ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Opinie o ULTRAEUROPA Sp. z o.o.

Idealnie to nigdzie nie będzie ale jeśli firma jest dobra to warto pracować i poprawiać, ja w każdym razie polecam.

Rada Nowy wpis

Jeśli jesteście z agencji i do dwóch miesięcy nie dostaniecie propozycji aby przejść pod firmę to lepiej rzucić tą prace. Ponieważ nawet hutchinson od razu daje umowę o prace na 3 miesiące.Przezorny zawsze ubezpieczony. Pamiętajcie niby przez agencje macie prace ale różnie w życiu jest. Jeśli by im zależało na pracownikach to proponowali od razu. Musicie sobie tego pilnować bo może nie być zamówień przez dłuższy czas i potem będzie problem.Bo nie będą potrzebowali tylu pracowników.

Były

Nie polecam pracy w tym zakładzie z czystym sumieniem. Może na Słonki w Żywcu bo mniej się narobisz mają o wiele mniej obowiązków maszyn czy rzeczy do nauki a Rybarzowice są ciężkie. Bez sensu ze płaca na obu zakładach jest taka sama a między zakładami jest przepaść. Dużo pracy w ciężkich warunkach presja zero motywacji wymagają coraz to więcej dużo do nauki dużo maszyn beznadziejni mechanicy kiepski szef i najniższa krajowa. Nawet się nie zastanawiaj tylko szukaj czegoś uczciwego. Powodzenia!

Mieczysław

Zdaje się, że uprzedził Twoją dobrą radę, skoro podpisał się nickiem "Były". Napiszesz czy lubisz tę pracę i za co? Nie przepadam, jak ludzie w sieci bez żadnych oporów piszą co im ślina na język przyniesie, narzekając na wszystko dookoła. Napisz więc, ile jako nowy pracownik bym zarobił? Czy ustalenia, co do obowiązków są przestrzegane i nie dokłada się nowych bez zgody pracownika, a także bez podwyżki wynagrodzenia?

Mia
@Były

O co chodzi z ta motywacją? W sensie, że pracownik nie ma motywacji do większej efektywności, bo nie ma premii za wyniki? Czy o co z tym chodzi? O jaką motywację chodzi?

Kolorowa
@Mieczysław

Niestety dokładają nowych obowiązków non stop bez zgody i bez uczciwej podwyżki odkąd pewna pani i pewien pan żadza nie ma już nawet imprez integracyjnych jak w poprzednich latach jakby mogli to by wszystko pozabierali

Xxx
@Mia

Nie ma motywacji bo dokładają pracy a żadnych uczciwych pieniędzy nie widać Po starych pracownikach co maja wiedzę i mogą dużo nauczyć wieszają psy zero docenienia ja wiem ze nie kazdy stary jest miły ale ile można dawać się wykorzystywać? Obudza się kiedyś z ręka w nocniku jak nie będą mieli kim robić bo będą mieć tych swoich młodych szybkich ambitnych ale bez wiedzy i umiejętności bo niby od kogo się będą uczyć? Tyle w temacie

@Xxx

To ile tu się płaci za robotę? Ktoś tam wcześniej pisał o minimalnej krajowej. Prawda to, czy jest więcej? I co tu jest argumentem, by podwyżkę dostać?

Ooo Nowy wpis

Płaca około 200 więcej niż najniższa plus dodatek za prace na Rybarzowicach 15zl brutto za dzien obecności premia co 3 mce bez l4 i urlopu na zadanie argument do podwyżki? Nie mam pojęcia w połowie roku i w styczniu są podwyżki ale nie jednakowe dla każdego zależy od stanowiska. Od lat na propozycje lepszego zarobku bo jednak 3 zmiany i w okolicznych zakładach maja więcej ok 4 -4,5 tys do ręki słyszymy ze nie bo się góra nie zgadza… bo zakład ma straty dlugi itd

@Ooo

Można wiedzieć, ile tej premii co 3 miesiące można otrzymać? Jest to jakaś przyjemna stawka, czy nic specjalnego? Co do tych zmian, to w jakich godzinach one są? Standardowo 6-14, 14-22 i 22-6? Czy może nieco inaczej?

