Opinie o Interwel w Nieuwleusen

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Interwel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interwel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interwel w Nieuwleusen

Były

@Pracodawca Z czego jesteście Państwo dumni? Że udało wam się na czas kontroli szybko poprzenosić ludzi i łóżka z małych pokoi, żeby podczas kontroli nie było podstaw sądzić, że w takiej małej klitce mieszkają dwie osoby? Co to w ogóle za polityka, pakować dwie obce sobie osoby do jednego malutkiego pokoju? Jak Wy w ogóle ludzi traktujecie takim zakwaterowaniem? To jest nienormalne, że aby u Was pracować trzeba mieszkać z obcą osobą, nierzadko prezentującą patologiczne zachowania. Ja bardzo szybko Wam podziękowałem za współpracę, jakoś inne firmy potrafią uszanować człowieka i zaproponować 1 osobowy pokój. Szkoda, bo praca była naprawdę dobra, wypłata na czas, ale po pracy chciałbym odpoczywać a nie słuchać wywodów pijanego lub najaranego współlokatora. Z interwencjami koordynatorów też różnie bywa. Jak nie ma ludzi do pracy to najgorszego „patusa” zostawią, bo liczy się sztuka, także ciężko mi Państwa firmę jakkolwiek polecić.

@Były

Nie ma w ogóle możliwości zamieszkania w pokoju jednoosobowym? A z koordynatorami kontakt jest utrudniony czy ok? Piszesz, że z interwencjami różnie bywa - a czy w innych problemach ( nie związanych z kwatera) pomagają?

Interwel to jedna wielka (usunięte przez administratora) pracowalem u nich 3 miesiace za karzdym razem gdy wracalem z nocki przychodzili do mnie patolusy i mnie budzili caly czas prowokacje gdy bylem w pracy to wchodzili mi do pokoju kradli pieniadze I inne rzeczy prywatne kupilem kamere to zaczeli wylanczac router wifi bylo wszystko zglaszane do biura biuro nie reagowalo nawet nie chcieli tego sluchac najgorsze biuro w jakim kiedykolwiek pracowalem w pracy mobing kozano mi jezdzic do zimnej chali a gdy powiedzialem ze nie pracuje tu sam to zaczeli mi grozic.w pracy opowiadali holendra glupoty na muj temat ze ukradlem jakies im portwele odradzam to biuro I psychpatow ktorzy tam mieszkaja

Tyhg
@Dawid

Pokoje są nie zamykane więc cały dzień w pracy myślisz czy właśnie tobie akurat nie (usunięte przez administratora) pokoju

Monia Nowy wpis

Hej, a jak oceniacie teraz pracę jako pracownik produkcji? chodzi mi o te ofertę ze strony na Genemuiden do produkcji dywanów. Piszą o widełkach od 480 do 600 euro. na spokojnie chłopak może mieć te 600? I jakie są ostateczne koszty utrzymania tam?

567 Nowy wpis
@Monia

Koszty utrzymania - wyżywienie. Praca jak praca na 3 zmiany. Ale musisz mieć na uwadze że będziesz mieszkać w domu gdzie jest 12 ludzi, tak zwana stodoła. Przy takiej ilości osób w domu można się nerwicy nabawić bo każda z 12 OSÓB jest inna. A zarobki z sobota to około 600 z tego co koledzy tam pracowali i gadali

Ktoś o lakiernikach na okolice Zwolle pisał a jak tak patrzę po ofertach to aktualnie wszystkie kierują w te rejony. Na inne będą też poszukiwać? Nie jest to moja ulubiona część Holandii a na jakąś obróbkę metalu bym się wybrał. Jest nawet teraz taka oferta ale nie mam pojęcia jak płatna

Ale Nowy wpis

Interwel nie jest dobra agencja, płacą 12 / 13 euro brutto.. Poszukaj w covebo techniczne zawody, albo agencji co mają techniczne zawody dobrze płatne.. Bo tyg. Możesz wyjść nawet do 800euro

Nie wiecie czasem czemu armii lakierników teraz potrzeba w okolice Zwolle? Patrzyłem po tych dzisiejszych ofertach, które wrzucili i piszą, że za 10cioma osobami się oglądają teraz. robił tam ktoś może i by mógł polecić? Zastanawiam się też czy takiej ekipie jedno lub dwa mieszkania ogarniają żeby nie było już jakichś innych osób?

