Opinie o Radoxim Sp. z o.o. w Grębocice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Radoxim Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radoxim Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radoxim Sp. z o.o. w Grębocice

Osobiście nie polecam,kręcą z kasą i atmosfera niezbyt fajna nie wspominając o mieszkaniach

do-ra

Firma Radoxim zatrudnia ponad 100 pracowników ,na szczęście takich osób jak PAN to można policzyć na palcach jednej ręki , jest ich naprawdę niewielu . Z reguły to osoby , które mają plik świadectw pracy co świadczy ,że praca nigdzie im nie odpowiada .Jest wielu pracowników ,którzy pracują w naszej firmie latami i nie maja powodów do narzekań .Nasza firma wypłaca wynagrodzenia na czas i nikogo nie oszukujemy .Pracownicy za granicą co prawda nie mieszkają w hotelach 5*ale mieszkają w domach nie barakach ,kontenerach .Co do atmosfery to przeważnie ludzie jadą tam do pracy ,jedni zawiązują kontakty inni nie -to nie nasza sprawa .Myślę , że atmosferę trzeba sobie samemu stworzyć firma tego nie gwarantuje.

Zuzanna

@Zimmermann, czy te warunki o których wspominasz były wcześniej ujęte na umowie albo przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Ostatnio poza opinią @Zimmermann nie wypowiadaliście się o firmie Radoxim. Co sądzicie o pracy tam? Czy coś się zmieniło od czasu kiedy ostatni raz publikowaliście komentarze?

Zuzanna

@jędrek dlaczego polecasz? Powiedz coś o warunkach pracy. @jędrek a na jakim stanowisku pracowałeś w Holandii i jak długo? Obecnie firma Radoxim Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY; CIEŚLA; ZBROJARZ. Może ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

jędrek

osobiście polecam i SZEF W PORZADKU

Firma Radoxim Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Projektant deskowań i rusztowań. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
jędrek

JEDREK pracowałem w tej firmie w Holandii i byłem zadowolony pieniądze na czas i ludzie w po zadku jak dla mnie firma ok ja osobiście polecam tam prace

Zuzanna

@nowy11 rozumiem, że już wyjechałeś do pracy za pośrednictwem Radoxim. Co możesz powiedzieć o tym jak wygląda współpraca?

ktoś

i jeszcze dodam ze umowe o prace dostajesz z wynagrodzeniem najnizszej krajowej i do tego aneks ze praca w delegacji

nowy11
@ktoś

Witam, pod koniec listopada mam wyjazd i w związku z tym pytanie... Ile faktycznie można tam zarobić może znasz jakieś widełki?? Obiecają dużo (w sensie godzin) a jak jest na prawdę?? Dzięki za szybką odpowiedź.

ktoś

praca w tej firmie wyglada tak: wyplate masz na czas , wazne aby sobie zapisywac godziny, bo czasmi za malo daja i jak sie nie upomnisz to nie dostaniesz roznicy (trzeba pilnowac) :) jezeli wezmiesz sobie urlop 2 tyg w wakacje to licz sie z tym ze za ten urlop nie ma kasy wiec 2 tyg bez kasy takzwany urlop bezplatny oni to niby wyplacaja co wyplate czy co jakis czas po 100 pare euro (watpliwa sprawa w tej kwestii) .Jezeli jest tak ze nie ma pracy i do polski zjezdza sie np na tydzien to oczywiscie tez urlop jest bezpłaty.Jezeli dasz zwolnienie od lekarza to masz placone 80 % od najnizszej krajowej polskiej(DOSTAJESZ ANEKS O ZMIANIE WARUNKOW UMOWY).jest tez tak , ze co dwa lata na 2 miesiace zjezdza sie do polski ( chodzi o ubezpieczenie trzeba wyrabiac nowe jakies tam cudawianki ) i oczywiscie przez te 2 miechy nie masz wyplaty bo jestes na urlopie bezpłatnym! co do atmosfery w holandii to jest ch........ zalezy do jakiego trafisz tzw prowadzacego (kulka czubków jest, mysla , ze sa pępkiem swiata i moga gnoic ) pokoje sa hmm... nieraz bylo w jakims salonie po 10 :) warunki w tym "mieszkaniu" spartańskie do pracy czesto gesto dojezdza sie ponad 100 km w jedna strone i oczywiscie nie platne masz 3 h w plecy :)

gg

Ustalony grafik to dobry znak @oapal, bo przecież zatrudnienie wydaje się być na dobrym poziomie. Ciekawe tylko czy wypłata pojawia się na czas, bo zależy mi na terminowości wynagrodzenia, bo jednak sporo mam do popłacenia rachunków. Dzięki za odpowiedź

byłemtam

ha ha jak czytam ostatnie wpisy to śmiech mnie ogarnia.firma oszukuje pracowników!!!!

j

Witam Właśnie poszukują kierownika budowy. Coś nowego można dowiedzieć się na temat atmosfery i warunków pracy w tej firmie?

Mam możliwość podjęcia pracy w tej Firmie i chciałem się od kogoś dowiedzieć o warunkach w jakich się mieszka jak z pensją czy jest na czas i jak się pracuje.

maly
@Gość

i co pracujesz

nowy:-)

Y krótko zwięźle :wypłata na czas,warunki ok 710,prezes spoko,praca ciężka,majster był super a teraz debil mi się trafił

victor

Może jesteś słaby i uważasz że jeżeli przesłałeś CV to o razu pojedziesz haha;d Gościu z wykształceniem gimnazjalnym;)

vector

Alek ty pracowałeś sam w Holandii z radoximu czy opinie masz od ludzi którzy zjechali z tamtą, bo ja miałem propozycje ale zaczeło sie teraz nagle przesówac nie wiadomo kiedy wyjazd, a dowiedziec nie moge sie ani miejsca zakwaterowania ani miejsca pracy

IRA

1974 mógłbyś coś szerzej o tym napisać ponieważ tez mam od nich propozycje wyjazdu do Holandii. A mianowicie opisz cos o tych znajomych którzy już tam pracują w Holandii, jak warunki u nich wyglądały jak prezes odpowiadał na temat czemu nie ma wypłat, i gdzie pracowali w Holandii, jak możesz to podaj gg do siebie chetnie bym wymienił poglady.

Zostaw merytoryczną opinię o Radoxim Sp. z o.o. - Grębocice

• Jak się pracuje w Radoxim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radoxim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radoxim Sp. z o.o.?

Radoxim Sp. z o.o.