Tajemnicza

Nie polecam uciekajcie!! Jestem nowa pracowniczka z agencji i jest totalna masakra tam. Nie dość ze „liderka” ta z czerwonymi włosami gruba krzyczy i wymaga a sama nic nie robi tylko pisze ilość miksów i mówi więcej więcej. Nie powie co masz robić, nie pokaże a później krzyczy, że tego nie zrobiłeś.Praca byłaby okej bo wszystkiego można się nauczyć ale nie taka atmosfera i tacy ludzie. Radzę zając się tym. W pracy powinni trzymać się wszyscy razem. Jedyna osoba na plus to kierowniczka B.

nikt wazny
@Tajemnicza

wszyscy kierownicy nizszego szczebla na + ,Beata,Anna,Bartek,ale niektore liderki zmiany to maja zryte berety I to niezle,zamiast wytlumaczyc to sie wydzieraja jak psychiczne,robota jest OK ja polecam.

@nikt wazny

Hahaha a jak myślisz dlaczego dla ciebie kierownik jest miły a lider nie? Bo od lidera on wymaga i jest im wygodniej jak lider wymaga od ciebie niż on sam proste to lider ma robić zmiana wynik i zawsze on będzie najgorszy go uwaga wymaga pracy hahaha i zrozum ze ludziom nie jest łatwo tłumaczyć coś po raz setny a agencja dalej swoje większość to ściemniacze i jeszcze się chwała ze zarabiają 4-5 tys a my ledwo 3 wiec daruj sobie te wypociny

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako planista produkcji, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 23 marca.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ULTRAEUROPA Sp. z o.o..
Sylwia

Jestem tu z powodu aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji na posadę Demand and Supply Planner. Wiecie może więcej o tym, czy rekrutacja w całości jest w języku angielskim, czy częściowo? Widziałam, że ogłoszenie jest w tym języku, no to potem też nie używają polskiego?

Kotek
@Sylwia

Sylwia spokojnie mówią po polsku chodzi o to że klienci i firma jest pod grupa finsbury i trzeba znać angielski żeby zrozumieć dyrektora i klientów pewnie maile itd ale na codzień polski nie martw się ????

KK

Sama praca całkiem w porządku, ale atmosfera naprawdę na minus, bardzo toksyczna i moim zdaniem napewno nie odpowiednia dla młodego pracownika. Jest niewiele doświadczonych osób, które dadzą dobrą radę odnośnie wykonywanej pracy, większość starych pracowników nie potrafi niczego nauczyć. Zamiast wytknąć błąd i wytłumaczyć co robi się źle, wolą powiedzieć to przełożonemu. Pracownik agencyjny traktowany jakby był gorszy, a tak naprawdę w wielu przypadkach robi więcej niż przeciętny pracownik spod firmy i zawsze dostaje najgorsza robotę (chyba, że akurat kierownik kogoś lubi). Kontakt z koordynatorem z agencji, też niespecjalnie dobry, czasem trzeba się prosić o odpowiedź.

Jakie godziny pracy obowiązują w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Xoxo

6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00

Pik

6-14, 14-22, 22-6 Produkcja zaczyna o 22 w niedzielę a kończy w piątek rano, Paczkarnia o 22 w poniedziałek a kończy w sobotę rano

Agnieszka
@Pik

To w weekend nie ma pracy? Te zmiany to jakoś się wymieniają że raz dzień raz noc czy to raczej stałe jest zawsze?

Xoxo
@Agnieszka

Robisz co tydzień inna zmianę w systemie 3,2,1 zmiana. W weekend nie ma pracy

Cześć ja chciałabym zapytać o pracę na stanowisku laboranta? Jest tu ktoś, kto pracował na tym stanowisku i mógłby się podzielić swoim doświadczeniem?

Sylwia

Super, że pojawia się pytanie o Laboranta, bo też szukam informacji o tym stanowisku. Dodam swoje pytania. Mnie interesuje, ile czasu trwa onboarding świeżej osoby? Ile jest tych wstępnych szkoleń? I czego dotyczą?

Zibi

Jak wygląda praca KJ w Waszej firmie? Czy Kontrolererzy Jakości cieszą się autorytetem wśród pracowników? Czy dbacie o rozwój KJ, czy macie jakieś szkolenia jakościowe?

KJ
@Zibi

Tak są szkolenia, doskonalą wiedzę, ale.... KJ nie cieszą się dobrą opinią. Nie potrafią podejmować często odpowiedniej decyzji, więcej czasu spędzają w biurze na pogaduszkach nie związanych z pracą zamiast kontrolować istotne sprawy na halach produkcyjnych, już nie wspominając, że coraz więcej rodziny pracuje ze sobą i rączka rączkę myje... Więcej pracy skupienia na pracy, a mniej gadania...

Mały
@Zibi

Tak zgadzam się z KJ, jak KJ tak i SV powinni się przyłożyć do swoich obowiązków, często wszystkie informacje są podawane na ostatnią chwilę, nie kompletne, często też nie ma istotnych informacji przez to są duże pomyłki, nie przykładają się należycie do swojej pracy, brak im wiedzy, często widać u nich lekceważenie, znudzenie, brak zainteresowania, brak chęci zdobywania wiedzy i co za tym idzie - pomyłki, reklamacje, błędy. Przykra rzeczywistość, ale tej Firmie brak kontrolera z prawdziwego zdarzenia, brak Technologa z powołania, czego Firma bardzo potrzebuje. Nie dbają o starych pracowników, nowych zachęcają wyższymi stawkami (np. magazynierów), a starym nie podnoszą, stawki w tej Firmie są bardzo niskie, nie zachęcają do podjęcia pracy. Szantażują ludzi zamiast dbać o nich, że jak się komuś nie podoba niech zmieni stanowisko. A może lepiej Firmę? Za niedługo nie będzie miał kto nowych uczyć, jak tak dalej będzie to wyglądało. Życzę powodzenia! Nara

P
@Zibi

KJ w żaden sposób nie jest doszkalana i „wspierana” jak coś jest nie tak najlepiej winą obarczyć właśnie ich. Poza tym kierownictwo jakości ze swoją świtą (która udaje że coś robi) siedzi w biurowcu i plotkuje w najlepsze.

@Zibi

Generalnie dużo szkoleń jest w firmie. Jakość stale doskonali. Kontrola w żadnej firmie nie jest lubiana. A jak wskazuje błędy to nikt tego nie lubi. Praca kontrolerów w zasadzie wszędzie jest podobna.

QA
@P

Drogi Pracodawco, szkoleń jest może i dużo ale osoby które szkola nie do końca to potrafią. Wpuszczają na zakład nieraz za przeproszeniem matolow bo są słabo przeszkoleni albo twierdzą ze nikt im nic takiego nie mówią a za ich i błędy tych szkoleniowców odpowiadają pracownicy. Bo taka jest prawda ze pracownika się dostaje za takich ludzi. Pojęcia nie maja czym groza ich pomyłki. Proponuje zacząć od szkoleniowców żeby dawali konkretne przykłady zdjęcia czym może grozić pomyłka i od HR jakich ludzi nam dają. Serio nie widzicie ze niektórym brakuje piątej klepki??? Do biura sobie ich weźcie to zobaczycie jak sie z nimi pracuje!

Barbara

Widzę po ogłoszeniu na Kierownik ds. technologii produkcji, że mocno stawiają na znajomość angielskiego. Ale myślicie, że obejdzie się bez oficjalnego certyfikatu czy raczej nie? Jak się wykorzystuje znajomość angielskiego w pracy?

Abc
@Barbara

Tak. Myśle ze tak wystarczy w stopniu komunikatywnym

@Abc

i do czego mu ten język? na czym konkretnie tu w firmie praca takiego kierownika polega? czym się zajmuje?

Agata

Hej jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie? Ilo jest etapowy? jakie zadają pytania na stanowiska kierownicze? w ogłoszeniu widzę że rekrutacja zdalna więc ciekawa jestem jak to w praktyce wygląda. Na jaki okres jest pierwsza umowa?

Zła
@Agata

W tej firmie już jest dość kierowników. Stanowisk z kosmosu również. Hitem jest ze od lat nie robili wigili razem z pracownikami a nagle z naszego funduszu będą fundować imprezę. Jeszcze w sobotę ale oni co roku mieli w czasie pracy. Dajcie spokoj z tego typu wydatkami. Czasy są jakie są. Ceny przerażają. Jak macie kasę to dajcie lepiej ludziom lepsze bony na święta, bo w sąsiednich zakładach rok temu dostawali po 1200zl KAZDY a nie pare stówek i to zależnie od dochodów. Nieroby dostają najwiecej. Otwórzcie oczy!

@Zła

1200 a tu parę stówek? tu ogólne na fundusz mniej się zbiera czy faktycznie słabo zarządzany jest? nikt z was nie podejmował na ten temat rozmów wprost? jest do kogo z tym pójść?

