ELEKTRO-KLIM Wawrzyńczyk Berbecki Sp.K.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ELEKTRO-KLIM Wawrzyńczyk Berbecki Sp.K.

Elektromonter Nowy wpis

Witam. Czy aktualnie prowadzicie rekrutację dla elektromonterów/elektryków z uprawnieniami SEP bez ograniczeń? Posiadam wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie w zawodzie jako elektromonter

biuro Nowy wpis
@Elektromonter

Proszę wysłać swoje CV na biuro@elektro-klim.pl Pozdrawiamy serdecznie

WB Nowy wpis
@biuro

Rozpatrujecie każde cv czy zapraszacie każdego chętnego na rozmowę? Chciałbym wiedzieć czy w razie co każdemu dajecie feedback i ile czekałby na odpowiedź.

biuro Nowy wpis
@WB

Odpowiednio z zapotrzebowaniem na dane stanowisko rozpatrujemy CV i się kontaktujemy.

Dzień dobry, zastanawiam się nad współpracą, ale boję się wielkich firm (korporacji). Czy rotacja wynika ze zmiany stabowisk czy zwolnień bo w komentarzach widzę że raz jest rotacja a raz jej nie ma. Jak jest rzeczywiście?

@Paweł

Firma cały czas się rozwija, ale nie działa jak korporacja, szef jest cały czas dostępny, a atmosfera bardzo przyjazna. Rotacja jest jak w większości podobnej wielkości firm i wynika częściowo z awansów, częściowo z tego, że niektórym zmieniły się plany życiowe, częściowo że niektórym już nie pasują delegacje. Firma cały czas się rozwija i potrzebuje coraz więcej pracowników, stąd ciągłe rekrutacje.

CH
@Łukasz

Oooo no to super, że są awanse w firmie. Extra. A jak wygląda przygotowanie pracownika do awansowania? Chodzi mi, czy sa jakieś skzolenia dodatkowe, aby móc osobę awansować? Czy przygotowywany jest tylko poprzez prace i dodawanie nowych obowiązków?

@CH

Są szkolenia i jeżeli ktoś jest ambitny oraz pracowity, to w taki sposób może awansować i poszerzać swoje umiejętności oraz kwalifikacje.

AU
@Łukasz

Czyli szef pracuje na równi z innymi, ma te same obowiązki? Jak jest wolny etat to najpierw szukacie wewnątrz firmy odpowiedniej osoby, a dopiero potem na zewnątrz? A jakby ktoś przyszedł z zewnątrz to są takie stanowiska, które nie wymagają delegacji?

@AU

Szef robi wszystko, żeby firma się rozwijała. Każdy w firmie ma swoje obowiązki, a że firma cały czas się rozwija, dlatego ciągle są poszukiwani nowi pracownicy. Co do delegacji, to nie napisałeś jakie masz doświadczenie i jakie mnie więcej stanowisko Cię interesuje. Najlepiej napisać do firmy, podesłać CV i zaznaczyć, że interesuje Ciebie praca bez delegacji, tak najprościej.

Podwykonawca

Witam, Czy wie ktoś może z kim się kontaktować w firmie Elektro - Klim w sprawie podjęcia współpracy jako podwykonawca?

@Podwykonawca

Witam proszę wysłać propozycję spotkania i prezentacji firmy na maila: marcin.nadaj@elektro-klim.pl Pozdrawiam

Mateusz

Bardzo cenie sobie współpracę z elektroklimem, porządni fachowcy, stosunkowo mała rotacja i bardzo uzdolniony kierownik działu projektowego sprawia, że współpraca z Eletroklim to przyjemność.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Elektro-Klim Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jakie są warunki zatrudnienia w ELEKTRO-KLIM Wawrzyńczyk Berbecki Sp.K.?

Wszystko zależy od stanowiska, doświadczenia i uprawnień.

