Opinie o Kampol-Fruit Sp. z o.o. w Biała Rawska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kampol-Fruit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kampol-Fruit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kampol-Fruit Sp. z o.o. w Biała Rawska

Zgłoszenie wierzytelności Nowy wpis

Zainteresowanym Zgłoszeniem wierzytelności w toku postępowania upadłościowego polecam kontakt z 5,07,706,4,00. Po ogłoszeniu przedsiębiorcy dochodzenie zaległych należności wobec upadłego następuje jedynie przez zgłoszenie wierzytelności, a decyduje kolejność zgłoszeń zaraz po przynależności do danej grupy wierzycieli.

Edyta

Jeszcze w czerwcu ktoś pisał, że firma podobno nie płaci za owoce a teraz nie dawno ktoś wrzucił numer do kancelarii, która podobno pomaga odzyskać pieniądze za towar. Faktycznie firma ma aktualnie tego typu problemy? Z iloma dostawcami?

Tomo Nowy wpis
@Edyta

Rolnicy uważajcie na te hieny pseudo kancelarie prawnicze które pomogą wam odzyskać zaległa kase … wykorzystają was dodatkowo opuszcza z torbami a nic nie pomogą w odzyskaniu jady

Grażyna Nowy wpis

Witam, przeczytałam dyskusję i ktoś wspominał, że firma przechodzi albo będzie przechodzić jakąś restrukturyzację. A jakie to ma znaczenie dla pracowników i osób, które się tam zatrudnia? Coś się dla nich zmieniło, jeśli chodzi o pewność zatrudnienia?

731 - 5O4 - 996 Nowy wpis

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kampol-Fruit Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Firma ma ogłoszoną restrukturyzacje, dla firm mających FV do zapłaty info pod 5,31 122 29,9

@Adam

Jeśli to prawda to czy można prosić o więcej informacji odnośnie tej całej restrukturyzacji? Jak to wygląda na chwilę obecną, co z pracownikami?

Olga

Polecam tę kancelarię, są przede wszystkim uczciwi Nie pobierają nic z góry

@Olga

Z góry może i nie ale jak na rachunku w podsumowaniu to potem wygląda? ;p Swoją drogą to forum jednak o innej firmie o niej masz coś do napisania?

Konrad

Firma wielokrotnie nie opłacała faktur za towar, sprawę przekazliśmy do kancelarii. Przemiły Pan bardzo szybko i profesjonalnie zareagował w tej sprawie, pieniądze oczywiście udało się odzyskać. Numer do Pana Dominika z kancelarii - 731 969 30O

Dostawca

Firma nie płaci za dostarczone owoce .

Antoni
@Dostawca

Sprawdzałeś? Może faktura jest z dłuższym terminem płatności? Często tak jest ze nawet do 30 dni albo dłużej. Może tak być i tym przypadku.

seba
@Antoni

nie o to chodzi.

@seba

Skoro nie o to, to o co?

Wiki

Mam to samo tylko mydla oczy ze szef ma puścić przelew a jak narazie kasy brak. Nasza kasę mieli procentem a my się musimy prosić o swoje. Nie polecam

Barbara
@Wiki

Długo już czekasz na zapłatę?

Producent

Mi tesz chwile nic niezaplacili , poprzednie lata placili pojedyncze dostawy , a nawet z odsetkami . Czy ktos wiecej kozystal z kancelari , czy pozniej podpisuja nowe umowy kontrakcyjne ?

Grażyna

No na początku to może skontaktować się? Chyba maja do powiedzenia coś na swoje usprawiedliwienie, bez powodu nie psuliby sobie opinii, to dziwne trochę, nie uważasz?

Kd

Nam też nie ale po jakimś czasie uregulowali wszystko

www.empira.pl

zapraszam do kontaktu www.empira.pl telefon 733 884 410

Mk
@Kd

Ile czasu firma spóźnia się z płaceniem za towar ?

www.empira.pl

Dzień dobry, w przypadku nie uregulowanych płatności zapraszam do kontaktu www.empira.pl tel: 733 884 410

@www.empira.pl

Ciekawa jestem czy ktoś się od nich kontaktował? Bo jeśli nie to może nikt już problemów tu nie ma?

Dostawca

Polecam zgłaszać niewypłacalność firmy do UOKIK firma nie placi za dostarczony towar .

@Dostawca

A Ty już zgłosiłeś? Ile Tobie zalegają i za co?

Dostawca

Firma nie placi nikomu nawet firmom dostarczajacym surowiec z tego co wiadomo nawet prąd im odcinali .

Aleksandra
@Dostawca

skąd masz takie info ? ktos z firmy ci mowil czy to moze jednak plotki ?

Solidna firma.

Barbara

Jak aktualnie wygląda kwestia z wypłatami? Wcześniej czytałam, że był to problem, nawet 4 miesiące oczekiwania na pieniądze... Mam nadzieję, że ta kwestia się już poprawiła, bo chciałabym złożyć tam aplikację???

KF
@Barbara

Wynagrodzenie wypłacane jest terminowo.

Coco
@KF

Szkoda ze faktur nie płacicie terminowo.

Ola

Solidna firma. Polecam.

Dostawca

Nie polecam brak płatności za dostarczony towar.

Czesław
@Dostawca

Jak to brak płatności? Możesz napisać, jak to w Twoim przypadku dokładnie wyglądało? Nie ukrywam, że Twój wpis bardzo mnie zaciekawił, więc może będziesz tak uprzejmy, aby przedstawić swój dokładny wpis w tym zakresie. Będzie mi miło dowiedzieć się, jak dokładnie wyglądała cała sytuacja. Dzięki.

Gustaw

nie rzetelna firma, płatności 4 miesiące po terminie, księgowa klei durnia że ciągle nic nie wie, prezesik nie dobiera telefów, nie polecam współpracy na żadnym poziomie z ta firmą

@Gustaw

Potwierdzam brak jakichkolwiek platnosci 6 miesięcy po terminie. Nie polecam

poign

Co do samej atmosfery to ogólnie w firmie stoi na dobrym poziomie, nie ma jakiegoś ciśnienia. Zarobki chyba ponad 2500 netto

Jadzia

A jak się mają laboranci w tej firmie? jak atmosfera i zarobki?

jklnn

ja natomiast zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę już sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, chęć pokazania się z jak najlepszej strony, ogromna trema, setki celnych, trudnych pytań... Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie...

Zostaw merytoryczną opinię o Kampol-Fruit Sp. z o.o. - Biała Rawska

• Jak się pracuje w Kampol-Fruit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kampol-Fruit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kampol-Fruit Sp. z o.o.?

Kampol-Fruit Sp. z o.o.