HJ Heinz Polska S.A.

Pudliszki

Opinie o HJ Heinz Polska S.A.

anonim 2011-10-27 11:54:35
Praca ok , z wyjątkiem układów i układzików, szczególnie region Wrocław sieci, kierownik(usunięte przez administratora) który nie dorósł nawet do stanowiska przedstawiciela panoszy się i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy , a robi wiochę jakich mało, za przedstawiciela ubierał się jak wieśniak i obsługiwał klientów w łachach w jakich ja bym nie poszedł przy łopacie robić, a awans ma tylko dzięki przełożonemu, jak byście się domyślili też z Wrocławia, podobny inteligent jak ten, dodatkowo (usunięte przez administratora), który(usunięte przez administratora)wszystkich jak może, począwszy od swojego "kierownik" (usunięte przez administratora)załosne, poza tymi ewenementami większość ludzi z kulturą i na poziomie, praca przyzwoita chodź i tak jak w większości firm kiedyś było lepiej.
gość 2013-11-29 14:56:16
Dokładnie nie wiem jak wygląda praca w samym Heinz'u, ale zdecydowanie nie polecam rozmów kwalifikacyjnych, nigdy nie odbywają się na czas i ich przebieg nie należy do najmilszych. Nie wierzycie, sprawdźcie sami :)
WDG 2014-11-12 19:43:48
syf, syf i jeszcze raz syf. tak w wielkim skrócie
qq 2015-11-16 23:56:44
Uciekać z dala! Korpora przez duże K. Nikt nie liczy się z ludźmi, nie ma imienia i nazwiska, każdy jest tylko numerkiem, który każdego dnia można wykreślić. czynnik ludzki w tej firmie nie istnieje. Atmosfera między pracownikami polega przede wszystkim na donoszeniu. Gówniana kasa, gówniana atmosfera. Jedynie można zdobyć ciekawe doświadczenie.
miku 2016-05-18 20:57:39
wstyd, z tego co mi wiadomo to zarobki wcale się jakoś diametralnie nie różnią. Ot różnica kilkuset złotych. Nie oszukujmy się, ale to nie będzie robiło każdemu zbyt dużej różnicy, bo obowiązków jest zdecydowanie więcej gdy masz więcej doświadczenia..
Zostaw swoją opinię o HJ Heinz Polska S.A. - Pudliszki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HJ Heinz Polska S.A.