GOODWORKERS SP. Z O.O.

Opinie o GOODWORKERS SP. Z O.O.

Bolek

Polecam, Praca ok czasem ciężej czasem lżej ale jest ok. Zakwaterowanie wporządku, Kasa bardzo spoko i na czas. Towarzystwo git. Polecam

@Helena

Fakt Praca nie jest najlżejsza, ale nie zgodzę się z tym że wszystkie paczki są aż tak cieżkie... Paczki są róznej wagi i wielkości, przeważnie są to paczki które ważą mniej jak 10 kg. Cieżkość paczek nie jest problemem w tej pracy tylko tempo do którego trzeba się przyzwyczaić to jedyny minus jaki ja znalazłem. Wynagrodzenie bardzo dobre prawie 9000 Tysięcy dostoałem wiec jestem bardzo zadowolony. Za takie pieniądze to aż chce się pracować w polsce bym musiał minimum dwa miechy (usunięte przez administratora)zeby tyle zarobic. Dodatkowo mamy super kwatere z fajnymi lokatorami, zero patologi i to mnie tu trzyma czyli Pieniądze, ludzie z którymi mieszkam, uczciwość firmy. W dzisiejszych czasach cieżko zanleżć kogos uczciwego ale ta Firma już po raz kolejny to pokazała:)

S.o Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie i przestańcie mydlić oczy innym,że jest tak słodko i kolorowo.Same (usunięte przez administratora)nic więcej i nie macie pojęcia w ogóle o czym wy piszecie.Sa nakładane kary na pracowników,zabierane premie,nawet jak ktoś jest chory to i tak ma iść do pracy bo grożą zwolnieniami.Niech każdy najpierw się zastanowić co chce napisać,a potem się wypowiada.

Stefan Nowy wpis
@S.o

Za co nakładają kary? Chodzi o kary finansowe wpisane w umowę? Zwykle w jakiej kwocie? Premia jest tylko za 100% frekwencje?

Jaro

Ile kasy można zarobić za miesiąc? Są diety czy goła pensja? Co ile są zjazdy do Polski?

Bartek Nowy wpis
@Jaro

W normalne miesiące od 1550 do 1700 W miesiące gdzie godzin jest więcej ale mało jest tych miesięcy głównie to listopad i grudzień to około 1800 Nie ma diety

@Bartek

Dlaczego w te miesiące jest więcej godzin? O ile? Liczone są one jako nadgodziny? Jak to jest? Rozjaśnij

Hej myślałem nad wyjazdem na Niemcy ale zaniepokoiła mnie opinia tutaj kogos że niby jest taki problem z braniem wolnego dnia? Ktoś miał podobna sytuacje ? No i z innej paki, czy na ten moment zakwaterowania są okej? Czy można mieć jednoosobowy pokój czy są to jednak hotele mieszczące wiele osób ?

Suchy

Podczas mojej kadencji nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem urlopu, oczywiście mówie tutaj o takich planowanych zjazdach do Polski. Nie brałem nigdy wolnych w niemczech bo nie po to tu się jest. Są tacy co dzwonią co tydzień w poniedziałek np po weekendzie ze chcą wolne, niestety nie kturzy nie wiedzą po co tu przyjechali nie ma się co dziwić że nie dostają wolnego jak co chwile chcą. Na pokój jedno osobowy nie licz raczej cały czas zajęte, raczej dwójki sa dostępne.

@Suchy

Ile dni urlopu w ogóle tutaj przysługuje? Czy z racji zjazdu na święta do Polski, też ma się odliczane te dni od urlopu? Jeśli chodzi o te warunki zakwaterowania, to łazienka jest na tyle osób, ile jest w pokoju? Czy jeszcze na inne osoby?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez GOODWORKERS SP. Z O.O. dla pracy jako Monter są dla was satysfakcjonujące?

Rekrutacja przez panią Danutę wyglada w sposób następujący kłamstwa i tylko kłamstwa byle by przyjechać po późniejszym kontakcie w sprawie wyjaśnienie blokada i tyle z tego a koordynatorzy na miejscu maja cię w …

Pytania są następujące czy chce pan pracować jeśli tak podaje się dane i wyjeżdża dlaczego tak po tym co tam zastałem już wiem szanujcie siebie i nie jedzcie tam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Przyszły pracownik Sebek

Witam proszę o udzielenie informacji jaki standard jest w miejscu zakwaterowania. Pomocy. Help.

Robert
@Przyszły pracownik Sebek

Zależy na jaką kwatere się trafi, niektóre są lepsze inne gorsze mi się akurat trafiła dosyć fajna. Duzo zalezy też od tego na jaką zmiane się trafi, najważniejsze jest to że (usunięte przez administratora) szybko jest wyrzucana...

@Robert

Firma w całości opłaca kwaterę czy odciągają coś z pensji? Ogółem z tych miejsc jest w miarę blisko do pracy? Zapewniają jakiś dojazd albo coś?

