Galeco Sp. z o.o.

Opinie o Galeco Sp. z o.o.

Hanka Nowy wpis

Na dzień dzisiejszy potrzebują doradcy techniczno- handlowego i zastanawiam się cały czas czy złożyć cv... Spełniam wszystkie wymagania, a z tych dodatkowych znam tylko AutoCad. Czy z tego tytułu mogę negocjować pensję? No i chciałabym wiedzieć w ogóle ile proponują na takim stanowisku.

ja wiem Nowy wpis

Nie wiem jak innych ale mnie nie przekona reklama siatkarza, fotki na ścianie czy wyjazd integracyjny . Wszystko to pozory, otoczka , ocieplenie wizerunku. Sukces firmy nie zawsze idzie z czymś czego nie kupisz za kasę, z czym na co nie dostaniesz dotacji ..............( .....) tyle na ten temat. Kiedyś być może podczas golenia najdzie go refleksja i zrozumie ,że kolejne zero na koncie nic już nie znaczy ja znam prawdę i dla mnie to lustrzane ściany to tylko szyby . Gdzieś w historii jest wiele innych spraw za tymi szybami , krzywda ludzka itp

Rafał Nowy wpis

Zwolniono Cię stąd, czy sam podziękowałeś? I jakie konkretnie zdarzenia wpłynęły na Twoje podejście do firmy, czemu gdzie indziej miałoby być lepiej ?

Elżbieta

Tyle lat już tu nie było nic na produkcję, nie potrzebują nowych czy po prostu tu już nie wstawiają ofert? Dajcie znać, czy nie ma jakiejś pracy bez doświadczenia i na ile zmian jest praca.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Galeco Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Janusz

Kto z doradców handlowych poda plusy i minusy pracy w tej firmie? Szukają właśnie do kilku lokalizacji. Jakie prowizje idzie wykręcić i co w temacie szkoleń oraz auta służbowego?

Kamil DTH GALECO
@Janusz

Cześć Janusz, Cieszę się, że chcesz zaczerpnąć informacji u źródła. Galeco jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, przede wszystkim stabilną i spełniająca oczekiwania pracownika . Oczywiście idąc w drugą stronę pracownik również daje od siebie dla firmy. Jeśli chodzi o wynagrodzenia i prowizje jak to ładnie nazwałeś oczywiście składa się na to kilka czynników. Nie będę teraz przytaczał całych wytycznych itd bo nie chodzi o to ale na pewno warunki są satysfakcjonujące. Komfort pracy stwarzany przez firmę jest naprawdę duży. Jeśli chodzi o szkolenia z systemów, które Galeco posiada w ofercie to jest tu duże wsparcie, zaczynając u źródła czyli samej centrali w Balicach, działu rozwoju i kontroli jakości firmy kończąc na Nas doradcach którzy poprzez pracę na bierząco z dekarzami, dystrybutorami, architektami, rożnego rodzaju biurami projektowymi, a także prowadzeniu wielu szkoleń jesteśmy w stanie wspomóc i wprowadzić Cię w strukturę tego stanowiska. Narzędzia zapewniane przez firmę: telefon, laptop i oczywiście auto. Wszystko potrzebne do tego aby komfortowo wykonywać pracę. Samochód dobrej klasy z komfortowym wyposażeniem jest dużym plusem, jeśli chodzi o użytkowanie również tutaj jest elastycznie. Pytałeś o minusy więc i o nich uczciwie żeby nie było za kolorowo :) Są dni gdzie obsługiwany przez Ciebie teren wymaga tego aby bardziej o niego zadbać co za tym idzie poświęcić mu troszkę więcej czasu, ja to traktuje jako inwestycje bo później Ci się to zwróci, a tak konkretnie chodzi o dobrą organizację swojej pracy. Ps Nie będę czarował i cokolwiek bym tu nie napisał nie Będziesz tego traktował jako 100% trafną opinie ale myślę, że jest zdecydowanie warto zaufać i czuć się później częścią tego zespołu!

Wanda
@Kamil DTH GALECO

Hej, to ja dopytam o te szkolenia z systemów firmowych. Ale mnie interesuje szkolenie nowej osoby. Taki onboarding to ile trwa czasowo? I jakich konkretnie szkoleń wtedy można oczekiwać? Jakich narzędzi czy praktyk uczy się nowe osoby? To est stopniowe uczenie z kolejnych usług, czy wszystkie na raz?

