Stegu Sp. z o.o.

Jełowa

Opinie o Stegu Sp. z o.o.

pikt 2012-07-04 22:42:01
tylko umowa zlecenie inie wysyłają na badania lekarskie chodzi o Bogadżice [usunięte przez moderatora] ciekawe co by na to powiedział PIP JAKBY SIĘ COŚ STAŁO KTO ZA TO OTPOWIE
pikachu 2013-03-07 17:29:16
[usunięte przez moderatora] zła atmosfera, plusem sa zarobki, ale one nie rekompensuja utraty zdrowia fizycznego i psychicznego
akropol 2014-08-12 10:50:06
Firma jest faja, ma naprawdę potencjał i szerokie możliwości rozwoju ale niestety kadra zarządzająca składająca się z niekompetentnych dyrektorów i kierowników od pewnego czasu doprowadza do tego, że ludzie zaczynają się czuć nie jak w rodzinnej firmie a w korporacji, gdzie ciągle jest wyścig szczurów, jeden na drugiego donosi żeby się przypodobać. Nic nie da to, że masz kompetencje i potencjał, dobre pomysły i chęci do ich realizowania, jeśli Twój kompletnie nieznający się na Twojej pracy przełożony chce za wszelką cenę Cię zniszczyć i sobie przypisać wszystkie Twoje zasługi i ciężką pracę. A niestety takich osób tam nie brakuje, nie ma nawet do kogo iść na skargę, bo zaraz wylecisz z pracy, mimo Twoich starań i bardzo dobrej pracy. Tam nie Prezesi mają władzę, a dyrektorzy i kierownicy którzy potrafią tylko jedno - zamiatać problemy pod dywan, żeby czasem nie doszło do Góry, a jak przypadkiem Góra się dowie to trzeba zwolnić delikwenta, bo przecież jak nie bał się pójść na skargę do Prezesa to może mnie wygryźć ze stołka i co wtedy będzie.
Trzeba by przeprowadzić testy kompetencji z prawdziwego zdarzenia, wtedy okazało by się kto naprawdę na jakie stanowisko powinien być zatrudniony.
piza 2014-08-12 17:13:24
absolutnie się z Toba zgadzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
noname 2015-04-30 11:48:25
Oba poprzednie wpisy to niestety prawda.

Od pewnego czasu w sferze "zasobów ludzkich" dzieją się tu niezrozumiałe rzeczy.
Firmą rządzi niekompetentna kadra kierownicza, po trupach próbująca robić "karierę". Sprawdza się tu doskonale powiedzenie "ręka rękę myje". Nie liczy się wiedza, trzeba tylko umiejętnie podpisywać się pod cudzymi pomysłami, a własne błędy przypisywać podwładnym. Właściciele nie widzą lub nie chcą tego widzieć.

To już nie ta sama firma, co parę lat temu. A szkoda!
ja 2015-08-12 14:48:17
Krótko mówiac ta firma spada na psy i bedzie jeszcze gorzej
gligg 2015-10-25 15:34:02
Parę lat temu praca w firmie była przyjemnością. Niestety do czasu aż sprowadzili panią, która miałam zrobić porządki personalne i jakoś to wszystko poukładać bo firma zaczęła się rozrastać w sposób niekontrolowany. I przyszła taka jedna narobiła bałaganu, na siłę starała się zrobić z firmy korporację, pomieszała, pomieszała. Na końcu ją wywalili a smród i syf pozostał. Atmosfera do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wyścig szczurów, człowiek człowiekowi jest tu wrogiem. Tak jak powyżej ktoś napisał zaczęły się piętrzyć niezrozumiałe decyzje personalne. Szkoda gadać.
Roman 2016-01-30 14:56:11
Uważajcie na tą firmę. Robią gdzieś rozmowy, ściągają Cie na nie po 150 km i więcej, a rozmowa jest jaka jest - jest bo musi być a kandydat jest już dawno wybrany, ponieważ jest kolegą kierownika, dyrektora itd. Byłem ostatnio w takiej sytuacji. Słyszałem jak się z gościem dogadywali co i jak, kiedy ma przyjechać, zacząć itd a kolejnych kandydatów przesłuchano pro-forma. Łącznie z tym że z tym kandydatem byli na Ty. Parodia!!!
kb 2016-02-17 20:38:48
Witam.
Czy posiada ktoś informacje jakie warunki finansowe oferują na stanowisku PH
kasiab 2016-09-29 11:31:17
Witam ile mozna zarobić na stanowisku zaopatrzeniowca w firmie stegu. Czy są jakieś róznice miedzy miastami.
asd 2016-10-01 22:33:23
@WTF? no wiesz taka jest prawda ze tyle ile sie ludzi to tyle opinii nie ma sie co dziwiac prawda?:):)
Zostaw swoją opinię o Stegu Sp. z o.o. - Jełowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stegu Sp. z o.o.