ZPH Anders II Lidia Antoniewicz

Rogowo

Opinie o ZPH Anders II Lidia Antoniewicz

nica 2013-08-28 14:39:38
Firma działająca w Rogowie zajmuje się dużą ekspozycją i handlem meblami na Export. Panuje tutaj bardzo miła atmosfera i można całkiem nieźle zarobić.
Wszystko jest na czas i kierownictwo bardzo pomocne, gdybyś czegoś nie wiedział.
tapicer - nowy 2013-08-28 14:59:17
Pracuję tutaj od nie dawna i muszę powiedzieć że jestem w szoku. Zarobki bardzo dobre, dużo pracy i super koledzy i koleżanki aż miło.
Wynagrodzenie to zawsze płacą w piątek na czas :-)
Naprawdę miło.
rogowski facio 2013-08-28 15:19:11
zgadzam się w 100% z tym. pozdro
bvc 2013-08-31 15:46:06
Fajnie działająca firma, wraz ze wspaniałymi ludźmi od których można się wiele nauczyć i również mieć szansę na stworzenie nie powtarzalnego a co za tym idzie pięknego mebla.
Pozdrawiam.
gość 2015-05-28 12:32:53
Ściemia firma spjtowała prawie 7 mln długu
jojo 2015-08-07 18:10:19
Jak można splajtować i cały czas istnieć??? Może masz złe informacje???
rybus 2016-02-23 12:20:44
niestety to prawda Anders II i Anders I narobili długu na 7mln , podobno o wszystkich wieżycielach można sie dowiedziec u Komornika w Swarzedzu. Z tego co slyszalem wrobili takze jakiegos wspolnika na ponad 1 mln, urzadzali protesty przed domem, jakies zastraszanie - przynajmniej taka wersja krazy po hurtowniach. Dlatego teraz nie ma tych firm tylko jest Anders company zalozone na corke, bo wlasciciele sa scigani przez wiezycieli i nie moga miec juz dzialanosci na siebie. oszusci!
bartosz 2016-02-23 13:00:51
mój szwagier tam pracuje, produkcja idzie pełną parą, mają zamówienia, faktem jest że pracują pod nową nazwą i że słychac na mieście że przekręcili kilka firm, niestety kwot nie znam :( ale musi być dobrze bo szwagier mówił, że kupują nowe samochody i maszyny
polok 2016-03-02 11:11:53
- o jakich wy tu samochodach piszecie i co dobrze..... jak jeszcze mają do zapłacenia częściowo zaległe urlopowe pracownikom jeszcze....
Halina 2016-03-02 18:15:05
Te Poloczku - nie wiesz co w firmie?
Kupili kilka aut u Krotoski - Cichy, nowe urządzenia na produkcji - więc odzyskują pozycję na rynku.
A! Zapomniałabym! Rogowo idzie pod młotek (do kasacji) i urlop będą płacić przed tegorocznym urlopem, a ten bieżący (za lipiec) dopiero po - czyli w grudniu.
nówka 2016-03-03 21:53:36
mnie urlop nie obchodzi, tylko czy bedą wypłaty.halina, co mówisz do kasacji?a my gdzie? to jak to w końcu jest,dobrze czy żle? bo się połapać nie idzie..
Halina 2016-03-04 11:36:40
Produkcja zostanie przeniesiona do Swarzędza, gdzie zakład jest modernizowany. Odległość Swarzędz - Rogowo z ekonomicznego i logistycznego punktu widzenia jest nieopłacalna. Zatrudnionych zostanie większa ilość obcokrajowców, odpowiednio do zapotrzebowania. Cały czas trwa rekrutacja.
Póki co - radzę uzbroić się w cierpliwość - w temacie wypłat. Będą pewne poślizgi, niestety.
Józef 2016-03-04 21:11:21
Rogowo pod młotek? No i myślicie że ktoś to kupi? Tak samo było ze średzką i nikt nie kupił, bo za drogo i po co to komuś. Co by tam miał nowy właściciel miał mieć? Krowy? Ale prawda że zakład jest modernizowany. Temat wypłat to były i będą poślizgi.
