Ambit- szkoła językowa

Opinie o Ambit- szkoła językowa

anonim 2010-12-18 19:16
koszmarrrrrrrrrrrrrrrr
xx 2011-02-21 15:31
chciałabym tylko napisać o rekrutacji. Mimo zapewnień o poinformowaniu kandydata o wyniku procesu rekrutacji, taka sytuacja nie miała miejsca. Firma okazała się niepoważna. Tak więc po rozmowie w sprawie pracy nie liczcie na jakakolwiek informacje zwrotną. I tak wygra ten, który przyjdzie pracować za najniższą krajową-bez względu na doświadczenie.
Xaz 2011-04-11 11:35
Rozwiązanie jest proste - musiałaś wypaść blado na tle innych lektorów/lektorek. Firma jak najbardziej jest poważna. Odezwali się tydzień później i już mieli grupy które byli w stanie mi przydzielić. Nie oddzwonili do Ciebie gdyż widocznie nie zabłysnęłaś za bardzo na rozmowie kwalifikacyjnej.
A chciałbym jeszcze tylko rozwiać te bzdury na temat najniższej krajowej - realne stawki jakie proponują za pracę u nich są naprawde bardzo bardzo wysokie. Rewelacyjnie mi się tam pracuje.

Pozdrawiam

Kamil
Pracownik 2013-09-21 19:07
Popieram Kamila. Stawki są bardzo dobre, pracuje się super. Biorą pod uwagę Twoją dyspozycyjność i nie narzucają tego, co Ci nie pasuje. Pracuję tam od kilku lat i nie mam nic do zarzucenia.
Jeśli chodzi o niezadowolonych- nie wiem, jakie wymaganie musieli mieć, że im się nie podobało;-)
anglistka 2014-01-29 19:07
Wspolprace oceniam bardzo pozytywnie. Uwazam,ze szkola jest dobrze zorganizowana, dostosowuje sie do dyspozycyjnosci lektora, stawki godzinowe w porzadku. Pracowalam wczesniejw roznych szkolach, za znacznie wyzsze stawki tak samo jak i za znacznie nizsze. Ambit w tej kwestii jest ok. Jesli chodzi o organizacje: w lepiej zorganizowanej szkole nie mialam okazji pracowac.
aaaa 2014-10-01 10:18
płacą 24-30 zł/45 minut w zaleznosci jak to mówią -od wiedzy lektora. chociaz ostatnio przyjeli laktorke ktora zapisujac przykladow zdanka napisała 'kook" (zamiast cook)
Pani Dorota 2014-12-06 04:44
Bardzo ciekawią mnie kwalifikacje “lektorów”…
lektor 2016-01-11 14:44
Rekrutacja trwa cały rok, trzeba się zgłosić na podany mail na stronie (lektor@.....), wysłać CV i list motywacyjny. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe, bądź certyfikat (w przypadku angielskiego CPE, podobnie wysoki poziom jest wymagany, jeśli chodzi o inne języki). Stawki standardowe, ale zależą też od kwalifikacji i zaangażowania, atmosfera bardzo dobra, fajne imprezy integracyjne, praca w oparciu o umowę zlecenie, terminowe wypłaty wynagrodzenia.
majon 2016-05-11 18:50
Jeśli nie możesz znaleźć nic lepszego to startuje @sk, musisz jednak mieć certyfikaty potwierdzające znajomość języka
Anio 2016-11-23 14:33
Zgadzam się. Nierealne oczekiwania za minimalną stawkę. Szukali jeleni.
Weronika 2017-03-30 11:13
@Anio, a możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Ambit- szkoła językowa?
Babcia 2017-09-12 20:59
Witam,
wypowiadają się tutaj głównie osoby poszukujące pracy. Ja mam doświadczenie jako klient nie mam żadnego żalu do pracowników(lektorów), ale szefostwo niestety ma na celu tylko zdzierać kasę. Mieliśmy nietypową sytuację losową zapłaciliśmy z góry za naukę jednego z dzieci jednak zdarzyło się tak, że w trakcie semestru dzieciątko "znalazło" rodziców i wyjechało z Gdyni w związku z tym poprosiłam o przekazanie nie wykorzystanych pieniędzy dla innego dzieciątka. Panie w sekretariacie robiły co mogły, żeby tak się stało niestety dwaj szefowie odmówili mało tego pomimo, że złożyłam wypowiedzenie umowy to w kwietniu dostałam upomnienie, że nie zapłaciłam za dzieciątko, które od grudnia nie brało udziału w zajęciach. Obecnie opiekujemy się czworgiem dzieci, ale żadnego już nie zaprowadzę do tej szkoły. Pozdrawiam wszystkich pracowników, a szczególnie panią Martynę pani imienniczka ma już mamę i tatę
Weronika 2017-09-13 09:32
A czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w Ambit- szkoła językowa? Czy jesteście zadowoleni z pracy? Na jakie warunki pracy można liczyć? Takie informacje będą ważne dla osób, które będą się chciały tutaj przyjąć do pracy.
Zostaw swoją opinię o Ambit- szkoła językowa - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambit- szkoła językowa