ZUE S.A.

Opinie o ZUE S.A.

seba

Witajcie wczescniej wspolpracowalem z nimi i nigdy nie narzekalem roboty prowadzone we Wroclawiu i bylo ok warto popracowac

Ciekawy

Witam Chciałem zapytać jak realnie wygląda praca w zue na stanowisku operator koparki-robotnik torowy?

JA

Odszedłem ponad miesiąc temu i widzę ze dalej taka lipa - Odejścia nie żałuje zarabiam teraz 7tys zł za 8 godzin pracy dzienne a jak są nadgodziny to nawet do 12tys zł na miesiąc . OLAĆ ZUE

@JA

A w jakiej firmie

@JA

Jasne ..... informatyk psiakrew... 7 tys? Jasne

geo

Ewidentnie w firmie polepszyło się pracownikom bo już na nią nie narzekają. Ciekawe dlaczego nie piszą , że już jest lepiej? płace w górę itd.... Tylko narzekać polaczki, tylko narzekać

@geo

ewidentnie jakiś OJCIEC DEREKTOR SIĘ ODEZWAŁ Do wiadomości wszystkich niema komu pisać ci co zostali to kawalerka którym wystarcza i ci którzy nie są głównym źródłem dochodu w swej rodzinie . I tutaj wiadomość dla derektorow to oni zawsze jojczyli jak się robiło po 12 czy 10 H a poco a na co powinno się pracować po 8h więc są zadowoleni . Taki to został kapitał ludzki . podwyżki nie są większe niz u konkurencji która to nadał ten kapitał wyciąga z grupy

geo
@ajax

uff.. dobrze , że napisałeś o tej biednej kawalerce co jeszcze została w ZUE - oni pewnie niepiśmienni i nie piszą i nie czytają - biedulki. Pewnie , że dyrektory jojczą jak sie robi nadgodziny, bo płacą je na pasku a nie w kopercie pod stołem - co jest odczuwalne u ciebie jak jesteś na L4, a u nich jak muszą Twoją pensję brutto zaksięgować.

@geo

Nie derektory tylko oni płaczą jak muszą zostać NA NADGODZINY czytaj ze zrozumieniem .

@ajax

Pisz kolego używając interpunkcji... znasz takie słowo?

Firma ZUE S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Maszynista PS-00, prowadzący pojazdy specjalne, kierowca kat. C. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Dominika

@plasser miałeś może do czynienia z Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa? Co masz na myśli w swojej wypowiedzi? Pracowałeś tam lub ktoś z Twoich znajomych? Daj znać, co wiesz na ich temat, wielu użytkowników szuka opinii na temat tej firmy, a każdy merytoryczny komentarz jest na wagę złota. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach warunki pracy dynamicznie ulegają zmianie.

Henry

Może jest źle ale dla tych, którym nie chce się pracować, bo firma jest dobra!!!

jest "super"
@Henry

No teraz to już na pewno kadrowa z zue

CARyca_KARAlina

Z tego co widzę po wynikach ZUE to zysk słabiutki w porównaniu z resztą branży. Nowo zatrudnianym kierownikom dają już samochody do celów prywatno-służbowych czy nadal jest z tym problem i dają dopiero jak się ich przyciśnie ?

@CARyca_KARAlina

Rowery i maski przeciw smogowe dostają wskutek czego firma na karnety na siłkę dla kadry kierowniczej nie wydaje a zaoszczędzone środki może przeznaczyć na akwizycje

CARyca_KARAlina
@ajax

To widzę, że nie jest, aż tak źle jak mówią :)

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnego do napisania kilku informacji?

szalony_Johnny
@Piotr

Jest tak źle, że aż szkoda gadać ... stąd ta cisza

axel
@Piotr

A co Piotruś chciałeś wiedzieć pytaj

Miś

Witam dostałem ofertę pracy na stanowisko monter sieci trakcyjnej jak wygląda. Z godzinami pracy oraz stawka ?

axel
@Miś

Jest super na sieci a zwłaszcza tramwajowych inwestycjach dużo ludzi ucieklo puzniej się opamietali i posciagali nawet tych co sami zwolnili i za go..... cześc nie wróciła wię ci co zostali mają super niektoży przychodzą na 8 i wychodzą o 14 bo tak komunikacja im pasuje nikt się nie wpierdziela . A co do stawek to monterzy maja od 21 do 25 a nawet 30 w dziale kolejowym brutto i 20 % premii tak że nie wiem ile ci proponują ale na mniej się nie gódź się na mniej są tez nadgodziny 50% i 100% stawki zasadniczej dopłaty do wczasów na jajko i na karpika też coś dostaniesz także myślę że jest dobrze a na pewno nie najgorzej możesz nie mieć urlopu a wolne dostaniesz jak by cie nagle chwyciło i to płatne da się wszystko załatwić . TUTAJ APEL ZUOLE Z WSZYSTKICH FIRM WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SIEĆ TO SIEĆ

