Uniflora Sp. z o.o.

Opinie o Uniflora Sp. z o.o.

Wojtek

A ja znowu czytam wasze opinie i mam wrażenie, że pracujemy w innej firmie. Oczywiście pracy jest dużo i trzeba pracować szybko, bo jest to produkcja, natomiast porównując do poprzednich miejsc mojej pracy, nie jest źle. Tak jak ktoś tu pisał są osoby bardziej zaangażowane i są też leserzy ale tego się nie uniknie, powinniśmy też sami siebie dyscyplinować jeśli widzimy że ktoś łazi bez przerwy po placu, a ja za niego robię. Z tego co widzę to wypowiadają się tutaj od lat te same osoby z tymi samymi nickami, także chyba nie jest aż tak źle, jeśli dalej tu pracujecie. W pracy też od lat widzę te same mordy i raczej pracownicy przychodzą niż odchodzą, chyba że na emerytury.

witam, chce się dowiedzieć czy dział produkcji teraz się powiększa. Otóż wyświetliło mi się ogłoszenie jeszcze z dzisiaj i może bym spróbował. Piszą tu o trzech zmianach, ja tak szczerze nigdy w tym trybie nie pracowałem. Jak szybko udaje się przestawić?

Daria Nowy wpis

Witam. @Pracodawca jaka panuje atmosfera w pracy? Czytając komentarze można dwuznacznie zrozumieć klimat panujący. Czy ludzie w pracy są życzliwi?

Witam, w ofertach w specjalnej sekcji widnieje opcja na zatrudnienie dla automatyka. Czemu w ostatnim czasie nikt zbyt specjalnie nie pisał o tym stanowisku? możecie omówić warunki pracy na utrzymaniu ruchu? Wstępnie planuje aplikować. zastanawiam się tylko jakie są oferowane widełki płacowe i przy jakiej atmosferze pracuje się na dziale?

Widzę że rekrutacja zakończona czy wyłoniono tego szczęśliwca do pracy. Kolejny czwarty na tym stanowisku bo trzech już zatrudnionych ale nie dają rady.

Nowy wpis

@Zainteresowany

Drogi An, Rekrutacja w chwili obecnej jest zakończona. Zatrudniliśmy już Pana na to stanowisko i obecnie jest na okresie próbnym. Nie prowadzimy już rekrutacji na stanowisko automatyka.

Blondi Nowy wpis
@Zainteresowany

Z jakich przyczyn stwierdzasz, że trzech pozostałych nie daje rady? teraz nie wiem czy dział składa się teraz z czterech osób czy to jednak sugestia co do rotacji? mój chłopak kiedyś firma się interesował. ciekawe swoją drogą jak wygląda ten okres próbny, który został tu wskazany?

Jaki dress code obowiązuje w Uniflora Sp. z o.o.?

Kierowca

Wysokie wymagania jeśli chodzi o doświadczenie, niewspółmierne do oferowanej pracy. (usunięte przez administratora)

Jakie ma Pan doświadczenie w transporcie krajowym, chłodnią...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Obserwator

Jak można kogoś tak obsmarowac nie słusznie w necie szefowa trzyma za morde największych nierobów co mają najwięcej do powiedzenia zawsze pasowało by teraz z nazwiska powymieniac i ciekawe czy by komuś było miło. Do rządzenia to wszyscy tylko szkoda że w gębie tylko. Prawda jest taka ze gdyby nie szefowa połowa tych ludzi stała by w kolejce do pośrednika

@Obserwator

Bardzo dobrze powiedziane brawo

Czy firma Uniflora Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czy firma Uniflora Sp.z o.o wypłaca pracownikowi "wczasy pod gruszą "i na jakie wsparcie z funduszu można liczyć?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W firmie Uniflora Sp. z.o.o. można liczyć na nagrody uznaniowe oraz na nagrody świąteczne oraz karty podarunkowe.

@Uniflora Sp. z o.o.

Witam ,nagroda uznaniowa to inaczej premia doliczana pewnie do wynagrodzenia a premia świąteczna to dodatkowe pieniądze wypłacane poza premią i bonami świątecznymi

Nadia
@Uniflora Sp. z o.o.

I jak wyglądają te nagrody świąteczne? Widzę ze nie tylko mnie w tym przypadku zainteresowały. Pod co podlegają? Co jest uznawane? Jeśli ktoś teraz do grudnia dołączy to na cokolwiek będzie mógł liczyć?

