Opinie o Kampol-Fruit Sp. z o.o. w Biała Rawska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kampol-Fruit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kampol-Fruit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kampol-Fruit Sp. z o.o. w Biała Rawska

kto to

kampol fruit to przede wszystkim pijaństwo choćby dzisiaj wszyscy faceci chodzili pijani w trupa a majstry co nic nie robią dyrektor produkcji [usunięte przez moderatora] najpierw opiernicza że za pijaństwo będzie wywalał ale jakoś nie bardzo reagował na to a więc sam sobie zaprzecza to samo ochroniarze niby jak nie można zauważyć pijanego pracownika ochroniarze też nie reagują i ich puszczają a więc samowolka. No to pytam się po co są ci ochroniarze jak nawet nie sprawdzają alkomatami nawet tych co widać że są pijani oni są tam po prostu nie potrzebni i tyle. [usunięte przez moderatora] nie reaguje na pijaństwo majstry i brygadziści tak samo to już chyba nie pamiętają jak pijani wózkowi w komorze rozpierniczyli towar i to z samej góry kontenery wywalili przecież to można kogoś zabić zareagują dopiero jak stanie się tragedia.Kampol=pijaństwo.

ruda wiewióra c.d

Po za tym nie jest tam po to żeby głaskać pracowników po główkach, tylko zmobilizować ich do roboty. Aaaale mógłby być częściej bardziej ludzki. Prezesss - hmm, jak dla mnie w porządku gość, potrafi nawet pobrudzić się wiśnią przy drylownicy :) i nie chodzi z zadartą głową.

ruda wiewióra

A ja wam powiem, że i tak w tym wszystkim najlepsza jest [usunięte przez moderatora] kadrowa. Zatrudniła synia jako mechanika, a on tyle się zna na mechanice, co wilk na gwiazdach. Szkoda że od razu nie został tam kierownikiem :D A ona wiecznie zapracowana, bez względu na dzień tygodnia, bez względu na godzinę pracy. Chyba wisząc na swojej komóreczce, gadając z koleżaneczkami tak się męczy. Albo te brygadzistki od 7 boleści, 3 czy 4 majstrów ok, ktoś musi zmianą kierować, ale ta siedząca 'na stryszku'? Kupe ma do gadania, rządzić by chciała (żeby jeszcze umiała), a zdatna... terroryzować niczemu nie winnych pracowników, bo sama nawaliła; poszła pokazać co to nie ona, a i zwykle kręci się bez celu, gębę też drze bez celu. Dyrektor naczelny - wyprowadzi w końcu firmę na szczyt jej możliwości i odejdzie zrobić to samo w następnej, wymagający ale i zbyt narwany. Bywa że nie myśli co robi i co mówi, ale nerwy każdego ponoszą, jednego bardziej innego mniej. Po za tym nie jest

gosia

Guzik prawda nie jest to firma szybko rozwijająca się,a praca jest bardzo negatywna,żle płacą i jest bardzo mało fajnych ludzi.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kampol-Fruit Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
aza

Jak firma nowa przyszła trzeba było zostawić wszystko tak jak było. Majster był majstrem i to do niego należało prowadzenie produkcji. A nie do brygadzisty. A nowy dyrektor naczelny sam do tego wszystkiego doprowadził. Tylko zadajmy sobie pytanie w jakim celu i poco.

hol

Ja też zgadzam się z tym wszystkim. Pan były dyrektor [usunięte przez moderatora] , był SUPER DYREKTOREM. Takich ludzi już się nie spotyka.

pol

MAJSTER TYLKO RZĄDZIŁ ZMIANĄ NA PRODUKCJI . I WTEDY BYŁO WSZYSTKO W PORZĄDKU. A TERAZ WIELKIEGO ZAMIESZANIA NAROBIŁ SAM DYREKTOR NACZELNY. NAROBIŁ BRYGADZISTÓW,KTÓRZY NIE ZNAJĄ SIĘ NA PROWADZENIU PRODUKCJI. ROBIĄ TYLKO ZAMIESZANIE W TEJ FIRMIE. STRASZĄ PRACOWNIKA ZWOLNIENIEM LUB DYREKTOREM. ZA CZASÓW PANA DYREKTORA [usunięte przez moderatora] NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA . MAJSTER ZAWSZE BYŁ SZANOWANY I JEGO POLECENIE ZAWSZE BYŁO WYKONYWANE. NIGDY ŻADEN Z MAJSTRÓW SIĘ NIE WYWYŻSZAŁ,KAŻDY Z NICH SZANOWAŁ PRACOWNIKA. A TERAZ TAKIE NIC JAK ,,BRYGADZISTA'' PONIEWIERA PRACOWNIKA. NIE WIEM KTO RZĄDZI W FIRMIE KAMPOL, CZY BRYGADZIŚCI CZY PAN DYREKTOR NACZELNY. WYGLĄDA NA TO ŻE RZĄDZĄ W FIRMIE PRACOWNIKAMI I DYREKTOREM ,,BRYGADZIŚCI'' NACZELNY MA TU GUZIK DO POWIEDZENIA.

