma co się przejmować.Robić swoje. Kazdy kto jest nauczony czy się stoi czy się leży będzie narzekał tu.

AntyZłodziejAnyKonf

uuu dziękuję za taka firmę.

mkm

dawno temu kiedy firma mieściła się jeszcze na kurczakach w łodzi to był to super pracodawca mieliśmy wtedy na początek stałą pensje i lanosa oraz premie kwartalną po 1 % od obrotu za target za kilogramy i za wartość. Kiedy miałeś rynek i czułeś się pewny mogłeś przejść na agencję prowizja znacznie wzrastała ale sam ponosiłeś koszty, o zielonym k jeszcze nikt nie słyszał a k było czerwone i symbolizowało nowoczesną technologię która w tamtych czasach była naprawdę super aspirowaliśmy do pierwszej trójki chemii budowlanej w Polsce a sopro czy mapej mogło tylko nam pogwizdać około 50% rocznego targetu robiło się na targach w poznaniu na stałych dystrybutorach w czasie budmy ale to był efekt codziennej pracy max prowizja (moja )około roku 2000 to 35 koła za miesiąc w sezonie (mały rejon blisko łodzi) z firmą byłem np w Brazylii ale prawdą jest że po powstaniu fabryki zaczęło sie pitolić a do "władzy doszli nasi koledzy " i zaczeli eliminowac starych handlowców jak to rewolucja pozjadała swoje dzieci. Pozdrawiam wszystkich z kk i mam nadzieję że kiedyś firma sięgnie do korzeni a wypowiedź zakończę zdaniem kolegi z przed lat Czesami musi ktos zginąć aby przyszło opamiętanie. Ps, W tamtych latach o strategi decydował Danilo ale po burzy mózgów z nami i to my decydowaliśmy o regionalny przykład wywalenia keczupa. Pozdrawiam Agnieszkę K o ile jeszcze tam pracuje.

long term ago
@mkm

Dużo w tym prawdy. Widzę, że sporo sentymentu - i nie dziwię się. Teraz natomiast, firmę (chodzi o ludzi) należałoby zbudować od nowa pozbywając się całego BALASTU OSZOŁOMÓW.

ni

trudno o martwego

DOG

Najlepiej, trzymać się z daleka!!!

znający temat

zwyczajnie kłamią, bo to jest samozatrudnienie i własna działalność!!! włoski pracodawca w Polsce to dramat!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kerakoll Polska Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kerakoll Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kerakoll Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kerakoll Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kerakoll Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.

Kerakoll Polska Sp. z o.o.