Sylwia

Dzień dobry widziałam wpis że przyjmujecie ale to tylko na tą chwilę mężczyzn czy kobiety też

@Sylwia

Ano widzę właśnie ofertę, że mają być przyjmowani mężczyźni do mycia maszyn. Wiecie dlaczego taka preferencja? Czemu tylko panowie, tak ciężko te maszyny się myje? Opisze ktoś typowy dzień na tym stanowisku żeby była jasność, że to może faktycznie praca nie dla kobiety?

Dzień dobry, Przyjmujemy na ten moment tylko mężczyzn, gdyż naszym zdaniem jak i zdaniem naszych Pracowników praca na tym stanowisku powinna być wykonywana przez mężczyzn.

K

Dzień dobry chciałam się dowiedzieć czy będą przyjmowane kobiety pozdrawiam

Graźka
@K

Cześć, ja tez bym chciała się dowiedzieć czy będą a jeśli tak to na jakich stanowiskach maja obecnie taką możliwość skoro maszyn myć nie powinny? Jakie są teraz jeszcze inne nieco lżejsze stanowiska?

Chciałam się dowiedzieć czy są jakieś przyjęcia pozdrawiam

Mariusz

Witam. Proponując potencjalnemu pracownikowi stanowisko kierowcy na kraju w pierwszej kolejności należałoby zaproponować na prawdę dobrą stawkę, tym bardziej w okresie pandemii. Państwa propozycja w wysokości 4130zł brutto dla kierowcy kat B na kraju z "rzekomymi" codziennymi powrotami do domu to jest ŚMIECH NA SALI!!!! Powinniście się wstydzić!!!! Nic dziwnego, ze jeśli przychodzi człowiek w sprawie pracy a już na pierwszy rzut oka widzi kilka samochodów dostawczych stojących na posesji...To jest pewien znak, że Państwo obcieliście etaty i pensje ludziom, co poskutkowało, że zostali sami odeszli lub nawet zostali zwolnieni... Branża spożywcza, nasionka, zielsko itp., która w trakcie pandemii na pewno nie ucierpiała, a wy takie małe pieniądze w pracy na kraju dla kierowcy proponujecie?! Nikomu ze swoich znajomych nie polecę Państwa pracy, ponadto dojazd kiepsko, tylko samochodem, taka dziura a nie firma....

@Mariusz

Panie Mariuszu, Nie zwolniliśmy nikogo w czasie pandemii, nie zmniejszaliśmy również etatów. Kiełki warzywne jak Pan wie nie są produktem pierwszej potrzeby i nasza firma również ucierpiała w czasie pandemii jednak zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, żeby nie ucierpieli na tym nasi pracownicy. Proponowana pensja na umowie rekrutacyjnej jest pensją podstawową do której dochodzi nagroda uznaniowa, benefit w postaci prywatnej opieki medycznej, bony na święta i wiele innych.

Xxx
@Uniflora Sp. z o.o.

Pierwsze słyszę żeby kierowca miał premię uznaniowa. Stawka godzinowa taka sama za jazdę noc/dzień. " Żaden z naszych kierowców nie zarabia mniej niż 4500" robiąc po 200,260 godzin w busie :)

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Uniflora Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

P

Dzień dobry chciałam się dowiedzieć czy są przyjęcia i czy przyjmują chłopaków jak i dziewczyny pozdrawiam

@P

Poszukujemy w obecnej chwili mężczyzn do zakładu w Częstochowie oraz w Karczewicach. Zachęcamy do składania cv na adres rekrutacja@uniflora.com.pl

Jak dużo osób pracuje w Uniflora Sp. z o.o.?

Dziękujemy za pytanie w firmie Uniflora Sp. z o.o. pracuje obecnie około 100 osób.

@Uniflora Sp. z o.o.

Jak to przekłada się na poszczególne działy i poziom rotacji? Zastanawia mnie również sam temat rozwoju, od jakiego czasu taka liczba się utrzymuje? w ubiegłym roku była podobna?

Patka

Szukają pracownika na produkcję, podali na początek widełki do 7000, ale niżej napisane, że faktycznie ta pensja to 4130 zł brutto plus nagroda uznaniowa. To ile ta nagroda wynosi i czy łatwo jest ją otrzymać? realne to jest w ogóle, zwłaszcza jak się jest nowym pracownikiem? Bo już nie wiem, czego oczekiwać.

@Patka

Dzień dobry Pani Patrycji, Serdecznie zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną na której wyjaśnimy Pani wszystkie wątpliwości.