Dawid Adamski

(GLS) Jest to moja pierwsza praca za granica i miałem wiele obaw wyjeżdżając za granicę na jaką firmę trafię i na jakich ludzi Po miesiącu pracy mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jestem mega zadowolony z naszej dotychczasowej współpracy Jeśli chodzi o pracę to do najlżejszych nie należy i wymaga trochę wysiłku Ale jeśli ktoś sobie nie radzi to idzie spróbować na innych działach Jeśli chodzi o mieszkania i ich warunki To oceniam je na dobre niczego tutaj nie brakuje wiadomo nie ma to jak w domu ale na spokojnie da się przeżyć A koszty zakwaterowania są na prawdę bardzo niskie porównując do innych agencji czy też koszty dojazdu do pracy Jeśli chodzi o ludzi to aktualnie jest tu super grupka i jest mega pozytywnie Wiadomo trafiają się ludzie którzy stwarzają problemy ale szefostwo reaguje na bieżąco i nie pozwala na chamstwo na kwaterach Jeśli chodzi o samą firmę i kontakt z koordynatorem Sebastianem to można na niego liczyć w wielu sprawach takich jak załatwienie zaliczki czy nawet wzięcie busa żeby zrobić sobie zakupy w większym sklepie czy też pojechanie na basen za to wielki plus bo idzie ciekawie zorganizować sobie weekendy Jeśli chodzi o zarobki to wszystko jest uzależnione od godzin przepracowanych w danym miesiącu ale jest to od 1700 do 2100 euro Wiadomo pracujemy w Firmie kurierskiej więc są miesiące gdzie paczek jest mniej z powodu np. Okresu wakacyjnego ale są miesiące gdzie pracy jest na prawdę sporo i da się zarobic Mamy też premie za przepracowany pełny miesiąc więc to kolejny plus

Donald
@Dawid Adamski

Wspomniałeś o kosztach dojazdu do pracy. Firma daje busa, zbiera ludzi i tylko płaci się za paliwo? Ile te koszty wychodzą bo ktoś w komentarzach pisał że ma transport za darmo.

Adamski Dawid
@Donald

Tak, mamy potrącone za dojazd do pracy Firma daje busa i płaci się tylko za paliwo Koszty to groszowe sprawę bodaje lekko ponad 20 euro na miesiąc wychodzi Tak ktoś wspomniał że ma darmowy ale od 15 zeszłego miesiąca wprowadzili ze płacimy za busa

Elizka
@Adamski Dawid

I kto te koszty ponosi, pracownicy? Skąd decyzja, że jednak musicie płacić za busa?

Robert Sikorski

Praca jest ogólnie ciężka ale żadna firma nie łaci ludzią za darmo. Nie czytajcie negatnych postów tylko te pozytywne. Firma w 100 % wypłacalna, Zaliczki na czas, oglnie podsumowywując praca może nie jest lekka ale jak ktoś chce pracować to będzie pracować. Ogólnie pozytywnie, polecam.

Ciekawy.
@Robert Sikorski

Cześć. Będę wdzięczny za informację.. czy robisz na magazynie w miejscowości Kassel?.. ponieważ właśnie otrzymałem ofertę i chciałbym zweryfikować informacje względem tempa rozładunku, załadunku, atmosfery w pracy oraz zakwaterowania.. jakie warunki? Pozdrawiam.

Na jakie benefity można liczyć w GOODWORKERS SP. Z O.O.?

Dżeki

Firma super jeżdzimy do pracy za darmo, kwatery super i hajs zawsze jest! Byłem w kilku agencjach ale ta robi to co jest napisane w umowie. 10/10

Marian
@Dżeki

Nie kłam ludzi jeśli jesteś z agencji ogarni się i nie rób z ludzi (usunięte przez administratora) do pracy za grosze w której nie ma warunków do życia a jeśli jesteś pracownikiem napisz prawdę jak to wyglada żeby więcej ludzi nie popełniało tego błędu i nie jechało tam szkoda czasu i zdrowia

