Opinie o Interwel w Nieuwleusen

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Interwel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interwel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interwel w Nieuwleusen

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Interwel?

Bobby

Faza A, po jej zakończeniu z dnia na dzień dowiadujesz się, że nie przedłuża z tobą kontraktu i musisz na 6 miesięcy zniknąć. Faza B w Interwel jest jak Yeti - wszyscy słyszeli ale nikt nie widział.

Faza A, na przedłużenie nie ma co liczyć.

Xyz

Ludzie uciekajcie od interwel, koordynatorzy nie załatwiają spraw, mieszkania po 8 do 12osob.

@Xyz

Prawda.

Bobby

Jeżeli chcesz mieszkać z obcokrajowcami nie znającymi angielskiego, mieć jedną półkę w lodówce i brudnej kuchni, spać na brudnym materacu, jeździć starym rowerem do pracy i być szczutym przez polskiego koordynatora to zapraszamy serdecznie do Interwel! Każdy nowy dzień to przygoda.

Banda (usunięte przez administratora) pobierają kaucję za klucze. Za święta niechca wyplacic należnego wynagrodzenia. Idealna agencja jeżeli nic nie umisz i nie znasz języka,

Dziękujemy za Twoją opinię, wszystkie sugestie i uwagi forumowiczów sa dla nas bardzo istotne, ponieważ zależy nam na tym, aby nasi pracownicy byli zadowoleni zarówno z pracy, jak i z warunków mieszkalnych. Dlatego też od minimum pół roku Interwel zatrudnia osobę, ktora regularnie dba o czystość w domach, które wynajmujemy dla naszych pracowników. Trudno jest nam odnieść się do anonimowych komentarzy, ale zależy nam aby każdy czuł się u nas dobrze. Jeśli pracujesz dla nas, prosimy o przesłanie zdjęć zniszczonych materacy na adres: praca@interwel.nl Pozdrawiamy serdecznie, Team Interwel

Ile jest zmian w Interwel?

Dzien dobry, ilość zmian zależy od konkretnej oferty/firmy. Osoby zainteresowane zapraszamy do bespośredniego kontaktu z nami: praca@interwel.nl Pozdrawiamy, Team Interwel.

Przemysław Kamuda

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości typu "opinie piszą koordynatorzy lub też osoby z biura " podałem imię i nazwisko. Pracę w Holandii zacząłem w 2016r. Do tej pory Interwel jest piątym biurem pracy. Pamiętajmy, że tyle opinie ile ludzi a czytałem różne dziwne sytuacje opisywane na portalu prawie jak fantasy . Ludzie pamiętajmy że jeśli ktoś przyjeżdża do pracy za granicę i chcę zrealizować swoje cele to zrobi to i narzekać nie będzie , przynajmniej w moim przypadku tak jest . Jak to możliwe, że pracując przez pięć biur nie mam negatywnych opinie i o każdym mogę pisać tylko dobre komentarze , ponieważ stosowalem się do regulaminów na miejscu zakwaterowania nie brałem wolnych dni z powodu nadużywania alkoholu lub też innych środków. Dla mnie interwel jest w tej chwili na pierwszym miejscu ze względu na pracę , zarobki . Ktoś pisał, że kiepskie warunki mieszkalne no tu jestem innego zdania oczywiście może wyniknąć sytuacja w której po przyjeździe zauważymy kurz lub jakieś zabrudzenia ale to nie powód do złości i wytykania błędów koordynatorowi . Czasem jest tak , że ktoś wyjeżdża i w to miejsce godzinę później jest przydzielania inna osoba dlatego można poświęcić 5minut na drobną kosmetyke pokoju . Co do koordynatorów , no tu też dużo niejasności ze strony osób zamieszczajacych komentarze. Jeśli koordynator przyjeżdża na domek widzi , że ktoś pije notorycznie , pali w pokojach , jest (usunięte przez administratora) na domku na chyba normalne że zwróci uwagę bo po to jest między innymi koordynator . Co do kontaktu to fakt nie zawsze odbiera telefon ale to chyba dlatego , że czasem mają spotkania z pracodawcami i swoje rodziny ważne jest to że oddzwaniają. Jestem zadowolony i polecam te biuro osobą które chcą zarabiać a nie przyjeżdżać dla rozrywki . Jeśli ktoś ma więcej pytań zawsze może napisać na priv. np. messenger.