Aaaa

Warsztat lakierniczy gdzie auta malują? Czy zlomowiec i tam lakierników potrzebuja

Czy w Interwel występują paczki/bony świąteczne?

BBL

Nie wiem jak w interwel ale w innych agencjach co roku box świąteczny każdy dostaje????

Medewerker

Dostaliśmy po holenderskim chlebku świątecznym i wypłacili nam urlopowe i wakacyjne ????

Kalina

Ktoś coś słyszał o jakiejś inspekcji? Teraz niedawno taki komentarz się pojawił ale bez rozwinięcia, wiec nie wiem do czego konkretnie autor chciał się odnieść? wraz z nowym rokiem miały w ogóle wejść jakieś zmiany w warunkach pracy? będą lepsze oferty? warto czekać?

I co z tymi paczkami świątecznymi? Widzę ze temat w teorii przemilczany? nawiązuje do tego tematu od strony biura, widzę ze ktoś pisał jako klient agencji. Na jakiej umowie można się zatrudnić już na samym początku? Jest okres próbny? Po jakim czasie można przejść na tę na stałe i czy warto? mam doświadczenie z innej agencji, dopiero sprawdzam warunki

Spawacz monter jaką ma teraz umowę, kwestia wyboru czy jak? W maju była taka oferta to tam wszystkie były chyba podane, jakie można tylko, no i w sumie to nic konkretnego nie wiadomo. Zależy mi jednak na stałej umowie o pracę, najlepiej bezterminowo. Jest to możliwe teraz?

Dawid

Okropne rzeczy piszesz? Serio cię okradali i nikt z tym nic nie robił nawet jak zgłaszałeś? A jak z zarobkami? To znaczy jak oceniasz? Dobre czy niewarte zachodu?

Jestem w stanie uwierzyć w ta opinie. Koordynatorzy nie pomagają w takich sytuacjach, tylko mówią: „wy Polacy się między sobą okradacie”.

Tyhg
@Dawid

Aktualność
"De Vliegende Brigades" z SNF!
W SNF (Stichting Normering Flexwonen) wprowadzono dodatkową kontrolę, aby upewnić się, że zakwaterowanie pracowników UE zawsze spełnia normy. Są to tak zwane "De Vliegende Brigades".
Jak wygląda taka kontrola?
Jednostka kontrolna (TUV) informuje, że w ciągu 24 godzin pojawi się inspektor, który skontroluje kilka domów, sprawdzając, czy dane zakwaterowania spełniają wymogi SNF, takie jak:
- odpowiedni metraż przypadający na pracownika
- ilość toalet, pryszniców, czy też miejsc do gotowania znajdujących się na lokacji mieszkaniowej
- aktualne przeglądy pieców gazowych
- odpowiednia ilość czujników dymu i gaśnic na zakwaterowaniu

W poniedziałek dostaliśmy telefon, że inspektor przyjedzie we wtorek rano- był to oczywiście niemały szok.
We wtorek rano inspektor skontrolował nasze domy i nie był on w stanie znaleźć żadnych usterek.
Wszystkie nasze lokacje spełniają standardy dogodnego zakwaterowania dla europejskich pracowników- z czego jako INTERWEL jesteśmy bardzo dumni.
Były

Jest dobrze
@Były

Jedz do TML zobaczysz co to szkoła przetrwania

Czy pensja w Interwel składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Spawacz, ich ogłoszenie jest 22 maja na GoWork.pl.