KTK

Dobra wiec napisze wam moje relacje z tej śmiesznej pracy na sortownii GLS w hessen z tą jeszcze śmieszniejszą firmą. Pisze to co doświadczyłem ja i ludzie których znam. Nie obchodzą mnie opinie liz-d*p biurowym żeby tylko samemu lepiej wyjść i mieć ulgi. Praca jest żałosna jak za tą stawke i tyle. Piszą że diety są 12€ za dzien pracy a to sie mija z prawdą bo ja ich nie zauważyłem jakoś ;p takie bajki to dzieciom opowiadajcie goodworkers. Albo może i są te diety ale nie da sie tego zobaczyć bo przeciez o pasek wynagrodzeń nie da sie ich doprosić. Nie wiadomo ile sie ma godzin pracy za co zapłacone za co upier....one nic nie wiadomo. Tak czy siak wypłaty są pomniejszane tak bardzo że zauważalnie nie ma tych diet. Wracając do pracy, praca żałosna bo za tą stawke to sie zapieprza jak by nie wiem niewolników z Polaków robili. Dźwiganie po 70kg na osobe non stop pośpieszanie darcie ryja że paczki nie poukładane kiedy zazwyczaj nie ma na to czasu jak te paczki lecą jedna na drugiej... jak najszybciej byle ładować te kontenery żeby tylko nadgodzin nie płacić.... 6/7h to max nie dopuszczają wiecej bo im żal płacić za dodatkowe godz. Chcą zwyczajnie zajechac ludzi i tyle. Co chwile ktos przychodzi i odchodzi i co sie dziwić... pieprzą głupoty że 1500/1600€ mies a to bajki tylko. 1000€ zarobic w miesiąc to bedzie dobrze. Niby nocne zmiany a zarabia sie mniej niż na dniówkach na kwiatkach w NL. Mieszkania tragiczne nie wiem dlaczego za to sie płaci miesięcznie 150€ skoro to nie mieszkania tylko jakies kołhozy ledwo stojące... ze szczurami zreszto :) oczywiście nagrania posiadam zakwaterowań z dzikimi lokatorami. Pokoje nie 2 osobowe tylko 3. Nie ma czegos takiego jak 2 os. Pokoje tu. Samochody tez nie lepsze, 10 kursów robią bo po co dac drugi samochód lepiej niech ludzie po pracy stoją i marzną 2h czekając na drugi kurs jakimś ledwo jeżdżącym passatem 5 drzwiowym na 10 osób. Zaliczki są ale nigdy na czas... doprosić sie zaliczki to jakies jaja tez, mają wyje...ne na pracowników i tyle w temacie. Zaliczki na tydz max 50€ a poślizgi takie że czasem przychodzi te 50€ z drugą zaliczką za nast. tydz.... kordynator tez ,,bez przeproszenia" pipka nic nie umie załatwić ;p przywieść przywiezie nowych pracowników ale jak ktos potrzebuje zjechac do Polski ,,radz se sam" ktos zachoruje tak samo ,,radz se" bo ubezpieczenie w Polsce czyli lekarz w Polsce. Praca zagranicą umowa w Polsce tez to jest śmieszne... ale no jaka firma taka umowa niestety. Wykorzystywanie i tyle nic wiecej. Nie polecam tu iść do pracy bo zarobić tu sie nie zarobi... a jeszcze straci i czas i zdrowie i nerwy. Jedna z najgorszych agencji pracy na rynku. Mam nadzieje że tak jak szybko powstała tak tez szybko zniknie z rynku pracy. NIE POLECAM

Kamil

Byłeś tam taka lipa

Stary pracownik
@KTK

Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i nie mogę zgodzić się z Twoją opinią… Po każdym przepracowanym miesiącu zawsze dostałem pasek, jak ktoś umie czytać to widzi ze dieta jest wliczana do wynagrodzenia. Na pasku widać ilość przepracowanych godzin kwotę brutto itd wszystko jest napisane czarno na białym wiec nie rozumiem o co Ci chodzi… Praca owszem jest ciężka ale idzie się szybko przyzwyczaić, nigdy nie widziałem Paczki która ważyła 70 kg!!! Paczki są różne zdarzają się ciężkie ale trochę przesadziłeś. Jeżeli chodzi o mieszkania zawsze możesz wynająć coś swojego w tym momencie nie siaciagaja za mieszkanie a jeszcze dopłacają 124 euro miesięcznie wiec na kawalerkę za 300 euro było by Cię stać. Widać masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem bo to wszystko jest w umówie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jak pracowałem na dniówce zawsze miałem około 1450 na rękę teraz za pełny miesiąc na nocce zarobiłem 1630 wiec. Jeżeli zarobiłeś mniej to tylko dlatego ze nie przepracowałeś całego miesiąca. Transport do pracy jest darmowy… Jak byś posłuchał ludzi z innych firm to tak samo jeżdżą po dwa kursy a mieszkania maja nawet oddalone o 30 km od pracy i jeszcze za to płacom po 3 euro za dzień. Firma zapewnia rowniez transport na płatny urlop oraz powrót a to żadkość. Tak to już jest Polakowi nikt nie dogodzi… Ja pracowałem w wielu agencjach lepszych i gorszych ale o tej nie powiem złego słowa i mogę polecić. Byle by przyjeżdżali normalni ludzie którzy chcą pracować.