era

ZGADZAM SIĘ W FIRMIE KAMPOL CZŁOWIEK JEST NIKIM. POTRAFIĄ ZGNOIĆ PRACOWNIKA ZA NIC. UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH. NAWET WŚRÓD PRACOWNIKÓW SĄ TAKIE OSOBY KTÓRE SIĘ WYWYŻSZAJĄ I SKARŻĄ DO DYREKCJI. PRACUJĘ JUŻ 25 LAT W TYM ZAKŁADZIE I NIGDY TAK NIE BYŁO. OSTATNI PRACODAWCA PAN DYREKTOR [usunięte przez moderatora] BYŁ ,, SUPER'' DYREKTOREM. ON POTRAFIŁ SZANOWAĆ PRACOWNIKA . J NIGDY NIE NAROBIŁ ZAMIESZANIA W ZAKŁADZIE. MAJSTER TYLKO RZĄDZIŁ ZMIANĄ NA PRODUKCJI . I WTEDY BYŁO WSZYSTKO W PORZĄDKU. A TERAZ WIELKIEGO ZAMIESZANIA NAROBIŁ SAM DYREKTOR NACZELNY. NAROBIŁ BRYGADZISTÓW,KTÓRZY NIE ZNAJĄ SIĘ NA PROWADZENIU PRODUKCJI. ROBIĄ TYLKO ZAMIESZANIE W TEJ FIRMIE. STRASZĄ PRACOWNIKA ZWOLNIENIEM LUB DYREKTOREM. ZA CZASÓW PANA DYREKTORA MARKA K NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA . MAJSTER ZAWSZE BYŁ SZANOWANY I JEGO POLECENIE ZAWSZE BYŁO WYKONYWANE. NIGDY ŻADEN Z MAJSTRÓW SIĘ NIE WYWYŻSZAŁ,KAŻDY Z

pol

Chleb mamy dzięki ciężkiej pracy. A do naczelnego nikt nic niema. Tylko niech będzie sprawiedliwy i nie ocenia kogoś pochopnie. Każdemu trzeba dać szansę coś powiedzieć. A naczelny do razu uważa ,,WINNY'',,WON'' Brygadzista skarży a pracownik od razu jest skazany. Tak nie może być.

xxxx

LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE CO PISZECIE ŻADEN NORMALNY MĄDRY CZŁOWIEK NIE OCZERNIA TAK SWOJEJ FIRMY W KTÓREJ PRACUJE TE DURNE KOMENTARZE POZOSTAWCIE DLA SIEBIE ALBO IDŻCIE DO NACZELNEGO I POWIEDZCIE MU CO WAS GRYZIE I CO MYŚLICIE NA JEGO TEMAT BO TO JEST DOBRY CZŁOWIEK TYLKO TRZEBA Z NIM UMIEĆ SZCZERZE ROZMAWIAĆ NIE JEDEN PRACODAWCA KOPNĄŁ BY WAS [usunięte przez moderatora] ZA TO CO ROBICIE I ZA TO JACY JESTEŚCIE A ON MA SERCE I DZIĘKI NIEMU MACIE NA CHLEB!!!!!!!!!!!

wiktor

Witam wszystkich OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PRACĄ LUB WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ KAMPOL-FRUIT W MILEJOWIE *PRACOWNICY SĄ TRAKTOWANI FATALNIE GORZEJ NIŻ ZWIERZĘTA [usunięte przez moderatora] OCZERNIANIE WULGARYZMY NA PRACOWNIKÓW SĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM- LUDZIE SOLIDNI, KOMPETENTNI SĄ SPROWADZANI DO MARGINESU I OCZERNIANI PRZEZ 2 PANÓW -PANOWIE MUSZĄ SOBIE PODBUDOWAĆ WŁASNE EGO CO ŚWIADCZY TYLKO O TYM ŻE NIE POWINNI ZAJMOWAĆ TAKICH STANOWISK. W TEJ FIRMIE SPOTKAŁEM TYLKO MOŻE 2-CH SUPER GOŚCI KOMPETENTNYCH ZNAJĄCYCH SIĘ NA RZECZY I NA POZIOMIE- JEDE

po

nie zgodzę się z opinią że są fajni ludzie , jeden drugiego potrafi zgnoić.A dyrektor naczelny jest nie sprawiedliwy .chyba jest głuchy i ślepy bo nie widzi co się dzieje wokół niego

Julian

Kampol Fruit z Milejowa jest firma nie rzetelna w stosunku do pracowników jak i do kontrahentów. Wypłaty dla kontrahentów są zawsze po terminie i to sporym [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Kampol-Fruit Sp. z o.o. - Biała Rawska

• Jak się pracuje w Kampol-Fruit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kampol-Fruit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kampol-Fruit Sp. z o.o.?

Kampol-Fruit Sp. z o.o.