Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Tmk

Wypłacalni są to można przyznac,lokacje są jakie są???? szkoda że nikt na słuchawce nie jest łaskawy telefonu odebrać w czasie pracy kiedy jest pilna potrzeba i dochodzi niekiedy do kontrowersji. A co do warunków pracy to sami siebie nakręcacie pacany

Neutralny

Chciałbym wyrazić tez swoją opinię na temat tej agencji. Pracuje już kilka miesięcy dla tej agencji tylko dlatego ponieważ mi akurat udało dobrze się trafić na stałą pracę nigdy nie mailem problemów z pieniędzmi ale znam wiele osób które pracują tylko na zakwaterowanie jak dla mnie jest to żenujące. Kontakt z kordynatorami jest na poziomie poniżej minimum chyba że napiszę się do jednej z kordynatorek(usunięte przez administratora)oddzwania wtedy z prędkością światła nie zależnie jaki to dzień i pora. (usunięte przez administratora) Co do zakwaterowania bywa różnie ale mając do wyboru stodole czy Morinel to stodoła to Mariot w porównaniu do Morinel. Socjalne warunki są tam skandaliczne(usunięte przez administratora)JEŚLI MASZ JECHAĆ DO TEJ AGENCJI ZOSTAW KOMENTARZ Z NAZWĄ PRACY POMOGĘ CZY WARTO CZY NIE

Piec

Order picker w lidlu,stawka 11z hakiem

Weteran klasy A1
@Neutralny

W świetle tego twojego mini referatu : TRUDNO POWIEDZIEĆ CZY DŁUGO JESZCZE BĘDZIESZ MIEČ TĄ PRACĘ

@Neutralny

A jak jest w tym biurze w Klazienaveen wie ktos cos?

Nieznajomi
@Neutralny

Hej. Dostaliśmy ofertę na vivere i zastanawiamy się czy stawka ponad 13 to nie ściema... Wiesz coś więcejo tej pracy?

Mateusz
@Nieznajomi

Do tej firmy polecam stawka ponad 13 euro a nawet czasem weekendy sie zdarzają z tym że jest tam 36 h tygodniowo

@Neutralny

Mam okazje wyjechac razem ze swoją dziewczyną do Dronten na produkcję sałatek. Powiesz coś o tej pracy i wgl?

Ola
@Neutralny

A co możesz powiedzieć o sortowaniu cebulek w Dronten z zakwaterowaniem w stodole .Czy to dobra robota i czy da się tam zarobić dobrze ,no i mieszkanie różne opinie czytałam i niewiem co robić

Tom
@Neutralny

Szukam pracy na polu na przykład zbiór piwonii lub pracy na produkcji.

Kamil
@Ola

Zimno i słaba praca, nie polecam

Dawid

Witam, Pracuje w Abeos i bardzo polecam kazdemy, kto chce pracowac a nie pic i imprezowac. Praca zawsze jest dla chetnych. Problemow z wplatami nie ma, co piatek na koncie. Koordynator ... hmmm... kontakt ok ale ciezko sie dodzownic dlatego pisze sms :D Pracuje juz ponad rok, wczesniej na szklarnii teraz na fabryce i bardzo polecam :D

rtiso
@Dawid

Weź spadaj z tymi swoimi bzdurami.

ebac abeos
@Dawid

To jesteś jednym z jeleni abeos

Julian tuwim

Odradzam pracę w tej agencji. Wiele kradzieży na domkach. Praca dwa dni trzy wolnego. Kontakt z panią koordynator panią J.W żaden nie odbiera telefonów nie odpisuje a smsy. Praca jest tylko dla ulubieńców a pozostali na domkach na rezerwie tylko zarobić na domek. Solarisy się nie zgadzają. Nie wypłacają do końca kasy.odradzam.

Zainteresowana

Czy ktoś pracował w firmie Hoekert przez to biuro? W Wezep. Jakieś opinie? Chcę tam jechać

Przemo

Ja pracoje na cebulkach jest i spoko, 10 h dzinnie praca prosta i latwa :D

@Przemo

Cześć a ma może ktoś.numer do polskiego kordynatora z tego biura pozdrawiam i dzięki

Damiano

Polecam :D domki fajne praca jest , pani koordynator bardzo fajna (Karolina) I zawsze mozna podejsc do biura I wszystko wyjasnic.

Slawo

Bardzo fajna firma. Praca jest pieniodze tez :D

ktos

slyszał ktoś coś o sortowaniu cebulek przez to biuro ?

mały

SŁuchajcie Jolanta Wrobelek to dziecko które urodziło sie z wadami. Przeszła operacje piersi , miała jescze wiesze niz teraz , próbowała sił na fitness w Elst ale pewnie sie pociła jak swinia więc ją wygonili ;D Pracowała jak sprzedawczyni w huissen w polskim sklepie o którym jak została zwolniona nagadała takich rózności ze kobieta włascicielka poleciała z torbami i długami bo juz nikt nie chciał przychodzić !! to najwieksza (usunięte przez administratora) jaka zyje na ziemi. !! Zwolnic ja i (usunięte przez administratora) !! (usunięte przez administratora) i poprawić

Miki

Witam czy ktoś pracowałw przez to biuro ?. Widziałam ofertę na Riviera B.V w Holten przez biuro ABEOS DRONTEN i zastanawiam się nad wyjazdem. Jak wyglądają wypłaty przez to biuro zakwaterowanie? koordynatorzy? praca w porządku?