KTK
@Kamil

Tak byłem tam nie cały miesiąc, i żałuje że wogóle spojrzałem w strone tej firmy. Nie wiem co te ludzie tu wypisują że firma uczciwa ale domyślam sie że pisze to ktoś z góry lub ktoś kto liże d...pe górze. Żal mi takich ludzi ale jak chcą być nikim całe życie to bedą. Firma nie jest uczciwa nie wypłaca w 100% wszystkiego szukają czego kolwiek aby wmówić i uje...ać wynagrodzenie. Mieszkania tez piszą że różne... a ja powiem tak. Jak płace za mieszkanie co kolwiek to wymagam żeby to mieszkanie przynajmniej było mieszkaniem a nie kurnikiem ze szczurami w pokojach i kuchni. Za darmo bym nie chciał mieszkać w takich mieszkaniach jak oni tu oferują..... godzin pracy tez sie nie da doliczyć bo przeciez nikt nie wyśle paska wynagrodzenia bo po co.... nie doprosisz sie tego tych żałosnych ludzi. Praca i firma poniżej krytyki i tyle w temacie. Jak ktos pisze że jest ,,ok" to juz wiadomo że pisze to osoba która ma układy z kordynatorem co wszystkim du...pe obrabia. Taka osoba sie obudzi z ręką w nocniku kiedys ale je....bie mnie to :) nie polecam tej (usunięte przez administratora) w hessen i tyle w temacie.

....
@Stary pracownik

Normalni ludzie nie przyjadą tam gdzie firma je...bie ludzi pod każdym kątem :) czytać umiem ale takich ludzi jak ty zrozumieć juz za to nie. Jak ci pasuje wykorzystywanie takie jak tam jest to se pracuj co ja ci pracy bede żałować? Nie interesuje mnie to ile ty dostajesz za obrabianie d....py innym pracownikom i lizanie jej kordynatorowi. Wez człowieku nie wprowadzaj ludzi wbłąd i nie wypisuj tego co ci każą. Nie każdy chce doświadczać na własnej skórze jakim dnem jest praca w GLS tam. Może i faktycznie tyle zarabiasz ale cos mi sie wydaje że żyjesz dobrze ale z biurem a nie pracownikami :) moze i są gorsze agencje pracy ale co mnie to obchodzi? Ja pisze o tej a nie innych. Także wiele firm przerobiłem i pierwszy raz w takim (usunięte przez administratora) wylądowałem. Wiec mi tu gościu nie pier.....ol głupot bo to co ty piszesz to słowa tych kilku osób które jedynie co robią na firmie to podsłuchują i za plecami obrabiają cztery litery. I uwierz mi gdyby płacili rzeczywiście to co napisałeś co do grosza... to wynają bym sam chate NORMALNĄ i nie liczył na ich warunki poniżej zera :) ale nie placą tego co napisałeś i łatwo to przeliczyć bo moze i nie pracowałem całego miesiąca ale za to co przepracowałem to sporo za mało zapłacili i paska wynagrodzeń doprosić sie juz od kiliu dni po wypłacie nie moge. Nie wprowadzaj wbłąd innych człowieku i nie polecaj czegoś co ci z biura każą polecać.

Uczciwy Pracownik
@KTK

Po prostu czytam i nie wieżę jak ludzie potrafią kłamać.... Chyba firma musiała nieźle Ci zajść za skórę pewnie zostałeś wyrzucony nie bez powodu i teraz chcesz się zemścić na firmie która moim zdaniem jest jedną z najuczciwszych w których pracowałem. Nie rozumiem jak możesz pisać ze zarobiłes 1000 euro? pewnie nabrałes sobie zaliczek których teraz nie doliczyłeś. nie ma czegos takiego jak 1000 euro chyba ze nie przepracujesz dużo dni. Pracuje tu już pare miesięcy i nigdy nie dostałem mniej jak 1600 euro teraz za sierpien dostałem ponad 1700 a godzin było mało. nie wiem człowieku o czym ty piszesz ale takie kłamsta to lprzesada gdzie ty widziałeś paczki 70 kg bo chyba nie tu, nie kture są cięzkie ale nigdy 70 kg... Samochody ci nie pasują to może sobie taksówką dojeżdzaj nie rozumiem co z tym pasatem jest nie tak wozi ludzi nie płacimy za to wiec chyba jest ok. nigdy nie czekałem na drugi kurs wiecej jak 30 minut z reguły czeka się 20 minut.... Pokoje som normalne chyba naprawde nie byłeś nigdy w pracy gdzie jest źle tu jest luksus. Wszystko to co obiecane się zgzadza...

@Uczciwy Pracownik

A apropo kwatery to odliczają coś za nią z pensji? Czy jest w całości przez pracodawce pokrywana?

stary pracownik
@Helena

Tak odliczajom ale zarobki i tak sa fajne ja na nocce zawsze mam ponad 1700 euro na reke i nie interesuje juz mnie ile kosztuje mieszkanie i nie place za dojazd do pracy

@stary pracownik

Ale nie interesuje Cię ile kosztuje mieszkanie, bo masz za nie płacone przez firmę? I dojazdy zbiorowe są organizowane do pracy, że nie płacisz za dojazd ?

