Opinie o Lidl w Rusocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lidl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Rusocin

Czy w Lidl zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Darek Nowy wpis

Cześć W lIdlu nie ma umów zleceń. Pracownik podpisuje umowę o Pracę.

Suzana Nowy wpis

Zlodzieje David Surovstev

Czy Lidl organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Trd

Sympatyczne miejsce pracy. Kierownicy mało kiedy się czepiają. Oczywiście trzeba pracować. Staff ok. Social bogaty. Polecam

Iza
@Trd

A ten bogaty socjal to co konkretnie? Ciekawa jestem. Plus szkoda, że o zarobkach nie wspominasz nic.

Ewelina
@Trd

A mieliby o co się czepiać jeśli ludzie w porządku pracują? Ilu tu kierowników tak właściwie jest i wiadomo jakie oni mają warunki zatrudnienia? Awansuje się na to stanowisko czy z ogłoszenia można się dostać?

Trd
@Iza

Bony na święta po 1000 zł paczki wyprawki dla dzieci nagrody losowane co tydzień i raz na jakiś czas wyprzedaz dla każdego pracownika Nie trzeba jak (usunięte przez administratora) tak jak inni zasuwać swoim tempem robić swoje obiady pracownicze. Jak jesteś sama to chyba nie jest zle. Pracowałam w innych miejscach i z opinią się nie zgadzam

Lidealny
@Trd

Mówisz o bonach na święta to są kupony zniżkowe w aplikacji Lidl plus do wykorzystania podczas zakupów i żeby wykorzystać bon za 100 zł musisz wydać 130 super ekstra wolałbym dostać tych bonów za 600 zł i się nie martwić zrobić se zakupy na raz za tą kwotę

Studenciak

Dzień Dobry, Ja pisze z zapytaniem o staż, Jak to wyglada czy ktoś wie czy warto?

Lidealny
@Studenciak

Ja osobiście mam 5 lat stażu pracy w Lidlu trzy lata na sklepie i dwa lata na magazynie pracę na magazynie nie polecam kierownicy mają wszystko w nosie dla nich się liczy tylko wydajność no i cała firma jeśli chodzi o magazyn to zupełnie inny świat niż jak jesteś pracownikiem sklepu. Przepracujesz rok na który dostajesz pierwszą umowę i jeśli nie jesteś (usunięte przez administratora) to zaraz cię zwalniają jak ja się utrzymałem w tej pracy tyle czasu? doliczyli mi staż pracy na sklepie i jak przeniosłem się na magazyn dostałem umowę na czas nieokreślony. Ale wcale nie czuję się żeby ta praca była pewna bo jak przyjdzie krystka na matyska to nieważne jaką masz umowę wiele osób z wieloletnim stażem powyżej nawet 10-letnim zwolnili z dnia na dzień. Jeśli chodzi o płacę jest zadowalająca a komisjonerzy mają dodatkowo premię od wydajności niedawno wprowadzoną co jest dla nich korzystne jeśli wyrabiasz normę która wiecznie wzrasta wraz z twoim zaangażowaniem. Jeśli szukasz pracy na sezon i nie masz nic ciekawego do robienia w domu więc możesz wymuszone nadgodziny robić to polecam pracę bo nigdy nie wiesz zaczynając o 6:00 rano o której wyjdziesz bo praca jest zakończona dopiero wtedy kiedy wszystkie zadania są zrobione nie ma zmiany drugiej która po nas by to dokończyła

Łał2101

Jestem kierowcą zawodowym, który regularnie dostarcza towar do magazynu Lidla w Rusocinie. Magazyn obecnie jest w remoncie, a zarząd sieci mimo to postanowił dołożyć mu sklepów do obsługi ( genialne). W efekcie kierowcy stoją w kolejkach po kilkanaście godzin na parkingu. O ile oczywiście uda się miejsce znaleźć. Nikogo nie obchodzi oczywiście los kierowcy, ani interes firm przewozowych. Pracownicy biura i ochrony dokładają starań, aby swoją bezmyślnością i niekompetencja ten bałagan powiększać. Rozładunek artykułów spożywczych odbywa się w halach, gdzie obok palet z towarem prowadzone są prace remontowe( kurz, pył itd). Na zapytanie kierowcy o wjazd pracownicy ochrony odpowiadają, cytuję: " jak postoisz 12 h może dostaniesz od nas szklankę wody". Wstyd i hańba, piękne reklamy a na zapleczu hipokryzja.

