Ambit Szkoła Językowa

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ambit Szkoła Językowa

Koleżanka

Koleżanka poleciła mi pracę na stanowisku pracownik biurowy, pracuje tam od 2 lat, przede mną rozmowa rekrutacyjna. Jestem pozytywnie zmotywowana do pracy!

Największą zaletą pracy jest elastyczny grafik, szkoła docenia pracowników, którzy chcą pracować i się rozwijać, polecam każdemu kto jeszcze waha się czy podjąć współpracę ze szkołą Ambit.

Dobrze wspominam pracę w tej szkole językowej, gdyby nie moja przeprowadzka do innego miasta to kontynuowałabym nauczanie. Dużym plusem był elastyczny grafik i zgrana kadra, polecam :)

Kandydatka

Spotkanie rekrutacyjne polegało na rozmowie,wypełnieniu testu matematycznego i odegranie scenek zbliżonych do tych,które mogą mieć miejsce w pracy. Atmosfera bardzo miła,zapronowali mi zadowalająca stawkę,czekam na odpowiedź

Przebieg był profesjonalny .

O doświadczenie w pracy i zainteresowania .

Nieznany

Zacząłem pracę w tej szkole i jestem zadowolony z organizacji i szkolenia. Szkoła ma obudowany program nauczania i dzięki temu wiem jak skutecznie przekazywać wiedzę innym ;) Prowadzę zajęcia w godzinach i za stawkę, które mi odpowiadają

Studentka

Pracuję w tej szkole od 2 lat i polecam każdemu, kto myśli o podjęciu się pracy jako. Grafik jest elastyczny i pracuję tyle, ile chcę, na czym bardzo mi zależało. Rekrutacje fajnie i sprawnie zorganizowana. Przez rozpoczęciem nauki w szkole miałam kilkudniowe szkolenie z metodykiem szkoły. Polecam!

tomasz

Mi pracowało się dobrze , zmieniłem miejsce pracy, ale pozostaje w dobrych relacjach. Dla studenciaków najlepiej , bo elastyczne godziny

Zofia
@tomasz

Cieszę się, że byłeś zadowolony z pracy w firmie Ambit Szkoła Językowa. Polecasz pracę dla studentów, a wiesz na jaki rodzaj umowy mogą oni liczyć? Jakie stawki są oferowane osobom, które dopiero rozpoczynają pracę jako nauczyciele języków obcych i nie mają dużego doświadczenia?

N.
@Zofia

Umowa zlecenie, a stawki w zależności od poziomu językowego lektora.

Mikołaj
@N.

Czy po pewnym czasie istnieje możliwość otrzymania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, czy może szkoła ta preferuje tylko i wyłącznie umowę zlecenie? Ciekawi mnie, jak firma ta podchodzi do tej kwestii.

Margarita35
@tomasz

Jak "mi" to nie ma wątpliwości co do kryteriów ws zatrudnienia

Karola

Byłam dzisiaj na rozmowie o pracę na stanowisko pracownik biurowy, atmosfera była bardzo przyjazna. Bardzo podobało mi się konkretne podejście pracodawcy - sprawdzenie naszych predyspozycji na stanowisko. Rekrutacja była podzielona na trzy etapy: krótka rozmowa, test matematyczny oraz scenka, w której odgrywa się rolę pracownika, który rozmawia z klientem. Polecam aplikować osobom zainteresowanym. ;)

Agata
@Karola

Trafiłam na ich ogłoszenie jako pracownik biurowy do szkoły w Sopocie i na morenie. Opowiesz dokładnie jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? Jest po angielsku?Jakie zadania matematyczne trzeba zrobić? Jaką umowę propoponują?

Kandydatka

Aktualnie jestem zainteresowana aplikowaniem na stanowisko pracownika biurowego. Problem tylko w tym że mam.,...60 lat. Wprawdzie wg oceny innych ludzi wyglądam dużo młodziej , jestem zadbana i dobrze komunikuję się z młodymi ludźmi to jednak we wszystkich komentarzach przewijają się informacje że jest to praca dla studentów. Czy rzeczywiście -zakładając że spełnię inne wymagania stawiane przez pracodawcę - nie mam szans ze wzgledu na wiek?