@KTK

Dokładnie tak, (usunięte przez administratora). 1500€ to po dwóch miesiącach bedziesz mieć :)

@stary pracownik

Nie ma takiej kasy, a jeszcze do tego nocek prawie nie ma. Stary pracownik to i na rozum padło. Ogarnij sie gościu i pisz jak jest, a nie scieme walisz. :(

@Paweł

Niby nocki sie pojawiły, jest więcej nas na nockach. Ale to jest (usunięte przez administratora) jak chcesz sie zajeździć za kilka euro więcej od godziny to powodzenia życzę. Dla mnie zdrowie ważniejsze. A do tego gonią na nockach. Jest jakiś polski coach - tak ma na koszulce i goni wszystkich. Szkoda; ze sam nie popracuje. Ponoć kiedyś był koordynatorem w kilku agencyjkach. Nie polecam. Stracisz zdrowie, gonią jak zwierzaka, a pomocy ze strony firmy wcale nie ma. To tylko opowiastki. Spadam stad.

Renata
@Krzychu

Pomocy brak? A odnośnie czego np., potrzebę na nią zgłaszacie? Tych kilka euro za nocki to ile? Ludzie chętnie obecnie się na nie pchają?

Rambo
@Krzychu

Krzychu Ty chyba u nas nie pracujesz tylko rozsiewasz fałszywe informacje wiadomo po co???? Po 1 na nockach to ja już pracuje od marca. Po 2 nigdy nikt taki jak coach do mnie ani do kolegów z którymi pracuje obok nie podszedł baaa nawet nie wiem jak wyglada. Fakt jest taka osoba ale nie miałem z nią do czynienia on chyba jest jak sama nazwa wskazuje od uczenia nowych… Jeżeli tak bardzo Ci zależy na popsuciu opini innej firmy to sie pofatyguj o sie doinformuj???? widać na hali jak robicie pod górke

@Rambo

Może i od marca pracujesz ale wzrok masz jednak slaby :( nie chce nikomu nic zrobisz tylko mówię jak jest. Może pracujesz na załadunku, bo tam jest inaczej. Na rozładunku co chwila kręci sie i dyryguje. Nawet chłopaki z gls maja go dość. Tam jest sama polityka zi poganianiem, żadnego zrozumienia. Bez wyjątku dla nowych czy starych. Tak jest , a jak nie widzisz to dopytaj to bedziesz wiedział.

@Renata

Renata, przyjdź popatrzeć na hale to zobaczysz. Jesteśmy rozsypani po całej hali, nie ma nikogo od nas kto ci pomoze w czym kolwiek. Sebastian pojawia sie tylko wtedy jak ma jakiś interes. Inni maja gości co chodzą, brygadzisci niemieccy jakoś na innych lepiej patrzą. I tak nie zrozumiesz, tam trzeba być żeby wiedzieć jaki jest sajgon, jaki jest (usunięte przez administratora) Ludzie sie pchają dla kasy ale szybko mozna dojść do wniosku, ze nie warto. Lepiej iść na dniówki i znacznie lżej pracowac, a i godzin więcej niż na nockach. Niewiele ale zawsze. Przyjedź do nas to zrozumiesz.

@KTK

W pełni prawda i tylko prawda lidzie nie dajcie się nabrać szkoda zdrowia fizycznego oraz psychicznego a to ze ktoś z agencji wystawia sobie pozytywne opinie jest tylko po to aby złapać ludzi którzy po przyjeździe na miejsce mogą dostać załamania po zobaczeniu warunków na miejscu

Katarzyna

A czy ktoś z was może napisać jak tam sprawy się mają w tym roku? :) Nie ma tu chyba jeszcze wpisu z 2023, może coś się zmieniło jeśli chodzi o warunki? Na plus lub na minus? Szukają Operatora wtryskarki, nie ma niestety podanych warunków, wymagań, widełek itp. Chłopak nie chce aplikować w ciemno. Może coś wiecie?

Bolek

Powiew99
@Bolek

Zgodzę się z twoją opinią Bolek

Kris
@Bolek

Odpisz na maila. Mam kilka pytań. krzysztofgroen@gmail.com

@Kris

Brzmi jak praca marzeń :D Serio żadnych minusów nie ma?

@Bolek

Zakwaterowanie opłacane przez firmę?

@Bolek

Od czego zależy że w pracy jest ciężej a od czego że jest lżej?

Mario
@Maria

Zapewnione ale opłatę zabiorą ci z pensji. :( zakwaterowanie słabe a kasa duża ponad 150euro. Uważajcie na nich :(

Renata
@Mario

150? A jakie warunki u Ciebie wyszły? Jest opcja samemu sobie coś znaleźć ewentualnie?

@Maria

.Maria to ręczna sortownia i wsadzają wszystkich na załadunki ręczne kontenerów i kilku od niedawna na rozładunek. Na załadunku jedna osoba na kontener z paczkami w wadze która nie ma limitu... napisane na kartonie 3.5 a w praktyce waży nie wiadomo ile ale napewno ponad 35. Przecinek przez przypadek ktos dostawił. Ja bedziesz musiała załadować cały kontener takimi ciężarami, sama to sie zebrać mozna. A przez noc musiszich kilka załadować sama. Ja dostaniesz same opony to tez lekko nie jest. A do tego jeszcze cie popędzają.