Momo
@Łał2101

Współczuję z całego serca, ale nikomu nie jest łatwo. Cały ten remont z rozbudową już powinien się skończyć. Niestety są spore opóźnienia spowodowane pandemią i brakiem ludzi do roboty

kierowca
@Momo

czy jakoś zmieniła się sytuacja?

banan

przeprowadzam się w te okolice i pracuję juz na CD Lidl w innym mieście pytanie jak u was z normą na mopro / tiko? dostałem u siebie taką propozycję że, mnie po prostu na wasz magazyn przeniosą u mnie normy podnieśli znów na MOPRO I TIKO i są wyższe nawet niż w niemieckim lidlu... sporo wyższe i ciekaw jestem czy to tylko lokalnie czy ogólnie wszędzie tak 350 coli/h na mopro Tiko 320/h odpiek 350/h

poldek
@banan

banan pracuje w DE i z tego co piszesz to widze ze normy takie same wiec nie wiem skad masz info ze w PL wyzsze niz w DE

Robert
@poldek

Za zrobienie norm jest jakaś dodatkowa kasa? Czy po prostu trzeba je wyrabiać żeby się utrzymać w robocie?

...

Na początku, gdy się zaczyna pracę każdy słodko miły a później "kierownicy" pokazują swoją prawdziwa twarz, zero szacunku do pracownika brak jakiejkolwiek wiedzy o prawie pracy, kierownik myśli, że pozjadał wszystkie rozumy No ale trzeba jakoś podnieść swoje ego.. Żenujące :). Lidl jako firma jest okej kierownictwo do wymiany.

Aneta
@...

A czym się przejawia ta niewiedza na temat prawa pracy? Możesz jakoś konkretniej?

Kanalaa

Witam może ktoś zdradzić jakie są zarobki w magazynie na nocki ?

Niki
@Kanalaa

Hej, teraz to praktycznie już takie same jak dla pracownika dniówki bo kochany lidl od kwietnia postanowił dniówce dać 600zl podwyżki a nocce 250 (brutto) więc nie opłaca ci się iść na nockę, ciężko pracować w takich godzinach i pracować we wszystkie święta!!! Dniówka w święta nie pracuje!

Alunia

Witam, Praca w Lidl centrum dystrybucji Pruszcz Gdański. Jakie opinie Praca od 6:00-14:00 to na jakim dziale jest??

Bartek

Cała rekrutacja to kpina , jeśli wybierasz się na rozmowę do tego Lidla , to przygotuj się na co najmniej 5 godzin straconego czasu. Powinni uprzedzić przed rozmową , że aż tyle to będzie trwało .najpierw krótka prezentacja o każdym stanowisku w lidlu na filmiku, następnie opowiadają , jak to ciężko jest tam i trzeba pracować po 11 godzin dziennie , później opowiadają o pensji i socialach, pensja niby 3750 brutto na start , ale tak naprawdę 3250 brutto bo to 500 zł to jest premia wliczona do zarobków za nie opuszczenie ani jednego dnia pracy, przykładowo idziesz na chorobowe , albo bierzesz urlop na żądanie to już nie masz tej premii , kasa za nadgodziny po 11 h dziennie jest wypłacana dopiero po pół roku , ja na takie śmieciowe warunki nie idę

xxxxx

czy ciezko dostac sie do peacy na magazynie w lidlu ? czekam na odpowiedz ale mam mieszane uczucie ze sie dostane

@xxxxx

Nikomu nie odmówią, to taki ówczesny KL

Uvu

Jak wygląda praca jako operator wózka widłowego na chłodni?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Lidl?

Darek

Tak, wynagrodzenie wpływa zawsZe na wskazane przez pracownika konto

@Darek

A je a tak .... :)

Jak jest z pakietem medycznym w Lidl? Można dołączyć rodzinę?

Arek

Tak można dołączyć rodzinę. Po szczegóły zgłoś się do swojego przełożonego.

Wojciech

Firma jest dobrym pracodawcą ale oczekuje dobrej pracy i żadne układy nic nie zmienią, ja polecam!!

Slawek

Okres próbny??Ogłaszają się,że niema okresu próbnego.Więc jak jest naprawdę?

Magda

Czy w lidlu są często robione inwentaryzacje ? Zatrudniają firmy z zewnątrz ?

Wiki

Czy ktoś może coś napisać na temat pracy w Lidl Rusocin? Zmiany tak jak słyszałam... 6-14,17-01 oraz system 5dniowy? Jak z nadgodzinami i pracą w weekendy?

Komisie

Nie lubię z powodu mentalności. A dlaczego jest oszczędność ??? Niech zatrudnią tłumaczy !!!!!!!!!!! !!!! !!!!! Dodatkowa praca

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Rusocin

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl?

Kandydaci do pracy w Lidl napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl