Ratimex-2 Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Opinie o Ratimex-2 Sp. z o.o.

romulus 2011-02-17 14:31:05
Witaj [usunięte przez administratora]. a czym ty sie w tej firmie zajmujesz bo jak ja tam kiedys pracowalem to nikt taki tam nie pracowal i co Ci sie w tej firmie tak niby podoba ?
? 2011-07-15 15:11:07
[usunięte przez administratora].a sie nazywasz a w twojej wypowiedzi uzywasz rodzaju meskiego !!!! Kogo ladujesz w balona ze to jest pozadna firma ?
balon 2011-12-11 00:57:53
jestes debilka albo debilem ta firma to jeden wielki syf i gowniane pieniadze nikomu tej firmy nie polecam
rudy 2011-12-11 01:03:39
Cześć, chciałbym polecić wam firmę Wasilewska Halina Bar Gastronomiczny. Praca w tejże firmie jest nawet przyjazna, ciekawi pracownicy są jak również kierownicy. Jestem pracownikiem tego przedsiębiorstwa od kilku miesięcy i nie zmieniłbym jej w ogóle. Dla tych którzy zastanawiają się nad robotą w Wasilewska Halina Bar Gastronomiczny chciałbym napisać że warto próbować, nie jest prosto się tutaj dostać jednak warunki są niezłe! Polecam.
Ty debilko wymysl swoj wlasny tekst a nie zgapiaj od kogos innego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Ratimex-2 Sp. z o.o. - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ratimex-2 Sp. z o.o.