Chlopzmazur

Nigdy nie trafiłem na lepszą agencje niż interwel jeśli chodzi o zarobki. Lokacje całkiem spoko, ludzie bywają różni, ale wszystkie sprawy idzie załatwić w 99% z koordynatorem. Polecam dla osób ambitnych, a przede wszystkim dla osób które wiążą przyszłość z Holandia. To wasza szansa na sukces!

Grażyna
@Chlopzmazur

Ej a agencja też załatwia zakwaterowanie? Jakies pokoje, mieszkania itd.? A jak tak, to jakie sa warunki, jak łazienka, kuchnia, ile osób razem mieszka?

Potwierdzam, Jan, zboczeniec, lubi mężczyzn do lat 22, oferuje im prywatne warunki , więcej pieniążków za spędzony weekend

Justyna

Sporo ogłoszeń na stronie jest na produkcję. Chciałabym dopytać czy kobiety też mogą jechać? To są bardziej bardzo ciężkie fizycznie zlecenia? Duże normy? Dajcie proszę znać

Przemysław

Dlaczego usuwacie niewygodne komentarze,przecie, wiecie ,że wasze biuro to jedna wielka lipa , oszuści....zimno na lokacjach, straszenie karami ,chorzy ludzie!!!

@Przemysław

To dlaczego podjoles pracę w tak złej agencji

@Przemysław

Możesz napisać coś więcej o tych karach? Za co one są? Do jakiejś określonej wysokości można dostać?

@Abcd

Nie wiedziałem ,że taką się okaże, dopóki nie spróbujesz ,nie będziesz wiedział

@Justyna

Różnie ,masz na lokacji jakieś plakaciki z obrazkami czego nie wolno, przedstawia jakieś zakazy i kwoty przy tym,.... pamiętajcie jedyne jakie kary macie w Holandii to tylko przez sąd lub urząd skarbowy, nikt nie może , wymyślać sobie jakiś kar z waszych wynagrodzeń!!!

@Justyna

Albo pod twoją nieobecność chodzą ludzie po twoim pokoju i nie wiadomo czego chcą,jaka to jest prywatność każdy może wejść do twojego pokoju i grzebać w twoich rzeczach,kolejna sprawa wiatrak myślący że rozumie język Polski ,cały Jan (usunięte przez administratora) uważajcie na to biuro, dziśiaj ostatni mój dzień

@Przemysław

Tak to są zalety interwel, oni nie rozumieją tego.. Miałem taką sytuację że każdego dnia jak wracałem z pracy miałem innego człowieka (pijanego) w pokoju...

@Przemysław

Jan był najlepszym kordynatorem w tej agencji, tylko on potrafił rozwiązywać problemy???? a jeśli odszedł to pewnie miał dosyć tego balaganu jaki panuje w interwel

inka

Pracowalam kilka miesiecy w interwel na cykorii, nie polecam zakwaterowanie z jakimis nienormalnymi ludzmi to samo w pracy, jedna klika rodzinna która mysli ze wszystko może, wszystkimi rządzi, ludzie przez nich odchodzą a koordynator ich tylko broni, jak chcesz byc spokojna psychicznie to poszukaj innych agencji.

Natalia
@inka

Głównym problemem było współlokatorzy w zakwaterowaniu? A same warunki lokalowe były ok? No i praca jest ciężka fizycznie?

Inka
@Natalia

Tak największy problem z ludzmi, rządzą się jakby byli włascicielami, a warunki zakwaterowania srednie, stare domy i pokoje dwuosobowe wiec musisz mieszkać z obca osoba w malutkiej klitce. Kordynator czesto olewa. W pracy srednio, trzeba robic szybko, nikt cie nie nauczy i nie wytlumaczy tylko wymagaja zebys juz umiala. Ci co tam lata pracuja nic nie pomoga i zachowuja sie jakby mogli wszystko. Nie polecam.