Halina 2016-03-05 21:22:13
Nikt tego nie będzie kupował. To własność samorządu. Zostaną z tym jak z ręką w nocniku. Ale to już inna inszość.
jarlo 2016-03-10 10:34:50
ciekawe czy za jakiś czas będzie znowu zmiana nazwy firmy. zamiast zmieniać nazwę to czas chyba zmienić ludzi na odpowiednich stanowiskach. tyle transportów szło i idzie a sytuacja bez zmian. no ale ludzie sami do takiej sytuacji doprowadzili że opoźnienia z wypłatami są i zawsze będą.
CZEKAJĄCY 2016-05-19 23:36:27
A WIEM TYLKO WYPŁATY JAK WYPŁATY...CHYBA ŻE ZROBISZ HAŁAS JAK P.SZ., TO KASA NATYCHMIAST SIĘ ZNAJDZIE. WIEM NATOMIAST GDZIE KASA WYPŁYWA..NAD MORZE. A KTO NIE WIDZIAŁ NAKLEJEK Z PROMU NA SAMOCHODZIE SZEFA???? JAK NIE MA DLA NAS TO MOŻE ZNIŻKI NA URLOP W ŚWINOUJŚCIU DOSTANIEMY. i przyrzekam jak nie dostane kasy za urlop na czas to osobiście pod ten piękny hotel się wybiorę !!! Adler-sun (wspólniczka (usunięte przez administratora) )
noCoty 2016-06-03 13:23:51
Pier*olisz - nigdzie nie pojedziesz bo za co?? @#$& [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
noCoty 2016-06-07 22:25:06
UWAGA UWAGA!!!
ADMIN USUWA WSZYSTKIE KRYTYCZNE WPISY POD JEGO ADRESEM!!!
TO JEST CENZURA!!! INTELIGENTNI LUDZIE KRYTYKI SIĘ NIE BOJĄ.
ROBIĘ SCREENA I PUSZCZĘ W OBIEG...
R2D2 2016-06-12 09:03:58
Tyle transportów - no przecież produkcja wzrosła o 30 procent :) :) :) )) ))
Lulu 2016-06-12 21:53:48
No tak muszą mówić, żeby ktoś im uwierzył ale po ostatnim razie już nikt nie wierzy w te bajki :)
SiSi 2016-07-14 12:37:32
Taaaa tylko tyły z płatnościami.
SiSi 2016-07-15 07:39:36
nie wiem może w rogowie jest inaczej? w swarzędzu są 2 tygodnie do tyłu.
xxl 2016-07-25 21:53:29
a kogo obchodzi atmosfera. ważniejsze są twoje pieniądze za wykonaną prace, bo to są twoje ciężko zarobione pieniądze.
Jacek 2016-07-29 06:40:51
Stare informacje. Po aktualizacji - miesiąc!!!
Nie zapłacili jeszcze za czerwiec, a tu sierpień zara!!!
Idą na dno...
Zenon 2016-08-01 21:51:10
Zapomnij...
zalamany 2016-08-08 21:42:33
jakby dbali by płacili, z nas żyją a gdzieś mają. gdybym miał gzie bym odszedł bo to jak zyc na bombie pracować dla nich...................................................................................................................................
janek 2016-08-15 10:24:49
jakiś czas? chyba od kilkunastu lat. opieka medyczna? dobre sobie
janek 2016-08-15 10:46:08
a płatności to też ze sporym opóźnieniem. gdyby było dobrze to by we firmie nie było ukraińców. wiadomo że przyjść przyjdą to tylko z rodziny, bliskich znajomych. wypłaty na czas to święty obowiązek i wypłaceniu pracownikom którzy robią na firmę.
