ART REKLAMA Spółka Jawna

Słupno

Opinie o ART REKLAMA Spółka Jawna

anonim 2010-10-21 16:19:57
Ta firma to wielka kpina ludzi traktują jak zwierzęta a warunki sanitarne to już szkoda gadać
aa 2010-11-02 18:43:08
Yeap. Nie traktują ludzi poważnie. Wymagania z kosmosu, płaca przeciętna.
Darek 2011-01-25 16:22:53
Art Reklama zmieniła nazwę na D-Well bo nikt nie chce z nią współpracować.

Oszukuje pracowników na prowizjach, na godzinach pracy (50% 100% i 150%) na urlopach itd.

Nie płacą dostawcom i kooperantom, faktury są przeterminowane po kilkaset dni i trzeba się z nimi sądzić.

Ciekawe kiedy odpowiednie organy dobiorą się do tych (usunięte przez moderatora),?

anonim2 2011-02-17 19:50:38
Potwierdzam, na rozmowie o pracy opowiadają niestworzone historie obiecują nie wiadomo co a później dostajesz wielkie (usunięte przez moderatora), a jak Ci się nie podoba to do widzenia.
mariusz 2015-02-03 08:59:17
pracowłem już kiedyś w tej firmie jest tam jeszcze ślusarnia
Lordvader 2016-01-18 00:06:07
Pracowalem kiedys w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobki smieszne wyzysk na kazdym kroku jedynie miło wspominam ekipe z która mialem okazje pracowac na siordruku
romek 2016-05-19 15:34:42
nie wydaje mi się, żeby każdy inaczej wspominał firme, raczej dzelimy to po prostu na dwie kategorie - poztywną i negatywną. Ale plus dla nich, ze prowadza teraz te staże.
Zostaw swoją opinię o ART REKLAMA Spółka Jawna - Słupno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART REKLAMA Spółka Jawna