Kamil DTH Galeco
@Wanda

Pani Wando, Szkolenie nowej osoby odbywa się etapowo. Zaczynajac od wizyty w centrali na szkoleniu produktowym z systemów, które firma galeco posiada w ofercie, następnie każdy poszczególny system jest omawiany szczegółowo, tutaj skupiamy się na ściśle technicznych elementach ( teoria + praktyka). Istotną rzeczą jest również szkolenie z czytania i rozumienia projektów budowlanych, których trafia do Nas ogromna ilość. Także jak wiemy to co zrealizujemy poprzez cykl szkoleniowy typowo firmowy to jedno, natomiast oczywiście istotną rzeczą są szkolenia praktyczne, ( mam tutaj na myśli montaż danych systemów na specjalnie przygotowanych wystawkach). Wizyty na budowach, współpraca z dekarzami, biurami projektowymi i hurtowniami jest również czymś bardzo ciekawym i nieocenionym. W tym czasie tak naprawdę najwiecej jesteśmy w stanie przekazać wiedzy jak i również zaczerpnąć spostrzeżeń co moglibyśmy ulepszyć aby każdemu było wygodniej łatwiej. Podsumowując jako firma staramy się przekazać zdobyte doświadczenie w sposób zrozumiały i klarowny. Duże wsparcie ze strony nas czyli Doradców technicznych którzy mają już spore doświadczenie również jest in plus i nowa osoba może liczyć na nasze wsparcie. Pozdrawiam Kami

Polecam Galeco, rewelacyjna firma, partnerskie i uczciwe podejście do klientów i przede wszystkim świetne produkty!

Barnaba

tak poprostu cud miód . Ludzie po co te banialuki. Być może na zewnątrz jest ok ale to bardzo niedobrzy ludzie a wiem to po krzywdzie którą wyrządzili moim znajomym ( teraz burza mózgów i zastanawianie się komu) macie trudny wybór bo jest ich wielu . Można budować piękny piar , można przykryć coś pięknym obrusem ale pod nim już nie jest tak fajnie i super . Szklane domy to nie wszystko, Piękne plakaty , foldery, radio, sportowcy . wiec kto by pomyślał ze z premedytacją , zaplanowane jest ......dużo krzywdy ludzkiej i rodzin tych ludzi

Janka

ja zalecam być ostrożny jeżeli chodzi o usługi dla nich. A gdyby być bardzo ostrożnym to jeszcze lepiej . Taka jest moja opinia. Mam do niej prawo . Wiem jak to się odbywa. Firma córki zleca prace, dla firmy matki ittp.. Zalecam ostrożność

Beta

oj jak było słodko, jak milo , jak przyjemnie, wszystko było ok tylko nie wpasowałem się w oczekiwania! człoweku ty czytasz co piszesz? Przecież to się kupy nie trzyma. Pani prezes oh ah , oh ah, oh ah, . Ludzie co z wami nie tak że takie idiotyzmy wypisujecie?

Łucja
@Beta

No dobra, wiedzę że nie wierzysz zbytnio we wcześniejszą wypowiedz. To może dla odmiany powiedz co ty myślisz o pracy tutaj? żeby można było poznać dwie strony medalu. Jak atmosfera, jak zarobki? Według Ciebie?

pagn

Brałem udział w rekrutacji w Firmie Galeco. Muszę przyznać że z tak ciepłego przyjęcia się nie spodziewałem. Rozmowa z Panią Prezes bardzo rzeczowa i konstruktywna. Szerokie spojrzenie na kandydata nie tylko pod kontem doświadczenia zawodowego ale również predyspozycji pod kontem aplikacji na konkretne stanowisko. Pomimo, że moja kandydatura nie wpasowała się w potrzeby i oczekiwania Spółki życzę każdemu takich rozmów i wspólnych konkluzji.

@pagn

Bardzo dziękujemy za miłe słowa!

Czy można liczyć w Galeco Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Oczywiście. Szczegóły omawiane są przy zatrudnieniu Pracownika.

Hahaha

Śmiać mi sie chce gdy to czytam.Ludzie lidzie kto zna to wie,to prawda i zaden uśmiech tego nie zmoeni. Tak sie skladq ze rowniez znak historie i zapewniam.was zeby teraz byl uamiech ,przed laty byla krzywda,złamanie zaifania, itp. Mozna o tym pisac i pisac. W opinii ludzi w zlym zachowaniu nie ma przedawnienia. Moznq je przykryc ,prubowac pudrowac ale ono bylo ,wydarzylo sie . Historia nie miala usmiechu,moze te krople to zly ? Hmm to ma sens

on wie

możecie zaklinac rzeczywistość , tłumaczyć niewytłumaczalne a fakt jest taki że nie jesteście tacy na jakich się kreujecie! byc może za dużo lat upłynęło i wyparł pan z pamięci pewne niewygodne fakty. .np. takie jak historie powstania firmy, byc moze po 25 latach nie pamieta pan iż ktoś panu zaufał i wprowadził do tego biznesu. Co było dalej pan wie. to pan nazywa uczciwością? naprawdę pan w to wierzy? poważnie? nieprawdopodobne doprawdy

