Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak

Książniczki

Opinie o Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak

dawna pracownica 2011-07-17 02:21:47
Candel zawsze przypominał (usunięte przez administratora) - tyle że zamiast w kamieniołomie pracowało się przy świeczkach. Pogarda ze strony właścicieli, śmieszne wynagrodzenie płatne jak się wielmożnym Państwu podobało, brak elementarnej uczciwości wobec pracowników. Jak się cieszę że w końcu zbankrutowali !!!!!!
Katarynka Gieroj-Misiaczek 2011-07-24 03:03:34
Teraz wszystko się zmieniło. Atmosfera jest bardzo ciepła a pracodawcy nie można niczego zarzucić. Firma weszła w okres dynamicznego rozwoju i sądząc po ostatnich podwyżkach wynagrodzenia jest to trend długofalowy. Dla przykładu, na dzień dzisiejszy zwykły pracownik szeregowy w Candel otrzymuje jedną miseczkę ryżu dziennie - co jak na Bangladesz jest rewelacją, a u konkurencji tylko pól miseczki. Czas pracy został skrócony do 18 godzin, pozwala nam się spać na bambusowych matach na zapleczu a pracodawca obiecuje że w końcu wytępi pchły.
Strażak 2012-01-01 17:51:27
Praca w owej firmie to czysta rozkosz. Szczyt spełnienia. Możliwość obcowania z intelektami tak czystymi i wzniosłymi jak niebiańskie umysły właścicieli jest wartością samą w sobie. Pracownicy, jakże niegodni tych zaszczytów, powinni właściwie płacić właścicielce za możliwość pracy!
udrek 2016-04-18 22:26:45
No tak @zielona87, ale czasem też potrzebują osób na stanowiska handlowe w tej firmie, sama nazwa o tym świadczy, warunki pracy są dobre, nie ma napiętej atmosfery, a pieniądze są w terminie, na początku czeka jednak pracownika umowa na okres próbny.
Zostaw swoją opinię o Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak - Książniczki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Candel Firma Handlowa Katarzyna Gierak-Misiak