Katarzyna

Dobrze trafiłam, bo dwa tygodnie później i już bym nie zdążyła na przyjęcia na to stanowisko Inżynier budowy ds instalacji sanitarnych. Jak ogólnie w tej firmie traktują kobiety na wyższych stanowiskach? I na jakie stawki można liczyć, podstawa mnie interesuje, ale dodatki też

@Katarzyna

W firmie jest równouprawnienie i jak kto jest traktowany zależy od zaangażowania w pracę, a nie ze względu na płeć. Jeśli chodzi o stawki to wszystko zależy od stanowiska, doświadczenia oraz uprawnień

Antoni

W związku z czym można by tu awansować ze stanowiska Asystenta projektanta instalacji sanitarnych na projektanta? Czy to staż pracy decyduje, czy odbyte szkolenia, czy konkretne umiejętności? Widzę właśnie, że mógłby słać aplikację. Co do zarobków jest podany zakres od 6 000–10 000 zł brutto. Poradzicie od czego zależy, czy otrzymam tę górną granicę i czy ta różnica w zakresie wynika z doliczenia premii?

@Antoni

W firmie awans zależy od umiejętności, uprawnień i doświadczenia, jeżeli ktoś się stara i ma uprawnienia oraz doświadczenie na dane stanowisko, to nie ma problemu z awansem. To samo z pensją, wszystko zależy od umiejętności i doświadczenia.

Wiolka

Chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera pracy panuje w biurze projektowym? Trafiłam na takie ogłoszenie o pracę - asystent projektanta instalacji elektrycznych i zastanawiam się czego mogę się tam spodziewać. Jest napisane, że język angielski jest mile widziany, a to znaczy że na spotkaniach projektowych nie jest używany?

@Wiolka

Atmosfera w biurze jest bardzo dobra i luźna, dużo w tym zasługi szefa z którym każdy może normalnie porozmawiać, powiedzieć swoje zdanie. Nie ma tu takich akcji, żeby szef się wywyższał i uważał za niewiadomo kogo. Wszyscy są normalnie po imieniu, każdy każdego szanuje, nie ma podziałów, ważne aby robić swoje i tyle. Angielski w sumie jest wymagany i potrzebny

Wiolka
@Marek

A czy praca zdalna lub hybrydowa jest dopuszczalna ? W jakich godzinach pracuje biuro projektowe? Czy są płatne nadgodziny?

@Wiolka

Jeśli chodzi o pracę zdalną czy hybrydową, wszystko jest do dogadania. Jak jest potrzeba nadgodzin, to normalnie płatne i wszystko na papierze, nie jak w niektórych firmach. 8-16

Jeżeli ktoś lubi dobrze zarobić i nie przeszkadzają mu delegacje, a do tego jak jeszcze jest ogarnięty, wykształcenie czy to elektryczne czy inne związane z firmą, na bank będzie zadowolony. Nawet jak nie ma wszystkich uprawnień, to mu je zrobią. Wiadomo jak wszędzie może być ciężko jak terminy gonią, ale nikt nie przychodzi do roboty leżeć.

XH
@Marek

No ja może bym zaaplikował. A ktoś więcej opowie o tych delegacjach? Gdzie trzeba jeździć? W obrębie województwa, czy po terenie całego kraju? I jak terminy gonią, to jak wygląda sprawa nadgodzin? Są obowiązkowe, czy tylko dla tych, którzy chcą sobie dorobić?

@XH

Ogólnie firma stara się delegować pracowników jak najbliżej domu. Jeżeli ktoś już jedzie na delegacje dostaje dodatek na każdy dzień. Nadgodziny to różnie, wiadomo jak trzeba podgonić robotę zwłaszcza pod koniec projektów, to i trzeba zrobić nadgodziny, ale tak to luz, z wolnym jak robota nie goni nie ma problemu.

Aplikacja

Chciałem aplikować bo są ogłoszenia ale słychać że dużo ludzi odchodzi. Jak ze stabilnoscią i finansami firmy ?

