Opinie o HJ Heinz Polska S.A. w Pudliszki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HJ Heinz Polska S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HJ Heinz Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HJ Heinz Polska S.A. w Pudliszki

Gutek

Dobry pracownik jest zawsze zadowolony nawet jak w firmie jest gorszy czas!!!

Brak poszanowania pracownika oraz brak przyszłości i szans rozwoju

Ona

(usunięte przez administratora).. robić, nie chorować a już w ogóle nie pytać o pieniądze.... A te "podwyżki" to śmiech na sali.

Pierwszy etap wporzadku. Drugi etap z jakaś Panią (chyba z Rosji i Panem z Egiptu) fatalna. Pan z Egiptu angielski nie do zrozumienia, fatalny akcent. Pani z kolei bardziej zainteresowana poprawianiem fryzury i wyglądu w odbiciu kamerki niż sama rozmowa. W trakcie rozmowy cały czas wydymala usteczka i poprawiała włosy. Rozglądała się w ta i w tama. Nadmienię ze Pani z HR także wizerunek fatalny

Dlaczego kobieta bardziej zainteresowana sobą prowadzi rekrutacje

Robert

Jak komuś nie po drodze z dobrą pracą to zawsze ma same przeszkody!!!!

$eba

Jak zmieniły się zarobki po przejęciu zakładu przez heinz?

$eba

Jak zmieniły się zarobki po przejęciu zakładu przez heinz?

rrr

Dobrze Wam świniojady. Kto mógł, to dał nogę z tej biedy.

Obłęd

To co teraz dzieje się w tej firmie pokazuje tylko dążenie do upadku.

Obłęd

To co teraz dzieje się w tej firmie pokazuje tylko dążenie do upadku.

miku

wstyd, z tego co mi wiadomo to zarobki wcale się jakoś diametralnie nie różnią. Ot różnica kilkuset złotych. Nie oszukujmy się, ale to nie będzie robiło każdemu zbyt dużej różnicy, bo obowiązków jest zdecydowanie więcej gdy masz więcej doświadczenia..

qq

Uciekać z dala! Korpora przez duże K. Nikt nie liczy się z ludźmi, nie ma imienia i nazwiska, każdy jest tylko numerkiem, który każdego dnia można wykreślić. czynnik ludzki w tej firmie nie istnieje. Atmosfera między pracownikami polega przede wszystkim na donoszeniu. Gówniana kasa, gówniana atmosfera. Jedynie można zdobyć ciekawe doświadczenie.

WDG

syf, syf i jeszcze raz syf. tak w wielkim skrócie

gość

Dokładnie nie wiem jak wygląda praca w samym Heinz'u, ale zdecydowanie nie polecam rozmów kwalifikacyjnych, nigdy nie odbywają się na czas i ich przebieg nie należy do najmilszych. Nie wierzycie, sprawdźcie sami :)

Praca ok , z wyjątkiem układów i układzików, szczególnie region Wrocław sieci, kierownik(usunięte przez administratora) który nie dorósł nawet do stanowiska przedstawiciela panoszy się i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy , a robi wiochę jakich mało, za przedstawiciela ubierał się jak wieśniak i obsługiwał klientów w łachach w jakich ja bym nie poszedł przy łopacie robić, a awans ma tylko dzięki przełożonemu, jak byście się domyślili też z Wrocławia, podobny inteligent jak ten, dodatkowo (usunięte przez administratora), który(usunięte przez administratora)wszystkich jak może, począwszy od swojego "kierownik" (usunięte przez administratora)załosne, poza tymi ewenementami większość ludzi z kulturą i na poziomie, praca przyzwoita chodź i tak jak w większości firm kiedyś było lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o HJ Heinz Polska S.A. - Pudliszki

• Jak się pracuje w HJ Heinz Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HJ Heinz Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HJ Heinz Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HJ Heinz Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w HJ Heinz Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HJ Heinz Polska S.A.