Agnieszka Głowacz
@on wie

W przeciwieństwie do autora postu podaję swoje imię i nazwisko. W firmie Galeco pracuje od ponad 25 lat. Ja i i 4 inne osoby byliśmy obecni przy powstawaniu firmy. Nie przypominam sobie, by przed 25 laty ktokolwiek wprowadzał Pana Szczepana Buryło do biznesu (bo zakładam, że do niego skierowany jest ten wpis), ani tym bardziej pomagał mu przy zakładaniu firmy. Nie jest możliwe, aby którakolwiek z ww. osób, które z resztą pracują w firmie do dnia dzisiejszego (co też wystawia świadectwo firmie), dokonała tego wpisu. Zatem nie jest to pracownik firmy Galeco, a za takiego się podaje. To tłumaczy, dlaczego wpis jest anonimowy. No cóż, papier wszystko przyjmie...

GOSIA
@Agnieszka Głowacz

Witam a czy będzie jeszcze oferta pracy dla pań na produkcję ? wiele razy już próbowałam się dostać ale nigdy nie otrzymałam odpowiedzi

Agnieszka Głowacz
@GOSIA

@Gosia, niestety w obecnej chwili nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko pracownika produkcji.

Ja również chciałam udzielić swojej opinii w odpowiedzi na komentarze, które pojawiły się poniżej. Od wielu lat jestem pracownikiem Galeco i znam zarówno firmę, pracujących w niej ludzi, jak i Właścicieli na tyle dobrze, aby móc odnieść się do bzdur napisanych przez osobę, która jak widać próbuje usilnie zepsuć wizerunek firmy myśląc, że jest anonimowa. Nigdy nie zauważyłam, aby pracownicy w Galeco byli nieuczciwie traktowani, wręcz przeciwnie, można tu liczyć na szacunek i prawdziwe wsparcie Pracodawcy (również w sytuacjach prywatnych) i „dogadanie się” na każdym polu. Pod warunkiem chęci i odrobiny zaangażowania, można tu pracować naprawdę bardzo długo i stabilnie. A pozycja i sukces jakie osiągnął Prezes, to zasługa jego ciężkiej pracy i poświęcenia oraz odpowiedniego podejścia do ludzi, z którymi pracuje. Autorko/Autorze tych licznych komentarzy, z których aż wylewa się zazdrość i frustracja. To co piszesz i jak piszesz świadczy wyłącznie o Tobie, oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu. Życzę powodzenia z takim podejściem…

on wie

ile wziąłeś za reklamę ?

Weronika
@on wie

myslisz ze ktos nie moze byc zadowolony ze swojej pracy ? nie kazdy musi byc roszczeniowy i miec samo "ale" do firmy ?

@expracownik

Jeśli to post skierowany do mnie to nadmieniam, że jestem autorką tylko dwóch postów poniżej:) Także obalam zarzut, że wszystkie to komentarze pisze jedna osoba. Jak widać, skrzywdziliście więcej osób, niż chcecie sami przed sobą przyznać. Zamiast za wszelką cenę się wybielać, może po prostu lepiej zacząć nad sobą pracować? Krzywd, które wyrządziliście już nie naprawicie, ale z korzyścią dla aktualnych pracowników byłaby zmiana, którą warto zacząć od siebie. I oczywiście mogę się podpisać imieniem i nazwiskiem, zastanówcie się jednak czy naprawdę tego dla siebie chcecie :) Pozdrawiam

Panie Jakubie, Uczciwość, rzetelność i empatia, to akurat wartości jakimi staramy się kierować w Galeco. Znaczna część naszych Pracowników jest w Firmie już 10, 15 lat, a nawet od samego początku powstania organizacji, czyli ponad 25 lat. Z roku na rok coraz więcej osób dołącza do tego grona. Jest to więc najlepszy dowód na partnerskie podejście do Pracowników oraz na to, że długofalowa współpraca i zapewnienie stałego, komfortowego zatrudnienia jest jednym z naszych priorytetów. Niestety łatwo jest krytykować i publikować „anonimowe” komentarze, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Jeżeli z jakiegoś powodu ma Pan odmienne zdanie na ten temat, to życzymy więcej odwagi i zapraszamy do osobistego kontaktu, chętnie z Panem porozmawiamy. Uczciwe i empatyczne podejście działa w dwie strony i zobowiązuje również Pracownika w relacji z Pracodawcą.

maniana
@Galeco Sp. z o.o.

to chyba żart. Znacie znaczenia tych słów? nie sądzę

expracownik
@maniana

A ja się zastanawiam dlaczego Galeco płaci gowork.pl za usuwanie niewygodnych komentarzy. Jaki w ogóle jest sens istnienia takiego portalu, skoro nie można już liczyć na rzetelne informacje o potencjalnym pracodawcy, a jedynie na nutę propagandy. Uśmiech na deszcz? Hasło prawdziwe może 20 lat temu, kiedy właściciel rzeczywiście był życzliwym entuzjastą. Niestety od dawna nieaktualne.