Krysia 992267

Pani Jola W. Bardzo wspaniała kobieta o ciepłym sercu. Jest jak do rany przyłóż.. Nigdy nie spotkałam tak fantastycznej koordynator... Pani Jolu jest Pani ideałem... TYLKO (usunięte przez administratora) DO TEJ PORY BIORĘ LEKI NA USPOKOJENIE!!!! KARMA WRÓCI PANI JOLU... Jescze się spotkamy na drodze i wtedy bardzo chętnie powiem prosto w oczy co o Pani sądzę.. Żegnam ozięble... S.U.K.O

Czesław

Ta Pani to żenada.. Niech wróci do swojej byłym pracy.. Tragedia...

Zainteresowana

Ktoś powie mi coś więcej o tej całej stodole w Marknesse jak warunki ? I czy jak w biurze mówią że jedzie się z pl do konkretnej pracy to tak jest czy loteria ?

jajaja
@Zainteresowana

Bardzo mnie również ciekawi odpowiedź na te pytania. Może ktoś kto był jednak się wypowie?

Roza
@Zainteresowana

Nie zawsze jedziesz do takiej pracy jak obiecują w Polsce. Sama się o tym przekonałam. Obiecują pracę a nawet nadgodziny, a dają po 2-3dni pracy w tygodniu, tyle aby mieli z czego odciągnąć za zakwaterowanie. Nie ważne czy ktoś będzie miał z czego żyć. Nie polecam.

Ktoś coś
@Roza

Ci co pracują po 2-3 dni w tygodniu to tacy którzy się nie nadają do żadnej roboty. Jestem tu juz trochę i u mnie przez firmę przewinęło się tyle ludzi że masakra. Przeważnie takich którzy nie potrafią zrozumieć najprostszej rzeczy i wykonać najprostszych czynności. A potem dziwią się że pracy nie ma. Kto chce robić ten będzie miał pracę. Fakt. Nie zawsze jest tak jak mówią w Polsce, bo dotrzesz na miejsce i okazuje się że gdzie indziej jesteś potrzebna. Stodole Marknesse. słyszałem dużo z opowieści. Co do warunków mieszkalnych to nie powiem nic bo nie wiem ale chcący mieszkać tam musisz przyzwyczaić się do 'patologii' pijaństwo, ćpanie, imprezy, bijatyki . Osobiście nie chciałbym tam mieszkać.

Mati
@Zainteresowana

Nie jedz nie warto bo jej nie bedzie (usunięte przez administratora) z patatajnia dzien robisz dwa dni wolnego

Pono271
@Zainteresowana

Niepolecam mieszkałem tam niema pracy i niema sensu jechać zjechalem po tyg 2 dni w pracy i cały czas wolne i każdy ma to gdzieś możesz przyjechać pracować na mieszkania odradzam

Pytanko

Witam czy ktoś pracuje w przetwórstwie drobiu veenendaal?

Braciszek

Polecam pracę na Viverze. Praca jest bardzo fajna. Ale największym plusem jest KOMPETENTNY KOORDYNATOR PAN ARTUR. jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo jego dużym plusem jest to że zawsze jest w stanie pomóc i odbierze tekefon o każdej porze dnia i nocy. Mam nadzieję że zawsze taki będzie. Pozdrawiam

Wiktor
@Braciszek

Tak jest dokładnie. Bardzo wporzo koleś i dużo pomaga. Oby tak dalej.

Pat
@Braciszek

A można wiedzieć jak z warunkami na mieszkaniu? Do pracy dojeżdża się czy mieszkania są gdzieś niedaleko miejsca pracy? :)

Braciszek
@Pat

Warunki uważam że są bardzo dobre. Mieszkaliśmy w Enschede a od paru tygodni mieszkamy w Holten i mam 2 km do pracy.

Paulina

CO to jest ta vivera ?

Pan

Nie polecam pracy z panią Jolantą.Paniusia nie potrafi nic wytłumaczyć z wiązku z solarisem . Wiecznie siedzi w biurze i się głupio uśmiecha. Ma swoich ludzi ,którzy mogą jeździć do cofika sluzbowkami,a inni mogą jedynie zakupy zrobić na trasie z pracy. Jak żyć z takimi ludźmi... każdy przyjechał zarobić, a ona robi wszystko na złość.

Pani
@Pan

Dokładnie Wielka Pani z wielkim bagażem... Brak słów by ją opisać... Karma wróci Pani Jolu.. Pozdrawiamy

Ktoś

Nie polecam. Nawet nie potrafią dać człowiekowi szansy tylko odsylaja do Polski. Całe szczęście że jutro wracam.

Xyz

Witam mam ofertę z ab na pakowanie produktów typu twix Mars heinz. Są godziny?? Jakie warunki??

Franki
@Xyz

Nie polecam. Praca u Wielkiej Pani koordynator J. W.... LEPIEJ GDZIE INDZIEJ IŚĆ

Pawel

Ja pracuje na Wymianie opon i mamy super koordynator. Kasa ok, praca fajna

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau