Uniflora Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Uniflora Sp. z o.o.

admin 2015-08-15 17:00:22
Napisz jak współpracowało ci się z firmą Uniflora Sp. z o.o.. Twój komentarz może zmienić wszystko.
Cezary 2015-09-09 23:19:40
Ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownicy zero drogi służbowej nadgodziny po 8 złotych mniej niż podstawowa stawka szef sknerus i totalnie nie wie o co chodzi załatwia wszystko kierowniczka która robi po 20 godzin dziennie. Zmuszają do pracy w weekendy za marne grosze chlor i wilgoć (minimalna stawka) Kierowcy robią za 50 złotych ponad 12 godzin ( W tej firmie maja dobrze tylko pupilki). Uniflora (usunięte przez administratora)
Aga18 2015-09-09 23:41:40
Najgorzej to maja dziewczyny praca na stojąca mniejsze stawki ciepło zimno dźwiganie ciężarów masakra! Wyplata uznaniowa.... Nie polecam Minimum + premia w sezonie praca codziennie....
karnawal 2016-10-11 17:34:30
Witam,czy może ktoś podpowiedzieć jak wyglądają na dzień dzisiejszy zarobki w tej firmie?
Z góry dziękuje
Kasia 2016-11-28 12:11:17
Szczerze powiem jestem w szoku opiniami powyżej, pracuje w tej firmie już parę lat i jestem bardzo zadowolona, stawki podane kompletnie się nie zgadzają, każdy ma umowę o pracę większość tak jak ja pracuje tu wiele lat i sobie bardzo chwali. Zastanawiam się czy piszemy o tej samej firmie znajdującej się na Lisińcu?
lolek 2017-01-08 17:53:42
Kierowniczka sadystka jednych chwali i poleca a drugich za to samo karze, wszystko zależy czy jej liżesz tyłek.Pracowałem tam kilka dni to tragedia ,ludzie mokrzy pracują w chłodni i wszyscy są wiecznie chorzy.Jeden z szefów chyba jest upośledzony bo jest strasznie zamulony.Współczuje tym co pracują na dziale fasoli mung,praca strasznie ciężka.Wielu ludzi odeszło bo byli okradani ,bezpodstawnie odpisywano im nadgodziny . W tej firmie niema organizacji pracy,a niepowodzenia za jej brak jest zrzucane na pracowników.Strasznie dużo kapusiów,kierowcy jeżdżą nieprzytomni z powodu braku snu. Brak porządnej stołówki ,chłopaki jedzą śniadanie w szatni.Zarobki nic specjalnego no chyba że donosisz na ludzi i podlizujesz się jak Kasia która pisała powyżej .Nikt z kierownictwa ani z szefów niema pojęcia o przepisach prawnych.Tego zakładu nie polecam ja wytrzymałem kilka tygodni.
kc 2017-01-23 20:19:02
Chociaż robię u polaka a nie u jakiegoś lewara co okrada i wywozi kasę za granice. Kierowniczka nerwowa bo przepracowana musi wszystko ogarniać i niema kto jej zastąpić defacto. Szkoda ze nie pomaga się polskim firmom tak jak złodziejom zza granicy. Dezorganizacja wynika z nadmiaru produkcji do infrastruktury. 1z niewielu polskich firm przodujących w jakimś sektorze szalu niema ale tragedii tez. Mozę będzie lepiej. pozdro
Zostaw swoją opinię o Uniflora Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniflora Sp. z o.o.