M

Pracuje w szkole od kilku miesięcy. Z pracy oraz koleżeńskiej atmosfery jaka panuje jestem bardzo zadowolona. Dotychczas nie spotkałam się z sytuacja, w której z jakimkolwiek problemem zostałam sama. Zawsze otrzymuje odpowiedz na pytania oraz pomoc w rozwiązywaniu zaistniałych problemów. Jest to idealna praca dla studentów, elastyczne godziny pracy, wyrozumiałość, charakter wykonywanej pracy jest świetna możliwością zdobycia doświadczenia potrzebnego nam w przyszłości. Rozmowa kwalifikacyjna, która odbyłam jakiś czas temu jest jak najbardziej adekwatna do stanowiska na jakie aplikowałam. Nie uważam, ze któreś z jej elementów, czy tez wymagania ze strony pracodawcy są wygórowane. Jak najbardziej polecam wszystkim odpowiedzialnym osobom, które faktycznie chcą podjąć się pracy. ;)

Pracuję w Szkole od kilku lat. Miała to być moja praca na studia. Studia już dawno skończyłam, jednak pracę tutaj udało mi się połączyć z innymi obowiązkami. Poza Szkołą pracowałam w innych miejscach, jednak nigdzie nie spotkałam się z taką wyrozumiałością i normalnością ze strony przełożonych. Szefostwo jest wymagające, ale wszyscy działamy na konkretnie określonych zasadach. Nadgodziny są płatne, wypłata jest zawsze w terminie. W przypadku problemów zawsze można liczyć na pomoc. Polecam serdecznie,w szczególności studentom chcącym dorobić do swojego budżetu :).

B.

Jakiś czas temu pracowałam w tej firmie. Długo zastanawiałam się czy dodać tą opinię, ale patrząc na wiele negatywnych komentarzy widzę, że firma(usunięte przez administratora) nie wyciągnęła wniosków i nadal nic się nie zmieniło. Jeśli chodzi o zatrudnienie to głównie stanowiska kierownicze oddziałów pełnią studenci, bez jakiegokolwiek doświadczenia, a szkolenia w firmie są beznadziejne. Wiele rzeczy wychodzi w tzw. "praniu" i kierownik musi sam sobie z nimi dawać radę, bo (usunięte przez administratora)z oburzeniem udziela jakichkolwiek decyzji. Brak komunikacji między szefostwem, trzeba do każdego dzwonić osobno, aby cokolwiek się dowiedzieć lub przekazać informację, a rutyną jest odsyłanie od jednego do drugiego. (usunięte przez administratora)Totalny brak profesjonalizmu. Odradzam pracę w tej szkole, ponieważ możesz się liczyć z tym, że jeśli będziesz chciał się zwolnić to potrącą Ci z wypłaty za to, że nie odczytałeś maila :)

Zniesmaczona

Jestem daleka od zamieszczania negatywnych opinii w internecie, natomiast w przypadku rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ambit uczynię wyjątek. (usunięte przez administratora) Brak kontaktu wzrokowego i zachowanie zakrawające o arogancję, poczucie wyższości, brak przygotowania do rozmowy, brak rozmowy na temat charakteru pracy oraz jej warunków to tylko nieliczne zastrzeżenia. Szanujmy wzajemnie siebie i swój czas. Jedyne, czego żałuję, to brak telefonu z zaproszeniem na kolejny etap celem rozwiązania łamigłówek, bo z przyjemnością odmówiłabym udziału :) Rekrutacja nieadekwatna do stanowiska. (usunięte przez administratora)

