Uniflora Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Uniflora Sp. z o.o.

admin 2015-08-15 17:00:22
Napisz jak współpracowało ci się z firmą Uniflora Sp. z o.o.. Twój komentarz może zmienić wszystko.
Cezary 2015-09-09 23:19:40
Ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownicy zero drogi służbowej nadgodziny po 8 złotych mniej niż podstawowa stawka szef sknerus i totalnie nie wie o co chodzi załatwia wszystko kierowniczka która robi po 20 godzin dziennie. Zmuszają do pracy w weekendy za marne grosze chlor i wilgoć (minimalna stawka) Kierowcy robią za 50 złotych ponad 12 godzin ( W tej firmie maja dobrze tylko pupilki). Uniflora (usunięte przez administratora)
Aga18 2015-09-09 23:41:40
Najgorzej to maja dziewczyny praca na stojąca mniejsze stawki ciepło zimno dźwiganie ciężarów masakra! Wyplata uznaniowa.... Nie polecam Minimum + premia w sezonie praca codziennie....
karnawal 2016-10-11 17:34:30
Witam,czy może ktoś podpowiedzieć jak wyglądają na dzień dzisiejszy zarobki w tej firmie?
Z góry dziękuje
Kasia 2016-11-28 12:11:17
Szczerze powiem jestem w szoku opiniami powyżej, pracuje w tej firmie już parę lat i jestem bardzo zadowolona, stawki podane kompletnie się nie zgadzają, każdy ma umowę o pracę większość tak jak ja pracuje tu wiele lat i sobie bardzo chwali. Zastanawiam się czy piszemy o tej samej firmie znajdującej się na Lisińcu?
Zostaw swoją opinię o Uniflora Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniflora Sp. z o.o.