@Aplikacja

Stabilizacja jest ok. Działy się rozwijają. Przyjmują nowych pracowników.

xcbtdghohrfef

Czy to wszystko prawda co RYNEK "mówi" ? Rozłam na całości ? Co z klientami ? Co z pracownikami i podwykonawasmi ? Ludzie uciekają.......czy to krach ?

SP
@xcbtdghohrfef

OMG a co rynek mówi, bo ja nic nie wiem, a chciała wysyłać do nich cv. O co chodzi? Rozłam, czyli firma upada czy się jakoś dzieli na mniejsze? Ktoś coś wie? I faktycznie co z pracownikami i czy sa obecnie rekrutacje i zatrudniają, czy jest to wstrzymane na jakiś czas?

@xcbtdghohrfef

Nie ma to jak wierzyć w plotki, z firmą wszystko w porządku, wystarczy spojrzeć ilu ludzi potrzebują do pracy i za ile. Firma cały czas się rozwija.

Czy można liczyć w Elektro-Klim Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Jarek

Tak firma zapewnia opiekę w Medicover oraz kartę do siłowni Multisport w całej Polsce

Kris

Ja byłem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie, kasa dobra i na czas, podejście do ludzi na plus. Niestety przez problemy zdrowotne musiałem zrezygnować. Ogólnie polecam, na pewno nie zobaczycie tu januszerki jak w wielu firmach.

???

Rynek Wieść niesie że kolejni kierownicy uciekają z firmy, czy to prawda ? Jest sens ubiegać się tam o pracę ?

CY
@???

Oooo no właśnie, ciekawe te plotki są, szczególnie, że brat u mnie szuka zajęcia. Kierowcy, jak już odchodzą, to chodzi głównie o kasę czy problemy z płatnościami, czy z innych powodów? I wgl firma zachęca kierowców do zostania, czy tak pozwala im szybko odejść?

c.o.
@???

Współpracuję z nimi. Czasami się ktoś zwolni, ale na to miejsce znajduje się następca. Nie nazywał bym tego "ucieczką. Po prostu rotacja ludzi jak w każdej dużej firmie. Wiem też natomiast, że "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" i jest sporo ludzi którzy w nowym miejscu nie znajdują szczęścia i próbują wracać.

Mariusz
@c.o.

Ale z tego co słychać na Rynku spora ta "rotacja". Chciałem tam aplikować. Pytanie czy rzeczywiście tak tam kiepsko ? Różne opinie się słyszy

@Mariusz

Jakby było tak źle, to szefostwo nie wymieniało by całego taboru samochodów służbowych na nowy. Czasami rozwój niesie za sobą zwiększoną rotację, to normalne zwłaszcza przy większych firmach

Asystent

Czy Elektro-Klim prowadzi teraz nabór do działów projektowych - asystentów i projektantów?

@Asystent

Cały czas prowadzimy nabór dla samodzielnych projektantów jak i asystentów.

Katarzyna

Nie słyszeliście o jakiejś ponownej rekrutacji na samodzielnego księgowego? Ostatnie oferty tak dawno były, że aż się zastanawiam, o co chodzi. A nie wiem, czy opłaca się w ogóle czekać, sensowne zarobki proponują?

Kris

Istnieje opcja pogodzenia pracy ze studiami zaocznymi? Pracujecie na budowach w soboty?

Kamil P.

Czy firma elektroklim daje możliwość zdobycia uprawnień budowlanych?

Dementuje - w dziale projektowym nie ma problemu z podpisywaniem uprawnień.

MAREK

MAREK

Witam, Czy wie ktoś może z kim się kontaktować w firmie Electro-Klim żeby nawiązać współprace jako podwykonawca?

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTRO-KLIM Wawrzyńczyk Berbecki Sp.K. - Kostrzyn

• Jak się pracuje w ELEKTRO-KLIM Wawrzyńczyk Berbecki Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTRO-KLIM Wawrzyńczyk Berbecki Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

ELEKTRO-KLIM Wawrzyńczyk Berbecki Sp.K.