Milewski Sp. z o.o.

Olbrachcice

Opinie o Milewski Sp. z o.o.

admin 2015-08-15 10:24
Macie nowe wiadomości na temat pracy w firmie Milewski Sp. z o.o.? Jeśli macie doświadczenie z tą firmą, czekamy na komentarze!
Sławomir 2016-01-17 20:40
Firma bankrut. Wiszą mi 3,5 mln zł. Komornik nie może nic ściągnąć. Milewski Sp. z o.o. ma około 500 wierzycieli. Przestrzegam wszystkich.
Polak 2016-02-03 18:32
Właściciel to przekręt. Przestrzegam wszystkich.
Ryszard 2016-03-13 22:53
Firma krzak. Nie polecam.
helka 2016-04-24 17:55
jak mozecie uargumentować swoje negatywne komenatrze @Ryszard? Chcę sie dowiedziec czegos wiecej bo swego czasu miałam tam aplokiować. Prosze o info.
Rzetelny Polak 2017-03-19 15:02
Do Sławomir, Polak, Ryszard (jesteście tą samą osobą kryjącą się pod płaszczem anonimowości) - aby kogoś oczerniać, znieważać publicznie musicie mieć dowody! Same fałszywe słowa to pomówienia a kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności!(art. 212 § 1 Kodeksu karnego). Firma Milewski to rzetelna firma i nie jest niczyim dłużnikiem, łatwo to sprawdzić np w Krajowym Rejestrze Długów - http://wizytowka.rzetelnafirma.pl/pl/N8XCJZ50/1
Rzetelny Polak 2017-03-19 15:10
Przestrzegasz? to pokaż hochsztaplerze z Nowego Chechła swoje dowody jakoby Spółka Milewski dłużyła Ci 3,5mln no i tych pięciuset wierzycieli! Za takie pomówienia idzie się do pierdla cymbale! Licz się ze słowami!
Obiektywny Obserwator 2017-03-20 11:09
Zastanawiający jest fakt usuwania przez Moderatora Forum wiarygodnych podpartych argumentami postów. Czyżby to nowa koalicja, myślałem, że obiektywny serwis, szczycący się dobrą sławą, a nie owiany obłudą i fałszem. Miłego dnia...
Zostaw swoją opinię o Milewski Sp. z o.o. - Olbrachcice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Milewski Sp. z o.o.