@expracownik

Jak sam Pan napisał, portal gowork.pl służy zamieszczaniu rzetelnych informacji na temat pracodawcy. Niestety takich treści nie znajdziemy w Pana komentarzach. Portal archiwizuje wypowiedzi, które uznawane są za spam, o czym może Pan przeczytać regulaminie. Pozdrawiamy.

Expracownik
@Galeco Sp. z o.o.

Jeśli chodzi o ścisłość to „pani”:) I naprawdę smutny jest fakt usuwania przez Was negatywnych komentarzy, bo cokolwiek zrobicie ocena 2.8/5 mówi sama za siebie. A z tego co słyszałam lepiej nie będzie :)

Od kilku lat firma Galeco Sp. z o.o. wypłaca swoim pracownikom premie roczne jako specjalną formę docenienia. Wszystkie kryteria są znane i podane do wiadomości złogi. W razie jakichkolwiek wątpliwości, niejasności lub różnic, należy udać się do działu HR. Zapraszam do kontaktu osobistego, dołożymy wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Gorąco pozdrawiam!

Iza

A w jaki sposób niby? Opiszesz?

Czym w Galeco Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie. Jesteśmy Polską firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku. W naszej działalności stawiamy na wartości rodzinne, partnerskie podejście do pracowników i klientów oraz działania zgodne z etyką biznesu. Najważniejsze jest dla nas to, aby nasi pracownicy czuli się bezpiecznie. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, chcemy współpracy „na lata”. Przeważająca część naszej załogi może pochwalić się długoletnim stażem pracy w Galeco. Chcemy, aby każdy pracownik miał poczucie docenienia i satysfakcji, dlatego za dobrze wykonaną pracę wypłacamy atrakcyjne wynagrodzenie. Wiemy, jak ważna jest motywacja. Posiadamy nowoczesne systemy premii: indywidualnych, specjalnych oraz premii rocznej. Wierzymy, że każdy nasz pracownik może „samodzielnie” zdecydować o wysokości swojego wynagrodzenia całkowitego poprzez swoje kompetencje i zaangażowanie. „Myślimy przyszłościowo”, w pracy stawiamy na innowacje, pasję i zapał dlatego to my wyznaczamy trendy w swojej branży. Nasi pracownicy mają niemalże „nieograniczone” możliwości rozwoju zawodowego, adekwatnego do potrzeb firmy i rynku. Oczywiście dbamy również o wzajemną lojalność i szacunek. Organizujemy cykliczne imprezy integracyjne, oferujemy pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowanie ubezpieczenia zdrowotnego i na życie. Jako firma rodzinna przywiązujemy ogromną wagę do tradycji stąd dodatek świąteczny, mikołajki, uroczyste świętowanie Dnia Kobiet i wiele innych inicjatyw, które tworzą niepowtarzalną atmosferę w pracy. Serdecznie zapraszam do obserwowania naszych ogłoszeń rekrutacyjnych, aplikowania na wybrane stanowiska i do kontaktu osobistego z działem HR, dołożymy wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Czy w Galeco Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jacek

Tak, co roku od kilku lat firma wypłaca pracownikom premie roczne. Można również w trakcie roku otrzymać dodatkową premię za ponadstandardowe wyniki w pracy. Nie jest to jednak uregulowane konkretnymi zasadami a opinią kierownika.

Izabela
@Jacek

Ile wynosi gdzieś tak premia roczna :D ? I za co się ją dostaje? A te ponadstandardowe wyniki to o co chodzi? Możesz coś więcej napisać ?

Jak się pracuje z ludźmi z Galeco Sp. z o.o.?

Magda

W Galeco pracują bardzo fajni i ciekawi ludzie. Ze względu na to, że jest to firma rodzinna, panuje tu atmosfera pro pracownicza, duża elastyka i miła atmosfera. Szczerze polecam tą firmę z poziomu pracownika biurowego, a widzę, że większość opinii pochodzi od pracowników produkcyjnych.

Agata
@Magda

No to fajnie że napisałaś bo ja też szukam pracy biurowej, z zarobków też jesteś zadowolona? :)

@Magda
@Agata

Tak, jak najbardziej korzystne wynagrodzenia :)

Jaka umowa obowiązuje w Galeco Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Senior

Umowa na okres próbny 3 miesiące lub krócej, według ustaleń.

Umowa na czas próbny

Zostaw merytoryczną opinię o Galeco Sp. z o.o. - Balice

• Jak się pracuje w Galeco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeco Sp. z o.o.?

Galeco Sp. z o.o.