Przemysław Kamuda

Damian

Pracowałem przez Interwel jako operator robota spawalniczego. Praca była dobra wynagrodzenie też, wiadomo mogło by być lepsze???? ale zawsze na czas na koncie. Co do mieszkania to jest przystosowane do normalnych warunków . Byłem na trzech. A lokatorzy? no nie da się uniknąć konfliktów jak się mieszka z obcymi osobami. Ogólnie polecam i jak będzie jeszcze możliwość to chętnie wrócę.

Plonas

Witam. Z czystym sumieniem moge polecic ta agencje pracy. Pracuje w branzy spożywczej na wozkach widlowych. Wyplata sie zawsze zgadza tyle ile na umowie tyle na koncie :) warunki mieszkalne przed koronawirusem miałem idealne. Duzy dom 200 metrow do lidla aldiego i jumbo. Teraz niestety przeniesli nas do wioski warunki mieszkalne nie sa zle ale wszędzie daleko. Biorac pod uwage wszystkie plusy i minusa naprawdę agencja godna polecenia.

Karol

Pracowalem dla Iterwela jako spawacz. Nie mam zadnych zastrzezen. wszystko bylo zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wynagrodzenie na czas. Bardzo pomocne i uprzejme panie w biurze. Karol

Polder

Pracowałem dla tej agencji przez około 18 miesięcy. Ogólnie było fajnie, wynagrodzenie na czas, koordynator w porządku prezentujący pewien poziom kultury. Na koniec współpracy wypłacone zostały mi wszystkie dodatki bez oszustw i kombinacji. Zakwaterowanie było fajne, większość czasu spędziłem sam w pokoju. Po 26 tygodniach biuro zaczęło odprowadzać składki emerytalne STIPP. Nawet gdy miałem kłopoty zdrowotne nikt się mnie nie pozbył jak zużytą rękawice tylko pracowałem dalej. Pewno bym dalej pracował gdyby nie korona. Chciałbym zaznaczyć iż byłem lubiany przez klienta praca nie sprawia mi kłopotów i znam całkiem nieźle język angielski. O minusach troszkę ciężko o podwyżkę no i ci LUDZIE. Ale niestety 80% z nas nawet z pałacu zrobi chlew nie zna języka i nie lubi pracować. A agencje nie sa w stanie zweryfikować tego od razu.

Przemysław B

Pracowałem i nadal chce pracować w Interwel. Jestem bardzo zadowolony z mieszkania, gdzie zostałem zakwaterowany (za każdym razem). Pomoc Koordynatora oraz Pań w Biura jest na poziomie bardzo wysokim, dbałość o każdą powierzoną kwestię - zawsze rozwiązanie problemu było proste. Wypłaty na czas, zero problemów Polecam agencję tylko osobą z Ang i prawa jazdy. Dobra stawika godzinowa i czasami gdy projekt na to pozwala można brać nadgodziny. Pracuje 3 lata w Niderlandach, Interwel stawiam na miejscu numer 1. Ostatni projekt: Luxform Global BV Pozdrawiam załogę Interwel-a.

Agencja godna polecenia, pieniądze na czas, koordynator zawsze pomocny. Zakwaterowanie blisko pracy, niestety z powodu wirusa praca się skończyła ale bardzo chętnie podejmę pracę po raz kolejny przez tą agencje ????

Baran

Polecam, wszystko ok, napewno bede jeszcze korzystał z usług tej agencji pracy.

Baran

Polecam. Wszystko ok. Napewno bede jeszcze korzystał z usług tej agencji pracy.