Szybki Joe

Szef nie potrafi zrobić przelewów na czas badz robi to w kratkę Mysli ze jak zrobi przelew o 11 to jeszcze w ten sam dojdzie, tak ciężko zrobic przelewy wczesniej badz przed weekendem jesli 10 wypada w poniedzialek ?? Nawet osoba "srednio komunikatywna" zdaje sobie sprawe ze poniedzialek to patowy dzien na robienie przelewów Niech firma zatrudni osobe specjalizujaca sie w tej kwestii bo pan M nie jest najwyrazniej na tyle kompetentną i powazną osobą do robienia takich rzeczy Niektorym osobom naprawde na tym zależy aby wyplata byla na czas bo dzieki kredytom zyja od 10 do 10 A jesli firmie zależy na kompetentnych pracownikach to może czas zacząc tego wymagac od szefa ?

Dawid
@Szybki Joe

Twoja opinia została napisana we wrześniu. Czy od tamtego czasu kwestia terminowych wypłat została w firmie wyjaśniona? Może to opóźnienie było pojedynczym przypadkiem i spowodowane było konkretnym powodem. Jak wygląda obecnie sytuacja z terminowością wypłat?

Gruby
@Szybki Joe

A próbowałeś przesunąć termin płatności raty np. na 12 dzień miesiąca? Wtedy poślizg z wypłatą nie będzie tak dokuczliwy.

@Szybki Joe

Firma Uniflora Sp. z o.o. wypłaca pensję zawsze 10 dni każdego miesiąca. Jeśli 10 wypada w sobotę lub niedzielę, pensje wypłacane są w dzień poprzedni. Przesunięcia o jeden dzień zdarzyły się dwa razy w ciągu 10 lat w okresie wakacyjnym, jak osoba wypłacająca pensję była na urlopie. Prosimy bardzo o wyrozumiałość.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Uniflora Sp. z o.o.?

Wojtek

Pracownik Unoflora

Czytam najnowsze newsy i jestem zdumiony no po prostu jestem zdumiony jak można być taka ameba umysłową , niedorozwoje. Żeby pisać takie syfy bez pokrycia jak jesteś taki kierowca to podaj chociaż jedna trasę która jeździłeś pseudo emerycie kierowco zawodowy. W firmie nie zmieniają się kierowcy w sumie od dłuższego czasu cały czas jeżdżą te same mordy a tu jakiś (usunięte przez administratora) pisze ze on jest emerytem i jeździ, (usunięte przez administratora) w przeciągu niedorozwoju. Nie było żadnych emerytów nie było żadnych mandatów. Firma jak każda inna ma słabe strony ale to jak wszędzie jak ktoś przyjdzie pracować to można się dostosować. Wiadomo jest wiele zastrzeżeń ale szczerze to nie ma chyba firmy gdzie każdy chodzi uśmiechnięty i wszystko mu odpowiada .

Jak się pracuje z ludźmi z Uniflora Sp. z o.o.?

Neutralny

Z ludźmi w porządku. Z kierownikami gorzej.

Pajak

Ogólnie rzecz biorąc,praca zla nie jest pracować trzeba jak wszędzie:) kasa na konto nic pod stołem. Kierowniczka Marta S. Oraz Karolina F. Są bardzo w porządku. Główna kierowniczka zmiany Karolina S. ....ze świecą szukać:) idzie na rękę o ile ty też. Atmosfera fajna system pracy (ni w (usunięte przez administratora) ni w oko) pol cztero i pół 3 zmiany ale da się przywyknąć. Najgorsze czyszczenie płynem desan ...2x w oczy dostałem ha ha 2h ślepy trzeba uważać;). Polecam prace dla ludzi którzy chcą pracować,system nie jest monotonny czasem chłodnia a czasem hala wiec nudy nie ma a praca prosta jak nos pinokia;)

Agnieszka

Witam. Chcialabym się dowiedzieć jaki system pracy obowiązuje w firmie, jaki jest kierownik, czy jest to praca na akord, jakie są zarobki i czy przelewy są na czas. Dziękuję

Pajak
@Agnieszka

Główna kierowniczka produkcji potem pod nią 3 kierowniczki zmiany. Akordy nie ma ale uwijac się musisz...Co do zarobków nie wiem ile dziewczyny mają ale 3 tyś na konto netto jest zawsze 10tego jeśli 10 wypada w weekend to wcześniej

Zostaw merytoryczną opinię o Uniflora Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Uniflora Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uniflora Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniflora Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uniflora Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uniflora Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uniflora Sp. z o.o.