Kampol-Fruit Sp. z o.o.

Biała Rawska

Opinie o Kampol-Fruit Sp. z o.o.

Julian 2011-09-19 12:03:05
Kampol Fruit z Milejowa jest firma nie rzetelna w stosunku do pracowników jak i do kontrahentów. Wypłaty dla kontrahentów są zawsze po terminie i to sporym [usunięte przez moderatora]
po 2011-12-12 11:42:40
nie zgodzę się z opinią że są fajni ludzie , jeden drugiego potrafi zgnoić.A dyrektor naczelny jest nie sprawiedliwy .chyba jest głuchy i ślepy bo nie widzi co się dzieje wokół niego
wiktor 2011-12-12 22:07:02
Witam wszystkich OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PRACĄ LUB WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ KAMPOL-FRUIT W MILEJOWIE *PRACOWNICY SĄ TRAKTOWANI FATALNIE GORZEJ NIŻ ZWIERZĘTA [usunięte przez moderatora] OCZERNIANIE WULGARYZMY NA PRACOWNIKÓW SĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM- LUDZIE SOLIDNI, KOMPETENTNI SĄ SPROWADZANI DO MARGINESU I OCZERNIANI PRZEZ 2 PANÓW -PANOWIE MUSZĄ SOBIE PODBUDOWAĆ WŁASNE EGO CO ŚWIADCZY TYLKO O TYM ŻE NIE POWINNI ZAJMOWAĆ TAKICH STANOWISK. W TEJ FIRMIE SPOTKAŁEM TYLKO MOŻE 2-CH SUPER GOŚCI KOMPETENTNYCH ZNAJĄCYCH SIĘ NA RZECZY I NA POZIOMIE- JEDE
xxxx 2012-01-03 21:15:17
LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE CO PISZECIE ŻADEN NORMALNY MĄDRY CZŁOWIEK NIE OCZERNIA TAK SWOJEJ FIRMY W KTÓREJ PRACUJE TE DURNE KOMENTARZE POZOSTAWCIE DLA SIEBIE ALBO IDŻCIE DO NACZELNEGO I POWIEDZCIE MU CO WAS GRYZIE I CO MYŚLICIE NA JEGO TEMAT BO TO JEST DOBRY CZŁOWIEK TYLKO TRZEBA Z NIM UMIEĆ SZCZERZE ROZMAWIAĆ NIE JEDEN PRACODAWCA KOPNĄŁ BY WAS [usunięte przez moderatora] ZA TO CO ROBICIE I ZA TO JACY JESTEŚCIE A ON MA SERCE I DZIĘKI NIEMU MACIE NA CHLEB!!!!!!!!!!!
pol 2012-01-03 22:46:34
Chleb mamy dzięki ciężkiej pracy.
A do naczelnego nikt nic niema.
Tylko niech będzie sprawiedliwy i nie ocenia kogoś pochopnie.
Każdemu trzeba dać szansę coś powiedzieć.
A naczelny do razu uważa ,,WINNY'',,WON''
Brygadzista skarży a pracownik od razu jest skazany.
Tak nie może być.

era 2012-01-04 08:40:15
ZGADZAM SIĘ W FIRMIE KAMPOL CZŁOWIEK JEST NIKIM.
POTRAFIĄ ZGNOIĆ PRACOWNIKA ZA NIC.
UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH.
NAWET WŚRÓD PRACOWNIKÓW SĄ TAKIE OSOBY KTÓRE SIĘ WYWYŻSZAJĄ I SKARŻĄ DO DYREKCJI.
PRACUJĘ JUŻ 25 LAT W TYM ZAKŁADZIE I NIGDY TAK NIE BYŁO.
OSTATNI PRACODAWCA PAN DYREKTOR [usunięte przez moderatora]
BYŁ ,, SUPER'' DYREKTOREM.
ON POTRAFIŁ SZANOWAĆ PRACOWNIKA .
J NIGDY NIE NAROBIŁ ZAMIESZANIA W ZAKŁADZIE.
MAJSTER TYLKO RZĄDZIŁ ZMIANĄ NA PRODUKCJI .
I WTEDY BYŁO WSZYSTKO W PORZĄDKU.
A TERAZ WIELKIEGO ZAMIESZANIA NAROBIŁ SAM DYREKTOR NACZELNY.
NAROBIŁ BRYGADZISTÓW,KTÓRZY NIE ZNAJĄ SIĘ NA PROWADZENIU PRODUKCJI.
ROBIĄ TYLKO ZAMIESZANIE W TEJ FIRMIE.
STRASZĄ PRACOWNIKA ZWOLNIENIEM LUB DYREKTOREM.
ZA CZASÓW PANA DYREKTORA MARKA K NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA .
MAJSTER ZAWSZE BYŁ SZANOWANY I JEGO POLECENIE ZAWSZE BYŁO WYKONYWANE.
NIGDY ŻADEN Z MAJSTRÓW SIĘ NIE WYWYŻSZAŁ,KAŻDY Z
pol 2012-01-04 08:43:07