Prawny 2016-08-19 18:42:30
Nie ma czegoś takiego jak ZPCh Anders II Lidia Antoniewicz. Jest Anders Company sp. z o.o. Do następnej zmiany formy prawnej. Tzn. do następnej wizyty likwidatora i/lub komornika.
średzki 2016-08-20 12:48:19
a ile w stosunku do nas macie tygodni opóźnienia 4 czy 5? u was też będzie pensjonacik do ukraińców? podobno sytuacja company (jak pisze prawny to taka chyba nazwa) bardzo zła, nawet gorzej. Ale są inwestycje , nowe ciężarówki będą.To chyba nie jest kaput firmy no nie.
zmartwiony 2016-08-26 08:46:43
średzki nie będe cie martwił ale kaput na całego jak byłes u szefa to chyba widziałes te wszystkie pisma komornika, stołu dużego mu nie starcza na to, za nas zusów nie płacą to wiem na pewno także zapomnijmy o emeryturce, tym sie akurat najmniej martwie. ale trzeba rozglądac sie za nowa robota.i to mnie martwi. a najgorsze ze to moze byc z dnia na dzień.
Józef 2016-08-26 09:33:20
Ciekawe tylko kto nasłał inspekcje? Ktoś się mocno chyba wkurzył. Albo konkurencja i wiedzą że ukraincy są, wystarczy że inne firmy ze Swarzędza wiedzą. I po co to? Przez ukraińców pewnie ta inspekcja.
oleg 2016-09-28 10:26:28
Dużo odjeżdża z Rogowa transportów i czy maciek dużo zamówień? A jak była robota, to dużo wyjeżdżało transportów a pieniędzy i tak nie było widać. Miało być lepiej a tymczasem kiła pocałości. Ile maciek z wypłatami opóźnień? Bo zapłaceniu w piątek jednej tygodniówki macie dwa tygodnie do tyłu?
oleg 2016-09-28 10:28:28
Dużo odjeżdża z Rogowa transportów i czy macie dużo zamówień? A jak była robota, to dużo wyjeżdżało transportów a pieniędzy i tak nie było widać. Miało być lepiej a tymczasem kiła pocałości. Ile macie z wypłatami opóźnień? Bo zapłaceniu w piątek jednej tygodniówki macie dwa tygodnie do tyłu?
ubolewam 2016-09-28 23:50:18
ciezko rzecz jakie opóźnienia bo z pocz tyg czasem wołąją ze jest kasa, ale ogólnie kicha uważam(...) jaki szef taka firma no cóż
grupa wsparcia 2016-10-04 22:42:03
słyszeliśmy że niedługo licytacja Rogowa, niech szef nam to wyjaśni bo pójdziemy w pierony. ciekawe co powie ha ha
co jest 2016-10-04 22:51:11
tej koleś "grupa wsparcia" co tak wesóło ci. mi nie , czemu oni nam nic nie mówią, ja nie zamierzam dać się w ciuciubabkę zrobić, czemu oni ciągle bankrutują i ile razy można- czy to dozwolone w tym kraju w ogóle tyle razy, nie pojmuje moja głowa.
Morton 2016-10-05 05:46:27
Licytacja to też była na średzkiej dwa razy i nikt nie kupił tego. Ale jeszcze będzie. Nikt Wam nic nie wyjaśni, bo są przekonani że nikt tego nie kupi.
Ino 2016-10-05 17:08:00
Możesz o tym zapomnieć.
t 2016-10-05 19:42:11
@Ino no może na chwile obecna nie ale nigdy nie wiadomo tak na prawde co będzie an przykład za jakiś czas
Karol 2016-11-02 22:41:20
a jutro kaska będzie??? bo może jednak nie , słyszałem że szef na dominikanie. ,on to pożyje a my tylko zaliczka goni zaliczke.....nie przyjmuje jutro żadnych kłamstw!!!!!!
Karol 2016-11-02 22:41:45
Zostaw swoją opinię o ZPH Anders II Lidia Antoniewicz - Rogowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPH Anders II Lidia Antoniewicz