logo lidl

lidl

Rusocin

Opinie o lidl

wolny strzelec 2010-04-25 21:06:54
beznadzieja i harówa. Pracuje się po 14 - 16 godzin bez przerwy i tak kierownik magazynu ma o wszystsko pretensje.Naganę dostanie sie tutaj bez problemu, nawet nie wiadomo za co. Praca jest tylko dla tych co chcą stracić tylko nerwy i zdrowie
szkoda słów 2012-08-16 17:01:13
nie polecam pracuje sie po 14 godz!!! pojdziesz na l4 to krzywo sie patrza kasa mala a kregoslup i nerwy siadaja co prawa ma sie socjal i kase na czas ale czy warte teo jest zdrowie?
byly lidl 2013-10-02 11:10:30
duza rotacja trzeba byc cyborkiem zeby tam wytrzymac o wolne trzeba sie prosic kilka razy mozesz sumiennie pracowac to i tak dostaniesz joby ze robisz za wolno a wiekszasc kierownikow nie ma sama pojecia o tej pracy sa po szkoleniu i nic nie potrafia tylko poganiaja do pracy a sam nie przerobi polowy tego co ty.
kelner 2014-07-19 21:36:25
Czy ktoś może podać wysokość zarobków
anonim 2014-09-30 21:00:48
beznadzieja ja po 3 miesiącach okresu próbnego dorobiłam się zwolnienia , czyli nie przedłużyli mi umowy przez okres próbny nie doradzam sam syf a ludzi mają za śmiecia . taka prawda starałam się jak mogłam pod bogiem naprawdę mi zależało ani jednego chorobowego ani kropy ani spużnienia i do dnia dzisiaj nie wiem o co im chodzi msakra czyli było im mało starania jeszcze flaków na stół im nie położyłam taka prawda obłęd mam dużo oby opowiadać haracz i strata nerwów szoooooook firma dno i tyle a zarobki to wole siedzieć w gdańsku pod tunelem i więcej za tą pracę zarobię , powiem tyle 1400 zł dla wiadomosci innych odradzam .
ANONIM 2014-09-30 21:07:19
A PUZNIEJ SIĘ DZIWIĄ JAK BYŁY ANKIETY WYPISYWANE NA TEMAT PRACY W LIDLU ŻE MAJĄ NAJGORSZĄ OPINIĘ JA SIĘ NIE DZIWIĘ SKORO TAK LUDZI TRAKTUJĄ TO TAK MAJĄ NA WŁASNE ŻYCZENIE I TYLE NA TEMAT .
GOL 2014-10-03 17:54:48
Jeśli to anonim Magda napisałaś to napisz prawdę.Byłaś cieniutka rozbijałaś towar prawie każdego dnia,a szybkością nie grzeszyłaś."smutna"prawda.To ciężka praca fizyczna,nie dla mięczaków i marudów.Pozdrawiam Pana Dariusz-super gość.
akrom 2015-01-31 20:14:43
hejo hej Panowie i Panie, czy cciężko się dostać od lidla jako pracownik czy może nie jest to wcale takie trudne? bo ja własnie myślę żeby pewien sklep zamienić na lidla, tylko chciałbym wiedzieć ile taki sprzedawca w lidlu ma na rękę co miesiąc i czy prócz wypłaty dostaje się np. jakieś zniżki na zakupy?
Oli 2015-04-23 01:16:15
Ogólnie moim zdaniem jest dobrze. Wiadomo, że praca na magazynie nie należy do najlżejszych i zależy jeszcze na jaki dział się dostanie pracownik. Irytujące z pewnością jest zawieszanie się systemu w wózkach którymi porusza się komisjoner, ale to nie jest zależne od przełożonych. Pracownicy sami robią sobie pod górkę nie podłączając wózków do ładowania na ładowni i nie zgłaszając usterek na bieżąco. Pracownicy biurowi normalni ludzie, nie miałam spięć z nikim. Osoby sprawdzające poprawność zamówienia z pełną cierpliwością i bez krzyków czy nerwów zgłaszały ewentualne błędy. Z pewnością im dłużej się tam pracuje tym lepsze relacje są w pracy z innymi. Niestety ja akurat zrezygnować musiałam z powodów osobistych mimo, że przeszłam okres próbny i dostałam dalsza umowę. Na pełnym etacie wiadomo,że lepsze zarobi są- ale to jak wszędzie :)
lulek z pcimia dolnego koło parzychowic przeciwślą 2016-07-01 07:14:34
poszukują i sami nie wiedzą kogo... magazynier pruszcz gdański - ślij cv - pozbiermy sobie a może za jakiś czas się odezwiemy... albo i nie / nie polecam. szkoda waszego czasu
piotr 2016-07-06 08:55:15
takie benefity to w korporacjach standard wiec nie wiem czym sie podniecasz, malo tego nie darmowa tylko 30zl miesiecznie ci zabiora wiec wlacz myslenie, bo dzieki takim bezmozgom jest jak jest w tym kraju...gamoniami sie łatwo rzadzi
Wicek 2016-07-06 22:33:59
No w korporacjach to faktycznie, oni umieją zadbać o pracownika, są siłownie, baseny, wspólne wyjazdy, ale to chyba nie jest do końca to co np. ja lubię, chyba nie, ale co powiedzieć co robić
Zostaw swoją opinię o lidl - Rusocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lidl