Pracowałam jako lektor jakiś czas temu w szkole Ambit, mając wcześniej doswiadzenie na wielorakich stanowiskach. Zrezygnowałam z różnych przyczyn, przede wszystkim jednak dlatego,że szkole brakuje jakiejkolwiek organizacji. Komunikacja pomiędzy pracodawcą a pracownikiem daje wiele do życzenia. (usunięte przez administratora) na marginesie, z ewidentnym brakiem przeszkolenia w zakresie komunikacji, organizacji, na pozór wyglądająca na profesjonalną osobę, po pewnym czasie, gdy przyszło do konkretnych rozmów w zakresie wynagrodzenia, wykazała się całkowitym brakiem szacunku w stosunku do drugiej osoby, swojego pracownika, dzięki któremu między innymi zawdzięcza swoją pracę- lektor napędza klientów swoją pracą, dzieki czemu firma funkcjonuje. Dodatkowo nie wiadomo, kto jest za co odpowiedzialny w tej firmie. Brakuje jakiejkolwiek struktury. Uwazam, że osoby zarządzające w firmie powinni się zająć organizacja poszczególnych szczebli i pozycji, mając na uwadze dobro zarówno swoich klientów jak i pracowników. Dziś odchodzą pracownicy, którzy sieją opinie o szkole, jutro będą to klienci. (usunięte przez administratora)

Artur

Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę - atmosfera bardzo dobra, przebiegająca naturalnie i konkretnie. Dużo możliwości rozwoju jako lektor i przede wszystkim profesjonalne podejście. Telefon po przesłaniu CV dostałem do tygodnia, więc myślę, że czas reakcji ze strony potencjalnego pracodawcy wzorowy, a człowiek ubiegający się o pracę wie na czym stoi. Aktualnie czekam na wyniki kolejnego etapu rekrutacji. Zainteresowanym polecam aplikować - nie nastawiajcie się negatywnie :)

q

Od dłuższego czasu pojawiają się ogłoszenia , że poszukują Kierowcy-Konserwatora z długą listą umiejętności i uprawnień jakie ten Konserwator powinien posiadać(usunięte przez administratora) Zastanawiam się dlaczego tak często poszukują na to stanowisko - co powoduje, że nikt nie chce pracować w tej szkole -MOŻE CZYTAJĄ OPINIE TEŻ LUDZIE, KTÓRZY PRACOWALI W TEJ SZKOLE I ZECHCĄ SIĘ PODZIELIĆ DOŚWIADCZENIEM ZE WSPÓŁPRACY I PRACY W TEJ SZKOLE. Czytając opinie o tej szkole można dojść do wniosku, że "coś jest na rzeczy" ( szczególnie jeśli chodzi o ...nie wiem WŁASCICIELA, czy DYREKTORA, albo innego BOSS 'a) że tak często poszukują nowych Pracowników i to na różne stanowiska.

A.

Poszłam na rozmowę o pracę w celu dodatkowego zarobku. Nie sądziłam, że rekrutacja będzie wyglądać w taki sposób jakby to było nie wiadomo jakie stanowisko. (usunięte przez administratora)Pracodawca ma wszystkie cechy, których mieć nie powinien, wywyższanie się nad drugą osobą czuć było na kilometr. Wydaje mi się, że nie dostałam tej pracy, ponieważ jestem osobą bardzo pewną siebie i nie dałabym sobie "w kaszę dmuchać". (usunięte przez administratora)zero informacji zwrotnej o wykonanych zadaniach matematycznych. uważam, że zwykły pracownik biurowy nie musi mieć wiedzy z zakresu księgowości. Jeżeli takiej osoby potrzebujecie to wystarczy zatrudnić księgową jako pracownika biurowego. Wymagania bardzo wygórowane jak na taką pracę. Powtarzam - praca marzeń to nie jest(usunięte przez administratora)ODRADZAM!

Anonom

Pracownik biurowy. Czy trzeba znać angielski? Czy rozmowa kwalifikacyjna z dyrekcją jest prowadzona w języku angielskim?

Anonom

Czy na stanowisko pracownika biurowego+ recepcja trzeba znać dobrze angielski? Bądź na jakim poziomie trzeba go znać? Jak wygląda spotkanie rekrutacyjne z dyrekcją szkoły? Jest ono prowadzone w języku angielskim?

Zostaw merytoryczną opinię o Ambit Szkoła Językowa - Gdynia

• Jak się pracuje w Ambit Szkoła Językowa?

Zobacz opinie na temat firmy Ambit Szkoła Językowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambit Szkoła Językowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 44 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ambit Szkoła Językowa?

Kandydaci do pracy w Ambit Szkoła Językowa napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ambit Szkoła Językowa