Begom Sp. z o.o.

Przejazdowo

Opinie o Begom Sp. z o.o.

??? 2012-07-05 13:16:30
Kto jest tym interesującym ludziem w tej firmie ?
Żołnierz Begomu za 3,5 zł./h 2013-04-23 16:43:07
BEGOM - i robi się cieplej ;). Cokolwiek by to znaczyło ;).
B.E.G.O.M 2013-04-28 16:18:01
Pan [usunięte przez moderatora] wybudował Sobie pałac w Przejazdowie, pokupował nowe bryczki a ludziom nie płaci !!!!

Ostrzegam, uważać na tego [usunięte przez moderatora] !
Oszukany 2013-06-17 11:13:25
Chyba idę do sądu odzyskać Swoje pieniądze. Facet nie płaci z premedytacją. Cwaniaczek, [usunięte przez moderatora] jakich mało !!!
BEGOM 2014-07-16 11:34:26
Bez względu na to gdzie leży prawda, bardzo dziękujemy za wszystkie opinie. Teraz wiemy, że nawet gdy bardzo się staramy zadowolić nasz zespół to nie zawsze nam się udaje. Dołożymy jeszcze więcej starań i bardziej zwrócimy uwagę na to aby spełniać oczekiwania naszych pracowników bo to oni tworzą naszą firmę.
MF 2014-12-08 16:17:47
UWAGA!!!!
Żadnych zaliczek.
Nie do odzyskania. Właściciel NIE oddaje latami. Czas na Sąd. Z łobuzami tek trzeba
wegon 2016-04-18 20:35:43
No raczej wypłacają pieniądze na czas @kiko, nie słyszałem, żeby były jakieś duże opóźnienia. Z resztą na forum nie widać, żeby ludzie narzekali, poza tym z tego co wiem to można w tej firmie liczyć także na premię
Zostaw swoją opinię o Begom Sp. z o.o. - Przejazdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Begom Sp. z o.o.