@Krzychu

A czemu takie rzeczy trzeba ręcznie robić? Nie ma miejsca na żadne wózki widłowe czy inne pomoce?

Karlos

Byłem z nimi w szwecji.Warunki spartańske brak neta zasięgu w telefonie.Autem w trakcie przerwy nie możesz podjechać do sklepu czegoś kupić aut nie możesz w wikend uzywać by gdzieś pojechać.Tylko praca dom.

@Karlos

To co w wolnym czasie tam robiliście skoro nigdzie pojechać nie było można?

Pracuje obecnie w Goodworkers, jeśli macie pytania piszcie, chętnie uczciwie na nie odpowiem

Ciekawski

Czy pieniadze sa zawsze na czas?

@Ciekawski

Na to pytanie odpowiem w dniu wypłaty, jeszcze nie wiem jak będzie wyglądać wynagrodzenie

Sx

Ja mam zawsze na czas.

Zadawajcie pytania, z chęcią odpowiem, a cała relacja będzie po zakończeniu kontraktu

Mógłbyś lepszy nick znaleźć, pracowałem pół roku i zadowolony nie jestem

Je...ać goodworkers
@Ciekawski

Hajs może i na czas ale zapomnij że w całości :) niedorobiony aktualny kordynator siłą bedzie sie doszukiwał czego kolwiek żeby ci wypłate upierdzielić. Nawet w 50% mniej dostaniesz tego możesz być pewny. Zbyt dużo ludzi w ostatnim czasie sie skarżyło na to samo. Nowa firma na rynku Niemieckim dlatego opini za wiele nie ma i uwierz moze i lepiej bo byś po paru opiniach z tąd wyszedł ; D nie polecam i tyle. Katują na magazynie jak tylko sie da żeby 7h max było. 4/6 tirów załaduje jedna osoba byle tylko godziny ograniczyć i nie płacić wiecej. Najgorsza agencja pracy jaka istnieje. Zachorujesz a oni siłą do pracy cie ciągną a jak nie to dyscyplinarka którą tak naprawde mogą sie jedynie podetrzeć bo nikomu ona nie zaszkodzi zbytnio skoro nikt dłużej tu nie pracuje niż 2/3 tyg.... są nieliczni ale tu co chwile ktoś odchodzi i przychodzi bo zwyczajnie sie nie szanuje ludzi. Odrazu mówie ja ze swojej strony nie polecam jak i pod względem pracy mieszkania warunków tak tym bardziej finansowym. Jest dużo lepszej pracy i firm na rynku, ta jest jedną z najgorszych jakie doświadczyłem.... pozdro z fakem dla S.H.

Oto moje doświadczenia z agencją GOODWORKERS. Wypłaty zawsze do 15 kolejnego miesiąca, kwota zazwyczaj była o 100-150zl mniejsza od przelicznika na google, kwota wynagrodzenia za przepracowany miesiąc wynosiła u mnie (150h) niecale 1500 euro, jeśli chodzi o zakwaterowanie jest bardzo różnie, zależało mi na pokoju jednoosobowym i taki otrzymałem na wszystkich kwaterach ( a byłem na trzech w ciągu 5 miesięcy pracy, pierwsza kwatera 4 osobowa, druga 9 osobowa, trzecia 7 osobowa) co do atmosfery na kwaterze było względnie dobrze poza kilkoma incydentami, więc jadąc tam z myślą o odpoczynku po pracy musicie się nastawić na integracje, inaczej będziecie musieli znosić głupkowate zachowania współlokatorów, jeśli chodzi o samą prace to macie podstawowe stanowisko przy wyładunku jednak jeśli się pokażecie że jestescie produktywni będziecie od czasu do czasu wysyłani na lepsze stanowiska, na których nie narobicie się za dużo, co do atmosfery w pracy jeśli będziecie chcieli być wyróżniani bedziecie musieli zderzyć sie z niechęcią ze strony innych pracowników (polaków, jeśli chodzi o ludzi z Rumunii czy Bułgarii to będą ronić naprawde dobrym tempem, a wszystko powyżej wyrobionej normy jest na plus dla Ciebie w oczach kierowników ktorzy wysyłają na lepsze stanowiska) w kontenerze przy wyładunku pracujecie w dwójke, przy załadunku sami, jeśli chodzi o całość mimo pewnych niedogodności polecam, zarobicie, Pozdrawiam Pana Sebastiana

Kris

Napisz na maila krzysztofgroen@gmail.com

GLS robisz na Niemcach

Panie Sebastianie jest pan debilem zjebaleś mi świadectwo pracy przez pana nie mam zasiłku

