Opinie o Radoxim Sp. z o.o. w Grębocice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Radoxim Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radoxim Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radoxim Sp. z o.o. w Grębocice

Mar Nowy wpis

Miałem przyjemność współpracować wraz z tą firmą na kilku budowach w Holandii. Z tym że ja pracowałem pod agencją pracy. Ogólnie nie polecam, jeśli chcecie tyrać i słuchać biadolenia polaczków. Przyklad, pada deszcz każdy schodzi, a oni jak jak zawsze na przekór pracują dalej i pokazują co to nie potrafią. Dzwig na budowie czy wózek a oni rękami wszystko dźwigają, odzyski materiału jak w krajach 3 świata jedna płyta, łatą, czy wkrętem chcą robić budowy 50 mieszkań. Janusz krzywa szczena zwykły pasożyt, (usunięte przez administratora) i lizus wraz z Zygmuntem i Darkiem. Pozdrawiam tylko Mariana z tej firmy który kład po części na nich lachę i nie robił pozorów jak oni.

Czy firma Radoxim Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Guzman Nowy wpis

???????????? wsparcie możesz dostać tylko i wyłącznie w postaci wyzwisk i chamstwa

Weronika Nowy wpis
@Guzman

Takie zachowanie to chyba jednak żadne wsparcie? Skąd niby takie wspomniane zachowania tutaj w firmie się biorą? W jakich sytuacjach według Ciebie to występuje? :(

TOMEK Nowy wpis
@Guzman

A o jakie wsparcie tobie chodzi ? I czego oczekujesz ???? Może chcesz żeby cię przytulić ???!

Jakie godziny pracy obowiązują w Radoxim Sp. z o.o.?

Radoxim Sp. z o.o.

Wszystkie informacje można uzyskać w siedzibie firmy Radoxim Sp.z o.o. lub telefonicznie, pozdrawiamy Radoxim Sp. z o.o.

Grażyna
@Radoxim Sp. z o.o.

A można tutaj napisać kilka informacji? Ile można zarobić w firmie?

Pracownik Radoxim

Pracuję w firmie już długo. Nigdy nie było żadnych problemów z wypłatą zawsze tyle ile się należy i zawsze na czas. Kto się wyróżnia i pracuje uczciwie ma możlowość awansu , po prostu trzeba się wyróżniać i pokazać coś więcej niż ogół. Nie ma limitu godzin nie ma limitu stawki godzinowej. Mieszkania całkiem ok. Wyjazdy na urlop do Polski na koszt firmy. Czego szukac więcej. Uczciwie i sprawiedliwie.

Firma Radoxim Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Projektant deskowań i rusztowań. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
@

Wszystko ok jak jesteś potrzebny., jeśli brakuje rano dla Ciebie pracy to jesteś wrogiem firmy i czujesz się niepotrzebny. Przy świętach wypłata okrojona, ale w następnym miesiącu premia roczna równowartośći zabranych wcześniej pieniędzy. Szef oczywiście pomocny jeśli widzi w Tobie interes, ale przy najbliższej okazji przypomni Ci że kiedyś pomógł. Wypłata zawsze na czas, nawet czasami szybciej no i stałe godziny pracy to z plusów. Chłopaki którzy tam pracują są w większości ok, ale jak wszędzie zdarzają się SROCZKI.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Radoxim Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

pracownik holandia

nie wiem jak jest ze studentami ale warto złożyć podanie, praca spoko, wynagrodzenie też i zawsze na czas

Kunta kinte

Witam, jeśli chodzi o prezesa nie ma co narzekac ,zawsze pomagał w potrzebie co do wyplat nie mialem zastrzeżeń, lecz jeśli chodzi o ludzi to (usunięte przez administratora) , donoszą na innych żeby sie podlizać. Mimo to ze pracujesz uczciwie to wymyślają...

munio

pracowalem w tej firmie w pl ludzie spoko rajmud typowy (usunięte przez administratora) nie liczy sie z ludzmi chcesz jechac do holandi to jedz dieta tylko na papierze a kasa dla wróbla

pracownik nl
@munio

Munio! jesteś wyjątkowo niedoinformowanym kłamcą! Pracownikom oddelegowanym w żadnej firmie nie przysługują diety. Jesteśmy oddelegowani a nie w delegacji, co do twojej osoby to musisz być wyjątkowym nieudacznikiem skoro nie pracujesz w tej firmie.

@pracownik nl

2400 na budowie 3500-3800 Netto na produkcji w strefie dpl(usunięte przez administratora)

@pracownik nl

jak sie dajecie robic w h to wasza sprawa czemu tak smiało nie piszecie ile podatków musieliscie zaplacic w nl a w de 48euro netto diety a w nl ile ? smialo napiszcie . jest róznica ! jest niestety . wy myslicie za na was R.W nie zarabia ze jest wolontariuszem ? sami pracownicy którzy wrocili z holandii oopnwiadadali takie rzeczy ze klekajcie narody

Ile jest zmian w Radoxim Sp. z o.o.?

firma Radoxim Sp.z o.o.

Witam, odpowiedzi na Państwa wszelkie pytania udzielamy telefonicznie 605 450 530 lub mailowo radoxim.praca@wp.pl, pozdrawiamy firma Radoxim Sp.z o.o.

