Ambit- szkoła językowa

Opinie o Ambit- szkoła językowa

anonim 2010-12-18 19:16:57
koszmarrrrrrrrrrrrrrrr
xx 2011-02-21 15:31:28
chciałabym tylko napisać o rekrutacji. Mimo zapewnień o poinformowaniu kandydata o wyniku procesu rekrutacji, taka sytuacja nie miała miejsca. Firma okazała się niepoważna. Tak więc po rozmowie w sprawie pracy nie liczcie na jakakolwiek informacje zwrotną. I tak wygra ten, który przyjdzie pracować za najniższą krajową-bez względu na doświadczenie.
Xaz 2011-04-11 11:35:30
Rozwiązanie jest proste - musiałaś wypaść blado na tle innych lektorów/lektorek. Firma jak najbardziej jest poważna. Odezwali się tydzień później i już mieli grupy które byli w stanie mi przydzielić. Nie oddzwonili do Ciebie gdyż widocznie nie zabłysnęłaś za bardzo na rozmowie kwalifikacyjnej.
A chciałbym jeszcze tylko rozwiać te bzdury na temat najniższej krajowej - realne stawki jakie proponują za pracę u nich są naprawde bardzo bardzo wysokie. Rewelacyjnie mi się tam pracuje.

Pozdrawiam

Kamil
Pracownik 2013-09-21 19:07:52
Popieram Kamila. Stawki są bardzo dobre, pracuje się super. Biorą pod uwagę Twoją dyspozycyjność i nie narzucają tego, co Ci nie pasuje. Pracuję tam od kilku lat i nie mam nic do zarzucenia.
Jeśli chodzi o niezadowolonych- nie wiem, jakie wymaganie musieli mieć, że im się nie podobało;-)
anglistka 2014-01-29 19:07:31
Wspolprace oceniam bardzo pozytywnie. Uwazam,ze szkola jest dobrze zorganizowana, dostosowuje sie do dyspozycyjnosci lektora, stawki godzinowe w porzadku. Pracowalam wczesniejw roznych szkolach, za znacznie wyzsze stawki tak samo jak i za znacznie nizsze. Ambit w tej kwestii jest ok. Jesli chodzi o organizacje: w lepiej zorganizowanej szkole nie mialam okazji pracowac.
aaaa 2014-10-01 10:18:31
płacą 24-30 zł/45 minut w zaleznosci jak to mówią -od wiedzy lektora. chociaz ostatnio przyjeli laktorke ktora zapisujac przykladow zdanka napisała 'kook" (zamiast cook)
Pani Dorota 2014-12-06 04:44:08
Bardzo ciekawią mnie kwalifikacje “lektorów”…
lektor 2016-01-11 14:44:08
Rekrutacja trwa cały rok, trzeba się zgłosić na podany mail na stronie (lektor@.....), wysłać CV i list motywacyjny. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe, bądź certyfikat (w przypadku angielskiego CPE, podobnie wysoki poziom jest wymagany, jeśli chodzi o inne języki). Stawki standardowe, ale zależą też od kwalifikacji i zaangażowania, atmosfera bardzo dobra, fajne imprezy integracyjne, praca w oparciu o umowę zlecenie, terminowe wypłaty wynagrodzenia.
majon 2016-05-11 18:50:40
Jeśli nie możesz znaleźć nic lepszego to startuje @sk, musisz jednak mieć certyfikaty potwierdzające znajomość języka
Anio 2016-11-23 14:33:41
Zgadzam się. Nierealne oczekiwania za minimalną stawkę. Szukali jeleni.
Zostaw swoją opinię o Ambit- szkoła językowa - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambit- szkoła językowa