Maniek

Także nie polecam pracy w hessen na sortownii.... niby sortownia a co do czego wsadzają wszystkich na załadunki ręczne kontenerów. Jedna osoba na kontener z paczkami w wadze która nie ma limitu... napisane na kartonie 5kg a w praktyce waży nie wiadomo ile skoro waga porównywalna do wagi 4 felg 18 calowych stalowych. Co do pieniędzy to nie wiem czy wypłacalni czy nie bo zbyt krótko pracowałem ale za te kilka dni co zapłacili to tez troche przymało licząc ile godzin pracowałem. Wiec tez cos urwali bezprawnie. Samo to że ludzie przyjeżdżają i za chwile odjeżdżają świadczy o tym jak ta firma dba o ludzi... i nie mówie tu o alkusach i ćpunach tylko ludziach co mają rodziny i są poukładani :) nikt normalny nie da sie zajechać za takie pieniądze.... odradzam świeża firma i nie kompletna.

Skanujący / kofer
@Maniek

Mam tu znajomych którzy mają rodziny i się trzymają i to nawet na nockach .

Skanujący / kofer
@Maniek

A odnośnie ciężarów (usunięte przez administratora) to ja osobiście.Jak nie daje rady z jakimś ciężarem to proszę o pomoc albo obmyślam jak to podnieść przy małym wysiłku (usunięte przez administratora) stary mąż chyba MUSK.

K

Napisz krzysztofgroen@gmail.com

Witam, zamierzam wyjechać w maju do tej pracy. Powiedzcie jak wygląda kwestia finansowa? Jak wygląda sama praca?

Powiew
@Kandydat

Praca jak praca to zależy czy będziesz do pracy czy w melanż

Lumpin

Firma na plus, Pieniążki 15 były już na kącie. Wszystko jak w ofercie, Bilet do Niemiec zakupiony przez firmę. Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie. Polecam

Chetnydowyjazdu
@Lumpin

Napisz proszę krzysztofgroen@gmail.com.

Kofer

Ja aktualnie pracuje w Niemczech na sortowni kurierskiej praca ciezka ale mozna sie przyzwyczaic. Pracujemy zazwyczaj ze swoimi. Jezeli chodzi o agencje to bardzo uczciwa I dbaja o pracownikow. Pieniadze zawsze na czas co tygodniowe zaliczki. Zjazdy na urlop oplaca firma a z czyms takim jeszcze sie nie spotkalem. Oplacaja rowniez przykazd do Niemiec. Pozytywnie

Patryk
@Kofer

Proszę mi odpisać czy to może w hessen ta sortownia ? Jak warunki. I jakie realne zarobki ?

Kofer
@Patryk

Tak sortowania, jezeli chodzi o prace to ciezko ale tylko na poczatku. Zarobki za ok 160h okolo 1500 euro na rękę

....
@Kofer

Ile godzin miesięcznie zazwyczaj jest od kąd tam pracujesz? Bo w umowie gwarantowane jest tylko 6h dziennie...

empe
@....

Witam, gwarantowane 6 h oznacza, że nie będzie to mniej niż 6 godzin pracy dziennie od poniedziałku do piątku, wyłączając weekendy i dni świąteczne. W razie pytań zachęcam do kontaktu osobistego, telefonicznie bądź e-mailowo z pracownikiem firmy Goodworkers.

Hahahaha...
@Kofer

Gościu nie wiem co ty brałeś ale najwidoczniej jestes jednym z tych dwóch (wiadomo o kogo chodzi) ;D to co piszesz kompletnie mija sie z prawdą ale słyszałem te słowa na żywo dlatego domyślam sie która osoba to mogła pisać. (usunięte przez administratora) szukaj u siebie w domu a nie tu, ODRADZAM FIRMA PŁACI NA CZAS ALE NIE W 100%. PRACA JEST CIĘŻKA? PROSZE WAS... CIĘŻKA PRACA TO PRZY DOPROSZENIU SIE W TEJ FIRMIE O SWOJE PIENIĄDZE. PRACA JEST PATALOGICZNIE CIĘŻKA. WYKORZYSTUJĄ JAK SIE DA ŻEBY W 6/7H ZROBIĆ WSZYSTKO I NADGODZIN LUDZIOM NIE DAĆ. 14 KONTENERÓW ZAŁADOWANYCH PRZEZ JEDNĄ OSOBE W 7 GODZIN DLA CIEBIE JEST NORMALNĄ CIĘŻKĄ PRACĄ? TO WIDOCZNIE NIE STAC CIE NA NORMALNĄ ROBOTE JUZ CHŁOPIE. W ŻYCIU SIE NIE SPOTKAŁEM Z TAK KATOWANIEM PRACOWNIKÓW JAK TU NA MAGAZYNIE GLS. DŹWIGANIE NIE DO 30KG JEDNA OSOBA TYLKO NON LIMIT :) MI SIE TRAFIŁA NAWET NP SKRZYNIA BIEGÓW Z CIĘŻARÓWKI. KTÓRA NIE WAŻY NAWET 50KG A CO MOWIĆ 30... I TAK NON STOP BYŁO NA JEDNĄ OSOBE WIEC SORRY TO NIE JEST NORMALNA CIEZKA PRACA TYLKO WYKORZYSTYWANIE LUDZI. GDYBY HAJS SIE ZGADZAŁ A NAWET TO SIE NIE ZGADZA HAH... ZALICZKI NA CZAS TO TEZ POMARZYĆ... CHATA NAJLEPSZA TO ZE SZCZURAMI.... NIE CHCE WIEDZIEC JAK WYGLĄDA RESZTA GORSZYCH CHAT NAWET... JESZCZE ZA TO SIE PŁACI HAH.... SAMOCHODY TO TEZ PORAŻKA.... tyle chciałem powiedziec na to co ten pan z góry napisałem :) nie słuchajcie takich ludzi bo to zazwyczaj piszą osoby które lizą cztery litery w biurze komu trzeba żeby mieć przewileje.