WR
@Teresa

w firmie są bony na każde święta. Do tego Mikołaj i dzień dziecka oraz impreza dla pracowników. Naprawdę nie ma co narzekać. Wiele firm nie daje nic a tu zawsze coś jest.

Hahaha
@WR

Właśnie dla wielu firm to jest już normalne więc daruj. Firma istnieje już 18 lat? A może socjalny z tego typu imprezami i bonami od 5,6 lat funkcjonuje może. To gdzie byly, gdzie są wcześniejsze pieniądze z funduszu? Przypominam ze już raz pokaźna karę zapłacili za taka akcje podobno…

@Hahaha

Nie możesz w firmie o to zapytać, gdzie są wcześniejsze pieniądze? Jak reagują na niewygodne kwestie i trudne pytania? A co do pieniędzy, to szukają teraz kierownika ds. technologii produkcji za 5000-15000 zł / m-c. Skąd taka rozpiętość kwoty, idzie tu dobrze zarobić?

Lllll

Witam, kiedy będą bony na święta ?

Zibi

Dziękuję za odpowiedzi. To prawda, że KJ nigdy nie jest lubiana, bo nikt nie lubi, gdy wytyka mu się błędy. Jak widać z tych wpisów to nie macie dla nich szcunku jak i dla innych. Ale musicie wiedzieć, że nie można oczekiwać dobrej atmosfery, czy satysfakcji z pracy gdy ma się takie podejście "wieszania psów" na kim popadnie. Wynagrodzenie to jedno..., ale nawet gdy nie jest zadowalające, to jednak pozostaje ta atmosfera, która gdy jest miła to przychodzi się do pracy z przyjemnością. Nie kto inny ją tworzy tylko WY SAMI. Nowi pracownicy pewno przyjdą, ale odejdą jeśli Wy "starzy" nie tyle ich nie nauczyce, co nie pokażecie, że fajnie z Wami pracować. Jak to mawiają "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Wierzcie mi nigdzie nie jest idealnie, więc warto inwestować w dobre relacje w firmie, w której się pracuje.

@Zibi

Drogi Zibi, skąd pomysł, ze odpowiedzi ci dali osoby „stare”? Może właśnie to był ktoś kto przerobił tydzień i widział prace tych osób? Bo szybko idzie się zorientować kto pracuje a kto ściemnia. Uwierz mi każda zmiana tworzy swoją atmosferę i każdy stary co robi to jeśli jest stary to lubi swoją prace właśnie za ta atmosferę. To ty prosiłeś o opinie wiec ja dostałeś a nie oceniaj ludzi po opisie bo jak widać z wypowiedzi nie było cię w firmie. Spróbuj stwórz własna atmosferę może tobie uda się wprowadzić nowy ład kto wie. Powodzenia.

AnaMac

Praca w Ultraeuropie jest ok. Kto chce pracować ten pracuje.

@AnaMac

A co jest dokładnie ok? Masz na myśli jakieś warunki pracy, pensję? Czy może atmosferę?

sb
@Teresa

Wszystko jest w porządku. Pracować trzeba jak wszędzie i warunki podobne jak wszędzie. Jak komuś się nie chce pracować to szuka problemów.

Hania

Jeśli chodzi o prace w Ultraeuropa, w Rybarzowicach po przez agencje pracy tymczasowej nie mam zastrzeżeń. Wynagrodzenie zawsze na czas, nie ma problemu z wystawieniem zaświadczeń jeśli jest taka potrzeba. Z Panią Anią dobry kontakt. Mogłam liczyć na czas pracy o który pisałam do Pani Ani. Nie robiła, żadnych problemów i dostosowała grafik tak jak prosiłam. Ja swoją współpracę z Agencją oceniam na plus. Jak ogólnie prace w Ultraeuropa.

@Hania

I lepiej to wychodzi niż jakbyś się bezposrednio w firmie zatrudniła?

@Teresa

Dokładnie. Jak ludzie z tad odchodzą to tylko ze względu na atmosferę

Praca jak praca trzeba pracować wszędzie ale ludzie masakra, atmosfera że można depresji się nabawic już nie mówiąc o tym że jak chcesz się czegoś nauczyć to cie nie uczą żebyś czasem nie umiał więcej niż starzy pracownicy, najlepiej nic nie robić jak co niektórzy a kasę brać i u kierowników będziesz najlepszy.

Kinga

Wynagrodzenia na czas! Pani Ania z agencji bardzo pomocna i rzetelna. Współpracujemy już bardzo długo.

