Ultraeuropa

Opinie o Ultraeuropa

Wiesiek

Uważam, że nie można szukać na siłę złych stron. Firma stara się być dobrym pracodawcą, ja polecam.

Norbert

Firma działa już kilkanaście lat, ma wypracowaną dobrą pozycję w branży. Polecam.

Anonim Nowy wpis

Nie polecam pracy w zakładzie na Slonki kierownik MP to totalna porażka siedzi ciągle w biurze schodzi tylko na dół żeby drzeć mordę że się da i więcej więcej, nikogo nie szanuje oddzywki typowego slamsa z pod bloku… już pominę fakt że nie trzyma się żadnych zasad chodzi jak król masakra nikt nie reaguje wszyscy się boją odezwać płaczemy po kątach totalny dramat inni kierownicy sa okej jeśli traficie na jego zmianę to krzyż na drogę lepiej uciekać

Mirass Nowy wpis

Kiedyś pracowałem w tej firmie i sobie ją nawet chwaliłem. Praca była ok, zarobki takie sobie przez co w zamian codziennie się spóźniałem ale nikt się mnie nie czepiał no bo wiadomo, w każdej firmie czepiają się tylko ludzi uczciwych i pracowitych, atmosfera też była w miarę dobra. Kierownictwo było nawet całkiem wporządku. Nie podobało mi się natomiast to że dostałem wypowiedzenie za to że zarabiałem parę stówek więcej będąc zatrudniony przez agencje od osób które były zatrudnione bezpośrednio na tym samym stanowisku. To czemu w takim razie zatrudniali przez agencje? To było dla mnie wtedy totalnie absurdalne i jest do dziś. A spowrotem zatrudnić mnie nie chcieli. I tak przepracowałem w tej firmie niecały jeden rok.

Jakie godziny pracy obowiązują w Ultraeuropa?

Kaja Nowy wpis

Czy ultraeuropa żywiec na Słonki jeszcze istnieje czy już tylko Rybarzowice?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ultraeuropa. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Waldek

Nie polecam . Atmosfera toksyczna . Obgadują , wyśmiewają się. Dobre dla osób które nie dają sobie rady nigdzie indziej .

S.O

Daremna robota i ludzie .. fałszywi . Trzeba uważać .

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ultraeuropa? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pik

Płatne, nie można odebrać, ale jest ich nie dużo ???? zależy też na jakim stanowisku ????

Grażyna
@Pik

Obowiązkowo trzeba robić nadgodziny? Czy to dla chętnych? I ile ich wychodzi tygodniowo?

Pik
@Grażyna

Nadgodziny są nieobowiązkowe, jest ich mało, raczej w tygodniu nikt nie zostaje, jedynie w soboty, jeżeli jest praca ostatnio były przez wakacje raz na 3tyg. po pierwszych zmianach i są ekstra płatne

Wiki

Dzień dobry czy są przyjęcia do firmy Ultraeuropa w Żywcu?

Sylwester

Jak dla mnie ta firma oraz ludzie w niej pracujacy maja duzego plusa.Jest mila atmosfera,nikt nikogo nie strofuje,panie pracujace w kadrach sa usmiechniete i chetnie pomagają rozwiazac problem.Co do kierownikow zmian,tez sa wporzadku,z kazdym pracownikiem zamienia chociaz pare slow,a i tez nie boja sie ciezkiej pracy.Fakt jest ze mile byly by widziane podwyzki, aczkolwiek jest mozliwosc sobie dorobic na nadgodzinach.:)

@Sylwester

Brzmi w porządku, ale tak właściwie to wy tylko macie możliwość tych nadgodzin? W kadrach byłby z tym problem niestety? :(

Kaska

Nie polecam ultraeuropa. BHP to porazka. Praca na 3 zmiany za najnizsza krajowa. Ponizanie i wysmiewanie pracowanikow na porzadku dziennym ( pracuja tam tylko osoby ktore nigdzie indziej by sobie nie daly rady )

Bob
@Kaska

Wypraszam sobie. Jak piszesz to pisz szczegółowo a nie ogólnie. Nie każdy wyśmiewa. Daj przykład poniżania bo to jest karalne. A pracują tam świetne osoby które ten biznes utrzymują. Są przypadki ludzi ze robią czyimiś rękami bezczelnie ale są ludzie którzy są mądrzy inteligentni i którym zależy. I świetnie daliby sobie radę gdzie indziej. Może lubią tą pracę i temu tu są? Co do BHP i śmiesznej stawki to się zgodzę. Za taką pracę powinno być od 3tys netto zarobek najniższy.

Wanda
@Kaska

w jakich okolicznościach dochodzi do tego rzekomego poniżania i wyśmiewania ? jeśli faktycznie tak jest .

AK

Praca spoko. Jak ktoś chce robić to robi. Jak Ci zależy to pracujesz. Najbardziej żenujące jest to że kierowniczka organizuje pracę pozostałym kierownikom. Zwłaszcza starszemu. Jaki ma w t interes? Bo wątpię że czysto zawodowy. Jak można komuś pisać wszystko, sprawdzać mu wszystko a on tylko siedzi? Nawet nie pilnuje ludzi, a potem narzekanie na odpad albo że ludzie nie ogarnięci... Zaczelabym porządki od tych stanowisk wyższych....

Wanda
@AK

A co takiego jest spoko w tej pracy bo ja akurat szukam>>

AK
@Wanda

Dla mnie praca umiarkowanie ciężka wszędzie trzeba pracować więc uważam że jest spoko do wykonywania przynajmniej na moim stanowisku :) zarobki niskie jak na powiat bielski ale pracownicy też spoko :)

@AK

Co do tych kierowników to jak niby wychodzi, że nie pilnują ludzi, skoro ona wytyczne podobno im daje? Chyba, że źle zrozumiałam?

Szymon

Witam serdecznie mam pytanie czy sa jakies wolne miejsca w pracy w Ultraeueopa w Zywcu jestem chetny nawet od zaraz dziekuje pozdrawiam

Janusz
@Szymon

Podpinam się pod pytanie, też jestem ciekawy i zainteresowany pracą.

@Szymon

Dzień dobry. Czy Pan już się zatrudnił w ultaeuropa? Jeśli nie, proszę dać znać

Niki

Witam, czy jest możliwość zatrudnienia na pół etatu?

Camiro

Gdzie lepiej w Żywcu, czy Rybarzowicach? Zamierzam złożyć cv. Dzięki za info.Pozdrawiam.

@Camiro

Pisałeś, że zamierzasz złożyć CV. I jak, gdzie lepiej? Złożyłeś już i zostałeś przyjęty? Może napiszesz coś więcej jak wygląda rekrutacja na pracownika?

Koko
@Camiro

Rybarzowice bo Żywiecu to plotki i..............

HERKULES

Kolejne odcinki Sanatorium Miłości powinni kręcić na ul. Słonki .pozdrawiam Pam Herkules

MalaMi

Witam, powiem tak patrząc na ludzi co przychodza do pracy. Stać i nic nie robić ale żeby płacili.Takich nie chcemy , chcesz się nauczyć nauczymy pokażemy z nami dobrze się pracuje, są dni lżejsze są dni że trzeba spiąć tyłki. Jak wszędzie, będziesz chciał/chciała pracować i się rozwijać to będzie ci się dobrze pracować. Nie wymagamy żebyś po tygodniu wiedział wszystko. Ja pracuję 3 lata są pracownicy co pracują po 10 i więcej lat. Tyle w temacie. Warto przyjść ja polecam

Koko
@MalaMi

Uważam, teraz jest super na tej zakładzie wszyscy sa na rownych zasadach przyjeci tylko jak by byly jeszcze nowsze maszy to juz nic bym nie zmieniła, mechanik i elektryk na zakadzie. Do konca nie wiadomo kgo sluchac.

Wiesiek

Łysek

Ktoś kierowników chwalił a cisza o liderach kierownictwo spoko ale liderzy to masakra swoim dają naklejki przyklejać a innym na produkcje i dziwiganie calom dniówkę. Albo się zwolnić albo kalectwo nie ma zlituj się

Norbert

Kerim

Ja robilem na magazynie i widzialem jak wtedy jeszcze kierownik chodzi spac na strych puzniej tim zrobił szmate dyrektorem...paranoja!!cale to biuro to jakas pomylka,a zwlaszcza kierownicy....ludzie nawet ok.

Ziomek
@Kerim

A jak kierownictwo ? Dyrektorzy ? Jak to wygląda w tej firmie ?

pedro
@Kerim

racja robilem tam 2 lata

Zostaw merytoryczną opinię o Ultraeuropa - Żywiec

• Jak się pracuje w Ultraeuropa?

Zobacz opinie na temat firmy Ultraeuropa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultraeuropa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ultraeuropa