Seba

nie wypłacalni kąbinuja z nowym biurem rozliczeniowym obcinają wakacyjne urlopy i co się da , czekasz 2 tygodnie na wypłatę, omijaj to kolego

Rrrr
@Seba

To prawda co mówisz, tak bywa w interwelu

@Rrrr

Wynagrodzenia są opóźnione? Wszystkim tak zalegają? Wiesz może z czego ta sytuacja wynika?

cebox2
@Justyna

nowy system i nowa apka na godizny

@Seba

nasi pracownicy sami uzupełniają przepracowane godziny w systemie, a wypłaty przelewane są co tydzień na konto pracownika. Nie wspólpracujemy z żadnym "nowym biurem rozliczeniowym". Czy Pan dla nas pracuje? Jeśli tak, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres: praca@interwel.nl - będziemy mogli osobiście rozwiać wszelkie Pana wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pozdrawiamy - zespół Interwel.

@Seba

Szczera prawda każdy tak miał w tym roku.(usunięte przez administratora) to wał.(usunięte przez administratora) jest spoko jako koordynator.(usunięte przez administratora) omijać z daleka

Aktualność
Firma Interwel życzy Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
i szczęśliwego Nowego Roku 2023!
Ddddd

Witajcie jak tam traktuje pracowników agencja w grudniu????

Jak wygląda ścieżka kariery w Interwel? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zastanów się 2 razy

Zanim popełnisz błąd i rozpoczniesz pracę w interwel.. Poczytaj opinię

Ludwik

Nie polecam zatrudniają kryminalistów, którzy mają wyroki już nawet i w trzech państwach. Nigdy nie wiesz z jakim psychopatą zamieszkasz lub zaczniesz pracować

Ggggg
@Ludwik

Gościu tak w interwel wygląda od lat, nic nowego.. Miałem taką sytuację że przez cały tydzień wracam po pracy i dziennie była nowa pijana twarz w moim pokoju..

@Ludwik

Przed przyjęciem kandydata do pracy, sprawdzamy go najpierw w bazie poszukiwanych przez policję- https://poszukiwani.policja.pl/- jeżeli osoba taka widnieje w kartotece policyjnej, to jej kandydatura zostaje natychmiast odrzucona. Jeżeli miał Pan doczynienia z takim "kryminalistą", mógł to Pan zwyczajnie do nas zgłosić.

Xyz
@Interwel

Czyli człowiek który siedział 25lat za morderstwo, i nie jest poszukiwany przez policję dostanie pracę w INTERWELU. TO miłe jak agencja pisze kogo zatrudnia.. Teraz tylko się potwierdziło 100% jak działa rekrutacja w interwelu

@Xyz

Niektórzy klienci wymagają zaświadczenia o niekaralności, ale nie jest to reguła przy podjęciu pracy. Sprawdzamy każdego, kto widnieje w portalu policyjnym, ale zgodnie z polskim prawem o ochronie danych osobowych nie mamy dostępu do wszystkich informacji. Jeśli czuje się Pan zagrożony proszę o kontakt (praca@interwel.nl), bo jak rozumiem jest Pan naszym pracownikiem? Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników dlatego będziemy wdzieczni za zgłoszenie potencjalnych zagrożeń.

Ludwik
@Interwel

Jest ktoś kto u was pracuje, a w zeszłym roku został ukarany w Holandii za pobicie współpracownika w miejscu pracy. Jest agresywny i na szczęście ja już z nim nie pracuje i nie mieszkam. W Niemczech ma wyrok za pobicie dwóch osób pałką teleskopową i w Polsce ma wyrok za kradzieże i rozboje, gdzie to przed tym wyrokiem zaczął uciekać za granicę. I na waszym miejscu sprawdzał bym zaświadczenia o niekaralności dla bezpieczeństwa waszych innych pracowników, a nie tylko wtedy kiedy klient sobie tego życzy.

Kamil
@Ludwik

Jak można się skontaktować z Panem ?

Kamil
@Ludwik

Jak można się skontaktować z Panem ?

Zostaw merytoryczną opinię o Interwel - Nieuwleusen

• Jak się pracuje w Interwel?

Zobacz opinie na temat firmy Interwel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interwel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interwel?

Kandydaci do pracy w Interwel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interwel