Polska

Dokladnie

Powiew99
@Kofer

Część czy pracujesz jeszcze w firmie

Johny

Chciałbym się wypowiedzieć na temat moich doświadczeń z firmą Goodworkers. Pracuje z nimi od kilku miesięcy więc wydaję mi się że moja opinia będzie pomocna. Na początku trzeba przyznać że praca do najlżejszych nie należy, praca polega na załadowywaniu kontenerów paczkami kurierskimi sortownia GLS. Paczki są różne od kilku gram nawet do 50 KG chodziasz w większości przeważają te lżejsze to tępo pracy jest dość szybkie i trzeba się wyrabiać. W pierwszym tygodniu chciałem uciekać ale po przepracowaniu kilku dni organizm się przyzwyczaił jak do każdej pracy. Jedno jest pewne jeżeli ktoś nie jest sprawny fizycznie będzie mu dużo ciężej. Jeżeli chodzi o warunki mieszkalne to dużo zależy gdzie i na jakich ludzi się trafi w wiekszości (usunięte przez administratora) usuwana jest jednak bardzo szybko. Pokoje są dwu i trzy osobowe podobno są też jedynki na innych lokalizacjach, mamy dostęp do internetu chodź ten czasem zcina zazwyczaj jak wszyscy się podłączą ale generalnie i tak jest wporządku film można obejrzeć. W pokojach są łóka szafy bądź komody na ubrania jakiś stolik. Kuchnie i łazienki wspólne. Jeżeli o moją osobę chodzi to mi warunki odpowiadają gorzej jest z niektórymi nowymi którzy nie wiedzą po co przyjeżdżają. Ostatnio była sytuacja że panowie dali czadu po pracy, doszło do bójki, i oczywiście byli tak pijani że następnego dnia do pracy nie poszli. Koordynator odrazu zareagował i delikwentów już nie ma. To napewno duży plus dla firmy. Wynagrodzeń już miałem kilka i zawsze wszystko się zgadza, zawsze wypłata do tego 15 jest. Na rękę wychodzi między w zależności na jakiej zmianie się pracuje ale mi na dziennej zmianie zawsze było wypłacone w okolicy 1500 Euro po wszystkich odliczeniach. Na nocce podobno panowie maja ponad 1600. Dojazdy do pracy są zawsze zoorganizowane przez firmę więc nie trzeba się martwić jak dostać się do pracy, co prawda za zwyczaj są dwa kursy i trzeba po pracy troszkę poczekać ale przynajmniej ja nie musze się o nic martwić. Sprawa urlopów też wygląda w porządku wystarczy dogadać się z koordynatorem i możesz jechać a po przepracowaniu pierwszej umowy każdy zjazd na urlop opłaca firma. Moim zdaniem firma dba o pracowników, kasa jest na czas i zawsze się zgadza. Praca na hali jest cięzka ale tak jak pisałem można się przyzwyczaić i ważne żeby nie ściemniać. Kwatery mogą być.

Wsrh
@Johny

Zgadzadzam się jest ciężko ale po kilku przepracowanych dniach jest już Git. U mnie ludzie są porządku, fajna zgrana ekipa. Było tu kilku urabura ale już ich nie ma. Kwaterka może nie onieśmiela luksusem ale jest ok jak się dba o porządek to to jakoś wyglada tylko wiadomo trzeba tego pilnować a ze jestem uczulony na (usunięte przez administratora) to czasem przycisne młodszych o porządek i jest gicior. Kaska tez fajna wpada także jak najbardziej na plus ;)

Zostaw merytoryczną opinię o GOODWORKERS SP. Z O.O. - Gdańsk

• Jak się pracuje w GOODWORKERS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GOODWORKERS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODWORKERS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODWORKERS SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w GOODWORKERS SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODWORKERS SP. Z O.O.