Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5

Inowrocław

Opinie o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5

tymek 2013-08-02 18:06:05
tragedia, współczuje pracownikom kierownictwa ...
xxx 2014-07-24 11:57:13
potwierdzam, byle dalej od firmy
kornik 2015-11-23 13:50:45
Prawda, że nie każdy potrafi wszędzie się odnaleźć, ale negatywne opinie też nie biorą się znikąd. Pracowałem tam jakiś czas temu i do tego, aby była dobra atmosfera wiele brakowało. Kierownik oddziału to człowiek, któremu wiecznie coś nie pasuje i w inwigilacji pracowników posuwa się do przeglądania portali społecznościowych. Co go interesuje co Ty robisz w godzinach wolnych od pracy do teraz nie rozumiem. Poza tym sprawdzanie Twoich intencji i uczciwości poprzez podkładanie do kasy pieniędzy z utargu to już jest przesada. Jeżeli nie chcesz doświadczać stresu w pracy to trzymaj się od tego oddziału z daleka.
klient 2016-01-24 16:11:43
Witam, serdecznie odradzam jakiekolwiek zakupy w tym sklepie. Jeśli chodzi o personel to jakaś masakra, kompletnie niekompetentni ludzie, pracownicy jak i kierownictwo. Począwszy od czasu realizacji zamówienia, przez transport do domu, po niekompletne "zestawy" np. okuć. Jedna wielka porażka... Pozdrawiam, a pracownikom życzę dalszych sukcesów.
Klient 2 2016-06-24 07:04:50
Potwierdzam. Odradzam zakupy od 2 miesięcy czekam za drzwiami które zostały oddane na gwarancji. Uszkodzona okleina. Oczywiście opcja z firmowym montażem. Pozdrawiam p.Tomka każde drzwi do poprawki. Czekam na umówiony poniedziałek to już trzeci.
karolajn2 2016-08-19 11:46:47
a ja drzwi odebrałam w terminie, ale montował p.Darek i jest super. Pozdrowienia dla p. Zdzisia.
Maria 2016-11-17 16:04:17
Może ktoś niał pecha, ale mi bardzo pomogli w rozwiązaniu problemu z drzwiami i po przeróbkach standardowych futryn jest bardzi ładnie. Pan Darek to super fachowiec, a co do terminu - to drzwi byly na czas, Za montrrem czekaliśmy dodatkowe 2 dni, ale ludzie to nie jest problem.
Zostaw swoją opinię o Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5 - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abler Sp. z o.o. Hurtownia nr 5