MAJSTER TYLKO RZĄDZIŁ ZMIANĄ NA PRODUKCJI .
I WTEDY BYŁO WSZYSTKO W PORZĄDKU.
A TERAZ WIELKIEGO ZAMIESZANIA NAROBIŁ SAM DYREKTOR NACZELNY.
NAROBIŁ BRYGADZISTÓW,KTÓRZY NIE ZNAJĄ SIĘ NA PROWADZENIU PRODUKCJI.
ROBIĄ TYLKO ZAMIESZANIE W TEJ FIRMIE.
STRASZĄ PRACOWNIKA ZWOLNIENIEM LUB DYREKTOREM.
ZA CZASÓW PANA DYREKTORA [usunięte przez moderatora] NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA .
MAJSTER ZAWSZE BYŁ SZANOWANY I JEGO POLECENIE ZAWSZE BYŁO WYKONYWANE.
NIGDY ŻADEN Z MAJSTRÓW SIĘ NIE WYWYŻSZAŁ,KAŻDY Z NICH SZANOWAŁ PRACOWNIKA.
A TERAZ TAKIE NIC JAK ,,BRYGADZISTA''
PONIEWIERA PRACOWNIKA.
NIE WIEM KTO RZĄDZI W FIRMIE KAMPOL, CZY BRYGADZIŚCI CZY PAN DYREKTOR NACZELNY.
WYGLĄDA NA TO ŻE RZĄDZĄ W FIRMIE PRACOWNIKAMI I DYREKTOREM ,,BRYGADZIŚCI''
NACZELNY MA TU GUZIK DO POWIEDZENIA.

hol 2012-01-04 08:52:55
Ja też zgadzam się z tym wszystkim.
Pan były dyrektor [usunięte przez moderatora] , był SUPER DYREKTOREM.
Takich ludzi już się nie spotyka.
aza 2012-01-04 09:19:23
Jak firma nowa przyszła trzeba było zostawić wszystko tak jak było.
Majster był majstrem i to do niego należało prowadzenie produkcji.
A nie do brygadzisty.
A nowy dyrektor naczelny sam do tego wszystkiego doprowadził.
Tylko zadajmy sobie pytanie w jakim celu i poco.

gosia 2012-01-05 14:01:32
Guzik prawda nie jest to firma szybko rozwijająca się,a praca jest bardzo negatywna,żle płacą i jest bardzo mało fajnych ludzi.
ruda wiewióra 2012-01-13 23:31:09
A ja wam powiem, że i tak w tym wszystkim najlepsza jest [usunięte przez moderatora] kadrowa. Zatrudniła synia jako mechanika, a on tyle się zna na mechanice, co wilk na gwiazdach. Szkoda że od razu nie został tam kierownikiem :D A ona wiecznie zapracowana, bez względu na dzień tygodnia, bez względu na godzinę pracy. Chyba wisząc na swojej komóreczce, gadając z koleżaneczkami tak się męczy.

Albo te brygadzistki od 7 boleści, 3 czy 4 majstrów ok, ktoś musi zmianą kierować, ale ta siedząca 'na stryszku'? Kupe ma do gadania, rządzić by chciała (żeby jeszcze umiała), a zdatna... terroryzować niczemu nie winnych pracowników, bo sama nawaliła; poszła pokazać co to nie ona, a i zwykle kręci się bez celu, gębę też drze bez celu.

Dyrektor naczelny - wyprowadzi w końcu firmę na szczyt jej możliwości i odejdzie zrobić to samo w następnej, wymagający ale i zbyt narwany. Bywa że nie myśli co robi i co mówi, ale nerwy każdego ponoszą, jednego bardziej innego mniej. Po za tym nie jest
ruda wiewióra c.d 2012-01-13 23:34:50
Po za tym nie jest tam po to żeby głaskać pracowników po główkach, tylko zmobilizować ich do roboty. Aaaale mógłby być częściej bardziej ludzki.

Prezesss - hmm, jak dla mnie w porządku gość, potrafi nawet pobrudzić się wiśnią przy drylownicy :) i nie chodzi z zadartą głową.
kto to 2012-04-14 18:29:23
kampol fruit to przede wszystkim pijaństwo choćby dzisiaj wszyscy faceci chodzili pijani w trupa a majstry co nic nie robią dyrektor produkcji [usunięte przez moderatora] najpierw opiernicza że za pijaństwo będzie wywalał ale jakoś nie bardzo reagował na to a więc sam sobie zaprzecza to samo ochroniarze niby jak nie można zauważyć pijanego pracownika ochroniarze też nie reagują i ich puszczają a więc samowolka.
No to pytam się po co są ci ochroniarze jak nawet nie sprawdzają alkomatami nawet tych co widać że są pijani oni są tam po prostu nie potrzebni i tyle. [usunięte przez moderatora] nie reaguje na pijaństwo majstry i brygadziści tak samo to już chyba nie pamiętają jak pijani wózkowi w komorze rozpierniczyli towar i to z samej góry kontenery wywalili przecież to można kogoś zabić zareagują dopiero jak stanie się tragedia.Kampol=pijaństwo.
jklnn 2015-02-24 22:30:11
ja natomiast zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę już sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, chęć pokazania się z jak najlepszej strony, ogromna trema, setki celnych, trudnych pytań... Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie...
Jadzia 2016-04-30 23:06:57
A jak się mają laboranci w tej firmie? jak atmosfera i zarobki?
poign 2016-05-06 15:44:58
Co do samej atmosfery to ogólnie w firmie stoi na dobrym poziomie, nie ma jakiegoś ciśnienia. Zarobki chyba ponad 2500 netto
Zostaw swoją opinię o Kampol-Fruit Sp. z o.o. - Biała Rawska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kampol-Fruit Sp. z o.o.