Ambit Szkoła Językowa

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ambit Szkoła Językowa

Wiki

Byłam na rekrutacji - 3 etapy.Zaprosili na szkolenie, na które miałam również się przygotować z otrzymanych od firmy materiałów. Ze szkolenia nie skorzystałam.Dla mnie rekrutacja przesadzona. Kilka etapów jakbym starała się o prace na menedżera. Litości to tylko praca biurowa, a tak naprawdę nie wiesz za ile będziesz pracować i ile godzin dziennie.Szkoda mojego czasu.

Mikołaj
@Wiki

Mam takie samo zdanie na ten temat. A mogłabyś opisać czego dotyczył każdy z poszczególnych etapów rekrutacji? Nie dowiedziałaś się ostatecznie szczegółów dot. czasu pracy i wynagrodzenia?

Ola
@Wiki

Ja mam inne zdanie na ten temat. Faktycznie, było kilka etapów rekrutacji ale wszystkie sprawdzały umiejetność logicznego myślenia i szybkiego reagowania na sytuacje. Poza tym wszystko przebiegło na tyle szybko i sprawnie, ze nawet tego nie odczułam !

Lektorka Kasia

Kocham pracę z dziećmi i język angielski, a tutaj mogę łączyć jedno i drugie. Mam tyle godzin ile potrzebuję i zadowalająca stawkę. Współpraca bardzo pomyślna

Studentka

Super atmosfera oraz czas pracy ! Jako studentka grafik był układany pode mnie i moje zajęcia na uczelni. Po studiach zostałam na dłużej i jestem bardzo zadowolona!

kriss

Nieporozumienie, trzymajcie się lektorzy z daleka od tego miejsca. Umowa jest tak skonstruowana że wszystkie gwarancje i obowiązki są po stronie lektora, ale jeśli się wam noga podwinie to wypną się od razu. Porażka.

Przebieg był profesjonalny .

O doświadczenie w pracy i zainteresowania .

Pracownik Biurowy - Gdańsk

Dream job dla studentów :) nigdzie nie było tak elastycznie tak tu. Duużo pracy w sezonie, ale warto bo doceniają za ciężką prace!

Zainteresowana
@Pracownik Biurowy - Gdańsk

Jak doceniają?

Pracownik Biurowy - Gdańsk
@Zainteresowana

Za efektywną pracę i dobre wyniki są premie i nagrody:)

Kris

Spędziłem dzisiaj przesympatyczne pół godziny z Panią Dyrektor na rozmowie kwalifikacyjnej. Szczegółowo i rzeczowo porozmawialiśmy o wizji firmy i oczekiwaniach moich jak i szkoły językowej. Nie mogę doczekać się pracy! :) pozdrawiam!

Mikołaj
@Kris

Ile czekałeś na odpowiedź ze strony Ambit po wysłaniu Cv? Interesuje mnie,jakie warunki zatrudnienia zaproponowano Ci na rozmowie.

Janek
@Kris

Kris, jak się tam pracuje? Możesz napisać coś więcej?

Pracownik biurowy

Zachecam do aplikowania na stanowisko pracownika biurowego. Przyjemna rozmowa rekrytacyjna z miłą Panią, pracę dostalam od razu, nie pracuję dlugo ale na ten moment wszystko jest dobrze :)

A

Do pracy zachęciło mnie dobrze brzmiące ogłoszenie, spróbowałam, przyjęli mnie i pracowało się miło. Wymagania duże, nawet bardzo, ale polecam, młody zespół a to dla mnie bylo najważniejsze :)

Martyna

Jak traktują studentów ? Ktoś zaczął tam może staz ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Ambit Szkoła Językowa?

Ogórek

Trzeba być studentem i mieć bardzo mocne nerwy. Dobra praca na początek.

Weronika

Czy ktoś z Was posiada może informacje na temat bieżącej sytuacji i atmosfery w tej firmie? Może są tu osoby, które podzielą się swoimi odczuciami odnośnie Ambit- szkoła językowa, co pomoże zainteresowanym w podjęciu pracy w tej firmie.

niko

zgadzam się masakra

Zofia
@niko

Czy możesz przedstawić nam szczegółowo dlaczego nie polecasz pracy w firmie? Jestem bardzo ciekawa jak obecnie klarują się kwestie wynagrodzenia zasadniczego jak również premie uznaniowe. Co wpływa na negatywną atmosferę w pracy o której mówicie?

Lektor

Wynagrodzenie adekwatne do moich kwalifikacji. Zajęc prowadzę momentami aż za dużo. Współpraca płynna.

KO

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą. Terminowe wypłaty, rzeczowa pomoc szefostwa w razie problemów. Praca kierownika wymaga zaangażowania, ale zapewnia tez satysfakcję. Polecam

KK

Lubię tę pracę. Dużo wyzwań i nowych zadań , człowiek nie może się nudzić :D Praca wiele uczy w życiu

Kierownik oddziału

Sprawdzone, dobre miejsce pracy. Sporo obowiązków, ale zawsze można liczyć na pomoc. Satysfakcjonujaca praca

Dobry pracodawca, nie mam zastrzeżeń.

Lektor angielskiego

Najpierw rekrutacja, potem szkolenie z metodykiem i propozycje lekcji z różnych oddziałów. Mi pasowała Gdynia i tam tez zaczynam prowadzić lekcje w najbliższym tygodniu. Mimo ze jestem po filologii był sprawdzany mój poziom, rozmowa bardzo skupiona na gramatyce.

Martyna

Czy jakieś informacje o atmosferze mógłby ktoś napisać?

A na jakiej podstawie to stwierdzasz :) brałaś pewnie udział w wielu procesach rekrutacyjnych :) Szanowana firma informuje o wyniku - nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy pracownik znowu zaaplikuje, a tym razem z wynikiem pozytywnym i nie przyjdzie na rozmowę :) To działa w dwie strony, a świat nawet trójmiejski jest bardzo mały!

Uczeń

Potwierdzam, pani Agnieszka jest świetna! Zawsze starała się rozwiązać problę lub podsunąć rozwiązanie...

filipowicz

Dziwna opinia, firma ma opinię dobrego pracodawcy a na to musieli zapracować!

Zostaw merytoryczną opinię o Ambit Szkoła Językowa - Gdynia

• Jak się pracuje w Ambit Szkoła Językowa?

Zobacz opinie na temat firmy Ambit Szkoła Językowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambit Szkoła Językowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 44 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ambit Szkoła Językowa?

Kandydaci do pracy w Ambit Szkoła Językowa napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ambit Szkoła Językowa