Tomek.s

Firma ok płacą na czas i chłopaki wporzadku gdy bym tylko mógł to bym wrócił pozdrawiam

Gości

Witam pracuje w Holandii jakieś 3 lata na stanowisku zbrojarza znam rysunek techniczny kilka razy miałem już ludzi pod sobą i potrafię położyć dość dużo stali na dzień interesuję mnie stawka jaką radoxim oferuję dla zbrojarza (nie pomocnika) dodam też że kiedyś pracowałem w radoximie również jako zbrojarz tyle że w Polsce i stawka była nie zbyt ciekawa jak na robotę którą się robiło.

paweł

pracuje w tej firmie kilka lat ,nic co napisałeś (munio) nie jest prawdą... a co do szefa to życzył bym sobie by był moim jak najdłużej ......

@munio czyli nie ma diety?

Obecny

Sprawa jest prosta. Zarobki na czas a stawka jak wszędzie. Na jaką zapracujesz taką dostaniesz.Co do mieszkań to warunki są bardzo dobre. Nie wiem skąd teksty o spaniu na podłodze czy zimnej wodzie. Atmosfera jest również ok. Ja polecam tą firme

johnny

wszystko ok, wypłata spoko i na czas a to najważniejsze ! ekipa nieduża, pracuje się sprawnie. ja polecam!

Pracownik 1971

Witam. Pracuję w firmie od 4 lat, częściowo za granicą i częściowo w kraju. Na początku zarobki nie powalały ale to jak wszędzie, wypłata zawsze na czas a po pewnym okresie zarobki były już bardzo w porządku. Nigdy nie było problemów ze zjazdem do kraju, nie rozumiem ludzi co piszą takie komentarze jak wyżej. Ja szczerze polecam. Planuję tu pracować jak najdłużej. Pozdrawiam

Jest dużo lepszych firm potrzebujących dobrych pracowników i oferują naprawdę lepsze warunki pracy i zakwaterowania,nie mówiąc o atmosferze i co najważniejsze o wynagrodzeniu Radzę się dobrze zastanowić przed wyjazdem z tej firmy

Wiktor

Słyszałem, że firma ma dobre opinie. Warto starać się o pracę?

Zimmermann

Witajcie. Pracowałem w tej firmie okres próbny. Tylko ponieważ są tam ekipy porobione z prowadzącym i oni jak była praca to pracowali a reszta siedziała czasem 4 soboty na hotelu. Osobiście po paru dniach mi się to nie podobało ta cała firma.. Ludzie zjazdy co 5 tygodni, a najlepiej wcale pasowało by nie zjeżdżać im , jeździć do pracy od 6km do 300 km oczywiście za darmo, warunki hotelowe kiepskie, parę dni bez ciepłej wody, dla nich to nic.. Dużo osób w pokoju a w dniu przyjazdu można spać na podłodze jak jedni opowiadali.. Nie polecam tej firmy. Lepiej jechać z agencji pracy.

do-ra
@Zimmermann

Rozumiem ,że wyjazd do pracy w naszej firmie się PANU nie spodobał ,każdy ma prawo wyboru i oczywiście rezygnacji . Jeśli chodzi o zjazdy do Polski to oczywiście jedni chcą częściej i inni zważywszy na dużą odległość rzadziej -to kwestia dyskusyjna z założenia 4-5 tygodni i zjazd.Oczywiście są różne sytuacje losowe ( pogrzeby ,wesela ,komunie itd.) nigdy ze zjazdem w takich sytuacjach nie ma problemu-kwestia rozmowy z koordynatorem.Dojazdy do pracy -uciążliwe ale jeździcie firmowymi autami, nie jesteśmy w stanie zagwarantować budowy pod miejscem zamieszkania.Hotele bądź domy staramy się oferować o średnim standardzie ,niestety nie jesteśmy w stanie zapewniać pracownikom hoteli 5*-chyba rzadko którą firmę na to stać w dzisiejszych czasach.To nie wina firmy ,ze w hotelu nie było wody ciepłej .Pierwsze słyszymy ,że ktoś z naszych pracowników spał kiedykolwiek na podłodze , nikt nic podobnego nie zgłaszał .Więc jeżeli ;ci jedni ;mieli by więcej do opowiedzenia to zapraszamy do siedziby firmy .

Anymus

Pracowałem w firmie Radoxim w Holandii i osobiście nie polecam Dojazdy do pracy po 100km,warunki mieszkaniowe kiepskie,oszukują z dietami i jakieś kary po150€ za picie piwa po pracy po prostu przedszkole

do-ra
@Anymus

Dojazdy w Holandii na poszczególne budowy to normalna sprawa ,logiczne że jedne budowy się kończą inne zaczynają .Przecież nie dojeżdżał PAN swoim prywatnym autem tylko firmowym .Warunki kiepskie -liczył PAN na hotel 5*? Jeżeli pojechał PAN pić trunki zamiast pracować radzę zostać w domu i nie jechać więcej do pracy za granicę .Codziennie parę piw po pracy a na drugi dzień strach wysyłać pracownika na budowę szczególnie na pracę wysokościowe. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem.Nasz firma pracownika oddelegowuje a nie wysyła w delegację służbową.

Zostaw merytoryczną opinię o Radoxim Sp. z o.o. - Grębocice

• Jak się pracuje w Radoxim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radoxim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radoxim Sp. z o.o.?

Radoxim Sp. z o.o.