Seba

Polecam biuro Interwel pracowałem nie dawno lecz przez pandemie zawiesili produkcje w firmie w której pracowałem mimo to biuro nie zostawilo mnie na lodzie proponując inna pracę . Wszystko wporzadku I na czas jeśli chodzi o kontakt z koordynatorem nie było problemu załatwienia czegokolwiek , pieniądze na czas dobre rozwiązanie aplikacji w której wypełnia się samemu godziny więc nie może być mowy o pomyłkach w wynagrodzeniu , zakwaterowanie ok zawsze można wynająć sobie własne. Jestem naprawdę mile zaskoczony współpraca .

Stanislaw

Moim skromnym zdaniem pracodawca Intervel bardzo wiarygodny,godziwe warunki mieszkaniowe w porownaniu z innymi firmami gdzie mialem okazje pracowac Polecam

Interwel, byłem.

Interwel. Byłem pracowałem rok. Przez ten rok niedotrzymano słowa co do podwyżki. Jeśli chodzi o warunki to dla spawaczy pokój 1 osobowy to standard, chociaż tutaj męczyłem się ze wspolokatorami to doświadczenie w pracy które tam zdobyłem pozwala mi teraz na "dzień dobry" odrzucać oferty gdzie tej jedynki nie ma. Stąd trafiają tam ludzie nieporadni lub alkoholicy jak (usunięte przez administratora) i nikt z tym nic nie robi. Co do wypłat (usunięte przez administratora)tak że jest to zorganizowane w sposób legalny generalnie coś co jest niekorzystne dla Ciebie nie oznacza że jest (usunięte przez administratora), tylko brakiem kultury. Są biura dla specjalistów gdzie będą rozliczać Ciebie na Twoją korzyść, a Interwel do nich nie należy. Mało tam dobrych ludzi bo każdy dobry spawacz w NL jeśli korzysta z zakwaterowania to ma jedynkę. Ale jest to dobre biuro na początek jeśli zależy Ci na doświadczeniu (pół roku maks do roku więcej Ci nie potrzeba) Drogie byłe biuro jak się zatrudnia na normalnych warunkach to I ludzie znajdują się kulturalni. Ale jest taki kryzys że im więcej patologii zamierzacie z PL tym lepiej na obu rynkach się zrobi dla normalnych ludzi. Proszę biuro o odpowiedź czy nie mam racji. Ja uważam że mój komentarz jest prawdziwy z tym co zastalem u Was.

@Interwel, byłem.

@Interwel, byłem dziękujemy za zabranie głosu, a także rok pracy z nami! Mamy nadzieję, że są aspekty, które również miło wspominasz. Jeśli chodzi o zarzuty, jakie pojawiły się w Twojej opinii, to ciężko jest się do nich odnieść tu na forum, ze względu na ich anonimowy, a także dość ogólny charakter. Z przykrością czytamy informację o tym, abyśmy wykazywali brak kultury, czy też zatrudniali na warunkach niegodziwych. Oferty naszej Agencji są oparte na standardach rynkowych. Staramy się też nieustannie rozwijać i wychodzić naprzeciw potrzebom naszych pracowników. Chętnie przedyskutujemy poruszone kwestie, w tym celu prosimy o kontakt bezpośredni celem przekazania szczegółowych informacji, które pozwolą nam dokonać właściwej analizy sprawy i się dokładnie ustosunkować. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, która może nam wyznaczać obszary działalności, wymagające poprawy. Pozdrawiamy, Interwel.

Andrew

Pracowałem tu do 20 marca i chcę wrócić. Wolę wracać do warunków które znam niż eksperymentować szczególnie w sytuacji która teraz jest. Miałem dobrą pracę dobrą kasę zawsze na czas a to dla mnie najważniejsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Interwel - Nieuwleusen

• Jak się pracuje w Interwel?

Zobacz opinie na temat firmy Interwel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interwel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interwel?

Kandydaci do pracy w Interwel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interwel