Agencja
@Kinga

Agencja to dopiero porażka. Może z firmą pracują rzetelnie, ale z ludźmi postępują tragicznie. Totalny brak organizacji i szacunku do ludzi i do ich czasu. Szkoda gadać.

@Agencja

Ale chodzi o ludzi zatrudnionych w agencji czy tych, którym pracę organizują?

Ala

Pracuje w piekarni bezglutenowej w Rybarzowicach przez agencje pracy Work&Profit już długo. Wynagrodzenia są zawsze na czas, załatwiane są różne zaświadczenia i nie ma z tym problemu. Z panią koordynatorką Ania jest stały kontakt.

Marcinek gipsik

Ja robiłem z 3 lata to prawie mój rekord zawsze sobie podjąłem przy okazji .

Krystyna
@Marcinek gipsik

Ale o jakim rekordzie mowa? Rozwiniesz? Bo nie wiem do czego się odnosisz.

Marcinek gipsik
@Krystyna

Cześć Krystian jak od Kingi to gut wiesz ciężko wytrzymać w jednym biznesie to tak jak z żoną

@Marcinek gipsik

Dlaczego ciężko? Ludzie latami pracują w jednym miejscu... :)

Piekarz

Praca niby w renomowanej firmie, w tak ważnym segmencie jak produkcja bezglutenowa=ogromna odpowiedzialność, a zarobki tyle co minimum krajowe plus jakaś śmieszna premia i to za 3 zmiany... A w ogłoszeniu "pensja powyżej minimalnej krajowej" :D Zamiast dać ludziom godziwą pensję, wolicie czekać na pracowników, którym jedynym wytłumaczeniem jest "ja niepaniemaju"... Powodzonka ????

Krystyna
@Piekarz

No ogólnie to niestety w wielu branżach tak bywa. Dajmy sobie chociażby pielęgniarkę, która ma dość odpowiedzialną rolę, a zarabia tyle, co nic. A 3 zmiany są wymagane dla każdego czy można się jakoś dogadać by robić tylko jedną np.?

Witaj
@Krystyna

Pielęgniarki pensją steruje inny mechanizm, tu pracujesz by "ktoś" miał nowy samochód co 3 lata, nowy dom i zagraniczne wakacje kilka razy w roku, a tobie tłumaczy że takie są tutaj stawki i więcej nie dostaniesz. No i znowu pojawiło się kilka ogłoszeń na różne stanowiska, także powodzenia...

@Witaj

Ale czemu nie macie tam szansy na większy zarobek? Próbowaliście w ogóle rozmawiać o tym z szefostwem? Może dałby podwyżke?

BbFff
@Teresa

Zawsze słyszymy odpowiedź od DM że nie ma pieniędzy że jest ciężko mała sprzedaż itp wszystko do góry a my nic. Kto się odezwie w tym kierunku to jest zbywany. Kiedyś były podwyżki w styczniu i w lipcu, a teraz ledwo co więcej dają raz w roku jakieś marne grosze. Ważne że mają na swoje imprezy i pizzę co tydzień. Może jakiś strajk Ultra?

skuter
@BbFff

Żeby tylko na pizzę.W tej firmie pieniądze są wyprowadzane co dzień na różne zachcianki góry.Wydaje się,że dla obecnego dyrektora to jest normalne.Nie mówię już o tym ile jest tam niepotrzebnych etatów,ale przecież w biurze i nie tylko musi być więcej osób żeby się nie narobić Tyle pieniędzy wyrzuconych w błoto i tylko przenoszenie ludzi po znajomości z miejsca na miejsce.Jak nie załatwi dziewczyna to załatwić siostra itd Poprzedni dyrektor by na to nie pozwolił,za jego kadencji np ludzi w biurze można było policzyć na palcach rąk.A teraz? Po kilku na stanowisko,a na dole nie ma ludzi do roboty,bo za takie pieniądze to ciężko nabyć pracownika.Za moich czasów się to nie zmienilo,może za waszych się zmieni.Moze kiedyś będzie lepiej,ale na to się nie zanosi.

Grażyna
@skuter

To nikt tego nie kontroluje, oprócz dyrektora? Że pieniadze idą na puste stanowiska? To jak w takim razie firma funkcjonuje? :D

Zostaw merytoryczną opinię o ULTRAEUROPA Sp. z o.o. - Rybarzowice

• Jak się pracuje w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTRAEUROPA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ULTRAEUROPA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ULTRAEUROPA Sp. z o.o.