Dominika

@siali, jako moderator pozwolę sobie dopytać. Kto w takim razie, skoro nie prezes, decyduje o tych wszystkich zwolnieniach, o których piszesz? Odnośnie pracy w delegacji na pewno nie jest to najłatwiejszy rodzaj zatrudnienia, ale rzeczywiście pracownik powinien mieć wtedy zapewnione dni wolne od pracy.

Dominika

@ukryty_troll, pełnię a forum rolę moderatora i jestem zatrudniona przez serwis gowork, z ZUE S.A., nie mam nic wspólnego. O awans pytałam z takiej racji, że potencjalni pracownicy mogą sobie z tego nie zdawać sprawy. A co ważniejsze, niestety nie jest to kwestia tak powszechni w każdym zakładzie. Dlatego jeśli ten zakład to oferuje, dobrze, żeby inni o tym wiedzieli.

ukryty_troll

Pani Dominika to chyba kadrowa z ZUE tylko pod przykrywą :) tak słodzi, że aż miło ... Możliwości awansu oczywiście są jak w każdej firmie więc nie widzę tu nigdzie plusów akurat tej firmy.

Dominika

Trzeba pamiętać @dobryduszek, że w pierwszych pracach zawsze trzeba się w jakiś sposób wykazać, więc na pewno młodzi inżynierzy tego doświadczają i nie dotyczy to tylko ZUE S.A. Ważniejszą rzeczą jest, czy w późniejszym okresie, można liczyć na jakieś benefity/szkolenia i inne tego typu rzeczy?

Agent

Firma,porażka 5lat tam spędziłem,szkoda gadać robotnik torowy tramwaje,praca dla wytrwałych i głupich.

Dominika

Na pewno trzeba się na początku wykazać @dobryduszek żeby później mieć możliwość awansu, o którym w ogłoszeniach wspominają. Czy możesz się do tego odnieść? Bo wiele rzeczy, o których pisałeś może zniechęcić młode osoby ale za to wiedza o możliwość rozwoju mogłaby wnieść coś więcej.

Coraz gorzej jest w tej firmie w ogóle mają za nic pracownika fizycznego a chwalą się po internecie za ile mln nie wygrali przetargów i co z tego jak ludzi traktują jak śmieci wstyd żeby tak duża firma tak robiła dojdzie do tego w tej firmie że zostaną tylko starzy fizyczni pracownicy co już nie mają gdzie iść bo ich nikt nie weżnie....dojdzie do tego że większość ucieknie od ZUE zostaną stare dziadki ...dyrekcja nie daje sobie rady z funkcjonowaniem firmy.

Karolain

A jak jest w ZUE z pracą dla sekretarki? Bo dostałam zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną i nie wiem czy iść i być może tracić czas :/ jest tutaj ktos kto pracuje lub pracowała w biurze??

co mi tam
@Karolain

nie polecam o ile nadal szefuje tam karolina Czwarta Groźna to będzie Cię miała za dno

agent

duza za duza to firma,zeby bylo dobrze dla fizoli cale szczescie juz tam nie pracuje i zarabiam w malutkiej firmie 4tysiace a nie w ogromnym zue 2tysie ,ta firma sie nadaje do programu jak łupic biednych fizoli,zawsze im malo kasy

bikon

a nadal u was nowy kierowników robót palowych potrzebny?

olek

ZUE się sypie, bank godzin, pracujesz 1 do 1 czyli 1 nadgodzina to 1 godzina do odbiórki, w tej chwili zwolniło sie ponad 80 pracowników, i jeszcze sami zwalniają, przychodzisz do pracy a tu Ci Pani dyrektor daje wypowiedzenie, nic wcześniej nie informując, wynagrodzenie bardzo słabe, ja w tej chwili mam 2,2 na ręke a mam ponad 9 lat dośw. Nie polecam przyjmować sie na "Tory" masakra

Zostaw merytoryczną opinię o ZUE S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w ZUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUE S.A.?

ZUE S.A.